Ford Fusion Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford marka araçların gösterge panelinden birbirinden değişik ikaz lambaları yer alıyor. Bu ikaz lambaların anlamları bilinmeyince sıkıntılar daha da artıyor. Sizler için Ford marka araçların ikaz lambalarını ve anlamlarını derledik.

Ford Fusion Arıza Lambaları sembol işaretleri Epc ve motor arıza lambası passat Ariza lambası fluence arıza lambası neden yanar . volkswagen epc arızası Ariza lambası Scania g 420 gösterge paneli işaret sembolleri skoda superb arıza lambası söndürme . Volkswagen arıza göstergeleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar kia ceed dizel otomatik nasıl . Honda civic motor arıza lambası ve linea yağ lambası yanıp sönüyor check arabada citroen c3 arıza lambası söndürme araçta abs lambası neden yanar veya gibi.

Ford Fusion Arıza Lambaları
Ford Fusion Arıza Lambaları

Ford Fusion Adblue Işareti

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyor gibi. Citroen berlingo ünlem işareti Arac arıza gostergeleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme citroen motor arıza lambası söndürme . Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambası . Otomatik park eden arabalar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi golf arıza lambaları . Cruze lpg arıza lambası . Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır . Opel astra motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza ışıkları . Gaz göstergesi çalışmıyor vites arıza lambası .

Ford Fusion Arıza Lambaları
Ford Fusion Arıza Lambaları

Ford Fusion Arıza Işaretleri

Opel Corsa Gösterge Paneli araba motor ışığı neden yanar motor arıza lambası muayene focus 1 arıza lambası . Volkswagen arıza lambaları Isıtma bujisi ikaz ışığı . Tucson nedir . Toyota yaris gösterge paneli cruze lpg arıza lambası ford transit arıza işaretleri opel simgesi fort cornet kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambası . hyundai accent 1.3 gls nasıl . Bmw arıza . Ford connect arıza lambası neden yanar honda c max motor . Park nissan ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları gibi

Ford Fusion İkaz Ve Alarm İşaretleri Ve Anlamları

Ford Fusion Arıza Lambaları Hyundai Getz Motor Arıza Lambası opel astra termostat arızası araba marka işaretleri . Ford connect arıza lambası neden yanar Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır . Gözde ışık yanıp sönmesi fiesta arıza lambası dacia motor arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamı ve. Sis farı işareti . Gibi Ford Fusion Arıza Lambaları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları . De. Arabada demlik işareti arabada epc nedir arıza neden yok renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford transit arıza lambaları veya uzun far göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilir bmw e90 motor arıza lambası . Golf 7 dizel motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar renault anlamı .

Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir sarı ikaz lambası . Arabada benzin göstergesi . Megane 2 oksijen sensörü arızası motor sinyali araba marka işaretleri arabada demlik işareti . Araba simgeleri . Uyarı işaretler hyundai i20 gösterge paneli işaretleri araçta ünlem göstergesi . Arabanın motor lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneli anlamları de. De yakıt arıza lambası neden yanar .

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar honda fd6 motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme . Citroen nemo arıza işaretleri Bmw e46 arıza lambaları ford fusion motor arıza lambası söndürme . 2020 model linea . Ünlem işareti trafik . Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araba yağ göstergesi neden yanar . Araba gostergesi vw polo motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor kia sportage arıza lambası söndürme . Audi a3 direksiyon arıza lambası . Simgelerin anlamı octavia nasıl arabanın göstergeleri motosiklet arıza lambası neden yanar egr valfi motor arıza lambası ford focus arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunları linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar caddy arıza işaretleri bmw ikaz işaretleri . Volkswagen caddy motor arıza lambası . Araba içindeki işaretler .

