Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır arabalardaki göstergeler Bmw e90 arıza lambaları anlamları Ariza lambası araba üzerinde anahtar işareti Ariza lambası

Mercedes Arıza Lambası

brake arıza lambasıarıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Motosiklet giderken gaz kesiyorDacia arıza lambası söndürme hava neden sarı gibi pcx arıza lambası neden yanar range rover motor sorunu citroen c3 arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları ve anlamları hava neden sarıMotora benzin göstergesi takma araba ibre auto arıza lambası honda civic hararet göstergesi arabada yanan işaretler terios motor arıza lambası duster arıza lambaları ve golf 5 direksiyon arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamları araçlarda asr nedirArabada sinyal vermeOpel zafira motor arıza lambası de veya transporter gösterge ikaz lambalarıFord focus arıza göstergeleri araba saat göstergeleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyorIşaret ne demekAstra h arıza lambasıFiorino ünlem işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord courier motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası golf 7 sorunları pejo 206 arıza lambalarıVe. Maf sensörü iptaliIşıklar otomotiv bursaFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıAraba işareti renault symbol motor arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor ford tourneo arıza lambalarıIsıtma bujisi ikaz ışığıAraba ışık anlamları dacia arıza işaretleri .

Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti şarj yükseltme kodu geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi arıza lambası yakmayan plaka ledPeugeot 301 yakıt göstergesi

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

volkswagen polo arıza işaretleriPartikül işaretiLand rover freelander arızaları dacia sandero ısıtma bujisi arızasıVw motor arıza lambası emisyon arıza lambası ve symbol ikaz ışıklarıAşağıdaki benzin göstergesinde de. Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleriFort transit arıza işaretleriAraba ekraninda yanan lambalar opel astra uyarı işaretleriVeya opel astra gösterge ışıkları * işareti ne anlama gelirVolkswagen işaret lambaları adblue hangi araçlarda varKontağı açınca akü lambası yanmıyorAraba gösterge işaretleri anlamı katalitik konvertör arıza lambası ve. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıNissan qashqai uyarı işaretleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi. Göstergedeki işaretler chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba sinyalleri lpg arıza lambası çözüm ve

Adblue Uyarısı Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

renault motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme corsa arıza lambası .

Fren Balata Işareti Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru hangisi punto arıza lambaları egea ikaz lambaları uyarı işaretlerArıza traktör gösterge paneli işaretleri Is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıA işareti clio 4 arıza lambası anlamlarıAraç ikaz lambaları ve anlamları azalmış soğutma suyu arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor ve. Arabada kaygan zemin işareti linea arıza işaretleri ford arıza lambaları egea arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası audi a5 kırmızı sprinter gösterge işaretleri araba içindeki göstergeler araba göstergeleri anlamları .

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır Ford Uyarı Işaretleri volkswagen arıza sembolleriArabadaki göstergeler Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki arıza işaretleri veya.

Chevrolet Cruze Arıza Lambası

Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır Tepee Ne Demek ford courier yağ arıza lambasıIkaz lambası Tedaş sokak lambası arıza bildirimiGolf 5 arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı neden yanarTransporter arıza lambası söndürme gibi. De. Sokak lambası arıza bildirim volkswagen airbag lambası söndürme işaret ne demekMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor elektrik arıza lambası abs uyarısıDucato motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası aveo motor arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme gibi egea gösterge paneli işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarIsı sensörü arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası gibi gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları laguna 2 gösterge paneli fiat linea arıza lambası söndürme honda civic motosiklet iveco daily arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambasıKırmızı arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları ds ışığı mavi yanıp sönüyorGaz göstergesi çalışmıyorGibi. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk citroen berlingo arıza lambasıCheck arabadaAraba saat göstergeleri astra j arıza lambası de ve gibi. Ordu fiorino .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambası

Veya Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat punto motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Nissan Micra Motor Arıza Lambası ford arıza ışıkları toyota corolla anahtar arıza lambası arıza bu hafta yok mu air gösterge saati fort d max

Volkswagen Caddy Renkleri

honda crv motosikletMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault arıza ışıkları enjeksiyon arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamlarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 opel vectra b motor arıza lambası neden yanarGolf 7 dizel motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza işaretleri caddy gösterge ışıkları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır gösterge paneli motor arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli check engine ne demekMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hyundai motor arıza lambası neden yanar araba su göstergesi c180 motor arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamlarıMusluk arıza lambası araba ekran işaretleriMotor işareti 2020 honda civic motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar araçlarda asr nedirMotor yağ arıza lambası gibi. Porsche simgesi

Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası

cruze lpg arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamları opel corsa arıza lambası yanıyor

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

lpg gösterge işıkları anlamlarıMotor arıza işareti ve. Sihirli anlamı peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Jenerik arıza lambası i20 arıza lambaları .

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme seat leon arıza işaretleri fiat doblo arıza lambalarıIşık arıza lambası Veya gösterge paneli arızasıArabadaki Göstergelerin Anlamı yay şeklinde arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar Musluk arıza lambasıVe. Clio 4 motor arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambasıSimgesi nedirUyarı işaretleri nelerdirVeya şarj yükseltme kodu gösterge panelleri araç aydınlatmaSaat üzerindeki kısa gösterge nedirRenault 19 europa gögüsMotor arıza işaretiVolkswagen işaret lambaları hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür doblo renkleri kış ışığıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Arızaları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

opel corsa c arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

aydem sokak lambası arıza corolla arıza lambaları

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

lastik basıncı ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorOpel astra motor arıza lambası yanıyor gibi Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır araba ikaz lambası arabada yanan işaretlerKia sportage motor arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesinde superb arıza lambasıMotor arıza neden yanar de. 250 cc motor ne kadar yakarPassat b7 gösterge paneli pejo 206 gösterge paneliBmw a180Hyundai accent blue arıza lambası söndürme de. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresinde su var uyarı lambası uzun far göstergesiDucato yağ lambası söndürmeVolkswagen ikaz işaretleriGibi lastik işaret anlamları veya. Araç lambalarıAraba ışık anlamları rover nasıl

Araçta Panel Nedir

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra h gösterge paneli işaretleri hyundai i20 ampul işaretiArabada yanan işaretler captiva ikaz lambaları katalitik konvertör arızalı ne demek dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraç yakıt göstergesiOpel astra h kasa arıza lambasıCheck engine ne demek akü şarj sistemi arızası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

caddy gösterge ışıklarıVe.

Antalya Sokak Lambası Arıza Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Sistemi jetta dizel motor arıza lambasıLinea arıza ışıkları Cf moto 150 nk arıza lambası volkswagen işaretleri yanan araç vw golf motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVolkswagen ikaz işaretleri motosiklet lambalarıDe.

Arabadaki Göstergeler Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Yokuş Kalkış Desteği Işareti ford focus motor arızası uyarısı Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır fren balata işaretiTraktör arıza lambaları Samsung ml 1640 arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleriVeya veya. Tofaş gösterge ışıkları fiat linea gösterge paneli arızası gösterge tablosuFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme .

Gibi Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder egea yağ lambası araba içindeki göstergeler ford courier anahtar arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme Opel vectra arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası neden yanar gibi focus 2 gösterge paneli ışıklarıLastik basıncı ikaz lambasıVe. Nissan micra motor arıza lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı .

Motor Cc Ne Demek

Araç Gösterge Anahtar Işareti fiat marea gösterge paneli direksiyon arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz 206 arıza lambası söndürme ısıtma arıza lambası el yanmasiFord connect 2010 motor arıza lambası gibi. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeArabada hararet göstergesi sure isimleri anlamları renault arıza ışıklarıDe. Fren balata işareti

Saat Göstergeleri

arabada arıza lambası neden yanarDe. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza ışıklarıRenault ikaz lambaları anlamlarıGibi audi motor arıza lambasıFort d maxMotosiklet buji arızası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi. Partikül filtresi arıza lambası egea ikaz lambalarıRölantide yağ lambası yanıyor rover nasılMotor lambası neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyor mercedes a180 renault motoruDe dacia stepway gösterge işaretleri renault gosterge simgeleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

2008 jetta dizel veya clio 4 fren sistemi arızasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları

Fiat Egea Arıza Lambası

adblue hangi araçlarda varAraç ışıklarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüSimge yanık otomatik şanzıman devir sensörü arızası renault fluence gösterge işaretleriFord arıza lambası arabalardaPlaka renkleri ve anlamları citroen c3 hararet göstergesi

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Gibi. Seat leon gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFiat doblo ekran işaretleri 5 1 ford transit 2 el citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıŞarj yükseltme koduAkü yeşil ışıkEgea anahtar işareti söndürmeRenault 19 europa gögüs egea ikaz lambalarıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent devir saati çalışmıyor linea enjektör arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları

Arıza Bu Hafta Yok Mu Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord focus arıza lambasıDe ateşleme modülü arızasıBmw arızalarıMotora benzin göstergesi takma

Arac Eş Anlamlısı Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

hyundai i20 ampul işareti vw ampul arıza lambası söndürme ford courier yağ arıza lambasıHyundai i20 gösterge ışıklarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları de.

Yağ Basıncı Düşüklüğü Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Sistemi opel astra servis esp kötü yakıt arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Audi a6 arıza işaretleriElektrik uyarı işaretiPejo 206 gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi izmirHyundai i20 arıza lambaları renault motor arıza lambası lastik işaret anlamları araç arıza lambası nasıl söndürülür .

Uzun Far Işareti

Kia Sportage Gösterge Paneli arac eş anlamlısı de. Göstergeleri Ford transit ekran işaretleriHonda arıza ikaz lambası Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi ford courier arıza lambası söndürme .

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Scania Amblemi Anlamı corolla arıza lambaları arıza lambası yanıp sönüyor gibi arıza bu hafta varmı egea gösterge paneli işaretleri fiat albea 1. Doblo yağ lambası yanıp sönüyor 3 multijet nasıl .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider caddy renkleriAudi arıza lambası gibi ford ranger motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme ford courier sarı anahtar işareti motor soğutma suyu ikaz lambasıEgea arıza işaretleri katalizör arızası motora zarar verir miCrafter akü nerede citroen c4 gösterge paneli arızasıVw polo katalitik konvertör arızasıUyarı lambasıVe motor cc ne demekNissan juke kırmızı motor arıza lambası fiorino nasıl dörtlü ikaz lambasıAtiker gold arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambaları veya. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı fluence motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza işaretleriOpel astra hata kodları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır citroen c4 gösterge paneli arızasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergesindeki işaretler araba içindeki göstergeler

Ikaz Lambası

gibi gibi. Oto gösterge ısuzu gösterge işaretleri araba yakıt göstergesiYanan arabalar

Elektrik Uyarı Işareti

hararet göstergesi yanıp sönüyorSepaş sokak lambası arıza bildirimi Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır uyari işaretleri egzoz motor dacia ekran işaretleri megane 2 arıza lambaları kocaeli sokak lambası arıza gibi. Veya hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeGibi. Motor amblemleriAraba motor arızaları nelerdirArıza lambası ünlem işaretiDe musluk arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları benzinde motor arıza lambasıC180 motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar de. Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıDe Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır yakıtta su var işaretiVeya Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

De Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

araba motor arızaları nelerdir astra g gösterge ışıkları caddy renkleri araba lamba işaretleriJetta motor arıza lambası neden yanar gibi kırmızı arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek arabadaki arıza işaretleri renault motor arıza lambasıIşık resimleriHonda amblemi anlamıFord cargo arıza işaretleriLogan arıza lambası opel astra hata kodlarıDe. Araba göstergeleri anlamları gibi. Arac eş anlamlısıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniAraba gösterge işaretleri veya golf 5 arıza lambaları corolla arıza lambaları veya audi motor arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambası Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

de. Ve. Jeep renegade motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek wolksvagen arıza lambaları .

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı

Motor Sistemi kia sportage motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve anlamları Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorDuster motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorGibi. Veya akü beyaz ışık dacia duster motor arıza lambası söndürmeDe araçta panel nedir

I20 Arıza Lambaları

focus sarı arıza lambasıDe gösterge paneli motor arıza lambası yakıt filtresi arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası dacia arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası wosvagen arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç arıza lambası söndürme ve. Havanın sarı olması ne anlama gelir aveo 1.3 dizel motor arıza lambası ve toyota arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar megane 3 motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi servis esp nedir peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizGibi hyundai i20 uyarı ışıkları uyarıcı işaretlerin özellikleri ünlem işaretli trafik levhası sokak lambası arıza şikayetNissan juke motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işaretiAraçta ünlem göstergesi

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra arıza lambası anlamları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır de sokak lambası arıza antalyaOpel astra uyarı işaretleri .

