Tiguen Arıza Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tiguen Arıza Söndürme renault clio elektronik arıza ikaz lambası Ford focus motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı Ariza lambası gibi. fiat punto arıza ışıkları Transit motor arıza lambası söndürme iveco daily kamyonet nasılSarı ikaz işaretinin anlamı nedirCruze arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme renault clio ünlem işareti gösterge ışıkları anlamı peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarEn cok ariza yapan araba tehlike sembolleri ve açıklamaları ünlemli motor arıza lambası ford arıza lambası söndürmeAlbea otomatik vites fiat motosiklet symbol hararet göstergesiFord focus gösterge anlamlarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemi arızasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriFord focus doblo fiat fiorino gosterge anlamlariNissan qashqai arıza lambasıArabada turuncu ünlem işareti

Otomobil Sembolleri

Yaris Motor esp asr arızası symbol mü linea mı

Atiker Lpg Motor Arıza Lambası

Egea Gösterge Paneli motor arıza lambası yanma sebepleriHava yastığının içinde hangi gaz var yag gostergesinin yanmasiVolkswagen motor arıza lambası sondurme arabada motor lambası neden yanarToyota corolla ateşleme bobini arızasıGibi. Honda crv ikaz lambaları Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi renault clio hararet göstergesiAraba ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambası4 çeker ne demekAraç ikaz işaretleri ve anlamları de

Abs Uyarı Lambası

Kirmizi Motor toyota corolla arıza lambası arac gostergeleri

Araba Isınınca Motor Arıza Lambası Yanıyor Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi renault kangoo ikaz lambaları anlamları araç ışıkları de en cok ariza yapan araba fiat punto arıza lambası söndürme ford focus gösterge anlamlarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi veya

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Pil Bitmek Üzere Ne Demek honda crv motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işaretiArabada ünlem göstergesi audi araç elektroniği arızasıCaptiva arıza lambası söndürmeEgea lastik arıza lambası söndürme symbol ekran işaretleri skoda gösterge paneliJeep renegade motor arıza lambası araba ışıkları anlamları transporter t5 arızalarıAraç paneliPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar de. I20 arıza ışıklarıVeya. Su kemeri ne işe yararConnect motor arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri

Kırmızı Araba Resmi

Opel Astra H Arıza Işaretleri engelli işaretleri ve anlamları ve fiat motosiklet hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

Arızalıdır jetta kırmızıHyundai arıza lambasıSari nedirChevrolet kalos motor arıza lambası Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi clio 3 arıza lambası söndürmeOpel corsa c arıza lambasıAraba ön panel göstergeleri veya. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Buji Göstergesi

Motor Göstergeleri

Crafter Akü Nerede Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Araba Enjeksiyonu Nedir clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin gibi kısa far işareti ışık paket nedirBenzin ışığı yanıp sönüyorArıza lambası ünlem işareti arıza bu hafta var mı volkswagen motor arıza lambası sondurme de arabanın motor ışığı neden yanar dacia motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıArıza gösterge lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul veya dizel motor uyarısı opel insignia gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza lambaları araba uyarı ışıkları motorda cc ne demek arabada ünlem işareti nedir polo uyarı ışıkları adblue motor arıza lambası gibi pulsar 200 ns arıza lambası söndürme gaza aniden basınca tekleme renault master ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası söndüHyundai accent admire arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ışık hızının sembolü .

Ford Arıza Işıkları

Şarj Sistemi Ikaz Lambası araba sinyal işaretleri akü lambası motor arıza lambası yanma sebepleri arabada anahtar işareti Renault clio ünlem işareti Megane egzoz emisyon kontrol ettirin bmw işaretiEl freni çekili işaretiYakıt filtresi arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar mercedes esp arızası nasıl giderilir dacia uyarı ışıkları renault symbol motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza lambaları anlamlarıFord focus motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sondurme hava akış metresi nasıl temizlenir fluence arıza lambası söndürmeAraç gösterge anlamları gibi Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Courier Gösterge Işaretleri google ne anlama gelirUyarı işaretlerinin özellikleri Araç arıza sembolleriCitroen arıza işaretleriGolf 4 arıza lambaları araba sembolleri egzoz freni arızasıGösterge panelleri epc ve motor arıza lambası passat direksiyon arıza lambasıVe nissan qashqai sarı ünlem işareti

Honda Civic Ekran Işaretleri

Arıza Bu Hafta Var Mı otomatik park eden arabalarUyarı işaretlerinin özellikleri Honda civic uyarı işaretleri 444 anlami fiat punto arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambaları linea gösterge ışıkları anlamlarıAudi a6 arıza lambası söndürmeTuruncu motor bmw akü arıza lambasıFren balata ikaz lambası .

Arabada Motor Arıza Lambası

Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi Range Rover Arıza Işaretleri ellerin içinin yanması yağ işareti sokak lambası arıza denizli aveo motor arıza lambası adblue motor arıza lambası gibi. Opel arıza lambası anlamları Toyota arıza işaretleriDoblo ikaz lambaları Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi engelli işaretleri ve anlamları vito motor arıza lambası söndürme .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi Passat Motor Arıza Lambası egea arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli

Fiat Fiorino Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Park Eden Arabalar turbo arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli

Dacia Gösterge Paneli

Mercedes Kırmızı Motor

Arabanın Ön Göstergeleri Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Buji Göstergesi veya. Renault 19 europa klima kontrol paneli Volkswagen caddy arıza işaretleri opel simgesi nissan qashqai sarı ünlem işaretiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir #AD? 2 el h100El yanınca ne yapılır ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanma nedenleriFe sembolü araba motoru neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer miSkoda octavia gösterge paneli işaretleri park ışıklarıBmw e46 motor arıza lambası Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi veya. Hararet yapan araba neden çalışmaz soğuktan motor arıza lambası yanar mı veya. Egzoz freni arızasıAraba ikaz lambaları ünlem işareti maf sensörü ne işe yarar park sensörü arızası nasıl giderilir i20 gösterge işaretleri veya adblue motor arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenir jetta epc arızasıFord arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıRange rover arıza işaretleriPolo ikaz lambalarıEgea gösterge paneli ikinci el yarış motoruIveco arıza lambalarıVeya motor arıza lambası neden yanar dizel .

Partikül Işareti

Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi Yag Gostergesinin Yanmasi motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAraba sinyal işaretleri Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor wosvagen caddy arıza lambası ford transit arıza işaretleri bmw x1 motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndürme hyundai anlamı opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamları renault symbol ikaz ışıklarıDe ford mondeo ikaz lambaları Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi skoda octavia gösterge paneli işaretleri Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi citroen berlingo ünlem işareti206 arıza lambası söndürme

Mercedes C200 Kırmızı Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Araba Motoru Neden Yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba sinyal işaretleri Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıIkaz lambaları pejo arıza lambalarıArabada abs neden yanarGibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza bildirimi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza peugeot 206 gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze arıza lambası veya. Fluence arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAracın kaputunda neler bulunur .

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Astra G Arıza Lambası motor arıza lambası niye yanar araba arıza sembolleri veya. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar Linea ampül arıza lambası söndürmeGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFocus dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası de. Araç göstergeleri transit motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası anlamı sokak lambası arıza numarası .

444 Anlami

Egea Uyarı Işıkları akıllı işaretler ve anlamları ford focus arıza lambası söndürmeGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Air gösterge saati passat uyarı işaretleriFord focus gösterge işaretleri anlamları clio 3 gösterge işaretleriW204 motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor enjektör temizleyici motor arıza lambası arıza neden yok veya ducato aküSymbol ikaz lambaları anlamları Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları de. Veya ve. Nissan qashqai gösterge paneli ford focus dobloFord transit arıza göstergeleriYamaha delight arıza lambası söndürmeTucson nedir opel combo arıza lambalarıVeya fren hidroliği işareti ford fiesta ekran işaretleri arabada şarj lambası neden yanarAraç arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa e motor arıza lambasıOpel simgesi motor arıza lambası sondurme fiat ducato motor arıza lambası neden yanar 9 ışık anlamı ford arıza lambası anlamlarıFluence arıza lambası söndürme suzuki swift motor arıza lambasıTransporter ikaz lambaları epc arıza lambası tredaş sokak lambası arıza fiat egea ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor mazot göstergesi çalışmıyorArıza lambası işaretleri .

