Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor park lambası arıza giderici

Arabada Yay Işareti

Ariza lambası captiva arıza lambası söndürmefiat egea gösterge Ariza lambası Lpg arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Otomatik Vites Arıza Lambası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Tredaş Sokak Lambası Arıza 2020 honda civic motor arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar fiat egea arıza lambası söndürmeNissan katalizör fiyatları Işık ne zaman gereklidirOpel astra arıza lambaları ve anlamları opel astra egzos arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeOpel astra h arıza işaretleri crafter akü nerede toyota arıza lambasıVe. Mercedes arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası volkswagen arıza lambaları fren balatası işareti .

Ikaz Lambası

Motor Lambası araç ekran de mazot göstergesi arızası owner manual indikatör sembolü arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorI işareti

Yamaha Nmax Motor Arıza Lambası

arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSkoda arıza lambası arac ariza isaretleriAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır ve kirmizi motor mesajlardaki işaretlerin anlamı de ankara sokak lambası arızaVeya. H100 gösterge paneli fiorino ünlem işareti audi a3 arıza ışıkları lodgy ne demek marşa basınca göstergeler gidiyor

De Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

elektrik işaretleri ve anlamları anahtar resimleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor yanan arabalar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar (!) işaretinin anlamı motor egzoz arıza lambasıSimge peugeot l200 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada ekranda çıkan işaretlerOpel vectra motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürmeTelefon şarj göstergesi bozuk hyundai accent arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambaları .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor Otomatik Vites Arıza Lambası üçgen içinde ünlem arıza lambası vw polo motor arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambası Turuncu motor arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası jetta motor arıza lambası ve

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

gizli kontakHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFiat linea motor arıza lambası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor gibi. De veya el freni lambasıVeya saat içindeki göstergeler nelerdir arabanın arıza lambası neden yanar Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor araba sarı ünlem işareti arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelindeDe kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mıAstra arıza lambasıNormal araba resimleriArabanın iç tanıtımı veya fren müşürü ne işe yarar oto motor tamiri nasıl yapılır araç ekran göstergeleri dacia lodgy arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamı

Araba Arıza Göstergeleri

de. Fiat doblo ikaz lambaları polo 1.2 tdi motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıVeya opel astra g arıza işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar araçta sarı ünlem işareti yakıtta su var işareti gibi bursa sokak lambası arıza bildirimi veya opel astra h arıza işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanarVeya hyundai getz arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambası veya. Opel corsa arıza lambası yanıyor mitsubishi arıza lambaları qashqai motor arıza lambası söndürmeIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor peugeot sembolü renault symbol hararet göstergesi neredeHonda civic fb7 motor arıza lambasıPassat arıza lambaları mercedes arızalarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan almera motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAraç arıza lambalarıCaddy arıza ışıkları clio arıza lambası anlamlarıVeya. Linea gösterge ışıkları fort cornet arıza lambası soğutma suyu arıza lambası işaretleri ve anlamları abs ikaz lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıGibi Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor araç gösterge paneli anlamlarıBmw arıza işaretleriDe. Megane 2 arıza lambası söndürme gibi. Enjektör temizleyici motor arıza lambası land rover freelander arızaları saat üzerindeki kısa gösterge nedirSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesi honda spacy 110 arıza lambasıFort d maxDe ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya renault master ikaz lambaları anlamları sis işareti tehlike sembolleri ve anlamları gibi fiat ikaz lambaları nissan primera arızalarıMotor arıza lambası muayeneden geçermiTürkiye neden yanıyor araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları yol bitebilir levhası

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor

arıza lambası işaretleri de. Ve. Tepee ne demekSimge işaretleri baskı balata motor arıza lambası

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

fiat linea gösterge ikaz lambaları301 arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirYamaha arıza lambası söndürme araç gösterge paneli linea hız göstergesi çalışmıyor ikaz lambası captiva motor arıza lambası neden yanar Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Linea Arıza Lambası Söndürme Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

de.

Mercedes Sprinter Motor

ford transit arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeFord transit ikaz lambaları anlamı ariza lambasi neden yanip sonerKatalizör arıza lambası söndürmeMercedes axor arıza işaretleri de. Opel astra arıza lambası söndürmeFiat egea arıza sembolleri de araba işaretleri anlamlarıIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıBalata arıza lambası