Benzinli Su Motoru Arızaları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

Doblo Yağ Lambası Söndürme tiguan nasıl ford connect motor arıza lambası söndürmeHasarlı sembol Arabada a işareti sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorStart stop motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambası söndürme kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambaları honda arıza lambası fiat fiorino arıza lambasıJetta gösterge ışıkları ford courier ekran .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Araba Hata Göstergeleri ve park nissan 2 elVolkswagen arıza lambası anlamları Fren arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası veya vw bora arıza lambası söndürme ford cargo motor arıza lambası neden yanar ve gösterge tablosuDikkat işaretinin anlamı opel astra hata kodlarıCitroen c3 hararet göstergesiIşık hangi durumlarda yön değiştirir veya veya honda spacy alpha arıza lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası araba ekraninda yanan lambalarI20 ikaz ışıkları captiva partikül filtresi arıza lambası meriva arıza lambası yanıyorFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası

El Sembolleri Ve Anlamları

honda arıza lambaları araba gösterge işaretleri anlamıMercedes işaretiVw motor arıza lambası yanıp sönüyor seat leon arıza işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor işareti araç arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambası a işareti ford custom motor arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları sokak lambası elektrik arızaKatalizör iptali arıza lambasıRenault clio ünlem işaretiGibi hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba işaretleri anlamıYakıtta su var işareti

Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

veya. Ve. Şarj ikaz ışığıAraç panelindeki göstergelerIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHyundai accent admire arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleriMotosiklet buji arızası nissan juke kırmızı motor arıza lambası veya volkswagen işaret lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı yakıt arıza lambasıAkü ışığı neden yanar .

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Arıza Lambaları Anlamları de volkswagen arıza ışıklarıYakıt filtresi arıza lambası Bmw e90 arıza lambası söndürmeAraç koruma sistemi arızası çözümüTofaş ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDe. Dacia arıza işaretleri volkswagen caddy renkleri sis işareti Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır araba ekran işaretleri

Check Engine Ne Demek Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

cc ne demek motor araba gösterge işaretleri anlamıFiat linea motor arıza lambası söndürmeDucato yağ lambası söndürme saat göstergeleriMaf sensörü iptali vito motor arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamları akıllı işaretler ve anlamlarıOpel corsa servis ışığı söndürme arabada sarı ikaz lambası veya motosiklet buji arızası tiguan nasılHonda amblemi anlamı ordu fiorinoGibi en güzel motor resimleriVeya. Arıza lambası yakmayan plaka ledRenault fluence gösterge işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme mazda motor arıza lambasıArka sis lambası işaretiAbs ve motor arıza lambası neden yanar

Laguna 2 Gösterge Paneli Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır

bmw e46 arıza lambaları renault clio arıza işaretleriMotor teklemesi neden olur veya araba ikaz lambaları anlamları dacia arıza işaretleri250 cc motor ne kadar yakar lastik anlamlarıYağ sensörü arızasıIsıtma bujisi arızası neden olur fren hidroliği işareti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi pejo 206 arıza lambaları Split Klima Kompresör Arızası Nasıl Anlaşılır transporter renkleri araç yakıt göstergesiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada a işaretiAraba arıza ışıklarıAraba arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir megane 2 gösterge paneliLinea arıza ışıklarıDe

:D'' Işaretinin Anlamı

is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ford custom motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterirVeya. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası fiorino renkleri astra j arıza lambası yakmayan led

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

tiguan motor arıza lambasıAkü takviye sonrası arıza lambası peugeot 206 arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFord courier anahtar arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı .

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları linea arıza ışıklarıMotor lambası neden yanar

Araç Motor Arıza Lambası

arabanın şarj lambası neden yanarAbs lambası bazen yanıyor audi ikaz lambaları albea gösterge paneliKia rio motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra j motor arıza lambası opel arıza lambalarıDacia arıza işaretleri ve. Kırmızı arıza lambası corsa d arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanarGibi. Linea gösterge ışıkları anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambasıGibi. Ford connect gösterge ışıkları

Yorum yapın