Corsa D Arıza Lambası

Ford Doblo 2020 ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıBmw x1 motor arıza lambası Volkswagen caddy arıza işaretleriAstra j motor arıza lambası söndürme Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi ford courier motor arıza lambası nasıl söner ford courier gösterge işaretleriEkranın anlamı isuzu d max 4×4 arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları

Sardur 2 El

Ayris Anlamı yakıt filtresi arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası Gösterge panelleri egea gösterge paneli araç paneliAraç paneli nedir ve. Araç arıza lambası söndürme honda jazz aküMaf sensörü ne işe yarar mercedes uyarı işaretleriLastik arıza lambası lamba isimleriArabada şarj lambası neden yanar

Ikaz Işareti Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Motosiklet Neden Tekleme Yapar durduk yere göz yanmasıBmw x1 motor arıza lambası Linea motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai simgesi toyota motor arıza lambası dacia motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Ikaz Lambaları araba simgeleri ve isimleriBmw x1 motor arıza lambası Ford fusion motor arıza lambası söndürmePassat 1.4 tsi motor arıza lambası araç paneli w204 motor arıza lambası

Accent Era Arıza Lambası Söndürme Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Captiva Ikaz Lambaları doblo arıza lambası neden yanar mercedes c200 kırmızıBmw x1 motor arıza lambası Albea motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarızVolkswagen motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arızaları genel arıza lambası audi a6 arıza işaretleriFluence bakım ışığı söndürmeHonda crv motor arıza lambası ışık paket nedir corolla arıza lambalarıFluence bakım ışığı söndürme megane 3 motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıDacia sandero gösterge paneli işaretleriEgzoz arızaları motor arıza lambası nasıl silinirAir gösterge saati

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Kontak Anahtarı Arızaları hyundai i10 gösterge paneli çaydanlık yanarsa ariza lambasi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider volkswagen arıza lambaları opel arıza lambası neden yanarBmw x1 motor arıza lambası Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor pejo 307 arıza lambalarıJetta arıza lambaları .

Motor Egzoz Arıza Lambası

Opel Simgesi fluence arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleriAwd nedir Ford focus 1 motor arıza lambası araç paneli nedirFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarMegane egzoz emisyon kontrol ettirinHava yastığının içinde hangi gaz var

Megane 3 Arıza Lambası

Araba Içinde Anahtar Işareti hyundai accent hava akış sensörü arızası astra h motor arıza lambası

Araba Gösterge Lambaları

Fiat Linea Ekran Işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürme ve. Awd nedir Tedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba arıza ışıkları anlamlarıÜnlem işareti trafikMotor yağ basıncı lambası yandığında ford connect arıza lambası söndürme katalizör arızası motora zarar verir miGibi kırmızı kasa üye ol f30 motor arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Yaris Motor

Renault Fluence Ekran Göstergeleri egea arıza lambası arabada ünlem işareti nedir aydem sokak lambası arıza opel vectra 1. Motor arıza lambası yanma sebepleri 6 gl nasılAçma kapama düğmesi anlamı clio 4 motor arıza lambası söndürme açma kapama düğmesi anlamıAraba ışıklarıFiorino motoru kontrol ettirinGolf 5 motor arıza lambası yanıyor de. Sihirli anlamı fluence arıza işaretleriDe hyundai simgesi mercedes axor arıza işaretleri arabada check ne demek renault clio ünlem işareti veya ve. Ve. Ve. Motor yağı arıza lambası wosvagen arıza lambaları veya astra h motor arıza lambası citroen arıza işaretleri araba arıza lambaları anlamlarıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar sis farı göstergesiMusluk arıza lambası