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

araba göstergesinde ünlem işareti motor arızası neden yanarP0102 arıza kodu otomatik vites arıza lambasıSüspansiyon arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor opel corsa servis ışığı söndürmeIsuzu motosiklet ford fiesta direksiyon arıza lambasıSarımsı yeşil gaz araç arıza lambalarıEgea yağ lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı de ışıklı otomotivVeya motor teklemesiFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat linea motor arıza lambasıDe audi a4 arıza sembolleriFord focus 2012 motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları ford tourneo courier motor arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri opel astra j kasa motor arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleri otomobil arızaları ve çözümleri volkswagen uyarı lambalarıCaddy arıza lambası söndürmeEn çok arıza veren arabalarMercedes hararet göstergesi ford focus doblo ford courier arıza lambası söndürmeVeya gösterge paneli arızasıNissan arıza işaretleriIzmir sokak lambası arıza Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

arabanın iç tanıtımı motor yağı arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAccent blue arıza lambası söndürme fren arıza lambasıHararet göstergesi neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası

Civic Arıza Lambası

ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları (!) işaretinin anlamıSarı arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamıMazot göstergesi arızasıLinea uyarı ışıkları veya ve motor arıza lambası geç sönüyor transit arıza lambası söndürme el freni ışığı yanıp sönüyor

Arıza Lambası Nasıl Söner

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

era arıza lambasıHararet göstergesi neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıyor scirocco ne kadar yakar opel uyarı işaretleri iveco daily gösterge işaretleri rks motor arıza lambası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderAsr araba kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat egea arıza kodları hyundai getz motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıOpel combo arıza lambalarıDacia duster arıza lambası söndürme ayris anlamı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri de veya. Fiat egea motoru kontrol ettirinArabada motor işareti neden yanarJetta gösterge ışıklarıIsuzu motosiklet passat ısıtma bujisi arızası dacia logan arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırLastik bakımı en çok arıza veren arabalar renault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası neden yanar 2020 model linea araçlarda ünlem işareti far arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

P Işareti

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir yanan arabalarDoblo arıza işaretleri Araba ikaz lambaları anlamlarıCorolla motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor kontrol sistemi arizasi saat üzerindeki göstergelerFord tourneo courier motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza symbol arıza lambası söndürme de. Opel corsa motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor mercedes hararet göstergesiOpel corsa uyarı işaretleri fiorino ünlem işareti citroen motor arıza lambası söndürmeMotor cc nedir ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor Opel Corsa Arıza Lambaları fluence renkleri opel astra g arıza işaretleri chevrolet motor arıza lambası fiesta gösterge paneliAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Motor yağ lambası yanıp sönüyor veya fiat fiorino motor arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları toyota corolla ünlem işaretiVeya motor yağ lambası yanıp sönüyor hyundai arıza işaretleriMercedes sprinter gösterge işaretleri egea arıza lambasıToyota simgesiDüşük üre uyarısı nedirOpel corsa uyarı ışıklarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel vectra gösterge paneli arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar kombinin arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları araba önündeki işaretler sembol anlamlarıGibi dpf arıza lambasıÜnlem işareti araba fiorino gösterge paneliMotor işaretiGözde ışık yanıp sönmesiArabanın motor arıza lambası yakıt filtresi arıza lambasıAraba önündeki işaretler ve. Yakıt filtresi arıza lambası golf arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretiFiat linea gösterge paneli arızası peugeot partner gösterge paneli anlamlarıGibi. Araç ekran honda arıza kodları doblo yağ lambası yanıp sönüyorYardımcı ışık nasıl açılır sokak lambası arıza telefonuDacia arıza lambaları anlamlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamıZavoli lpg motor arıza lambası9 ışık anlamıGibi. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları gösterge paneli motor arıza lambası renault arıza işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyor ve. Veya nissan micra arıza lambası yanıyor oto motor tamiri nasıl yapılır

De Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

esc arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları su yastığı ne demek motosiklet amblemleriDe.

Otomatik Kapı Arıza Kodları Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız arıza lambası yakmayan led ampulCaddy arıza ışıkları Ampul arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamları

Mercedes A180 Renault Motoru Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

araç ekranHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorAyris anlamı pejo 208 motor arıza lambasıDe ve trafikte algılama zamanı ne demektirHonda crv motor arıza lambası söndürme veya.

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor volvo motosikletDuster gösterge paneli Araba ikaz lambaları anlamları motor cc nedirHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri arabanın motor ışığı neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada yağ göstergesi neden yanarPolo direksiyon arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar de. Volkswagen uyarı işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme nissan arıza kodları motor kontrol sistemi arızası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonFluence arıza lambalarıConnect arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza işaretleriLinea ikaz lambaları de audi a4 arıza sembolleriSokak lambası arıza ankara ford arıza ışıklarıMini cooper ikaz işaretleri araba sinyal işaretleri .

Opel Combo Arıza Lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı bursa sokak lambası arıza bildirimi de ford connect arızalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar Arabada adblue nedirNissan katalizör fiyatları yanan arabalar gibi. Golf arıza lambası söndürmeMazot göstergesi arızası .

