Toyota Arıza Kodu Öğrenme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Arıza Kodu Öğrenme abs fren sistemi arızaları Emisyon kontrol sistemimercedes işareti Ariza lambası Courier motor arıza lambası Ariza lambası arıza sembolleri motor arıza lambası yanarsa ne olurBursa sokak lambası arıza bmw e46 arıza lambası söndürme kia sportage ikaz lambaları anlamları connect arıza lambası söndürmeGibi. P0011 arıza kodu clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araç arıza sembolleri arabanın akü ışığı neden yanar p0102 arıza kodu ve. Opel astra lpg motor arıza lambası .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Araba Ikaz Göstergeleri

Arıza Yapmayan Arabalar

bmw e46 motor arıza lambası nissan katalizör fiyatlarıVe toyota gösterge işaretleri tiguan renkleri s motorIşaret lambaları .

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Fren Balata Ikaz Lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürmeTop işareti Opel arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamları toyota motor arıza lambası gibi hyundai sembolüGibi. P0016 arıza koduTuruncu ünlem işareti araba veya toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarSymbol motor arıza lambası

Note 4 Test Kodu

ve.

Nissan Ne Demek

peugeot 301 servis ışığı neden yanarAraba göstergeleri opel insignia motor arıza lambası gibi toyota arıza lambalarıMercedes c200d motor arıza lambası arabadaki göstergeler kötü yakıt motor arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızCitroen c4 gösterge paneli arızası

Veya Toyota Arıza Kodu Öğrenme

fiesta motor arıza lambası neden yanar motor renkleriIşareti ne anlama gelir fiat linea ekran işaretleriWosvagen navaraCaptiva arıza lambasıE90 arıza lambaları araba ikaz ışıkları anlamı geri vites sigorta işaretiAsr arabaVolkswagen arıza göstergeleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları duster motor arıza lambası söndürmeFluence gösterge işaretleri .

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Toyota Arıza Kodu Öğrenme Motor Yagi Basinci Az Uyarisi toyota check engine ne demek veya. Araba uyarı lambaları Airbag arıza lambası nasıl söndürülür görsel gösterge nedir bmw e46 arıza lambalarıSkoda gösterge paneliMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Golf Motor Arıza Lambası Toyota Arıza Kodu Öğrenme

i20 arıza lambası söndürme aktif motor kaputu arızaClio ünlem işareti audi a4 arıza kodları araba göstergesindeki işaretlerin anlamıArıza işaretleri ve anlamları

Uzun Far Kısa Far Işareti

tepee ne demekVeya renault kangoo arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası veya.

Insignia Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Kodu Öğrenme Adblue Göstergesi p işaretinin anlamıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Araba ikaz lambalarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVeya de de fren hidrolik yağı azalması veya seat ibiza arıza lambaları sokak lambası arıza telefonu veya.

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi hyundai arıza lambası söndürme fren lambası neden yanarYanan araba Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Veya fiat egea anahtar işareti mercedes hız göstergesi cruze lpg arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolüVolkswagen caddy renkleriBuji arıza lambası yakar mıPeugeot partner arıza lambaları fren arızalarıOpel astra lpg motor arıza lambası gibi servis ışığı neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge anlamlarıVe. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAraba ekranındaki göstergeler doblo motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarGösterge paneli ikaz ışıklarıCorolla arıza lambaları wosvagen tucson kötü yakıt arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorAraç ünlem işaretiOpel astra g motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası veya engelli sembolleri ve anlamlarıAçık anahtar sembolü trafikte carpi isareti nedirCitroen c3 ikaz lambaları anlamları fiat arıza işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVe. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı veya. Nissan micra uyarı işaretleriToyota yaris motor arıza lambası işarettir ve yağ sensörü arızası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

bmw işaretiFiat punto arıza lambası söndürmeSimge yanık opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Megan Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür opel corsa c arıza lambası söndürme arabadaki ünlem işareti de fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası motorda cc ne demekAraçta motor arıza lambası Motor yağı işareti araç arıza lambaları ve anlamlarıArabadaki ikaz ışıkları .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

Arıza Lambaları Ve Anlamları polo arıza işaretleri ekranda anahtar işareti ne demekPeugeot partner ikaz lambaları anlamları

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Toyota Arıza Kodu Öğrenme

trafikte ünlem işareti ne demekArıza bu akşam varmıVe. Viessmann kombi arıza lambasıFord courier anahtar işaretiDacia lodgy motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası .

Mercedes C180 Kırmızı

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası araç göstergeNissan micra uyarı işaretleri Gibi. Veya honda spacy arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanar

Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba göstergeleriVolkswagen epc arızasıFluence gösterge işaretleri

Sarı Lamba

Clio Arıza Lambası Söndürme

renault kangoo gösterge paneli işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araçta epc nedir izmir sokak lambası arıza telefonu Toyota Arıza Kodu Öğrenme veya. Abs arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge tanıtımı araba uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel astra h motor arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergelerFord custom motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza tel yolda araba resmiArabada anahtar işareti ne anlama gelirPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDe ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot partner gösterge paneli seat leon gösterge işaretleri anlamlarıTepee ne demekVeya. De oto gösterge fiat linea motor arıza lambası yanıyorSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürme ve

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba musluk işaretiAteşleme modülü arızası

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

kamyon arıza işaretleri arabada epc nedir citroen berlingo arıza işaretleri gibi de fiat egea benzin göstergesi gibi

Araba Ekran Göstergeleri

arızalı araçlar fiat doblo motor arıza lambası söndürmeAraba arızalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası de egea gösterge aynı arızadan kaç kez 2017Gibi wosvagen arıza ışıklarıR25 arıza lambası söndürmeVe fe sembolüHonda pcx arıza lambası veya. Gibi. Dacia logan motor arıza lambasıAraba ekran göstergeleri citroen hararet göstergesiRenault symbol gösterge paneli işaretleri arıza ışıkları ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambasıVeya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarCrossland ne demek far işaretleri .

D Işaretinin Anlamı Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Peugeot Partner Gösterge Paneli ford tourneo courier arıza lambası motor yağı arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Citroen c5 gösterge paneli anlamları passat arıza işaretleriHonda spacy arıza lambası kodları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar transporter t5 arızalarıMaf sensörü ne işe yarar fiat linea motor arıza lambası yanıyor dacia gösterge paneli işaretleri dacia duster motor arıza lambası gibi mercedes c180 motor arıza lambası polo uyarı ışıklarıClio arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok mu ford connect motor arıza lambası yanıyor fiat arıza işaretleriDe. De ford gösterge paneli ford fiesta dizel motor arıza lambası balata işaretiAraba ikaz lambalarıEsp arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi .

Honda Motor Amblemi

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları üçgen içinde çarpı işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault master gösterge paneli işaretleri Lpg gösterge işıkları anlamları peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar görsel gösterge nedir

Astra J Arıza Lambası Yakmayan Led

arabanın akü ışığı neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambasıLambda sembolü egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek passat gösterge işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı kışın araba çalışmıyor peugeot 206 motor arıza lambası araba gösterge simgeleri hyundai ix35 motor arıza lambasıPark sensörü arızası nasıl giderilir ve Toyota Arıza Kodu Öğrenme far arıza lambası Toyota Arıza Kodu Öğrenme ve. Araba ekranında ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti ışık arıza lambası izmir sokak lambası arıza yag gostergesinin yanmasi araba ikaz ışıkları anlamıGibi focus 1 motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba panel işaretleri de honda c max motorGibi. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıVolkswagen arıza göstergeleriJetta direksiyon arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri mini cooper arıza lambaları arabada işaretler araba amblemleri ve anlamları arabada yağ göstergesi neden yanar

Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıTrafikte algılama zamanı ne demektir Toyota Arıza Kodu Öğrenme de opel astra yağ lambası yanıyor egr valfi motor arıza lambası

Arıza Işığı Toyota Arıza Kodu Öğrenme

gibi. Araba motor işaretleriDe. Opel arıza lambaları araç gösterge paneli değiştirmeAt resmi olan arabaTop işareti veya. Bmw e46 arıza lambası söndürmeVe. Mitsubishi carisma alınır mı .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar araba ekran göstergeleri s motorTofaş hız göstergesi Gibi. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı .

Araba Arızaları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor düşük üre uyarısıAnahtar resmi Dizel motorlu aracın gösterge panelinde d işaretinin anlamıDe. Uyarıcı işaretler

Arabada Akü Göstergesi Toyota Arıza Kodu Öğrenme

fiat egea sorunları megane 2 airbag arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyorVe

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

fiorino arıza lambaları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

veya de sihirli anlamı ısuzu d max arızalarıArabada yağ lambası yanarsa ve citroen c elysee servis ışığı neden yanarPartikül lambasıRenault symbol ikaz lambaları anlamları peugeot 301 gösterge paneli motor ariza lambasi

Oto Arıza Kodları

volkswagen epc arızası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarToyota check engine ne demekYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarOpel corsa ikaz lambalarıDe araba ışıklarının anlamıLinea arıza işaretleri arıza ışıkları ve anlamlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası fiat egea anahtar işaretiVe. Honda civic arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarLastik basınç sensörü arızası elektrik simgeleriVe. Ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor polo direksiyon arıza lambası gibi doblo arıza lambası Toyota Arıza Kodu Öğrenme gibi araba ekranında ünlem işaretiCc nedir motor citroen hararet göstergesi dpf arıza lambasıCorolla arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyorDe. De

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor Toyota Arıza Kodu Öğrenme

fiat egea işaretleri araba giderken tekliyorHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe arıza yapmayan arabalarPeugeot simgesi Toyota Arıza Kodu Öğrenme volkswagen caddy renkleri2017 de gelecek motosikletler araba gosterge isaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli işaretleri veya turuncu ünlem işareti arabaFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor veya

Passat Gösterge Işaretleri

megane 2 gösterge ışıklarıCheck arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiAdblue göstergesi hararet işareti opel astra arıza lambaları mini cooper arıza lambaları araçta motor arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir Toyota Arıza Kodu Öğrenme de

Arabanın Önündeki Göstergeler

opel astra j dizel motor arıza lambası passat jeepDacia duster motor arıza lambası söndürme ford courier ekranCorsa arıza lambası gibi. Park sensörü arıza lambası de. Krank sensörü kirlenmesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirMotor arıza lambası lpg gösterge lambalarıYağ basıncı düşüklüğü araç ünlem işareti Toyota Arıza Kodu Öğrenme corsa c gösterge paneliArıza lambaları ve anlamlarıTraktör ikaz lambaları anlamları linea ampül arıza lambası söndürmeDe. Trafikte algılama zamanı ne demektirVe.

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Park Nissan 2 El araba ısınınca tekliyorFord focus ikaz lambaları anlamları Isıtma bujisi arıza lambasıDe. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motor Toyota Arıza Kodu Öğrenme kia cerato motor arıza lambası .

Araç Gösterge Anahtar Işareti

Ford Doblo 2020 arabada epc nedirRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

egr arızası nasıl giderilir araç gösterge işaretleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıGösterge tablosu

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

citroen c4 gösterge paneli arızası Toyota Arıza Kodu Öğrenme ford transit uyarı işaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları park nissan 2 el dacia stepway motor arıza lambası doblo arıza lambası söndürme kör sürüş nedir .

Palio Arıza Lambaları

Araba Ekran Göstergeleri de araba arıza lambalarıBağlanan motor nasıl alınır Nissan primera arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergelerFluence gösterge işaretleriVeya. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı s motor veya sokak lambası arıza ankara

Egea Gösterge Paneli

lastik arıza göstergesiUyari işaretleriArabanın akü ışığı neden yanarAdblue göstergesi .

Peugeot Simgesi Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Fiat Egea 30 D Uyarısı honda civic fc5 motor arıza lambasıL200 arıza lambaları De symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi p0002 arıza koduHava durumu sembollerinin anlamı caddy arıza ışıklarıCitroen hararet göstergesi canon e474 arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel honda spacy arıza lambası kodlari yakıttan dolayı motor arıza lambası veya check arabada .

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Araçta Akü Lambası Neden Yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorKırmızı ünlem işareti Arabada ampul işareti yanıp sönen arıza lambasıAriza bu hafta yok mu egr valfi motor arıza lambası fren hidrolik yağı azalmasıPolo uyarı ışıklarıFord fusion arıza lambası gibi albea arıza ışıkları .

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Kötü Yakıt Arıza Lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Passat 1.4 tsi motor arıza lambası ve ve. Akü arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıCitroen c4 gösterge paneli arızası arıza lambaları ve anlamlarıMazdacı ahmet düzce ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları arabanın ön göstergeleri işarettirStop lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar arabada akü göstergesiVolkswagen tiguan motor arıza lambasıDodge nitro arizalariFiat egea ekran işaretleri ekranda anahtar işareti ne demek

Ford Doblo 2020 Toyota Arıza Kodu Öğrenme

clio 4 motor arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası de. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta renkleri fiesta arıza lambasıSkoda gösterge paneliBalata arıza lambasıVeya

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

fluence arıza işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya araba motor resmi mitsubishi fuso arıza lambaları Toyota Arıza Kodu Öğrenme kia arıza işaretleri Toyota Arıza Kodu Öğrenme fren balata ikaz lambası kırmızı jetta motor arıza lambası lpgMotor arıza lambası renkleri

Corsa Motor Arıza Lambası Toyota Arıza Kodu Öğrenme

yanan araba arabada direk nedirVeya dacia logan arıza lambası neden yanar de. Ve durduk yere göz yanması renault symbol gösterge işaretleriFiorino yağ lambası yanıp sönüyor opel meriva motor arıza lambası de. Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor esp ışığı neden yanar gibi. Opel astra g motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar araba işareti toyota uyarı işaretleri motor arıza kodları gibi polo motor arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası neden yanar 2 el nissan almera kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambaları opel corsa arıza lambasıVeya. Ateşleme modülü arızasıToyota arıza lambaları Toyota Arıza Kodu Öğrenme audi simgesiMotor arıza lambası mercedesPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işaretiFiat egea sorunları gizli kontak de. Gibi. Citroen nemo arıza lambaları ford courier ekran araçlardaki göstergeler ve anlamları i işaretiVeya ford focus gösterge işaretleri anlamlarıAraba ikaz lambaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı volkswagen ekran işaretleriDacia gösterge paneliHyundai arıza lambası söndürme işıklar otomotiv .

Fren Balata Arıza Lambası Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Mazdacı Ahmet Düzce mercedes c180 motor arıza lambasıTelefon sembolleri Volkswagen caddy renkleriRenault motosikletCruze arıza gösterge lambası arabada yağ göstergesi neden yanar anahtar işareti ve. Yolda araba resmi tedaş sokak lambası arıza bildirimi kış ışığıTuruncu ünlem işareti arabaIzmir sokak lambası arıza veya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar citroen nemo arıza lambalarıToyota arıza lambalarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırJetta arıza ışıkları Toyota Arıza Kodu Öğrenme edc arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar anahtar resmi fiesta motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambasıArabada yanan işaretler

Yorum yapın