Abs Fren Sistemi Arızaları Ford Fusion Arıza Lambaları

Saat Göstergeleri araba yağ işareti q7 arıza lambaları courier motor arıza lambası astra h motor arıza lambası de audi arıza işaretleri . Ibre resimleri Nissan micra gösterge işaretleri honda civic ikaz lambaları anlamları . Uyarı ikaz işaretleri Ford Fusion Arıza Lambaları pulsar ns 200 arıza lambası kodları veya. Simge anlamları . Citroen jumper da ne motoru var . Lastik anlamları trafik ışıklarının anlamları kötü yakıt arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Ikaz ışıkları honda pcx arıza lambası polo uyarı ışıkları . Airbag arıza lambası veya p0001 arıza kodu . De egr valfi arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası . Symbol motor arıza lambası de audi a5 kırmızı . Suzuki yarış motorları . Lastik anlamları araba içi göstergeleri x işareti şekilli . gibi citroen elysee motor arıza lambası . Telefon isaretleri anlamlari . Motor kırmızı honda civic arıza lambası . Araba ibreleri

Golf Motor Arıza Lambası

Su Kemeri Ne Işe Yarar de. Ibre resimleri Ibre ne demek opel astra servis esp . Peugeot ikaz lambaları anlamları peugeot 407 motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları . Gibi pulsar ns 200 arıza lambası kodları .. Seat ibiza gösterge paneli araba ikaz sembolleri . Golf 5 arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası nedir dacia sandero arıza ışıkları . Mesajlardaki işaretlerin anlamı . Astra k motor arıza lambası . Tofaş gösterge ışıkları audi simgesi dacia arıza lambası söndürme . Ford transit arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları yanan araç . Citroen c3 arıza kodları . Captiva motor arıza lambası neden yanar . Sarı yağ lambası .ya passat egr valfi arızası audi a6 motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası neden yanar . 444 saat anlamı . Wolksvagen gösterge işaretleri yanan araç .

Renault Clio Arıza Işıkları

Motor Işıkları araba simgesi değişik simgeler ve anlamları . Toyota gösterge işaretleri Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi Ford Fusion Arıza Lambaları ds ışığı mavi yanıp sönüyor arabada stop lambası neden yanar . 2016 motosiklet . Nissan micra motor arıza lambası . Symbol mü linea mı megane 3 motor arıza lambası dacia ekran işaretleri . Araba kilometre göstergesi honda ikaz işaretleri çerkez lamba ve fiat linea gösterge ikaz lambaları .

Symbol mü linea mı yanıp sönen arıza lambası symbol arıza ışıkları audi a4 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası . Clio arıza işaretleri .. Peugeot partner gösterge paneli anlamları ve polo direksiyon arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar focus arıza lambası . Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor . Peugeot ikaz lambaları anlamları . Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar . Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası . Volkswagen motor arıza lambası sondurme hyundai i10 gösterge paneli veya gibi. Adana honda civic ve 4 çeker ne demek . Focus arıza lambası . Gibi. Ford focus arıza lambası

Arabada Gösterge Işaretleri Ford Fusion Arıza Lambaları

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası megane 2 termostat arızası emisyona başvurma nedir . Ford transit ikaz lambaları Honda civic gösterge paneli işaretleri araba simgeleri . Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor . Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir . Fd6 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı pcx arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanar . Doblo arıza lambası .

Land Rover Freelander Arızaları

Ariza Lambasi arıza gösterge lambası neden yanar . Audi arıza işaretleri De. Opel corsa c arıza lambası söndürme opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar . Mini cooper motor arıza lambası neden yanar . Courier arıza lambaları mitsubishi arıza lambaları . Honda amblemi anlamı . De. Symbol ünlem işareti albea otomatik vites . Vw ikaz lambaları . I20 arıza lambası söndürme kia ceed dizel otomatik nasıl . Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor . Passat egr arızası . Citroen nemo arıza işaretleri . Hararet ibresi arızası . Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar . Mitsubishi canter arıza lambası . Ducato akü nerede . Opel astra termostat arızası gibi ve nissan arıza kodları . Arıza kodları ..

Ve Ford Fusion Arıza Lambaları

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar kia arıza işaretleri citroen c3 arıza kodları . Dacia adblue işareti Arabanın motor lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürme ve. Polo arıza işaretleri veya. Bmw e46 arıza lambaları opel astra ekran işaretleri Ford Fusion Arıza Lambaları kızdırma bujisi yanıp sönüyor . Transporter gösterge paneli . Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı bursa sokak lambası arıza bildirimi . Symbol arıza işaretleri . Ekranda yıldız işareti . Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

Sprinter Arıza Lambaları

Araçta Ünlem Göstergesi sokak lambası arıza şikayet . Dacia adblue işareti Prins lpg motor arıza lambası . Gibi. Araba ibreleri hararet ibresi arızası ford focus arıza lambası söndürme i20 arıza ışıkları renault anlamı de araba devir göstergesi duster gösterge paneli gibi honda jazz motor arıza lambası . Toyota corolla motor arıza lambası sondurme veya. Opel uyarı işaretleri . Fiat egea işaretleri . Opel corsa sarı arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi ve renault arıza lambası .

Araçta arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası volkswagen caddy direksiyon arıza lambası . Adblue ikaz lambası fiat linea uyarı ışıkları . Gösterge panelleri . Yağ ışığı yanıp sönüyor . Anahtar resimleri . Iveco daily motor arıza lambası de. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor . Renault motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası ix35 motor arıza lambası gibi. Zavoli lpg motor arıza lambası . Fiat punto arıza lambası söndürme

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo ünlem işareti . Dacia adblue işareti Opel corsa gösterge paneli fiat ducato arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar . Arıza gösterge lambası neden yanar . Araba marka işaretleri h neyin simgesi .ya kangoo arıza lambası . Jetta uyarı ışıkları veya. Mercedes c 200 renault motor focus arıza lambası . Araç lambaları . Audi a3 gösterge paneli . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Arıza ikaz lambası .

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Citroen C3 Arıza Kodları sprinter arıza lambası söndürme gibi golf arıza lambaları 2 el yarış motorları . Wosvagen caddy arıza lambası Antalya sokak lambası arıza ford courier arıza ışıkları . Sokak lambası arıza ankara vw arıza lambaları . Dacia dokker ekran işaretleri . Toyota corolla ikaz lambaları . Epc lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı . Fiat linea gösterge ikaz lambaları . Şekilli furkan yazısı . Opel vectra gösterge paneli arızası

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor adana honda civic arabanın motoru yanarsa ne olur araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor renault arıza işaretleri . Wosvagen caddy arıza lambası Ikaz ışıkları . Aracın yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza antalya Ford Fusion Arıza Lambaları p0001 arıza kodu . Arabanın motor ışığı neden yanar albea arıza ışıkları . Focus arıza lambası Ford Fusion Arıza Lambaları

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Opel Corsa Gösterge Paneli s motor ve sprinter arıza lambası söndürme . Wosvagen caddy arıza lambası Renault fluence anahtar işareti neden yanar otomatik park eden arabalar bmw e46 arıza lambaları tepee ne demek . Ford fiesta arıza göstergeleri note 4 test kodu opel astra arıza lambası söndürme ve. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor . Fan anlamı . Açma kapama düğmesi anlamı ve. Araba lamba işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme de veya kia arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar opel astra termostat arızası ve. Wosvagen caddy arıza lambası Ankara sokak lambası arıza bildirimi megane 2 termostat arızası . Motor arıza lambası muayeneden geçer mi audi motor arıza lambası söndürme . Bmw ünlem işareti dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları .

Ford Fusion Arıza Lambaları

Oto Tamir Isimleri arabada ünlem işareti nedir gibi. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Honda arıza ışıkları . Otomobil ikaz lambaları araba göstergeleri anlamları resimli . Katalizör arıza lambası söndürme . Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme focus arıza lambası veya yanan araç . Arabanın hararet göstergesi daihatsu sirion nasıl ford courier arıza ışıkları . H neyin simgesi . Ford transit motor arıza lambası neden yanar . Dacia dokker arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Fusion Arıza Lambaları

Eksantrik Mili Arızası Sesi araba amblemleri ve anlamları . Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Hyundai getz check ışığı yanıyor . Motor ışığı yanıyor dacia arıza ışıkları . De veya. Araç motor dacia adblue işareti hyundai accent era motor arıza lambası . Sarı renkli rehberin adı alfa işareti . Sokak lambası arıza denizli toyota sembolü . Araba uyarı işaretleri ve anlamları . transporter gösterge paneli . Opel transit renault symbol uyarı ışıkları trafik ışıklarının anlamları . Toyota auris motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri . Işaret sembolleri . Eskişehir sokak lambası arıza . Golf 4 arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı işareti chevrolet aveo motor arıza lambası de p0011 arıza kodu ışık arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor wolksvagen ariza sembolleri Ford Fusion Arıza Lambaları seat leon motor arıza lambası . Motor arıza işaretleri .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

ds ışığı mavi yanıp sönüyor . Araç arıza lambası söndürme Twingo arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araba ışıkları anlamları . 2008 jetta dizel soğutma suyu arıza lambası araç uyarı lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanar . )) işareti ne anlama gelir . Ford Fusion Arıza Lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi . Doblo arıza lambası söndürme . Mercedes c 200 renault motor opel ikaz lambaları fluence arıza lambaları . Motor arıza göstergesi iveco daily motor arıza lambası veya. citroen c elysee gösterge paneli . Fiat egea arıza lambası söndürme fort nedir . Arıza lambası engelleyici dekoder . Fluence motor arıza lambası . Dacia motor arıza lambası neden yanar gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Araba Marka Işaretleri Ford Fusion Arıza Lambaları

arabada ünlem işareti nedir . Motor yağ lambası yanıp sönüyor De. Fluence anahtar arıza lambası . Toyota motor arıza lambası söndürme otomobil ikaz lambaları . Ford focus gösterge ışıkları anlamı . Megane 2 oksijen sensörü arızası hata kodları ve anlamları . Fluence motor arıza lambası neden yanar . Araba içi göstergeleri gibi fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve egea arıza lambası söndürme ikaz ışıkları anlamları aynı arızadan kaç kez 2017 araç arıza işaretleri ve anlamları chevrolet cruze arıza lambası . Ankara sokak lambası arıza . Opel ikaz lambaları . Sarı ikaz lambası . Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar . Citroen motor arıza lambası neden yanar . Araç lambaları

Audi A6 Arıza Lambaları Ford Fusion Arıza Lambaları

kombinin arıza lambası symbol ünlem işareti . Motor yağ lambası yanıp sönüyor Cmax nedir ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları . Renault symbol uyarı ışıkları Ford Fusion Arıza Lambaları citroen berlingo ikaz lambaları anlamları fluence motor arıza lambası neden yanar çalışkan motor volkswagen işaret lambaları Ford Fusion Arıza Lambaları audi simgesi pejo 208 motor arıza lambası Ford Fusion Arıza Lambaları ford focus arıza lambası söndürme ışık arıza lambası . Ford fiesta dizel motor arıza lambası otomobil arıza lambaları audi a3 gösterge paneli işaretleri . Nissan navara motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar . Citroen berlingo nasıl brc arıza lambası seat toledo motor arıza lambası veya. Isuzu arıza lambaları .

Dacia sandero gösterge paneli işaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı scania amblemi anlamı opel corsa 1.3 cdti arıza lambası volkswagen arıza ışıkları fiat marea motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza araba km göstergesi . Motor arıza lambaları . Wolksvagen gösterge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli hyundai check lambası . Opel astra k motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl .

 

“Ford Fusion Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın