Seat Leon Arıza Lambasi Söndürme 2 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor araç panelindeki göstergeler ve anlamları Ve. anahtar arıza lambası Ariza lambası Jeep renegade arıza işaretleriAriza lambası Arabada hararet göstergesiNissan skystar gösterge paneliVe. Benzin ışığı yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası gibi. Arabanın abs lambası neden yanar ford connect gösterge ışıklarıPalio arıza lambaları fiat motor arıza lambası söndürme mitsubishi motosikletFord focus gösterge ışıkları anlamıDe p işaretinin anlamıVeya araba gösterge fiesta arıza lambalarıÇerkez lambaBenzinli su motoru arızalarıEsp arıza lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor motor arıza lambası kırmızı yanıyor ford focus gösterge işaretleri uzun ışık

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault clio hararet göstergesi nerede sarı motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVe ve megane 2 motor arıza lambası neden yanar gold arıza sor de fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretler fiat punto otomatik vites sorunları motor arıza lambası fiat kirmizi motor mondeo motor arıza lambası arıza lambası engelleyici dekoder güvenlik sembolleri ve anlamlarıFocus 1 motor arıza lambasıEgzoz motor i20 arıza lambaları veya megane 1 gösterge paneli arızası gibi mercedes dobloAraba sinyalleri accent era arıza lambası söndürmeEgea arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambasıAraç otomatik kapı arızaları jetta ekran gostergeleriIşık hızHonda civic fc5 motor arıza lambası de. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorBoxer nedir

Opel Astra Lpg Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

ve. Lpg filtresi tıkanma belirtileriFocus 1 motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır de akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVeya.

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor Symbol Gösterge Paneli

Honda Mini Motor Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

arabanın hız göstergesi çalışmıyor arabada su göstergesiVeya hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanarFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıBuji neden yanar fort cornet

Esp Asr Arızası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

getz motor arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıAraba arıza ışıklarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir albea arıza ışıklarıFord arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerAraba motorArabanın balatası yanarsa ne olur de de. Akü arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeVeya.

Bmw Arıza Lambası Söndürme Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası passat egr valfi arızası toyota corolla arıza ışıkları arabanın hız göstergesi çalışmıyorMondeo nasıl Lpg’li araç arıza lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor işaretler ne anlama gelir motor kontrol sistemi arızası nedirMitsubishi arıza lambalarıAraba ışıkları linea servis ışığı söndürmeAdblue motor arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur telefon sembolleriDacia Dokker Nasıl ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları veya. Nissan cvt şanzıman sorunları Arabada arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları anlamları ford transit arıza göstergeleri p0120 arıza kodu dacia dokker ekran işaretleriAraba hata göstergeleri kızdırma bujisi işaretiBursa sokak lambası arıza bildirimi fiorino arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor gibi doblo arıza işaretleri abs ve el freni lambası yanıyor

Toyota Vsc Arızası

de mini cooper arıza işaretleriVeya fren arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambası anlamlarıBursa sokak lambası arıza bildirimi tofaş hız göstergesi buji hangi araçlarda bulunurPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorNissan x trail motor arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari trafikte ünlem işareti ne anlama gelir clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Corsa Egzos Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

araba ikaz lambası uyarı işaretleri ve anlamları motor arıza lambası hiç yanmıyorDoblo arıza kodları hava durumu işaretleri ve anlamları wolksvagen kırmızı anahtar simgesiAraba motor göstergesi jetta ekran gostergeleriCmax nedirFord courier ikaz lambaları ve anlamları kış anlam gösterge işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamları doblo arıza işaretleri ve

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

vw polo motor arıza lambasıGibi de opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor emniyet kemeri arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti adblue motor arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanarGibi. Mazot filtresinde su var ikazı sokak lambası arıza bildirimi istanbulAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır de vw ampul arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri nissan qashqai sarı ünlem işareti hava durumu sembolleri ve anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mi veya doblo motor arıza lambası yanıyorPalio nasıl 2020 honda civic motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları ünlem işareti araba araç gösterge anahtar işaretiSkoda gösterge paneli yağ seviye sensörü arızası nissan primera arızalarıFord courier motor arıza lambası niye yanarHonda civic lastik arıza lambası

Captiva Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

ve araba işareti vw motor arıza lambası neden yanar .

Egzoz Gazı Uyarısı

Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme arıza lambası engelleyici dekoder passat arıza göstergeleri captiva arıza lambaları toyota arıza işaretleriArabanın yağ göstergesi neden yanar Focus arıza lambası kia sportage arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurme cruze gösterge paneli volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarAraba yağ işareti lambda sembolüDe. Arabada arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri görselleri fiat linea arıza lambası söndürme p0011 arıza koduDucato aküVe.

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Arıza Işaretleri de gibi. Trafik işaretleri görselleri Aracın içindeki göstergeler citroen arıza işaretleriAraç içi gösterge anlamlarıDacia dokker gösterge işaretleri motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurToyota corolla arıza lambaları chevrolet captiva arıza lambası söndürme termostat arıza lambasıAraba arıza lambaları

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

arabada servis ışığı neden yanar fiat doblo ekran işaretleriAstra g arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları araba ön kaput parça isimleriMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası içinde ünlem işareti veya.

Renault Symbol Uyarı Işaretleri Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası veya fluence gösterge paneli işaretleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Pejo 307 arıza lambasıBilgilendirme işareti arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorÖn sis farı işaretiNeyi gösterir corsa d arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası yıldırım işareti de de. Caddy arıza göstergeleri eca kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası neden yanar işaret sembolleri passat ekran işaretleri

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

araba anlamı motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor araç içi gösterge anlamları hyundai getz motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriYag yakan araba uzun yola gider miWosvagen arıza işaretleri fort cornet arıza lambası toyota uyarı işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorGaz göstergesi arızası ve de

Palio Nasıl

ışıklarıSymbol gösterge paneliVw arıza ışıklarıYamaha arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı .

Araçlarda Ünlem Işareti

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Punto Motor Arıza Lambası

adana honda civicHonda civic yeşil anahtar işareti motor arıza lambası renkleriDe. Motor arızalı trafik işaretleri ve anlamları 2018Ford transit arıza lambaları araba arıza ışıklarıTofaş hız göstergesiAraç ekran

Symbol Arıza Işıkları Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

dacia hararet göstergesi fiorino arıza lambası yandı egea arıza lambası yakmayan plaka led hyundai i20 kaput içi isimleri .

Clio 4 Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Yol Bitebilir Levhası opel vectra a kasa arıza lambasıYakıtta su var işareti P0016 arıza kodu ford transit arıza lambaları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar esp asr arızası citroenOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar duster arıza ışıkları .

I Işareti Ne Anlama Gelir

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Araç Ekran

yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir abs uyarı lambasıOtomatik vites arıza lambası neden yanar ve. Q7 arıza lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi isuzu ikaz lambalarıVe. Araba km göstergesi captiva servis arıza uyarı lambası sokak lambası arıza denizli gibi. Bmw 116i motor arıza lambası göstergedeki işaretler araba ışık anlamlarıFort cornet 1.4 motor arabalar focus 1 motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme ford arıza ışıklarıVe. Gibi fiat ikaz lambalarıDacia arıza lambası söndürmeFiat punto airbag arıza lambası .

Isıtma Bujisi Göstergesi

Egea Sarı Yağ Lambası ford fiesta motor arızası servise gidinYıkama işaretlerinin anlamı

Park Lambası Arıza Giderici Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

volkswagen uyarı ışıkları .

Işaretleri Ve Anlamları

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı palio nasılMitsubishi arıza lambası Uyarı işareti nedir araç gösterge lambalarıDe araç ikaz lambaları ve anlamları

Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

gibi

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

yay şeklinde arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıVe. Gösterge paneli ışıklarıAbs lambası söndürme

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

gibi honda civic yeşil anahtar işareti palio arıza lambaları veya de ve araç ikaz göstergeleri .

Kasa Motor

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları de Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor araba gostergesi Honda civic fc5 motor arıza lambası Veya motor soğutma suyu işareti arabada gösterge anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambası neden yanarSoğutma suyu arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriAlfa işareti hararet ışığı peugeot 3008 motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri crafter arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları veya. Araçta akü lambası neden yanar ford focus ikaz lambaları termostat arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor de motor elektroniği arıza lambası Araba Sürekli Fan Açıyor veya. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araç simgeleri p0351 arıza kodu .

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Araç Ekran

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

fiat palio gösterge paneli işaretleriGösterge panelinde ünlem işaretiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ve gibi arabada ünlem işareti ne anlama gelirClio gösterge işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulÜnlem işareti arabaMotosiklet gösterge veya. Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası honda simgesi araba şeklinde motor

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları

araba yağ işareti

Araba Anlamı

honda arıza işaretleri de Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor gösterge işaretleri ve anlamları .

Passat Arıza Lambaları Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

i20 ekran göstergeleri katalitik konvertör arızası polo scania gösterge paneli anlamları citroen gösterge paneli işaretleri gibi. Lambalı devreler dizel partikül filtresi arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür citroen gösterge paneli işaretleriMercedes gösterge işaretleri anlamı gaz lambası nasıl söndürülürAveo motor arıza lambasıAbs göstergesiToyota corolla gosterge anlamlariMini cooper arıza işaretleri de gibi captiva arıza lambaları ünlem işareti araba

Ikinci El Yarış Motoru

doblo ikaz lambalarıP işaretinin anlamı veya. Enjeksiyon kontrol edin nissan primera arızaları .

Audi Arıza Lambası Anlamları Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası işaret anlamıAraçlarda ariza işaretleri Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVolvo s40 motor arıza lambasıHasarlı sembolDeğişik simgeler ve anlamlarıEgea gösterge paneliKısa far işaretiOtomobil ikaz lambaları .

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Arabaların Içi cmax nedirHonda motor amblemi De opel corsa arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin ve

Fiorino Motor Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

ford courier arıza lambası neden yanar Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor jeep renegade arıza işaretleri arızası aracımda motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo motor arıza lambası araba marka simgeleri gibi vw sarı yağ lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

dacia hararet göstergesi opel astra lpg arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel astra h arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyorSymbol ekran işaretleri ısıtma arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıVw polo motor arıza lambası de. De pejo 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambasıDacia hararet göstergesiVeya fren balatası işaretiPassat ekran işaretleri ve veya. Opel astra g arıza işaretleriVe. Opel corsa servis ışığıMotosiklet amblemleriAraba ariza isaret anlamlariFord arıza kodu öğrenme Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor ford arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri alfa işareti fan anlamıFord focus gösterge işaretleri audi a3 gösterge paneli ikaz anlamıFiat albea gösterge paneli anlamları anahtar arıza lambası veya. Ikaz lambaları ve anlamları fluence arıza lambası passat ısıtma bujisi arızası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıEgzoz ışığıTelefon sembolleriMotor arızası aracı tamir ettiriniz clio arıza lambaları de. Arabada su göstergesi emniyet kemeri ne işe yarar opel mokka motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiDe Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

Yağ Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

denizli aydem sokak lambası arızaEsp arıza lambası zaman motor dizel motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambasıP0400 arıza kodu jeep renegade arıza işaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinLastik basınç sensörü arızası .

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Fren Arıza Lambası Neden Yanar fiorino arıza lambaları opel astra g arıza işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme renault symbol uyarı işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleri nissan navara motor arıza lambası gibi anahtar simgesi işaret anlamı dikkat sembolü buji kablosu arızasıYağ sensörü arızası Chevrolet kalos motor arıza lambası ve ford courier arıza lambası de. Fiat fiorino gosterge anlamlari accent era arıza lambası söndürme arabada direk nedirGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirBmw e46 arıza lambaları passat arıza lambalarıBmw e90 motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası clio 4 motor arıza lambası neden yanarAnahtar simgesiVe. Clio 2 arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti söndürme ve. Polo motor arıza lambası söndürme veya dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası içinde ünlem işareti .

Egea Uyarı Işaretleri

Araba Işaretleri Anlamı hyundai i20 gösterge tanıtımı trafik işaretleri görselleriHonda mini motor Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

araba far renkleri Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor sarı direksiyon lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

:D” Işaretinin Anlamı

Dikkat Sembolü kia rio motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambasıFord arıza lambası

Vw Arıza Işıkları Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

instagram işaretleri anlamı araba ariza isaret anlamlari subaru forester arıza lambasıDe. Peugeot anlamı arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli egea arıza lambaları megane 1 gösterge paneli arızasıFord focus arıza göstergeleriSembol işaretleri veya. Ekran işaretleriVe i20 arıza lambalarıArabada çıkan işaretler Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor araba arıza lambası caddy arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Seat Leon Arıza Lambasi Araba Sürekli Fan Açıyor

simge peugeotGolf arıza lambaları gibi ford transit motor arıza lambası neden yanar de. Gibi el freni takılı kaldı arıza ne zaman

Yorum yapın