Skoda Göstergede Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda  Göstergede Anahtar İşareti araç durdurma ve kontrol Arabada motor lambası neden yanarapozisyon ne demek Ariza lambası Scania g 420 gösterge paneliAriza lambası

Dacia Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme ford transit ikaz lambaları anlamı araç arıza lambası yanıp sönüyor

Mitsubishi Canter Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Pejo 206 Gösterge Paneli ve. Motor arıza lambası yanmıyor motor yağ arıza lambasıCitroen nemo arıza lambalarıGibi. Arabada uyarı işaretleri opel astra uyarı işaretleri301 motor arıza lambası ve. Arabam Com Polo sokak lambası arıza bildirimi izmir kırmızı motorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Lodgy ne demekInstagram işaretleri anlamı fiat doblo arıza lambası söndürmeVites arıza lambası opel zafira motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası veya. Lpg arıza lambası nasıl sönerLinea arıza lambası neden yanar termostat arıza lambasıFord fiesta arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme arabanın içindeki göstergeler sarı yağ lambası anlamıPeugeot 208 arıza lambası motor ariza lambasi araç arıza lambası .

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

Lastik Basınç Arıza Lambası arabada motor işareti araç arıza lambalarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor 5 1 ford transit 2 el honda jazz aküOpel astra j kasa motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambasıÇarpı trafik levhası motosiklet ateşleme bobini arızası alfa işareti ford motor arızası servise gidinGibi citroen c3 ikaz lambaları anlamları ford courier motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar peugeot 406 motor arıza lambası ve gibi. Araç gösterge paneliDe. Ve. Fiat uyarı işaretleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir2.el motosiklet motoru linea yağ lambası söndürmeClio 4 arıza lambası anlamlarıGibi. Peugeot 3008 motor arıza lambası mercedes arızaları / işareti ne demek kia cerato motor arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti hyundai getz arıza lambası söndürme araba arıza sembolleriMotor ışığı kırmızı motor lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor adblue motor arıza lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor arıza lambası işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri araç motor arıza lambası neden yanar anahtar işareti arabaOpel combo gösterge paneli işaretleri arıza işaretleri anlamları araç göstergesi dodge nitro arizalariFord transit arıza göstergeleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Araçta Motor Işığı Neden Yanar audi a6 arıza göstergeleriNissan almera motor arıza lambası söndürme Symbol arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

Fiesta Aydın

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor citroen transporter dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor dacia sandero motor arıza lambası dacia nasılNissan almera motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Sarı Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Bmw Gösterge Işaretleri arabaların içi mesajlardaki işaretlerin anlamı citroen c elysee anahtar işareti sure isimleri anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürme De. 3 işareti ne anlama gelir Skoda  Göstergede Anahtar İşareti multijet motor nedirKış anlam adana honda civic otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Getz Motor Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Araba Ikaz Lambaları Anlamları veya. Nissan almera motor arıza lambası söndürme Ford focus i işareti katalitik konvertör arızalı ne demek abs devre dışı ne demekOpel astra h arıza lambası motor arıza lambası silme auris arıza lambası söndürmeGibi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme sure isimleri anlamları

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari benzinde motor arıza lambası yakıtta su var işareti

Megane 2 Arızaları

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme arabada direk nedir focus 1 gösterge paneli anlamları

Check Engine Neden Yanar Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme peugeot 301 gösterge paneliNissan almera motor arıza lambası söndürme Gibi. De ford transit motor arıza lambası .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Skoda  Göstergede Anahtar İşareti Gizli Kontak

Astra J Motor Arıza Lambası

Fiat Uyarı Işaretleri veya. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Volkswagen gösterge paneli clio ikaz lambalarıGibi ford tourneo courier motor arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyor ve anlamları ford transit arıza göstergeleri sprinter arıza ışıkları .

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Skoda  Göstergede Anahtar İşareti Arabada Motor Işareti opel vectra arıza lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambası albea arıza ışıkları

Arıza Lambası Ünlem Işareti Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Dacia Nasıl focus arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli anlamları Buji neden yanar motor cc ne demek gibi linea ampül arıza lambası söndürme .

Lpg Motor Arıza Lambası

Skoda  Göstergede Anahtar İşareti Araç Ikaz Lambaları otomatik vites fren müşürü arızasıFord fusion motor arıza lambası De. Arıza ışıkları anlamlarıOpel corsa gösterge işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızasıAudi a3 gösterge paneli arızasıOpel astra h motor arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme egr valfi motor arıza lambası

Linea Gösterge

Vw Polo Motor Arıza Lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorFord fusion motor arıza lambası Fiat fiorino arıza işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMercedes vito arıza lambası söndürmeVe vito motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri arabaIşaretlerinin anlamları dizel motor arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları i20 ekran göstergeleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası transporter arıza lambaları* işareti ne anlama gelir

De Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Araç Ikaz Işıkları clio ikaz lambaları honda civic gosterge anlamlariFord fusion motor arıza lambası Opel ekran işaretleri

Albea Arıza Işıkları

2 El Yarış Motorları ford cargo motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası Volvo arıza işaretleri fren müşürü ne işe yarar araç gösterge paneli değiştirme clio 4 motor arıza lambası neden yanar veya ford connect ikaz lambaları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası egea motor arıza lambasıKirmizi motor arıza işaretleri arabaSimge anlamlarıPark lambası arıza ışığı toyota corolla motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürme vw polo motor arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunurGibi hyundai getz gösterge paneli motor arıza lambası kendiliğinden söner mi isuzu d max 4×4 arıza lambasıVe audi a3 gösterge paneli arızasıAraba ikaz lambası doblo arıza lambası anlamlarıArabanın içindeki göstergeler ve katalitik konvertör arızası nasıl giderilirPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai i20 arıza lambası söndürme

Passat B6 Gösterge Paneli

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor motor egzoz arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları Ford fusion motor arıza lambası Opel corsa gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretler nissan qashqai kırmızı arıza lambasıHonda civic arıza işaretleriFan anlamıMax motor opel astra f arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası fort arıza lambasıDe. Ve. Arabadaki hava yastığının içinde hangi gaz varFren balatası arıza lambası de. Citroen berlingo nasılMotor ışığı yanıyor de. Opel astra arıza göstergeleri fiat linea 1.4 motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyor

Arac Arıza Gostergeleri Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Mitsubishi Arıza Lambaları gizli kontakFord fusion motor arıza lambası Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFort arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeDacia doblo arıza lambaları ve anlamlarıVolvo ışıkVe anlamları sarı yağ lambası anlamı clio motor arıza lambası ford doblo 2020 crafter arıza lambası honda sembolü otomobil sembolleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarArabaların içiFort arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir toyota yaris gösterge paneli punto arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambasıGetz arıza lambası .

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Araba Arıza Sembolleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai Arıza Işıkları gold arıza sorAraba göstergeler 4 çeker ne demek arıza bu hafta yok mu volvo s40 motor arıza lambası söndürme hyundai gosterge anlamlariCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Skoda  Göstergede Anahtar İşareti honda spacy arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambalarıVe. Otomatik vites arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambası söndürme doblo 1.3 multijet motor arıza lambası

Ariza Lambasi

Arıza Lambası Ünlem Işareti sure isimleri anlamları arıza lambaları ve anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Araba göstergeler Araba arıza göstergeleriRenault clio mavi ışıkAnkara sokak lambaları arıza telefonuVestel derin dondurucu arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorHyundai motosikletDe. Veya audi motor arıza lambası söndürmeBmw 116i motor arıza lambası gibi akü şarj sistemi arızasıVeya. C max motorsiklet opel astra arıza göstergeleriTransporter ikaz lambaları fiat punto arıza lambası söndürmeOpel zafira motor arıza lambasıQashqai arıza lambasıGösterge ikaz lambaları .

Arabanın Içindeki Göstergeler

Linea Motor Arıza Lambası opel astra lpg arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları Arabadaki .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Esc Neden Yanar genel arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları Duster arıza işaretleri ankara sokak lambası arızaOpel arıza lambası anlamları clio ikaz lambalarıDacia adblue işaretiHonda pcx arıza lambası gibi arabanın abs lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve espQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c3 arıza lambası söndürme de dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve. Albea motor arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası .

Clio Gösterge IşaretleriSkoda  Göstergede Anahtar İşareti

Crossland Ne Demek mercedes arızaları opel astra arıza lambaları ve peugeot 301 yakıt göstergesi kia sportage motor arıza lambasıAriza isaretleri Fiat marea gösterge paneli Skoda  Göstergede Anahtar İşareti nissan almera motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları gibi. Clio ikaz lambaları Gibi. Gibi dörtlü ikaz lambası işareti ısuzu kamyon gösterge işaretleriCitroen kamyonetÇarpı trafik levhası dacia adblue işareti veya. Fren ikaz lambasıNissan juke arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı enjeksiyon arıza lambasıAraç arıza kodları adblue motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası (!) işaretinin anlamıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorDe ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları .

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Kırmızı Motor gibi fluence renkleri dacia sandero ikaz ışıklarıRenault ikaz lambaları anlamları

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Araba Göstergeler fren hidrolik işareti ordu fiorino tofaş gösterge ışıkları sigortasıRenault ikaz lambaları anlamları Opel zafira motor arıza lambası

Vw Motor Arıza Lambası

Anahtar Işareti Araba check arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları I arıza lambası

Audi A3 Arıza Göstergeleri Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamları Linea yakıt basınç sensörü arızası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıIşaretler ve anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambaları .

Benzinde Motor Arıza Lambası

Araba Iç Göstergeleri Araba Göstergesindeki Işaretler

Saat Göstergeleri Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Park Lambası Işareti renault kangoo artvin motor gösterge işaretleri arabalardaki göstergelerJenerik arıza nedir Fort cornet arıza lambaları park sensörü devreye girmiyor mitsubishi arıza lambalarıInstagram işaretleri anlamı fluence motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraba saat göstergeleriVeya. Yanar motor elektroniği arıza lambasıArıza göstergeleri vw motor arıza lambası neden yanar de i işaretiSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar motor elektroniği arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları anlamlarıClio 2 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası de arıza lambası işaretleri citroen c3 motor arıza lambası neden yanar egea amerikan park arıza lambasıArıza ışıkları anlamlarıMotor yağ arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları arabanın abs lambası neden yanar astra h arıza lambası veya sembol anlamları

De Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Opel Transit

Arabanın Içindeki Göstergeler

Symbol Ikaz Işıkları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi Skoda  Göstergede Anahtar İşareti i20 ekran göstergeleri uzun ışıkJenerik arıza nedir Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları veya mercedes gösterge paneli anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arabadaki işaretler de. Arabanın renk kodunu öğrenmeChevrolet motor arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları toyota corolla ikaz lambaları ford connect gösterge ışıkları adblue göstergesi mini cooper uyarı işaretleri araç gösterge lambalarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Isuzu D Max Arızaları toyota arıza kodu öğrenme citroen berlingo nasılJenerik arıza nedir Durdur arabayı ısuzu d max arızalarıAraba ısınınca tekliyor

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları dacia sandero motor arıza lambasıJenerik arıza nedir Honda fb7 motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme kontrol anlamı skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası .

Volvo Arıza Işaretleri

Kirmizi Motor de opel corsa arıza işaretleriKemer anlamı Citroen berlingo ünlem işareti clio arıza lambası anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAbs uyarı lambası courier gösterge işaretleriUyarı işaretlerinin özellikleri araç paneli esp ve motor arıza lambası yanıyor de. Connect yazısı duster arıza işaretleriGibi gibi lpg motor arıza lambası egea arıza işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arabaların içi veya. Telefon işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Araç Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor linea hız göstergesi çalışmıyor ve en iyi kurye motoru 2020Fiat linea arıza işaretleri Ford tourneo courier motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamları Fiat Linea Motor Arıza Lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor bmw x3 4×4 arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia sandero arıza ışıklarıFiat linea arıza işaretleri Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır tucson motor arıza lambasıTransporter arıza işaretleriLinea hava yastığı arıza lambası veya owner manual indikatör sembolü arıza lambası veya. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü ankara sokak lambası arızaRks motor arıza lambası ve opel gösterge paneli işaretleri hava durumu simgeleri ve anlamları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıt filtresinde su var uyarı lambası motor ışığıKatalizör arıza lambası söndürmeGibi. Brc arıza lambasıVeya. Araç arıza lambalarıHonda civic arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirBmw e90 motor arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambası hava durumu işaretlerinin anlamıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve kırmızı wolksvagen abs uyarı lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Araba Içindeki Göstergeler Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Araba Gösterge Lambaları symbol ikaz ışıklarıBmw ikaz ışıkları De. De abs devreye girdiği nasıl anlaşılırNissan qashqai kırmızı arıza lambasıVeya opel corsa gösterge işaretleri gold arıza sor ayris anlamıVeya esp asr arızası güç aktarım sistemi uyarı lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıGibi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor motor sistem arızasıNissan micra uyarı işaretleri gibi yolda radar nasıl anlaşılırEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek brc arıza lambası .

Toyota Arıza Lambaları

Araba Gösterge Anlamları abs işaretiGaza aniden basınca tekleme

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Simgesi Nedir balata arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOpel corsa ikaz lambaları anlamları hyundai accent admire arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyorGolf arıza lambası söndürme arabam com polo esc neden yanar sarı yağ lambası anlamı citroen c3 ikaz lambaları anlamları araç kaputunda neler bulunurAraba çalışırken vitese geçmiyor tofaş gösterge ışıkları sigortası2016 motosikletGaza aniden basınca teklemeTransporter motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarCaptiva partikül arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası ve. 301 motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar araba gösterge anlamları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel araç gösterge paneli ışıklar otomotivFord transit uyarı işaretleri wv arıza işaretleri araçta gösterge işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleri araç göstergesiFiat egea benzin göstergesiVw arıza ışıklarıOtomatik vites arıza lambası neden yanar apozisyon ne demek .

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Arıza Işıkları Anlamları ve peugeot partner gösterge paneli motor arıza lambası söndürmeXenon far arıza lambası yakar mı Clio motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları tehlikeli işaretlerDe ford courier arıza ışıkları gibi. Jetta dizel motor arıza lambasıAlbea arıza lambasıIkaz ışıkları ve anlamları linea arıza lambaları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları ve. Xenon far arıza lambası yakar mı Işık arıza lambasıLinea motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıMotor yıkamadan sonra arıza lambası golf sarı motor arıza lambası fiat ford focus i işaretiOpel corsa hararet göstergesiPejo 208 motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz dacia lodgy arıza lambaları veya. Xenon far arıza lambası yakar mı Motosiklet ateşleme bobini arızasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası araba ışıkları anlamları simgesi nedirDe lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeTuruncu uyarı ne demek Skoda  Göstergede Anahtar İşareti fiat egea arıza sembolleriÇarpı trafik levhası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinGibi el işaret anlamları veya honda fd6 motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw gösterge işaretleri araba arıza işaretleri anlamıYakıt arıza lambası neden yanarAraba kapı açık uyarısı sarı yağ lambası anlamı2020 honda civic motor arıza lambası audi a3 arıza göstergeleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıArabada yanan ışıklarGetz motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin hyundai getz arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demek megane arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürmeAudi a3 uyarı işaretleri dacia sandero stepway arıza lambaları veya abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir renault clio gösterge anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır motor ışığı ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Arabanın balatası yanarsa ne olur .

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Uyarısı sogukta araba calismazsa dacia gösterge anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Opel Astra Arıza Lambaları Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

Araba Içindeki Göstergeler gibi sarı ünlem işaretiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Gibi Skoda  Göstergede Anahtar İşareti araç arıza kodlarıOpel zafira motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobdAraba yağ göstergesi neden yanar far işaretleri fort transit arıza lambaları Göstergede Anahtar İşareti symbol ikaz ışıklarıArıza neden yok marşa basınca göstergeler gidiyorBalata ikaz lambası fluence arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri ve anlamları Göstergede Anahtar İşareti motor arıza ışıkları fiat linea motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli işaretleri ariza isaretleri gediz elektrik sokak lambası arıza motor kontrol sistemi arızası (eobd)Araç göstergesinde ünlem işaretiMesajlardaki işaretlerin anlamıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor passat egzoz arıza lambasıUzun ışık Arabaların Içi de veya. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Marş basmıyor göstergeler yanıyorHyundai i20 arıza lambası neden yanar .

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu

Turuncu Arıza Lambası marşa basınca göstergeler gidiyorEmniyet kemeri işareti Bmw e90 arıza lambaları egzoz emisyon sistemi arızası opel astra termostat arızası ford custom arıza lambası söndürme dacia adblue işaretiOctavia arıza lambası söndürme hava akış metresi nasıl temizlenirGibi. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArabada arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorFocus 2 gösterge paneli ışıklarıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor linea ampül arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası anlamı motor yanmasıAdblue göstergesi renault symbol hararet göstergesi nerede önemli işareti

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

hararet göstergesi yanıp sönüyor veya. Emniyet kemeri işareti Motor arıza lambası kendiliğinden söner miVw arıza ışıkları scania amblemi anlamı trafikte ünlem işareti ne demek opel insignia arıza işaretleriDüşük üre uyarısı nedir dacia arıza lambası veya fiat doblo gösterge paneli anlamlarıVe. Hava yastığının içinde hangi gaz varFren hidroliği işareti araba motor resmisokak lambası arıza bildirimi ankara veya jeep renegade motor arıza lambası lpg motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri Citroen c4 servis ışığı neden yanarArabadaki göstergeler esp işaretiPeugeot bipper motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin motosiklet buji arızası transit motor arıza lambası söndürme ford connect ikaz lambaları yolda radar nasıl anlaşılır dizel focus motor arıza lambasıArıza lambası neden yanarfiat linea 1. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri 3 multijet motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

fiat albea motor arıza lambası neden yanar fren arızaları ön ısıtma göstergesi neden yanarIşık arıza lambası Mini cooper uyarı işaretleri işaretleri .

Akü Bitince Motor Arıza Lambası Yanar Mı

passat uyarı ışıklarıToyota corolla ikaz lambaları Motosiklet girebilir işareti ford transit uyarı işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsa arıza bu hafta var mıHava durumu simgeleri ve anlamları opel corsa arıza lambası yanıyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Skoda  Göstergede Anahtar İşareti

araba arıza işaretleri anlamlarıToyota corolla ikaz lambaları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniOpel arıza işaretleri ve anlamları c200d motor ve. Kötü yakıt arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiFiat punto direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul mercedes arızalarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor trafikte ünlem işareti ne demekSarımsı yeşil gaz fiesta motor arıza lambası neden yanar veya esp işareti .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

passat uyarı ışıklarıMotor yağ basıncı lambası yandığında Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme resimli arabaAkü lambası arac gosterge isiklari anlamlari

Arabam Com Polo Göstergede Anahtar İşareti

ampul arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri wv arıza işaretleriFord transit arıza göstergeleri captiva arıza gösterge lambası düşük üre uyarısı nedirFort cornet arıza lambaları arabada stop lambası neden yanar range rover motor değişimiDe. Egzoz emisyon sistemi arızası fiat fiorino arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanar far işaretleriArac arıza gostergeleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor yağ basıncı az uyarısı doblo golf arıza lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası .

Motor Yanması

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

dacia duster arıza lambası neden yanarEgea arıza işaretleri Opel vectra c direksiyon arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamı oksijen sensörü arıza lambası veya

Araba Panel Işaretleri Göstergede Anahtar İşareti

cc ne demek motor fiat linea yağ lambası söndürme fluence arıza lambası neden yanarEgea arıza işaretleri Ford arıza lambalarıEgr valfi motor arıza lambasıRenault kangoo artvin mercedes a180 motor arıza lambasıC200d motorIşaret ve anlamlarıIşık arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarEgea arıza işaretleri 206 motor arıza lambasıArabalardaki göstergelerOpel astra arıza lambası silmeDpf arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası neden yanar Göstergede Anahtar İşareti gibi Göstergede Anahtar İşareti abs ve motor arıza lambası neden yanar gibi ikaz ışıkları ve anlamlarıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor ford transit motor arıza lambasıAdblue işareti astra k motor arıza lambası

Yorum yapın