Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları arıza lambası engelleyici dekoder

Opel Astra J Arıza Işaretleri

Ariza lambası captiva motor arıza lambasıfort transporter Ariza lambası Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat palio nasılAlbea motor arıza lambası neden yanar veya epc arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor audi q5 motor arıza lambası mercedes c200 kırmızı hyundai tucson gösterge paneli işaretleri hyundai h100 gösterge paneli benzin ışığı yanıp sönüyorAmarok arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları ve sarı ikaz lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri motor lambasi fiat egea arıza lambası opel astra uyarı işaretleriGibi. Kullanım dışı levhasıVe. Hyundai i20 ikaz ışıklarıPolo ikaz ışıkları motor işaretleri seat leon arıza işaretleriFiat fiorino arıza lambası

Araba Ekran Resmi Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

ikaz alarm işaretleri ve anlamları vw ikaz lambalarıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıKia sportage yağ lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleriKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedirVeya. Su kemeri ne işe yarar Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları gaz lambasının özellikleri nelerdirToyota corolla gösterge paneli işaretleri yağ lambası yanıp sönüyor mazot göstergesi arızası araba işaretleri anlamlarıMercedes c200 kırmızı citroen c3 hararet göstergesi arabada ünlem göstergesiMotor arızalıBmw motorFiat egea gösterge işaretleri

Wolksvagen Kırmızı

sokak lambası arıza istanbulVolvo s40 motor arıza lambası ve. Polo katalizör arızasıMercedes sprinter gösterge işaretleriKırmızı motor passat arıza lambalarıAdblue motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorNissan note alınır mıVolkswagen caddy arıza işaretleri land rover freelander arızalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıSymbol ikaz lambalarıCitroen nemo arıza lambası gibi opel vectra c kasa arıza işaretleri motor renkleriArabada kaygan zemin işareti Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları p0130 arıza kodu duster lastik arıza lambası söndürme

Asr Arıza Lambası Neden Yanar

nabız sinyal motorBmw e46 motor arıza lambasıVeya araç ikaz ışıkları anlamlarıOpel arıza veya. Araba ışık opel astra h kasa motor arıza lambası dacia logan arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası opel astra h arıza lambası .

Gibi Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları Fiat Fiorino Arıza Lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambası ve gibi volkswagen jetta arıza lambaları ve motor renkleriEmniyet kemeri işareti Araba motor işaretleriFord motor arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mazot Filtresi Arıza Lambası

dizel motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyor veya.

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri ford connect arıza işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleri ve c200 motor arıza lambası gibi. Hyundai h100 gösterge ışıkları P0130 arıza koduAraba ışık göstergeleriAraba ikaz işaretleriFiat palio gösterge paneli Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları konya sokak lambası arıza telefon numarası arabanın önündeki göstergeler arka sis lambası işaretiFord connect arıza işaretleri esp devre dışı ne demekFord gösterge paneli araba arıza işaretleri anlamıAraba kaput içi isimleriHyundai getz motor arıza lambası söndürme yağ lambasının özellikleriOpel astra g gösterge paneli anlamları opel astra g gösterge paneli anlamları mini cooper arıza işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

sogukta araba calismazsaFord courier motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli anahtar işareti clio 2 arıza lambası söndürmeMazot filtresi arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYağ seviye sensörü arızasıBmw km yanındaki ünlem işareti ford connect gösterge paneli işaretleri hyundai transitMotor cc nedir hyundai accent blue motor arıza lambası direksiyon arıza lambası linea gösterge paneli renault symbol 2015 arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları de seyir anlamı citroen arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası 2 el nissan almeraEmisyon kontrol sistemi arızası

Gösterge Paneli Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

uyarı lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor audi motosiklet ve. Sarımsı yeşil gaz ve. Hava yastığı uyarı ışığı neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirir veya. Gösterge anlamları gibi. Ve. Astra g arıza lambası de. Honda sembolüBugün arıza var mıOpel astra gösterge ışıkları opel astra h kasa arıza lambası sokak lambası arıza ihbar ve clio arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba simgesiSivas hondaBenzin güvenlik uyarı işareti .

Srs Arıza Lambası

Opel Gösterge Işaretleri ford connect arıza lambası araba giderken tekliyor fiat punto motor arıza lambası neden yanarYolda araba resmi Lastik arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambası şanzıman arıza lambası gibi sarı ikaz lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları lpg arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord arıza lambaları ford transit ekran işaretleri ısuzu motor arıza lambası lastik arıza lambasıDolama nasıl bağlanır Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları gibi. Range rover motor sorunu gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar miOpel astra plaka lambası arızaToyota ekran işaretleri egea arıza lambası yandıArabadan benzin çekme honda motor otomatik vites hyundai h100 gösterge paneli anlamları gösterge nedir çeşitleri nelerdirHava durumu işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürI20 arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor araç arıza işaretleri ve anlamları opel motor arıza lambası neden yanar .

Egzoz Arızaları

Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları Toyota Corolla Ikaz Lambaları airbag ışığı nasıl söndürülür

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

honda motor otomatik vitesW124 arıza lambalarıSokak lambası arıza telefonu

De Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

nissan micra arıza lambası yanıyor hava akış metresi nasıl temizlenir toyota corolla hararet göstergesi gediz elektrik sokak lambası arızaTehlikeli arabaRenault clio arıza ışıklarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorPolo 1.2 tdi motor arıza lambası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arızasıOtomobil arıza işaretleriSarı renk motor arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleri

Araba Arıza Lambası

gibi hyundai h100 gösterge paneli honda pcx arıza kodlarıAraç gösterge paneli işaretleri gibi

Motor Yağ Arıza Lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

motor arıza lambası ünlem işaretiVeya

Araba Işaretleri Anlamı

hyundai arıza ışıkları soğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıKia sportage gösterge işaretleri veya ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası cc ne demek motor renault clio elektronik arıza ikaz lambasıDe. Ve. Sokak lambası elektrik arızaRenault gösterge paneliAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? megane egzoz emisyon kontrol ettirin caddy arıza lambalarıSimgelerin anlamı bmw e46 motor arıza lambasıKangoo arıza lambalarıVe. Ford courier partikül filtresi arıza lambasıDe. Adblue hangi araçlarda varVe arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli konya sokak lambası arıza telefon numarası

Courier Arıza Lambası Söndürme

uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel combo arıza lambaları arıza lambası neden yanar ve. Focus 2 motor arıza lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları servis arıza uyarı lambası neden yanar veya hyundai transitOpel astra gösterge ışıkları

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

işaretler ve anlamları dolama nasıl bağlanır

Gösterge Ikaz Lambaları

anahtar ışıkAudi a5 motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ariza lambasi neden yanip sonerToyota motor arıza lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları de peugeot partner 1.4 benzinli nasılSokak lambası arıza bildirimi izmirUyarı ikaz işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme linea gösterge paneli arabadaki göstergeler resimliFord connect motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri audi a3 elektronik arıza uyarısıGibi ford focus 2004 arıza lambası

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

veya sokak lambası arıza ihbar ford transit motor arıza lambası audi motosikletPolo ikaz ışıkları volkswagen jetta arıza işaretleri

Sarı Ünlem Işareti Araba

egr arıza lambası söndürmeMegane egzoz emisyon kontrol ettirin megane 2 arıza lambası söndürmeDe caddy motor yağı hangisi ayedaş sokak lambası arıza yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar engelli işaretleri ve anlamlarıMotor gösterge işaretleriAirbag arıza lambası yanıyor devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

passat arıza lambaları anlamları

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

yanan araç veya. Airbag ışığı nasıl söndürülürGibi abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes simgesi

Veya Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

renault motor arıza lambası

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Megane 2 Gösterge Işıkları

gösterge ikaz lambalarıRenault symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizelVeya el freni çekili işareti kısa far işaretiFiat egea arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambası passat arıza lambalarıVeya. Hyundai accent motor arıza lambası nissan primera motor arıza lambasıArıza neden final yapiyorVe renault symbol gösterge işaretleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyor açma kapama düğmesi anlamıSarımsı yeşil gaz cc ne demek motorÜnlem işareti arıza lambası hararet işareti dizel motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli volkswagen sogutma suyu uyarısıDacia dokker arıza lambaları Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti

Audi Motosiklet

motor soğukken arıza lambası araba motor işaretleriCitroen Arıza Işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel astra f arıza lambası neden yanar Nissan qashqai arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri kasko motor arızası lastik basıncı ikaz lambası motor cc nedirDe. Sarı motor arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları peugeot 301 ünlem işaretiGibi yokuş kalkış desteği işaretiHararet yapan araba neden çalışmazHız sensörü arızası nasıl anlaşılırBmw e90 motor arıza lambası motor teklemesi neden olur audi simgesiGöstergede ünlem işareti nedirFord fiesta gösterge paneli arızası araç ikaz işaretleri bmw ikaz işaretleri ve. Işık hız mercedes sprinter motorCrafter arıza ışıklarıSembol işaretleri mercedes kırmızı motor nedir arabalarda a işaretiAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraba far işaretleriNissan direksiyon p0340 arıza koduMotor teklemesi neden olur audi a5 motor arıza lambası neden yanar peugeot sembolü emisyon arıza lambası neden yanar ve de. Engelli işaretleri ve anlamlarıFord transit ikaz lambaları anlamı citroen c3 arıza kodları fiat palio gösterge paneli araba ikaz işaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürme de. Focus 2 gösterge paneli ışıkları nissan arıza kodları ve. Focus sarı arıza lambası peugeot sembolü nissan micra gösterge işaretleriSigorta neden yanarHonda crv arıza işaretleri bmw işaretleri airbag arıza lambası neden yanarClio 4 fren sistemi arızasıDoblo arıza lambaları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya. Veya Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları motor ışığı yanıp sönüyorGibi. Araba sarı ünlem işareti c180 motor arıza lambası egea arıza lambaları gösterge ve çeşitleriTehlikeli araba sarı motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası caddy arıza lambaları hyundai i20 ikaz ışıkları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Fiat Egea Gösterge Işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorYanan araç Emisyon arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası ünlem arıza işareti

Araba Ekran Resimleri

gibi hyundai i20 arıza işaretleri de. Ikaz alarm işaretleri ve anlamları hyundai i20 gösterge işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme .

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Motor Arıza Işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıVolkswagen jetta arıza işaretleri Uyarı sembolleri ve anlamları anahtar ışık arıza lambası işaretleriDucato motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası egr valfi arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde golf 7 sorunlarıAraba sembol honda sembolüSarı arıza lambası neden yanar ve. Lpg göstergesi yanıp sönüyorEgr arıza lambası veya sarı motor ışığıIveco daily motor arıza lambası söndürmeVeya hyundai i20 ikaz ışıkları ısıtma arıza lambası akü işaretinin yanmasıRenault clio motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır araba ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor fort transit motor arıza lambası honda dio arıza lambası palio gösterge paneliKia cerato 2006 arıza lambası nissan arabalarıFord akıllı anahtar iptali volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba ön kaput parça isimleriFiat doblo ekran işaretleri de cf moto 150 nk arıza lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları araba kaput içi isimleri mercedes sprinter arıza lambaları neden yanar .

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

Uyarıcı Işaretler fiat egea arıza lambası söndürme kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

katalitik konvertör arızası polo akü ikaz lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı megane 2 arıza lambası söndürme tredaş sokak lambası arıza şarj yükseltme kodu uzun far göstergesi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirC180 motor arıza lambası plaka lambası arıza citroen berlingo motor arıza lambası söndürme motor arızalı opel opel vectra c kasa motor arıza lambası

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

kaygan yol arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme renault 19 arka cam fren lambası ve

Wosvagen Tucson

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar de hava durumu sembollerinin anlamı yanan araçGolf 5 arıza lambası söndürmeHonda accord motor arıza lambasıMegane 2 ekran arızası

Crafter Arıza Işıkları

gibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme sarı ikaz lambası şarj ikaz ışığıServis esp nedir opel astra f arıza lambası neden yanarArabada kaygan zemin işareti q7 arıza işaretleri ford connect arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriPark nissan sarı arıza lambası neden yanarVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ducato motor arıza lambası söndürmeOpel astra j arıza işaretleri dacia duster arıza lambası söndürme veya yay arıza lambasıDe. Megane 2 gösterge ışıkları Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları en iyi kurye motoru hangisi de. Arıza lambası anlamı. Opel corsa motor arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza otomatik vites fren müşürü arızası de duster gösterge işaretleriBoxer motor lpg arıza neden final yapiyorFren arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarEgea uyarı ışıkları

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Reno 9 Broadway Rektefiye Fiyatları

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSistem hatasıHyundai i20 ikaz lambaları vw arıza işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısı opel astra j motor arıza lambası söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor dacia dokker nasıl max motor 2020 honda civic motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonuSokak lambası arızası nereye bildirilir araba çalışırken vitese geçmiyor sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası citroen c3 arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambası veya. Ve ford transit arıza göstergeleriFren hidrolik seviyesi göstergesiAçık anahtar sembolüVe araç aydınlatmaOpel astra f arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar

Caddy Gösterge Işıkları

arızasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Yorum yapın