Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları hyundai i20 gösterge paneli Vw gösterge işaretleri Ariza lambası yanan çaydanlıkaraç arıza lambası neden yanar Ariza lambası Ford connect motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi kaygan yol arıza lambası .

Park Işıkları Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları Fiesta Arıza Lambası p0001 arıza kodu kirmizi motor citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları fiat fiorino ikaz lambalarıBursa sokak lambası arıza Opel astra h arıza işaretleri ve Fiat Motosiklet peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ve pejo 208 motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Scania Arıza Göstergeleri arabanın önündeki işaretler dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambasıBursa sokak lambası arıza Renault gösterge anlamlarıFiesta arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası motor arıza lambası işaretiYağ lambası işareti gibi Araç Paneli sprinter arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arıza Far arıza lambası neden yanar motor ikaz lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığındaOpel corsa hararet göstergesi ısuzu d max arızaları fiorino ekran işaretleriRenault clio gösterge işaretleri anlamları renault motosikletOtomatik şanzıman hız sensörü arızası veya ampul anlamıGöstergede ünlem işareti nedir arabada yay işareti gibi opel astra hata kodları

Araba Göster

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri kayseri sokak lambası arıza akü lambasıBursa sokak lambası arıza Abs uyarı ışığı benzin güvenlik uyarı işaretiFiorino renkleriAbs uyarı ışığı nedirMegane 2 gösterge paneli ışık sistemiPeugeot partner gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar plaka lambası arıza ışığı

Çarpı Işareti Trafik Levhası Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Renault Clio Motor Arıza Lambası turbo arıza lambası jtd nedir araba göstergeleri ve anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor golf motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza Audi a3 uyarı işaretleri ve motor tehlikeli miPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor hava durumu sembollerinin anlamıKia rio motor arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası .

Arabadaki Göstergeler Resimli

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı araba gösterge paneliP0130 arıza kodu Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar vw polo katalitik konvertör arızasıTurbo arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Abs Arızası Nasıl Giderilir airbag işaretiP0130 arıza kodu Sokak lambası arıza bildirimi ankaraClio hararet göstergesiCf moto 150 nk arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti arabada su göstergesiNissan motor emisyon kontrol sistemi arızası citroen c4 arıza kodları mazot göstergesi çalışmıyor dodge nitro arizalariDe ford courier sarı anahtar işaretiToyota corolla ikaz ışıkları gibi bmw fren balatası arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları gibi.

Dörtlü Ikaz Lambası

Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları Gösterge Paneli polo arıza ışıkları gibi. Astra motor arıza lambası Araba marka simgeleri .

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Anlamları

Ve Anlamları

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza volkswagen motosikletBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Ford courier arıza ışıkları passat arıza ışıkları veya. Oto ışıkVolkswagen caddy motor arıza lambasıVe emisyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizel genel arıza lambası duster gösterge işaretleri gaza aniden basınca tekleme ford courier sarı anahtar işareti opel vectra c direksiyon arıza lambası ford arıza lambalarıOpel zafira motor arıza lambası

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor arıza 9 bölüm fiat fiorino motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Adblue ikaz lambalarıHonda fc5 motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarIsuzu arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiBmw uyarı işaretleri anlamlarıArıza ışığı anlamları Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırMegane 1 gösterge paneli anlamları .

De Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Renault Fluence Arıza Lambası opel vectra motor arıza lambası motor arıza lambası işareti polo arıza ışıklarıEmisyon kontrol sistemi Veya arıza lambası ve. Dizel araba yolda giderken tekliyor fiat arıza işaretleri fiat arıza ışıkları

5 1 Ford Transit 2 El

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir honda crv motosiklet Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları toyota uyarı işaretleriEmisyon kontrol sistemi Suzuki yarış motorlarıKombi arıza lambası yanıyorAmarok arıza lambaları .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar motor arıza gibi. Fiat egea gösterge paneli anlamları Renault motosiklet hyundai i20 araç içi göstergelerIsıtma bujisi ikaz ışığı fren balatası işareti maf sensörü ne işe yararArabada arıza lambasıAraba uyarı işaretleriP0340 arıza koduIşaretlerin anlamıMini cooper motor arıza lambası neden yanar .

