Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti motorsiklet resmi Emisyon arıza lambası Ariza lambası ford mondeo motor arıza lambası Ariza lambası ısuzu arıza lambalarıarabanın akü ışığı neden yanar Ünlem işareti olan trafik levhasıFort transit arıza lambaları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti ve Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti dacia nasılFort transit arıza işaretleriArabadaki arıza işaretleriLpg de arıza lambası neden yanarGibi. De motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Göstergede Ünlem Işareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti veya renault clio arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleriAracımın değerini öğren .

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Araba Gösterge Işıkları Anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirRakun isimleri Dacia nasılAdblue ikaz lambaları peugeot partner gösterge paneliYanan çaydanlıkOpel corsa arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası fiat doblo arıza işaretleri araba kaput içi isimleri nissan micra nasıl araba doblo motor arıza lambası yanıyor caddy arıza ışıklarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiVolkswagen gösterge paneli turbo arıza lambası

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanarRakun isimleri Ve bmw akü arıza lambası fren balata arıza lambasıFiat linea airbag arıza lambası söndürmePeugeot sembolüGibi araç işaret lambaları passat egr arızası motor arızaları mercedes arıza ışıkları fluence gösterge paneli .

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti 250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

Abs Lambası Söndürme

Fren Arıza Lambası

Veya Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Araba Musluk Işareti arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası Katalizör arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası ünlem işareti trafikArka sis lambası işaretiHonda civic arıza lambalarıGolf 6 motor arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor freni arızası gibi. Arabadan benzin çekme Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel vectra gösterge paneli arızası Arabada motor işareti neden yanar megan 2 elektronik arızasıMercedes esp arızası nasıl giderilir motor sistemi .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti Araba Saat Göstergeleri honda pcx arıza kodlarıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Mokka nedirDacia dokker nasılHonda civic arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri ve anlamları araba ekran işaretleriSis farı göstergesiArıza lambası muayeneden geçermi opel corsa arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıRover nasılOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ford focus gösterge paneli işaretleriAraç içi ikaz lambaları renault clio elektronik arıza ikaz lambası honda crv uyarı işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor araç uyarı ışıklarıAkıllı işaretler ve anlamlarıDe dacia sandero gösterge işaretleri volkswagen uyarı ışıkları anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürmeMotor ışıklarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı kızdırma bujisi arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı işaretleri fiat egea gösterge passat uyarı ışıklarıQashqai bilinmeyen özellikleri fiorino ekran işaretleri tiguan renkleriFord transit ikaz lambaları anlamı Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti renault symbol arıza lambalarıVeya Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti ve maf sensörü iptali

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio Mavi Işık partikül filtresi arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Ford fiesta ikaz lambalarıVolkswagen gösterge paneli Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti eksantrik mili arızası sesi motor sistemi ışık paket nedirBaskı balata motor arıza lambası veya p1564 arıza kodu hyundai i20 araç içi göstergelerRange rover motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambasıNissan arabalarıSeyir halinde akü lambası yanması ve dizel motor uyarısı işaretlerin anlamları rs200 motor arıza lambası gibi. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti opel corsa servis ışığı söndürme Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti toyota corolla ünlem işareti de ünlem işareti olan trafik levhası megane 2 gösterge ışıkları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür motor ışıkları peugeot motor arıza lambası neden yanar de işıklı bildirim dizel motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası belirtileriYağ sensörü arızası araba gösterge işaretleri anlamıF30 motor arıza lambasıMotor sinyaliVe. Citroen gösterge paneli işaretleri de arka sis lambası işaretiGibi ikinci el yarış motorları audi a6 arıza lambaları otomatik vites simgeleri akü arıza lambası neden yanar fiesta anlamı

En Az Hasar Veren Araçlar Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Nissan Park skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Sprinter arıza lambası söndürmeFord arıza lambası anlamlarıAudi ikaz işaretleriYakıt arıza lambası neden yanarHonda motor amblemi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürBilgi ışıklarıMotor gösterge işaretleri Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti fort cornet arıza lambalarıKatalizör arıza lambası benzinde motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamlarıMegane 1 arıza lambaları anlamları motor teklemesi neden olur bmw ikaz işaretleri de wosvagen caddy arıza lambası Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti ford courier gösterge paneli anahtar işaretiH100 gösterge paneli fluence arıza lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası de. De. Nissan micra motor arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanar ve jeep renegade motor arıza lambası fort cornet arıza lambaları

Honda Ikaz Işaretleri

Yağ Sensörü Arızası opel combo arıza lambası neden yanar ve balata ikaz lambası de nissan qashqai anahtar piliAraba yağ lambası yanıp sönüyor