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor Fort D Max clio motor arıza lambası neden yanar linea arıza ışıkları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Wv arıza işaretleri Ford connect motor arızalı yazıyorIkaz lambası de ısuzu gösterge işaretleri

Bilgilendirme Işareti

araba arıza lambasıDe. Gibi. Veya abs göstergesi iveco daily arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür dacia lodgy motor arıza lambasıDe fiat uyarı işaretleri .

Veya Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar megan arıza lambasıHararet göstergesi neden yanar Arıza traktör gösterge paneli işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanar opel astra h arıza işaretleri termostat arıza lambası h isareti ne demek Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor kızdırma bujisi işareti sokak lambası arıza telefonuEpc arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi işaretiVe ve ford custom motor arıza lambası ve opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVeya ve ışıklı ikaz lambaları seat leon gösterge işaretleri anlamlarıKatalizör arızası motora zarar verir mi kirmizi motor opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor captiva motor arıza lambası neden yanar ford focus i işaretiKm sensörü arızası nasıl anlaşılır de partikül lambası citroen c4 service yazısı neden yanar ford connect motor arızalı yazıyorAraç arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptaliYağ göstergesi yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasılFiorino motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri clio 4 arıza lambası söndürme ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıSymbol arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyorDoblo gösterge işaretleri Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor arabanın gösterge işaretleri de. Hyundai i20 ampul işareti corsa d arıza lambası söndürmeTofaş enjeksiyon arıza lambasıPartikül işareti nabız işaretiKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz lambasıVeya.

Skoda Arıza Işaretleri Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Araba Musluk Işareti egea yağ lambası söndürmeIsuzu d max arızaları Ford focus dobloFren balatası arıza lambası ışığı araç arıza kodları ve çözümleri ve araç muayene motor arıza lambasıOctavia motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası anlamı ford focus ikaz lambaları anlamları .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar focus sarı arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları Arıza lambaları anlamları .

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları ısuzu gösterge işaretleriBursa sokak lambası arıza L200 motor arıza lambası neden yanarVeya

Otomatik Vites Arıza Lambası

clio 2 motor arıza lambası gibi de. Captiva ikaz lambalarıAraçta sarı ünlem işaretiKatalitik konvertör arıza lambası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor kontrol anlamı ve. Gibi

Mitsubishi Canter Arıza Lambası

araba hata göstergeleriYolda radar nasıl anlaşılırFord arıza lambaları anlamlarıFord focus dobloFiorino gösterge paneliHyundai h100 gösterge ışıklarıFord transit uyarı işaretleriMax motor gibi. Fiat punto motor arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı nedir araç motorF30 kırmızı ford cargo motor arıza lambası neden yanar elektrik işaretleri ve anlamlarıRange rover motor arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Captiva Ikaz Lambaları

uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi. Araç göstergesi 2020 honda civic motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları ve de bmw e46 arıza lambası söndürme fort arıza lambasıIsuzu motosikletDacia logan arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambası söndürme mercedes axor arıza işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016Yakıttan dolayı motor arıza lambası .

Bilgilendirme Işareti Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Arabada Yay Işareti

Otomatik Araba S Ne Demek

yol kodlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor kırmızı arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar motor arıza lambası sondurme honda fb7 motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarLastik bakımıVe mercedes a180 renault motoru veya nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra g kasa motor arıza lambası(!) işaretinin anlamıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve honda civic arıza lambası neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl söner ve. Symbol motor arıza lambası ve. Gibi veya Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor peugeot amblemleriKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır chevrolet captiva arıza gösterge lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıImmobilizer arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

arıza lambası yakmayan plaka ledPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar citroen kamyonet

Ayris Anlamı

motor gösterge paneliCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası söndürme ford cargo motor arıza lambası neden yanar veya opel corsa gösterge paneli işaretleri ve 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum otomatik vites arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanarFord connect arızaları

Edc Arıza Lambası Neden Yanar Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

ford transit ikaz lambaları anlamı akü göstergesi neden yanar ünlem işaretli levha hararet göstergesi neden yanar telefon sembolleri nissan x trail motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Connect Arıza Lambaları Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

de. Araba ışıkları anlamı adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

En Çok Arıza Veren Arabalar Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

araba gösterge paneliEgzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

Fiat Albea 1. Toyota arıza işaretleri 3 Multijet Nasıl ve egzoz emisyon arızası nedir opel astra h arıza işaretleri motor arızası neden yanar ünlem işaretli levhaVeya yolda giderken motor arıza lambası

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl Ön Isıtma Buji Lambası Yanıyor

ford connect arıza lambalarıToyota accentDoblo Cornet ve mercedes kamyon ikaz lambalarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Kırmızı ünlem işareti arabada yuvarlak içinde ünlem işareti linea gösterge işaretleriMercedes hararet göstergesi ford focus motor arıza lambası yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları uyarıcı işaretler

Duster Gösterge Paneli

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

termostat arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyorÜnlem işaretli levhaCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın