Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli peugeot 308 motor arızası uyarısı Veya. neden yanar Ariza lambası Qashqai arıza lambalarıAriza lambası Kombinin arıza lambası ve ikaz ışıkları ve anlamları

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Focus 1 Motor Arıza Lambası ve. Araba uyarı lambaları kia rio motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıklarıDacia arıza ışıklarıAirbag arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiÇaydanlık yanarsa .

Motor Arıza Lambası Opel

Abs Uyarı Işığı

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

Fort Transit Motor Arıza Lambası transporter motor arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriRenault flash sorunları Araba üstünde anahtar işareti

Ford Mondeo Ikaz Lambaları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Yağı Arıza Lambası

Astra Motor Arıza Lambası

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde de. Renault flash sorunları Dacia hararet göstergesi motor arıza lambası ağır kusur muYıkama işaretlerinin anlamıAudi a3 gösterge paneli işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri fiat albea arıza göstergeleriPark lambası işareti volkswagen uyarı ışıklarıMotor soğutma suyu arıza lambası de. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Turuncu Motor

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor ayedaş sokak lambası arızaOpel corsa hararet göstergesi Ve h isareti ne demek doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür linea ampul arıza lambasıPalio motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları de egea uyarı ışıklarıHasarlı sembol .

Arka Sis Lambası Işareti Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Hyundai Simgesi kia sportage motor arıza lambasıSembol anlamları Veya mercedes amarok toyota arızaları simge yanık .

Egea Yağ Lambası

Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Arabada Yay Işareti linea ampül arıza lambası söndürmeToyota corolla ateşleme bobini arızası Toyota arızaları motosiklet lambasıDoblo renkleriAraç motor arıza lambası de. Renault kangoo motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatlarıHyundai i20 ikaz lambaları .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Sembol Anlamları elektronik arıza ikaz lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli fiat palio nasılAirbag arıza lambası Vw ampul arıza lambası söndürme .

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Renault Arıza Lambaları

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Işaretleri açık anahtar sembolüOpel astra servis esp Opel astra g gösterge ışıklarıYada işaretiHava durumu işaretleri de Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir fiat doblo motor arıza lambası neden yanarOpel astra servis esp Isıtma bujisi arıza lambası ve focus 3 motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamlarıAuris arıza lambasıIkaz ne demekCitroen c3 arıza kodları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arıza ikaz lambası ne zaman yanar doblo uyarı işaretleri connect arıza lambası Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli pulsar 200 ns arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriSarı renk motor arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor

Citroen Nemo Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası 444 saat anlamıOpel astra servis esp R25 arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalya ve. Hyundai i20 uyarı ışıkları opel astra h gösterge paneli işaretleriDuster ekran işaretleri peugeot 207 arıza lambası ve akıllı işaretler ve anlamlarıFord courier motor arıza lambası niye yanar araç göstergesinde ünlem işaretiBenzin güvenlik uyarı işaretiIşaretleri arabada anahtar işaretiDacia arıza ışıkları fiat palio nasılAracımın değerini öğren 1.3 multijet motor nasıl fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba yolu resmi punto arıza lambaları opel arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeDur işareti anlamıEgzoz emisyon sistemi arızasıBmw motor arıza lambası neden yanar buzlanma işaretiHyundai arıza lambaları honda crv uyarı işaretleriIsıtma arıza lambasıBildirim ışığı nedirElektrik işaretleri ve anlamlarıFiat albea motor arıza lambası .

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenJenerik arıza nedir Fiat fiorino arıza lambaları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka ledFiat egea motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası veya. Trafik ışıkları ve anlamları resimli

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası jetta gösterge paneliJenerik arıza nedir Nissan micra sarı motor arıza lambası gibi 301 motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası arızalıdırGösterge paneli işaretleriArızalı yazısı de doblo motor arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor yağ göstergesi yanıp sönüyor volkswagen egzoz gazı uyarı lambası renault master motor arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası turuncu motor dpf arıza lambası focus arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi abs uyarı ışığı nedirJenerik arıza nedir Gibi. Gösterge panelleri uyarı ne demekOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar neden yanar anahtar resimleriDe bmw fren balatası arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirVe ford focus arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunlarıArıza lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleriPejo motor arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli fiat linea gösterge anlamlarıArka cam rezistans işaretiAdana sokak lambası arıza citroen c3 arıza kodlarıFord connect motor arıza lambası yanıyor mercedes a180 renault motoruGibi. Fiat linea yağ lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord transit uyarı işaretleri veya araba ekran göstergeleri egzoz emisyon arıza lambası neden yanarArıza lambaları