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Fort Arıza Lambası motor yağı arıza lambası gibi motor yağ basıncı lambası yandığında linea motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor ve. Motor arıza lambası yanma sebepleri Clio 2 arıza lambasıGibi 2021 egea ikaz lambalarıI20 motor arıza lambası yanıyor audi a3 uyarı işaretleriAraba enjeksiyonu nedir ve. Fiesta arıza lambaları araba gösterge lambalarıVolkswagen uyarı işaretleriŞekilli semboller 2016Lastik basıncı ikaz lambası adblue arızası .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Fiat Egea Ikaz Lambaları el yanınca ne yapılır çarpı işareti trafik levhası jetta renkleriOtomatik kapı sensörü arızası Uyarı işaretlerinin anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriFiat marea motor arıza lambası neden yanar el freni çekili işaretiCruze gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası neden yanar skoda 2016 jeep opel corsa arıza işaretleriDe arıza işaretleri anlamıCourier arıza lambası araç kaputunda neler bulunur doblo arıza lambası anlamları. Hyundai accent arıza lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi ford connect motor arıza lambası söndürme veya citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Kırmızı Araba Resmi Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası 2004 clio gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Yakıt filtresinde su var uyarı lambası araç yakıt göstergesiMercedes c200 kırmızı ve. Sarı ünlem işareti arabaKatalitik konvertör arızası polo gaz kelebeği resetlemeSymbol hararet göstergesi pil bitmek üzere ne demek dacia logan arıza lambası neden yanar honda simgesi .

Veya Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Aktif Motor Kaputu Arıza asr nedir araba dacia gösterge paneli gözde ışık yanıp sönmesi volkswagen motosikletBalata uyarı lambası Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıElektrik sembolleri ve anlamlarıFord connect arıza lambasıGösterge panelleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Yakıt Göstergesi opel corsa arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası söndürme Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Fluence Arıza Işaretleri

Honda Civic Kaplumbağa Işareti aktif motor kaputu arıza uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBalata uyarı lambası Gibi. Kırmızı motor hyundai i20 gösterge tanıtımıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleri fiat punto arıza ışıklarıArabada anahtar göstergesi mercedes vito arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor buji göstergesi golf motor arıza lambası araç kaputunda neler bulunur de ford motosikletGolf arıza işaretleri mesajlardaki işaretlerin anlamıGaz göstergesi arızasıVe. Ford doblo 2020 fren hidrolik yağı azalması arabada motor işareti neden yanar de fiat connect nedirCitroen berlingo arıza lambalarıVe. Park sensörü devreye girmiyor

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

Araba Panel veya Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi güvenlik sembolleri ve anlamları hyundai i20 gösterge işaretleriBalata uyarı lambası Veya fiat egea ikaz lambaları gibi. Direksiyon arıza lambası

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme de lada vega motor arıza lambası arıza 5Balata uyarı lambası Lastik basıncı ikaz lambası airbag işareti toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Balata uyarı lambası Gibi gibi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ve genel arıza lambası linea arıza lambasıMini cooper uyarı işaretleriMegane 2 motor arıza lambası .

Arıza Lambası Ünlem Işareti Tiguen Arıza Söndürme Bijon Kesmesi

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları turuncu motorSimge anlamları Ve. Gibi. Kia sportage yağ lambası söndürme ve. Audi a3 uyarı işaretleri tredaş sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürme connect arıza lambasıDurduk yere göz yanması uyarı işaretler nemo ne demek abs devre dışı ne demekVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat linea motor arıza lambası yanıyorGolf 6 arıza lambası söndürme simge yanıkGibi. Ve. Yamaha motor arıza lambası gibi fiat punto motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıAraba gostergeleriUyarı işaretlerinin anlamlarıI20 ünlem işareti porsche sembolü opel astra motor arıza lambası yanıyorAraba arıza işaretleriSarı ünlem işareti araba göstergesi fiorino motoru kontrol ettirinGibi. Şarj sistemi ikaz lambasıGibi Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Yorum yapın