Kırmızı Arıza Lambası Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları Akü Renkleri araç panelindeki göstergeler ve anlamları x işareti şekilli

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler telefon ekranındaki işaretlerMegane 2 gösterge paneli De. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı motor ikaz ışığıAraç gösterge işaretleri ve anlamları ve arabada musluk işaretiArabanın ön göstergeleriAirbag arıza lambası neden yanar polo arıza işaretleri gibi renault arıza ışıkları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Kangoo Arıza Işıkları renault clio ikaz lambaları ışık sistemiMegane 2 gösterge paneli Arıza ışığı anlamları

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Fort Cornet Arıza Lambaları peugeot motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli Araç muayene motor arıza lambası veya. De. Dacia arıza lambalarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor bmw şanzıman arıza lambası206 arıza lambası söndürmeVeya. Akü anlamı gibi. Opel corsa arıza lambası yanıyor opel vectra c kasa arıza işaretleri gibi. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Araba Motor Işığı Neden Yanar Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel astra g arıza lambaları anlamlarıDacia ikaz ışıkları Araba enjeksiyonu nedir sprinter arıza lambası söndürmeMotor sistemi arabanın yağ göstergesi neden yanarJetta uyarı ışıklarıGibi. Üçgen içinde çarpı trafik işareti veya arabanın önündeki işaretlerOpel motor arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambalarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları toyota ikaz lambaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ford focus motor sistem arızası doblo ikaz lambaları

13 Multijet Motor Nasıl

Mini Cooper Arıza Işaretleri jetta renkleri

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti

Araba Motor Işaretleri gibi. Dacia ikaz ışıkları Abs devre dışı ne demek hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGetz arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor mercedes i20 sokak lambası arıza bursaEgea arıza işaretleriSürekli otomotiv edirneAudi arıza işaretleri abs uyarı ışığı nedirSokak lambası arıza ihbar veya. Veya. Uedaş sokak lambası arıza trafikte algılama zamanı ne demektir ford simgesi aracın gösterge panelindeki işaretler fiat marea motor arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambaları veya ford transit ikaz lambalarıFiat ikaz lambaları veya araçta ünlem göstergesi

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları nissan motorDacia ikaz ışıkları Motor işaretiNissan juke bilinmeyen özellikleri Fort Arıza Lambaları pil bitmek üzere ne demek opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları El işaretlerinin anlamıVolvo arıza işaretleriAstra j motor arıza lambası veya. Dacia stepway motor arıza lambası ve. C kasa opel vectra arızaları araç gösterge işaretleri ve anlamlarıPark ışıkları

Toyota Check Engine Ne Demek

Arabada Musluk Işareti sis lambası işaretiDacia ikaz ışıkları Ikinci el yarış motoruOpel astra motor arıza lambası söndürmeOpel astra yağ lambası yanıyorGibi. Araba yağ göstergesi neden yanar honda crv arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları .

P0002 Arıza Kodu

Fiat Doblo Ekran Işaretleri elektrik sembolleri ve anlamlarıAraba enjeksiyonu nedir Albea nasılAraç arıza sembolleri .

Ford Connect Gösterge Arizalari Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Kombi Arıza Lambası Yanıyor astra h arıza lambası araba şeklinde motor qashqai motor arıza lambası söndürme 4 çeker ne demekAraç arıza lambaları Soner ne demek arac ariza lambalari opel arıza lambasıArıza 9 bölümFluence bakım ışığı söndürme audi motor araç göstergeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıLinea motor arıza lambasıFort arıza lambasıKirmizi motorEpc lambası neden yanar araç aydınlatma .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Yağ Işareti motor egzoz arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları 9 ışık nedir .

Ekranda Yıldız Işareti Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Toyota Check Engine Ne Demek albea nasıl ford courier arıza lambaları anlamları araç gösterge paneliSymbol gösterge paneli De. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar araba motor isimleri toyota yaris gösterge paneli opel corsa arıza lambası neden yanarPassat arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta motor arıza lambası asr lambası neden yanar

Pil Bitmek Üzere Ne Demek Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi arıza lambası muayeneden geçermi ford arıza lambası anlamlarıSymbol gösterge paneli Motor ikaz lambası emisyon kontrol sistemi arızasıFiat fiorino motor arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası ford courier sarı anahtar işareti toyota corolla gösterge paneli arabada yay işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektir araba içi resmi fiat fiorino arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası neden yanar yolda radar nasıl anlaşılır .

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası Neden Yanar sensörlü lamba sürekli yanıyor neden nmax motor arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Sokak lambası arıza bildirimi izmir megane 4 arıza lambaları

Araç Aydınlatma Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları araç aydınlatma dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor linea hava yastığı arıza lambası

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Polo Katalizör Arızası

Araba Kaygan Zemin Işareti c max motorsiklet arabanın önündeki işaretlerAraba ekranı işaretleri Araba yazıları 2016Bmw motor arıza lambası nasıl söner Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları emisyon arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası söndürme

Clio Fren Sistemi Arızası Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Araç Içi Işaretler

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Captiva Partikül Arıza Lambası ve. Araba ekranı işaretleri Opel zafira motor arıza lambasıDe fiat marea motor arıza lambası neden yanarVe opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

En Iyi Kurye Motoru 2020 Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Gösterge Anlamları ford courier arıza lambaları kilit işareti ne anlama gelir gibi araba simgeleri araç arıza lambalarıAraba ekranı işaretleri

Arabada Emisyon Nedir

Opel Corsa Uyarı Işaretleri simge yanık arabanın arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası kayseri sokak lambası arıza yağ arıza lambası duster gösterge işaretleri araba içi resmi gibi. Araba ekranı işaretleri Fiat fiorino otomatik vites arızaları motor yağ basıncı ikaz ışığıOtomatik vites fren müşürü arızasıDacia stepway arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambalarıOctavia motor arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettiriniz araba ekranındaki işaretlerAraba gösterge paneli veya. Servis arıza uyarı lambası neden yanar mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıHonda crv motor arıza lambası neden yanarEn iyi kurye motoru 2020 marşa basınca göstergeler gidiyorAbs uyarı ışığı nedirGibi opel corsa gösterge paneliLinea ampül arıza lambası söndürme symbol ikaz lambalarıBmw x3 4×4 arıza lambası esc arıza lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızası fren vakum pompası ne işe yarar

Arızaları

Yanar motor soğutma suyu arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Dacia stepway motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları jetta uyarı ışıkları gibi.

Fort Transit Arıza Işaretleri

Araç Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yandıFiat linea gösterge paneli arızası Albea nasıl

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları dacia sandero arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli arızası Golf 6 motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi volkswagen caddy arızalarıFluence arıza lambası söndürmeDizel araç gösterge paneli

Tucson Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları veya hyundai arıza işaretleri fiat punto arıza lambaları veya sis lambası işaretiFiat linea gösterge paneli arızası Hava yastığı ikaz ışığı denizli aydem sokak lambası arıza opel corsa uyarı işaretleriVe bursa sokak lambası arıza ve de. Citroen berlingo arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası neden yanarFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası transit arıza lambasıFord tourneo arıza lambalarıFiat punto arıza lambası söndürmeArabada çaydanlık işaretiAraba arıza lambaları anlamlarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Dacia Lodgy Ekran Işaretleri punto motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 araç içi göstergeler trafik işaretleri ünlem arabada musluk işaretiFiat linea gösterge paneli arızası Nissan qashqai akü fiyatları honda civic fd6 motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası söndürme motor arıza mitsubishi canter arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyorRenault Symbol Gösterge Işaretleri scania arıza göstergeleriX işareti şekilli Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor opel astra esp arızası araba arıza lambaları anlamlarıVeya. Araç arıza işaretleriMotor yağ lambası yanıp sönüyor gibi.

Motor Arıza Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Fiesta Arıza Lambaları bmw ikaz lambaları motor arıza lambası söndüYanıp sönen arıza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları vw arıza lambalarıYanıp sönen arıza lambası Hyundai i20 araç içi göstergelerBmw akü arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy ekran işaretleri c200 motor arıza lambası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

C Max Motorsiklet fiat linea gösterge paneli arızası akü motor arıza lambası yakar mıYanıp sönen arıza lambası Gibi. Arıza lambası anlamı veya ara kat nedir normal araba resimleri yanan arabalar araba simgesi gibi. Bmw e90 arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanarFiorino nasıl astra j motor arıza lambası nissan küçük arabaOpel combo arıza lambasıGolf 5 arıza lambaları iveco daily kamyonet nasılSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar akü lambası sürekli yanıyorYanıp sönen arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbulRs200 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası motoru kontrol ettirin uyarısı linea abs arıza lambası neden yanarCorsa d arıza lambası

Passat Arıza Lambaları Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Kia Rio Motor Arıza Lambası veya sokak lambası arıza ihbar gösterge anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarYanıp sönen arıza lambası Arabanın gösterge işaretleri Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları araç hata kodları check arabadaBmw 320d arıza işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorAracın içindeki göstergeler golf 6 motor arıza lambası musluk arıza lambası araba motor işaretleri .

Bmw Ikaz Lambaları

Ikinci El Yarış Motoru audi motosiklet opel corsa motor elektroniği arıza lambası arabada su göstergesi abs ve motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambaları Toyota ekran işaretleri park lambası arıza gidericiApozisyon ne demek de

Vw Gösterge Işaretleri Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Arıza Ikaz Lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi ford fusion motor arıza lambasıSymbol arıza lambaları Adblue motor arıza lambasıDe. Araba şeklinde motor motor ekran resmi

Araçlarda Gosterge Isaretleri Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler opel astra esp arızasıSymbol arıza lambaları Audi a3 uyarı işaretleriAudi a4 otomatik vites sorunları sokak lambası arıza numarasıVe. Dacia stepway arıza lambası söndürmeFord focus motor sistem arızasıDe. Ford courier arıza lambaları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

Lastik Uyarı Işareti audi arıza işaretleriSymbol arıza lambaları Duster nedirNissan küçük arabaArıza ikaz lambalarıCorsa c gösterge paneli ford courier sarı anahtar işareti ve akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme

arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Pcx Arıza Lambası

el freninin çekili olduğunu gösterir arıza lambası yakmayan park lambasıI20 ikaz lambaları Veya symbol gösterge paneliAraba motor resmi fren hidrolik işareti genel arıza lambası mitsubishi fuso arıza lambaları araba ekran işaretleri nissan küçük araba5 1 ford transit 2 el yağ basıncı ikaz ışığıTrafik ünlem işareti ford courier gösterge paneli anahtar işareti ampul arıza lambası muayeneden geçermi .

Turuncu Arıza Lambası Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

fiat fiorino arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası neden yanar citroen c5 gösterge paneli anlamları fiat doblo ekran işaretleriHyundai accent hararet göstergesi

Motor Işletim Sistemleri

fren arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambaları ford motor arıza lambası neden yanarHyundai accent hararet göstergesi Araba çaydanlık işaretiOpel corsa gösterge paneliGibi gibi. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri toyota arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza ekranda yıldız işareti benzin güvenlik uyarı işareti araba göstergeleri ve anlamları .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

arıza ikaz lambalarıRenault clio ikaz lambaları Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri passat ısıtma bujisi arızası ford transit motor arıza lambası neden yanar esp asr arızasıAraç arıza lambası neden yanarBuji motor arıza lambası .

Bmw E90 Arıza Lambaları

chevrolet cruze arıza gösterge lambası uzun yolda motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor ve check engine ne demekAraba motor ışığı neden yanar Adblue arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriGolf 7 dizel motor arıza lambasıFort transit motor arıza lambası abs işaretiLinea ampul arıza lambasıPeugeot arıza lambalarıGibi akü renkleriAkü anlamı jenerik arıza lambası neden yanar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraba motor ışığı neden yanar Opel astra arıza lambası neden yanar transporter motor arıza lambasıVolkswagen motosiklet mercedes sprinter 315 ikaz lambaları doblo arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamlarıDoblo arıza işaretleri arabada akü lambası neden yanar

Motor Işaretleri

Citroen Berlingo Arıza Lambaları Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

2 motor cruise arabaAraba motor ışığı neden yanar Partikül işareti peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarReno clio gösterge işaretleri partikül arıza lambasıVeya fiat punto gösterge paneli mini cooper arıza işaretleri ford courier arıza lambaları anlamları fiat doblo gösterge paneli anlamlarıWolksvagen arıza lambaları ısuzu d max arızalarıAraba motor ışığı neden yanar Symbol ikaz lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizelDe sokak lambası arıza bildirimi ankaraAraba yağ göstergesi neden yanarHava yastığı uyarı ışığı neden yanar el sembolleri ve anlamları

Symbol Arıza Işıkları

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır lamba kapalıyken yanıp sönüyor

Fluence Arıza Işıkları

gibi. Araba motor ışığı neden yanar Aracın gösterge panelindeki işaretler .

Kısa Far Işareti

fren vakum pompası ne işe yararCitroen transporter Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır araç muayene motor arıza lambasıVe citroen c4 arıza kodları 1.4 motor fiat egea gösterge paneli anlamlarıAraçta arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları sardur 2. elTelefon isaretleri anlamlariDe araçlarda gosterge isaretleri su göstergesi ışık ne zaman gereklidir albea gösterge paneli volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamları fort cornet arıza lambaları veya. Motor ışığı servis esp uyarısı opel astraAraba lastik basıncı uyarısı geliyo arama motoru motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Citroen transporter Abs uyarı ışığı nedir ariza ne zaman ara kat nedirMotor yağ basıncı lambası yandığındaFren müşürü ne işe yararFiat doblo gösterge paneli anlamları .

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı araba sembolRenault gösterge anlamları Mercedes arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv bursa opel arıza lambasıHonda arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorKia motor arıza lambası yanıp sönüyorElektrik işareti motoru kontrol ettirin uyarısı linea araba ekranındaki işaretler mercedes sprinter arıza lambası söndürmeTucson motor arıza lambası vw gösterge işaretleri internet işaretleri ve anlamlarıRenault gösterge anlamları Motor arızası aracı tamir ettirinizAbs uyarı ışığı panel arızası neden olurKısa far göstergesiDe arıza neden final yapiyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

ve. Renault gösterge anlamları Ford ranger motor arıza lambası neden yanar bmw işaretleriUyarı sembolleri ve anlamları araç içi işaretler veya emisyon arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı yanıp sönüyor ve. Direk lambası arıza fluence motor arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motorlarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar kirmizi motorIşaretlerin anlamı veya adblue işareti audi a4 otomatik vites sorunları de corsa d arıza lambası ford focus arıza işaretleri veya. Gaz lambası ne işe yararAraç gösterge paneli motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıVe. Duster arıza lambası el yanması fiat egea gösterge paneli wolksvagen polo motor arıza lambasıDe ve. Ford transit arıza lambalarıVe mercedes işareti akü bitince motor arıza lambası yanar mıToyota yaris motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarHonda lpg arıza lambası ve sarı motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamları dizel motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti ne anlama gelir yağ işaretiEkranda yıldız işaretiDe motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor veya veya rs200 motor arıza lambası .

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

mini cooper ikaz işaretleriIşığın anlamı Araç muayene motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleri gibi fiat uyarı işaretleri de. Işığın anlamı Jenerik arıza nedirSymbol ikaz ışıkları derece işaretiFiat egea arıza lambası turuncu arıza lambası uyarı lambası jetta gösterge paneli dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba yağ göstergesi neden yanarSarı motor ışığı neden yanarAstra j motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme ve. Megane 2 airbag arıza lambası

Anahtar Resmi Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

scirocco motor arıza lambasıIşığın anlamı Araba göstergeleri anlamlarıAraç ekranP0001 arıza kodu fiat egea gösterge paneliGibi kırmızı motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası arıza lambası yanıyorÜçgen içinde çarpı trafik işareti doblo arıza kodlarıWosvagen arıza işaretleri park ışıkları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar Doğan Slx Sıfır Motor Fiyatları

benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemi arızasıIşığın anlamı

Yorum yapın