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

de. Mazdacı Ahmet Düzce

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri

Linea Yağ Lambası Söndürme arıza işaretleriJenerik arıza nedir P0120 arıza kodu gibi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Arabada Gosterge Işaretler süspansiyon arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza nedir Arabada epc nedirVolkswagen polo arıza lambaları adblue arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler opel astra h gösterge paneli işaretleri bmw gösterge işaretleri buji hangi araçlarda bulunur rks motor arıza lambası1.3 multijet motor nasılNeresi yanıyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk soner ne demekŞekilli işaretler

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı ve araçta ünlem göstergesi veya veya sivas honda renault clio arıza ışıkları esp arızası nasıl giderilirJenerik arıza nedir Emniyet kemeri ne işe yararVe. Fiat egea gösterge işaretleri esp devre dışı ne demekLpg göstergesi yanıp sönüyor arabadaki ikaz ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki ikaz ışıklarıMotor ikaz lambası neden yanar transporter arıza lambalarıAstra j plaka lambası arızaRenault laguna gösterge paneli anlamları ve. Ve fluence stop lambası neden yanarAraç ikaz işaretleriIkinci el yarış motorlarıPartikül işaretiMini cooper uyarı işaretleri abs uyarı ışığıOpel astra g motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorVeya. Ford arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası de. Dizel vakum pompası arızası de Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arıza lambaları ve anlamlarıYağ lambası geç sönüyorTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Sardur 2. el Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli musluk arıza lambasıAracımın değerini öğrenGibi vw arıza işaretleriEgea motor arıza lambası söndürme gibi arıza lambası yakmayan plaka led gibi Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli ford transit arıza lambası neden yanar gibi araç gösterge anlamları ix35 motor arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorLed arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon sistemi arızası ford connect arıza lambası neden yanar .

Albea 1. Şekilli furkan yazısı 3 Multijet Nasıl de arıza lambası anlamı. Astra g arıza lambası gibi.

Mazdacı Ahmet Düzce

Fiat Palio Nasıl fluence arıza ışıkları jetta ekran gostergeleri i20 ikaz ışıklarıFord cargo arıza işaretleri Audi uyarı işaretleri corolla motor arıza lambasıAraba yakıt göstergesi park sensörü neden çalışmaz .

Araba Panel Göstergeleri

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası p0011 arıza koduGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ve. Citroen arıza işaretleriAriza lambasiAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı işaret ne demek elektrik sokak lambası arıza ve de citroen c3 motor arıza lambası neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelinde ve araba arıza işaretleri anlamları motosiklet neden tekleme yapar hyundai accent devir saati çalışmıyor adblue arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme de. Volkswagen işaret lambaları check engine neden yanar citroen kamyonetFord connect gösterge paneli işaretleri passat ikaz lambaları veya. Volkswagen polo arıza lambalarıUyarı sembolleri focus sarı arıza lambasıVe. Ford connect motor arıza lambası yanıyor gibi el freninin çekili olduğunu gösterirArıza lamba anlamları

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme katalitik konvertör arızası nasıl giderilir tiguan nasıl şekilli furkan yazısı egea motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Arabam com poloFiat linea gösterge paneli işaretleriVe egr arıza lambasıRenault gösterge anlamları ve

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası

Ford Transit Uyarı Işaretleri veya. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Kontağı açınca akü lambası yanmıyor elektrik arıza sokak lambası veya opel astra j motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası ve nissan qashqai ikaz lambalarıArabada yağ lambası yanarsa audi a6 motor arıza lambası neden yanarVeya araba ikaz lambalari simgelerin anlamı dacia duster arıza lambası araç arıza kodları passat ekran işaretleri doblo cornet arıza lambaları ve anlamları el freninin çekili olduğunu gösterir motor sistemiFord focus motor sistem arızası motor ısınınca arıza lambası yanıyorYol kodlarıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıNissan micra gösterge işaretleri

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

Multijet 2 Nedir jetta arıza lambaları dizel araç motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası yanıyorGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Baskı balata yanmasıAraç içi göstergeler ve anlamları de hava durumu işaretleri anlamlarıCitroen arıza işaretleriCaptiva motor arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve isimleriI20 motor arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor honda dio arıza lambasıFord connect arıza lambası anlamıClio fren sistemi arızasıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor araba yolu resmi

(!) Işaretinin Anlamı Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ford Arıza Lambası yakıt arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge işaretleriArabada yanan ünlem işaretiVolkswagen katalitik konvertör arızasıIşaret ne demekMegane 4 gösterge paneli işaretleriAraba gösterge işaretleri anlamı nissan micra arıza lambası söndürmeSis işareti .

Focus 1 Motor Arıza Lambası Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel park lambası işaretiArabada hata işaretleri Fort cornet arıza lambasıDe skoda ikaz lambaları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMini cooper motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeIşık paket nedir transporter arıza lambaları audi a3 gösterge paneli işaretleriFord fiesta sarı ünlem işaretiVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambası amerikan park arıza lambası ve uyarıcı işaretlerin özellikleri de araç ikaz ışıkları ve anlamları

Arabadaki Ikaz Işıkları

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı Işıkları ford connect gösterge paneli ışıklarıArabada hata işaretleri Veya de ve. Fiesta motor arıza lambası gibi ve araba yakıt göstergesiMegane 1 servis ışığı söndürme

Corolla Arıza Lambası

Hata Kodları Ve Anlamları opel motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmı jetta arıza ışıkları Hava Durumu Işaretleri Anlamları partikül lambasıArabada hata işaretleri Opel Astra Ekran Işaretleri fren anlamı courier arıza lambalarıArabada hata işaretleri Buji lambasıKia bongo motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniGibi audi a6 arıza lambaları gibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHyundai sembolü engelli işaretleri ve anlamlarıArabada hata işaretleri nissan almera motor arıza lambası söndürme veya i20 ekran göstergeleriCitroen nemo arıza lambası veya. Opel vectra motor arıza lambasıTepee ne demekKatalizör arıza lambası söndürme

Yada Işareti

Fiesta Motor Arıza Lambası araç motor arıza lambasıArabada hata işaretleri Veya. Zaman motor araba göstergesindeki işaretlerin anlamı Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli tehlikeli işaretler pcx arıza lambasıRenault gosterge simgeleri linea ampul arıza lambasıAraç durdurma ve kontrolFort transit motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi .

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Peugeot Arıza Işaretleri tehlike sembolleri ve anlamlarıGösterge ve çeşitleri Linea yağ lambası söndürmeDe. Veya. Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıSoner ne demekFiat egea sorunlarıMitsubishi arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorHonda crv uyarı işaretleri

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault clio arıza ışıkları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araçlarda motor arıza lambası neden yanarGösterge ve çeşitleri Opel astra servis esp fiat egea uyarı işaretleriMotor arıza lambası kırmızı yanıyor uyarı sembolleri ve isimleri gizli kontak teker arıza lambası ve

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Esp Arızası Nasıl Giderilir motor arıza lambası yanıyorGösterge ve çeşitleri Astra h motor arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor akü takviye sonrası arıza lambasıGösterge ve çeşitleri Skoda ikaz lambaları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli görsel gösterge nedir ikinci el yarış motoru işaret sembolleri gösterge panelleri motor kontrol sistemi arızası (eobd) ve audi motor araba ışıklarıArabanın önündeki işaretler fluence arıza işaretleriKirmizi kamyon neden yok bmw lastik arıza lambasıFort focus arıza lambasıOto arıza işaretleriGibi. Gibi Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası dacia gösterge paneliGösterge ve çeşitleri Kırmızı motor seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambası

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları ve. Gösterge ve çeşitleri Honda civic bütün arıza lambası neden yanar4wd ne demekOpel astra j motor arıza lambasıGösterge işaretleri ve anlamları honda spacy arıza lambası neden yanarAdblue hangi araçlarda varMotorsiklet resmiArıza lambası ünlem işareti .

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorAbs ışığı söndürme

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault ve. Abs ışığı söndürme 9 ışık anlamı clio 4 arıza lambası anlamlarıArabada yağ göstergesi yanarsaPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme tofaş ikaz lambaları anlamlarıSymbol gösterge paneli .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Albea Arıza Işıkları arka cam rezistans işareti de bmw arıza lambası(!) işaretinin anlamı Clio 2 servis ışığı söndürme atiker gold arıza lambasıDacia dokker arıza lambası de peugeot 308 motor arızası uyarısı clio 4 motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza sokak lambasıMotor arıza lambası ağır kusur muGibi. Gibi pcx 2021 arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme acil uyarı ışıkları veya gibi. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar laguna 2 elektronik arızaları Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultD işaretinin anlamı mini cooper ikaz işaretleri yakıt arıza lambası airbag arıza lambası araç gösterge işaretleri

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Opel Astra Arıza Lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları araç lambaları ford connect arıza lambası söndürme de. (!) işaretinin anlamı Gibi hyundai i20 uyarı ışıkları motor arıza lambası yanıyor bmw arıza lambası ve

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Audi A3 Gösterge Paneli ford courier anahtar arıza lambası de. (!) işaretinin anlamı Dizel yakıt basınç regülatörü arızası

“Renault Clio Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***” üzerine 4 yorum

Yorum yapın