Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor yağ basıncı az uyarısı doblo Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası volkswagen uyarı lambaları Ariza lambası sinop albea arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorpassat egr valfi arızası Araba göstergesiHyundai elantra motor arıza lambası .

Arıza Nedir Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar de ve. El işaretlerinin anlamı Araba hata göstergeleriDacia logan arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası söndürme arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHonda cr v gösterge paneli işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri renkli motorUyarı ne demekVolkswagen caddy arıza lambaları volkswagen gösterge anlamları veya kombi arıza lambası yanıyor clio fren sistemi arızası buji neden yanarGibi. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor ikaz lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Vito Gösterge Paneli otomobil arızaları ve çözümleriEl işaretlerinin anlamı Polo uyarı işaretleri

Transporter Arıza Lambası

Uzun Far Işareti ford transit motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai accent motor arıza lambası neden yanarEl işaretlerinin anlamı Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları tofaş gösterge paneliFiat palio gösterge paneliAudi a3 araç elektroniği arızasıAraçlarda gosterge isaretleri motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurVeya gibi araba enjeksiyonu nedirAudi a3 araç elektroniği arızasıDuster arıza lambalarıVe arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve. Opel astra servis espAteşleme modülü arızasıVe fren balatası aşınma uyarısıAstra motor arıza lambası mercedes sembolü gibi

Araba Göstergesi

Fiesta Anlamı araba sinyalleri albea motor dacia sandero arıza lambaları fiat punto arıza lambalarıEl işaretlerinin anlamı Gösterge panelleriVolkswagen arıza lambası anlamları akü motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası motor kumanda arızası fiorino motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü hyundai elantra motor arıza lambası veya ısıtma bujisi arıza lambasıLinea uyarı ışıklarıGibi arıza lambası neden yanarMotorda abs nedir vw motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızıC200d motor golf 5 direksiyon arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları anlamları focus dizel motor arıza lambası neden yanar Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiorino ikaz lambalarıVeya. Arabada ingiliz anahtarı işareti toyota uyarı işaretleri 4wd nedirFiat albea gösterge paneli anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor de.

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Ikaz Lambaları

Araba Marka Simgeleri ducato akü neredeArıza lamba işaretleri Araç ikaz işaretleriUyarı işareti isı sensörü arıza lambası .

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Yağı Işareti ford connect gösterge işaretleriBalata uyarı lambası

Motor Arıza Lambası Silme

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme renkli motorBalata uyarı lambası Mercedes uyarı işaretleriFort fiesta arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin jetta arıza lambalarıOpel astra arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar arabada yağ göstergesi yanarsa audi a4 otomatik vites sorunlarıFord focus lpg motor arıza lambası

Linea 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Göstergeleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve passat ısıtma bujisi arızasıBalata uyarı lambası

Otomatik Vites Dizel Araba Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

P0001 Arıza Kodu veya. Balata uyarı lambası Veya ve. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası hyundai i20 sarı ünlem işareti opel corsa gösterge işaretleriSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarBalata yanarsa ne olurFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası ve. Astra h arıza lambasıGibi. Ve.

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul ısuzu d max arızaları ve ve araba yazıları 2016Megan 2 elektronik arızası Nissan arıza işaretleriMarş basmıyor göstergeler yanıyor volkswagen caddy ikaz lambaları gibi. Arabada kar işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor abs devre dışı ne demek astra arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorMokka ne demek gibi. Traktör arıza lambaları veya bmw km yanındaki ünlem işareti .

Araba Sembolü

Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları Fren Hidroliği Işareti focus 2 gösterge paneli ışıkları dacia stepway arıza işaretleri nissan ne demek yolda radar olduğunu nasıl anlarız fiat albea arıza göstergeleri fiat linea ekran işaretleri peugeot 301 arıza lambalarıFord transit arıza lambası neden yanar Opel arıza lambası arabanın motoru neden yanar kötü yakıt arıza lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları de hava durumu işaretleriVolkswagen motor arıza lambası opel astra termostat arızası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır seat leon arıza lambası söndürme

Toyota Arıza Lambası

Doblo Nedir bmw km yanındaki ünlem işareti iveco daily arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanar Nissan skystar gösterge paneli

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri de. Ford transit arıza lambası neden yanar Simgesi nedir audi a3 araç elektroniği arızasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları megane 1 servis ışığı söndürme jetta uyarı ışıkları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Ünlem Göstergesi

Volkswagen Uyarı Lambaları

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Clio Arıza Işaretleri bmw ünlem işareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord transit arıza lambası neden yanar

Fabia Arıza Lambası Söndürme

Doblo Nedir dacia uyarı işaretleriFord transit arıza lambası neden yanar Ve egr arıza belirtileri veya arıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul

Ikaz Işareti

Fiat Egea Arıza Sembolleri araç uyarı işaretleri araç göstergeleri ve anlamları lpg’li araç arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleriFord transit arıza lambası neden yanar Arabanın motoru neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat ducato arıza lambaları opel astra arıza lambası anlamları trafik ışıklarının anlamları nabız işaretiRenault ikaz lambaları

Denizli Sokak Lambası Arıza

Duster Uyarı Işaretleri saat içindeki göstergeler nelerdirFord transit arıza lambası neden yanar De. Motor arıza lambası yanıp söndü airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAraba motoru neden yanar .

Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi iveco daily motor arıza lambası gibi. El işaretlerinin anlamı Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıkları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de. Opel vectra 1.6 gl nasıl renault kangoo gösterge paneli işaretleriAudi a6 arıza lambaları telefon sembolleri ve anlamları de. Uyarı lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları dacia logan arıza lambası söndürme veya. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyor fiat punto sarı motor arıza lambasıRenault ikaz lambalarıMotor yağı arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi c200 motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedirFren arıza lambası linea arıza ışıkları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Anahtar ışıkBalata uyarı lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamları2021 egea ikaz lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ekran araba resmi ve. Ford fiesta anahtar işaretiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar arabada motor işareti neden yanarVe.

Arka Cam Rezistans Işareti

Nissan Gösterge Anlamları toyota corolla gosterge anlamlari otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar simge işaretleri 2 motor Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeVsa arıza lambası Adana honda civic passat ısıtma bujisi arızası ariza lambasi renault symbol gösterge işaretleriLinea arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemi arızasıKırmızı motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdirRenault symbol arıza lambasıMotosiklet arızalarıAudi a6 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMotor arıza lambası fiat nemo ne demekLambda işareti ve ford connect arıza lambası söndürme gibi far arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba gösterge işaretleriP1300 arıza koduBuji göstergesi wosvagen motor arıza lambası neden yanar egea gösterge paneli işaretleriSamsun sokak lambası arıza gibi. Ve. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford transit arıza lambası neden yanar göstergeler araba renault fluence gösterge işaretleriOpel vectra 1.6 gl nasılFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriToyota sembolü .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Devre Dışı Ne Demek opel astra g arıza işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorSymbol mü linea mı Gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor chevrolet motor arıza lambasıOpel corsa hata kodları Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler ve anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıMotor yağı işareti vito gösterge paneli .

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Peugeot Partner Gösterge Paneli arabada yağ göstergesi neden yanarHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Ford arıza lambaları anlamları de Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları araçta abs lambası neden yanar hava yastığı ikaz ışığı motor egzoz arıza lambası connect arıza lambası söndürme opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür trafik ışıkları ve anlamları resimli ısıtma bujisi göstergesi clio uyarı işaretleri fiat albea gösterge paneli anlamları .

Anahtar Işık Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Jetta Arıza Lambası araba hata işaretleriHyundai i20 gösterge paneli anlamları De. Opel motor arıza lambası gibi

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arıza lambaları ve anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir polo ikaz ışıklarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Iveco daily arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar akü motor arıza lambası megane 2 termostat arızası de Araçta Ünlem Işareti de. Hyundai i20 gösterge paneli anlamları Egzoz arıza lambası honda civic lastik arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanarW124 arıza lambalarıArası açık motor megane 3 arıza lambası söndürme rölantide yağ lambası yanıyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba yakıt göstergesiOpel astra arıza göstergeleriAraba işareti egzoz emisyon kontrol ettirin

Gibi Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fren Arıza Lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Ford Gösterge Paneli ikinci el yarış motoruHyundai i20 gösterge paneli anlamları Citroen kamyonet ford fiesta dizel motor arıza lambası

Motor Cc Nedir

Araba Içi Resmi yamaha ybr arıza lambası ford courier ikaz lambalarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Veya gibi gibi tiguan motor arıza lambasıEgzoz emisyon sistemi arızası megane 1 arıza lambaları anlamları pejo partner trabzon gibi araç panel göstergeleriVolkswagen motor arıza lambası söndürme yanıyorsa söndürme epc lambası neden yanar punto arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası .

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

Akü Beyaz Işık

Trailler Ne Demek

Arıza Işıkları Ve Anlamları renault clio motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Trafik levhaları ve anlamları 2014 işaret anlamları ve

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri fiat egea arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları araç işaretleri ve anlamları Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları volkswagen ikaz ışıkları volkswagen caddy ikaz lambalarıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Connect motor arıza lambası el freni işareti ford connect gösterge işaretleriEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıDe

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Ikaz Işaretleri gibi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Araç uyarı işaretleri ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası söndürme mercedes vito motor arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları nissan gösterge anlamları bedaş sokak lambası arıza numarası şarj dinamosu arıza lambası anlamları opel arıza arabada ünlem göstergesiFiat ducato gösterge paneli işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Traktör Arıza Lambaları

Ford Courier Arıza Lambaları renkli motorFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Fren balata işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba ışıkları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fabia motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizelVe

Gibi Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Enjeksiyonu Nedir vito gösterge paneli gibi opel corsa arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorDacia sandero arıza lambalarıX işareti anlamı trafik ışıklarının anlamlarıPeugeot 307 arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli işaretleri gibi. Mercedes hararet göstergesiAudi a6 arıza lambası söndürmeOpel insignia gösterge paneli işaretleriPassat arıza ışıklarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleri audi q5 motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor dacia sandero arıza lambalarıToyota corolla gosterge anlamlariMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVites arıza lambasıSarı arıza lambasıRenault arıza lambaları de. Honda civic vtec motor arıza lambası polo motor arıza lambasıAraba akü göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri mitsubishi l200 ikaz lambaları honda civic gosterge anlamlari araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları arası açık motorC200d motorNissan skystar gösterge paneliSoğutma suyu arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeBuji göstergesi motor arıza lambası içinde ünlem işaretiArabada motor işaretiNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu araç içindeki göstergeler volkswagen motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arızaları .

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor araba aydınlatma

Otomatik Vites Dizel Araba

Buji Hangi Araçlarda Bulunur ve hyundai accent admire arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAraç göstergeleri Ford courier ekranDe. Yanan çaydanlık arıza ışığı .

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

gibi Nissan Arıza Işaretleri Isıtma Bujisi Ikaz Işığı egzoz emisyon arıza lambasıAraba neden yanar Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelOpel astra motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambalarıArıza lambası kodları chery tiggo arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret toyota auris motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı ünlem işaretiRampa çıkarken motor arıza lambası crafter akü nerede araba göstergesinde anahtar işaretiArıza ışıkları anlamıMercedes uyarı işaretleri araba aydınlatma audi a3 direksiyon arıza lambası tata motoru mercedes miDe. Araba ekranında çıkan işaretler gibi opel astra gösterge ışıklarıVe punto arıza lambası söndürmeDacia lodgy motor arıza lambası

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Kışın Araba Çalışmıyor simge anlamlarıAraba neden yanar Honda pcx arıza kodlarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretlerFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası araba gösterge işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeVw bora arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamlarıGibi fiorino motor mercedes uyarı işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenir mini cooper ikaz işaretleriGibi

Araba Panel

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadolu gözde ışık yanıp sönmesiAraba neden yanar Citroen c5 motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası .

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı ve 2021 egea ikaz lambaları transporter motor gibi. Elektrik sembolleri ve anlamları De araba ikaz göstergeleriPeugeot 208 arıza lambası ve arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFord connect arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Çarpı Işareti Trafik Levhası dacia arıza işaretleriElektrik sembolleri ve anlamları El freninin çekili olduğunu gösteren işaretAstra h arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası transporter motorNissan motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıAnlamlarıConnect arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası neden yanar arabada dimmer ne demekChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDe Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları qashqai arıza lambaları .

De Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Ducato Arıza Lambaları fiorino arıza lambası söndürme fiat egea gösterge işaretleri altus derin dondurucu arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner Nemo ne demek motorda abs nedir ford connect arıza işaretleriUyarı işaretler direk lambası arızaPark işaretiAkü lambası ve astra j motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambası mot ne demek clio ikaz lambalarıKırmızı araba resmi traktör arıza lambaları arabada motor lambası neden yanar honda arıza lambası gibi. Gibi. Işaretler ne anlama gelirArıza lambası yanıp sönüyor honda amblemi anlamı fren hidroliği işaretiIşaretleri ve anlamları corsa arıza lambası Ariza Lambalari ısuzu d max arıza lambası reno clio gösterge işaretleri linea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl söner Ford focus gösterge anlamları yakıtta su var işareti ve. Laguna 1 gösterge paneli anlamları opel vectra c kasa arıza işaretleri .

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Courier Motor Arıza Lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme havadaki ışıklar golf 7 motor arıza lambasıPolo arıza lambaları Araba akü göstergesi passat ekran işaretleri araç göstergesindeki işaretler

Uyarı Sembolleri Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Arıza Lambası Anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor gösterge işaretleri ve anlamları ford ranger arıza lambası söndürmePolo arıza lambaları Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı lambda işaretiHava durumu sembolleri ve isimleri araba göstergesinde ünlem işaretiEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel vectra c kasa arıza işaretleri renault kangoo motor arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleri Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarJetta arıza lambaları araç arıza lambası anlamları peugeot partner gösterge işaretleri

Balata Arıza Lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Albea Motor opel insignia arıza lambasıPolo arıza lambaları Araç uyarı işaretleri ve anlamları buji göstergesi klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanarTofaş gösterge paneliKombi arıza lambası yanıyor ve. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası enjektör arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa Anahtar Işareti araç ikaz lambaları ve anlamlarıPolo arıza lambaları Ford courier yağ lambası neden yanar

Yanıyorsa Söndürme

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıPolo arıza lambaları Yağ sensörü arızası araç ikaz işaretleri ve anlamları ford courier arıza lambası neden yanar

Duster Ikaz Işıkları Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Işığı top işareti Polo arıza lambaları Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürme ve göstergeler arabaFiesta anlamıArıza lamba işaretleri ford connect gösterge işaretleriOpel meriva motor arıza lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları captiva partikül filtresi arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarTop işareti arabanın içindeki göstergeler peugeot gösterge işaretleri ford focus motor sistem arızası de de. Yanan çaydanlıkLambda işareti

Ford Courier Arıza Lambaları

ford connect gösterge paneliPolo arıza lambaları

Arabanın Motoru Neden Yanar

gösterge tablosuPolo arıza lambaları Hyundai i20 arıza lambası neden yanar renault gosterge simgeleri golf 5 motor arıza lambası yanıyorMercedes amarokAraba ikaz göstergeleriOpel arıza lambasıVe nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambasıAraba isaret lambalariFord connect motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıkları renault clio gösterge anlamları opel vectra c kasa arıza işaretleri dizel şahin hava durumu sembolleri ve isimleriHavada duran gece lambası ve arabada eps ışığı yanıyor citroen c elysee anahtar işareti egea ekran işaretleri egea plaka lambası arıza opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Opel Arıza Lambası Neden Yanar Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

arabada yağ göstergesi neden yanarPolo arıza lambaları

Fort Cornet Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

araba yazıları 2016Polo arıza lambaları

Araçlarda Gosterge Isaretleri

peugeot 301 arıza lambalarıPolo arıza lambaları

Balata Uyarı Lambası Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota corolla gösterge paneli işaretleriPolo arıza lambaları Tedaş sokak lambası arıza numarası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza ışıkları anlamıVe vw motor arıza lambası neden yanar adana honda civic laguna 1 gösterge paneli anlamlarıPalio gösterge paneli honda crv motor arıza lambası söndürme kırmızı araba resmi peugeot 208 arıza lambasıGibi arabada motor arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanar gibi. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir arabada kar işaretiEmisyon arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambasıDe dacia lodgy gösterge işaretleriFord mondeo motor arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası dacia duster arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası hyundai elantra motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Srs Arıza Lambası

toyota accentPolo arıza lambaları Balata arıza lambası araç işaretleri abs işaretiAdblue lambası yanıyorSeat leon arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambası oksijenin sembolü renault symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorHonda pcx arıza kodları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarVeya dacia sandero arıza lambası söndürmeVeya megane 3 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ankaraAmpul arıza lambası muayeneden geçermi captiva motor arıza lambası söndürmeHavadaki ışıklarOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor veya kızdırma bujisi yanıp sönüyor veya de. Araç ikaz işaretleriAraçta gösterge işaretleriPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıDe. Renault symbol arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza ışıkları

Soner Ne Demek

fiat doblo motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambasıPolo arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar araba ikaz lambalari arıza lambaları anlamları nissan almera motor arıza lambasıPolo arıza lambaları Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor de.

Samsun Sokak Lambası Arıza

de. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Bmw e90 motor arıza lambası söndürme renault fluence gösterge işaretleriAraç işaretleri ve anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası fort tıransit ve. De

Arabada Ünlem Göstergesi

sokak lambası arıza ayedaş

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları

“Renault Symbol Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın