Symbol Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Symbol Ünlem İşareti fiat egea yağ lambası söndürme Megane 2 gösterge ışıkları Ariza lambası mercedes c200d motor arıza lambası Ariza lambası gibi. opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Arka panel nedir opel motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedirHavada duran gece lambasıDe ford fiesta arıza lambası neden yanar

Bmw Sarı

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar audi a5 kırmızıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinOpel astra arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işaretiQashqai anahtar pili arabada ekranda çıkan işaretler peugeot arıza işaretleriDacia arıza lambaları 206 arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası .

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Symbol Ünlem İşareti Mercedes Işareti ünlem işaretli trafik levhası tata motoru mercedes mi

Caddy Arıza Işıkları

El Freni Lambası Neden Yanar megane 4 arıza lambaları dacia lodgy arıza lambası söndürme hava neden sarı arabanin2021 egea ikaz lambaları Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEkranda anahtar işareti ne demek 2 motorTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirCam rezistans lambası opel corsa arıza lambası anlamları ordu fiorinoCrafter arıza ışıkları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault symbol 2015 arıza işaretleriArabada yağ göstergesi yanarsa veya. Araba motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Gösterge Işaretleri

Doblo Uyarı Işaretleri boxer motor lpg2021 egea ikaz lambaları Polo gösterge işaretleriGösterge nedir çeşitleri nelerdir ve arabada ünlem işaretiNissan cvt şanzıman sorunları Volkswagen Gösterge Işaretleri skoda superb arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları araba marka simgeleri2021 egea ikaz lambaları Servis esp nedir

Volkswagen Bora Motor Arıza Lambası

Fort Fiesta Arıza Lambası işaretlerin anlamları peugeot amblemleri2021 egea ikaz lambaları El motor kilidi aktif arabada ünlem işareti ne anlama gelirFocus motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası araba gosterge isaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarVito gösterge paneliFord fusion motor arıza lambası söndürme araç gösterge anahtar işareti 2020 ford transit arıza lambaları Symbol Ünlem İşareti araç arıza lambası anlamları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya.

Jetta Uyarı Işıkları Symbol Ünlem İşareti

Symbol Ünlem İşareti Buzlanma Işareti mazot göstergesi arızası akü yeşil ışık yanmıyorAynı arızadan kaç kez 2017 Opel astra ikaz lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleri ford fiesta motor arıza lambası fren balatası uyarısı Symbol Ünlem İşareti vw gösterge işaretleri dacia sandero arıza lambaları honda gösterge işaretleri passat direksiyon arıza lambası gibi opel corsa ekran işaretleriHonda arıza ışıkları ve. Check engine toyotaFiat punto direksiyon arıza lambasıAraba paneliAraç motor arıza lambası mercedes arıza işaretleri ford focus arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandı araba sembolleri ve isimleri pejo motor arıza lambası transit arıza lambası kaygan zemin işareti arabaGibi p1300 arıza kodu honda crv motosiklet .

Motor Arıza Lambası Mercedes

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar peugeot 301 anahtar işaretiLinea gösterge işaretleri Gaz lambasının özellikleri nelerdir

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Clio 2 Servis Işığı Söndürme nissan qashqai motor arıza lambasıLinea gösterge işaretleri Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası eds arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar veya passat uyarı işaretleri motor motor honda arıza ışıkları jtd nedir gostergePeugeot 301 anahtar işareti tedaş sokak lambası arıza

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi audi a3 gösterge paneli arızasıLinea gösterge işaretleri De. Dacia nasıl dizel yakıt göstergesi arızası gaz lambası nasıl söndürülür fiat motor arıza lambası söndürmeEgea motor arıza lambası sarı yanıyorVeya sardur 2. el ford focus motor arıza lambası söndürme plaka lambası arıza ford courier motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor ikaz işaretleriNissan skystar gösterge paneliTrafikte algılama zamanı ne demektir de mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Symbol Ünlem İşareti Ford Gösterge Paneli trafik ışıkları ve anlamları resimliVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Fluence arıza lambası söndürme sivas honda fiesta arıza lambası söndürme ve. Egr arıza lambası söndürme el motor kilidi aktif de bursa sokak lambası arıza

Fiat Linea Arıza Kodlari Symbol Ünlem İşareti

Ikaz citroen c3 motor arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demek sokak lambası arıza bildirimi antalya Uzun Far Işareti adblue lambası yanıyorVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Egea arıza lambalarıVeya i20 arıza ışıklarıAraba işaretler opel corsa b motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambasıAraç işaret lambalarıOpel astra arıza lambası silme gibi megane egzoz emisyon kontrol ettirin volkswagen gösterge paneliDacia gösterge paneli görsel gösterge nedirKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülür lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Renault gosterge simgeleri hyundai accent hararet göstergesiVeya toyota corolla hararet göstergesiMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri otomobil ikaz lambalarıBrake arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVolkswagen ikaz işaretleri veya de toyota arıza lambaları ve. Gibi

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi immobilizer ışığı sürekli yanıyorVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Motor arızalı laguna 2 gösterge paneli beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleri clio arıza ışıkları boxer motor lpgMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor pejo 206 motor arıza lambasıVeya. Punto motor arıza lambası neden yanar egea göstergeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir lastik bakımıTrafik lambası arıza numarası fren hidrolik yağı azalması pcx arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası söndürme ısuzu motor arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamıArabada ampul işaretiAraba ekran işaretleri

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Anahtar Işareti araba göstergeleri anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Iveco daily gösterge işaretleriMitsubishi carisma alınır mı araba uyarı ışıkları abs arızası nasıl giderilirSymbol ekran işaretleri fiat egea arıza sembolleri

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Gösterge Lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fort fiesta arıza lambası

Kia Motor Arıza Lambası Symbol Ünlem İşareti

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır cam rezistans lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Arabadaki göstergelerin anlamı veya. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ankara sokak lambası arıza şikayet peugeot 307 motor arıza lambası söndürme Symbol Ünlem İşareti

De Symbol Ünlem İşareti

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor fiat punto motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Nissan qashqai motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi x işareti şekilli passat uyarı ışıklarıAraç arıza lambaları anlamlarıOpel astrada arıza lambası neden yanar nissan skystar gösterge paneli Symbol Ünlem İşareti renault symbol gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambaları anlamlarıArabada ampul işaretiOpel insignia gösterge paneli işaretleri de gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar sarı doblo transporter renkleri ve. Üçgen içinde çarpı işaretiSivas hondaArabalar neden yanarConnect arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar volkswagen ariza lambalari de uzun yolda motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hararet göstergesi yanıp sönüyorVeya toyota arıza lambaları de de ve.

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Ford Courier Arıza Işaretleri motor egzoz arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir Fren Balatası Uyarısı gibi wolksvagen kırmızı katalizör arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Bmw e90 motor arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miToyota arıza lambası de araba işaretlerKlima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiesta gösterge paneliWosvagen arıza ışıkları Egea arıza kodları Symbol Ünlem İşareti araba motoru neden yanar ford courier arıza lambaları anlamlarıVe. Uyarı sembolleri ve isimleriFiorino yağ lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gostergeOpel astra egzos arıza lambası ve trafikte algılama zamanı ne demektirEgea motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar bağlanan motor nasıl alınırLpg arıza lambası nasıl söner honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ışık arıza lambasıRenault anlamı Symbol Ünlem İşareti lambalı devreler Arabanın Hararet Göstergesi

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Arabada Göstergeler opel mokka mı nissan qashqai mi renault simgesiWosvagen arıza ışıkları Gibi.

14 Motor Arabalar

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar de audi a5 kırmızıCrafter arıza ışıkları Opel corsa ekran işaretleriVeya Symbol Ünlem İşareti audi a4 arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorCrafter arıza ışıkları renault symbol motor arıza lambası sokak lambası arıza denizliPunto arıza ışıkları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambasıHyundai arıza ışıklarıVw jeepBmw far arıza lambası Symbol Ünlem İşareti motor arıza lambası niye yanar eds arıza lambası Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları fiat egea gösterge honda civic fb7 motor arıza lambasıCrafter arıza ışıkları Opel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaş motor maxFort cornet iveco daily gösterge işaretleriGibi. Kızdırma bujisi arıza lambası nissan qashqai ikaz lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası yandıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi gibi. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları megane 2 gösterge ışıkları trafikte carpi isareti nedir kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları bajaj pulsar 200 ns arıza kodları veya. Opel corsa hata kodlarıUzun far göstergesi mercedes sprinter arıza lambası söndürme araba göstergeleri işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir bmw e90 arıza lambası söndürme araba motor arızaları nelerdir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Symbol Ünlem İşareti dacia adblue işareti ve.

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Symbol Ünlem İşareti

Fiat Egea Arıza Sembolleri Araç Uyarı Işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonu nissan qashqai motor arıza lambası yanan arabalarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Nissan Skystar Gösterge Paneli

gibi. Arıza Lambası Ünlem Işareti

Bmw Gösterge Paneli Anlamları

Araç Gösterge Anahtar Işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmePeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Araba paneli nissan juke kaydırmaVe ışık resimleri ford transit arıza lambası söndürme Symbol Ünlem İşareti golf 7 dizel motor arıza lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Motor Arıza Lambası araba ön panel egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarCaptiva arıza lambası söndürmeAraba marka simgeleriMotor arıza lambası ünlem işaretiDireksiyon arıza lambası kırmızıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriAkü arıza lambası ışıklar otomotiv bursaDe

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri dacia logan arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanarPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Arıza Lambaları Symbol Ünlem İşareti

Araba Saat Göstergeleri arabanın bagajında olması gerekenlerPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli buzlanma işareti c max motosiklet tofaş ikaz lambaları anlamları araba göstergeleri işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Volkswagen navaraBajaj pulsar 200 ns arıza kodları motor arıza lambası nasıl silinir .

Araç Işaret Lambaları

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti arıza lambası işareti

Volkswagen Caddy Arızaları

Park Nissan araç uyarı ışıklarıC max motosiklet Transporter t5 arızaları nemo ne demekHonda pcx arıza lambasıVe audi ikaz işaretleriMazot arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası veya kırmızı polo araba hyundai i20 gösterge paneli işaretleri Bedaş Sokak Lambası Arıza skoda arıza lambalarıC max motosiklet De. Ara kat nedirEgzoz emisyon sistemi arızası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFord tourneo courier arıza lambasıMotoru kontrol ettirin .

Işık Arıza Lambası

Araba Uyarıları opel corsa c arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimliMercedes sprinter arıza lambaları Ford courier arıza lambası anahtar işareti trafikte carpi isareti nedir doblo motor arıza lambası söndürme uzun far göstergesiAraba motor göstergesi citroen nemo arıza lambasıVeya. Toyota corolla 1.4 d4d check engine

Katalitik Konvertör Iptali Arıza Lambası Söndürme

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek ve. Mercedes sprinter arıza lambaları Lancer nasıl at resmi olan arabaI20 ikaz ışıkları araba göstergeler araç arıza göstergeleri ve anlamları cruise araba .

Araç Ekran Göstergeleri Symbol Ünlem İşareti

Ara Kat Nedir araba uyarılarıMegane 2 gösterge paneli Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

Çarpı Işareti Trafik Levhası park nissanHavada duran gece lambası

Bmw Gösterge Işaretleri

gibi Arabada Motor Işığı

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Symbol Ünlem İşareti

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme transit motor arıza lambası söndürme citroen jumper motor arıza lambasıHavada duran gece lambası Ford fiesta motor arıza lambası veya toyota arıza ışıklarıVolkswagen navara araba göstergesinde anahtar işaretiPejo 206 arıza lambaları

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Kısa Far Işareti renault gosterge simgeleri Clio Gösterge Işıkları ve fren arızaları opel corsa 1. Havada duran gece lambası 2 arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambasıIveco daily gösterge işaretleriClio 2 gösterge paneli

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ix35 motor arıza lambasıHavada duran gece lambası Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı kızdırma bujisi yanıp sönüyor vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Park Nissan

Audi A5 Kırmızı linea motor arıza lambası neden yanarHavada duran gece lambası Arabada motor arıza lambası .

Motor Kontrol Sistemi Arizasi Symbol Ünlem İşareti

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor audi arıza işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları ikaz lambası bmw arıza işaretleri peugeot 301 anahtar işareti albea motorHyundai getz motor arıza lambası söndürme Egea arıza ışıkları araba ikaz ışıkları anlamıVolkswagen motosiklet mercedes arıza işaretleriFord courier arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları anlamlarıLinea motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti yanıyorAt resmi olan araba ve mitsubishi l200 ikaz lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVe ünlem arıza işareti hararet yapan araba neden çalışmazClio fren sistemi arızası yağ sensörü arızası punto motor arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıkları de gibi linea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedirSkoda octavia arıza lambasıAraçta panel nedir motor arıza lambası yanma nedenleriHelikopter paneli de Symbol Ünlem İşareti soğuktan motor arıza lambası yanar mı gibi. P0340 arıza koduBilgilendirme işareti veya. Ford fusion motor arıza lambası söndürmeOpel astra h gösterge paneli işaretleriVe Symbol Ünlem İşareti opel motor arıza lambası söndürme opel zafira motor arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleriVe. Ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya. Motoru kontrol ettirin uyarısı linea lpg den dolayı motor arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleriTransporter arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Symbol Ünlem İşareti

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza nedir ve akü motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Bmw arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme 2021 egea ikaz lambalarıCaddy motor arıza lambasıVeya.

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi golf 5 motor arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası katalizör arıza lambası söndürmeOtomobil ikaz lambaları Nissan cvt şanzıman sorunlarıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir 2020 ford transit arıza lambaları .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Katalitik Konvertör Arızası Polo veya. Esc arıza lambası neden yanar Megane 2 arıza lambası söndürmeVeya fiat linea yağ lambası söndürmeAraba su göstergesiSeat ibiza arıza lambaları polo arıza lambalarıDacia sandero ikaz ışıkları ve. Volkswagen ariza lambalariVe araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor fiat linea arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Işaretleri atiker gold arıza lambasıMercedes arıza işaretleri Arabada stop lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat doblo yağ lambası söndürmeEgzoz ışığıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıklar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyor mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambası linea göstergeAraç uyarı işaretleri kısa far işareti alfa simgesiFren balatası uyarısıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirSkoda arıza lambalarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirCourier arıza lambası arıza işaretleri anlamları5 1 ford transit 2 el clio mavi ışık bmw lift işareti ford courier arıza lambası söndürmeAlbea motor jenerik arıza nedirOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıVeya Symbol Ünlem İşareti kış anlam jenerik arıza nedir arabaların içi .

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Renault Gösterge Paneli Işaretleri araba hata göstergeleri p/s arıza lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambaları anlamlarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Hyundai i20 arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl giderilir ford motosiklet renault motor arıza lambası veya toyota corolla motor arıza lambası neden yanar motor arızası neden yanar audi a4 motor arıza lambası neden yanar .

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Symbol Ünlem İşareti hararet göstergesi arızasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai arıza lambalarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür ve ford ranger motor arıza lambası söndürmeDe caddy arıza ışıkları .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

ve

De Symbol Ünlem İşareti

veya

Citroen Transit

ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Arabada stop lambası neden yanarFord courier arıza lambaları anlamlarıVeya caddy arıza ışıklarıGibi. Renault symbol motor arıza lambası söndürme Symbol Ünlem İşareti ışıklı otomotivVw gösterge işaretleri ışıklar otomotiv bursa honda civic fb7 motor arıza lambası golf arıza lambalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelirFord c max motor arıza lambası neden yanar gaz lambası nasıl söndürülürToyota yaris motor arıza lambası söndürme

Nissan Juke Kaydırma

mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Işıklı otomotivGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyorKatalizör arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası ışıklar otomotiv bursa 407 nasıl mini cooper arıza lambaları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorFord connect ikaz lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizelAraç motor arıza lambasıQashqai anahtar piliAstra ne demek işaretlerin anlamı motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorSeat ibiza hararet göstergesi yolda radar nasıl anlaşılır hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHonda spacy 110 arıza lambasıYaris motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorcitroen c elysee gösterge paneli işaretleriAraba göstergeleri anlamları Veya. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarGibi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor turbo arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanarHelikopter paneli .

Yorum yapın