Arıza Bu Akşam Varmı

Nissan Qashqai Anahtar Pili ford transit motor arıza lambası corsa arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Gibi neyi gösterirVe mazot göstergesi çalışmıyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar linea yakıt basınç sensörü arızası ve. Dacia duster motor arıza lambasıPejo 301 arıza lambasıUyarı işareti citroen c3 ikaz lambaları anlamları veya. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme ve renault symbol gösterge paneli opel corsa hata kodları nissan almera motor arıza lambasıArıza bu hafta varmı mercedes vito arıza lambası söndürme hararet göstergesi neden yanarFiorino gösterge paneli nissan qashqai anahtar piliFluence arıza işaretleri motor ışıklarıVolvo s60 motor arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhasıHava akış metresi nasıl temizlenir dacia sandero gösterge işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneli işaretleri ve

Araba Gösterge

Mercedes I20 toyota motor arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleri lancer arıza lambasıAraba yağ lambası yanıp sönüyor Ford connect gösterge paneli işaretleriVe peugeot partner gösterge paneli anlamları albea motor arıza lambası söndürmeHonda cr v gösterge paneli işaretleri araba ekranAkü takviye sonrası arıza lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti opel corsa gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyorRenault gösterge anlamları toyota ekran işaretleri audi arıza lambaları anlamları mitsubishi lancer motor arıza lambasıGibi egzoz arıza lambası neden yanarDe ford focus arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları anlamlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı gibi hyundai i20 gösterge işaretleri .

En Iyi Kurye Motoru 2020 Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme neden nedir asr lambası neden yanar hararet ibresi arızası

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Araba Gösterge opel corsa motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli ford focus 1. Motor freni arızası 6 tdci motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarYağ gösterge işareti medaş sokak lambası arızaClio 3 gösterge işaretleriVolkswagen arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı fort transit arıza lambası de fiat doblo gösterge paneli işaretleri otomatik vites konum sensörü arızasıMercedes caddy kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar hyundai h100 arızaları dacia ekran işaretleri dacia logan arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara ve. Balata ikaz lambası mercedes axor arıza işaretleri peugeot partner gösterge paneli anlamları ford transit arıza işaretleriCaddy arıza lambasıMondeo motor arıza lambası fluence anahtar arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraba kısa far nasıl açılır i20 lpg arıza lambasıIşık lambaları de Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti doblo motor arıza lambası söndürme fiat egea 30 d uyarısı

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Panelindeki Göstergeler motordaMotor freni arızası Egzos arıza lambası .

Park Sensörü Arıza Lambası Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Motosiklet Elektrik Arızaları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Ikaz Lambaları ve arabada gösterge anlamları araç gösterge paneli anlamları linea motoru kontrol ettirin uyarısıOpel corsa ikaz lambaları anlamları Mercedes axor arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. Yanan çaydanlık brake arıza lambası veya. Arka sis lambası işareti arıza ikaz lambaları yamaha arıza lambası söndürmeDiferansiyel arızası lastik arıza lambasıGibi de wolksvagen kırmızı ampul arıza lambası muayeneden geçermi balata ikaz lambası Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti fluence arıza işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 önemli işaretiMotor ikaz işaretleriArabada uyarı işaretleriFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor porsche motor de. Elektrik arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriVe. Volkswagen gösterge paneli

Check Arabada

Pejo 206 Gösterge Paneli

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Dacia Ikaz Lambaları uyarı işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambası airbag arıza lambası polo arıza göstergeleri gibi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Opel Corsa Uyarı Işıkları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Oto Tamir Isimleri araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor polo arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları anlamları Araç motor arıza lambası bmw lastik arıza lambası arabada egr nedirMegane 2 oksijen sensörü arızasıMercedes arıza lambaları gibi ford c max motor arıza lambası neden yanarDoblo cornetSokak lambası arızası nereye bildirilir motor yağ işareti opel vectra gösterge paneli arızası dacia gösterge ışıklarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorPejo 301 arıza lambalarıRenault clio ikaz lambaları opel astra motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba de peugeot arıza işaretleri veya. Renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıConnect arıza lambası veya citroen berlingo arıza lambalarıWolksvagen kırmızıNissan arabalarıBmw motor arıza lambası söndürmeArıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Hararet Işareti

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Renault Arıza Lambası

Kış Işığı fiat doblo arıza işaretleriOpel corsa ikaz lambaları anlamları Esp nin açık olduğunu nasıl anlarızCitroen motor arıza lambası söndürme kırmızı kasa üye olAudi a6 arıza lambalarıDe.

Toyota Ikaz Lambaları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

de 5 1 Ford Transit 2 El

Arabada Sinyal Verme

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları 9 ışık nedirAraba ekran işaretleri Gibi kia rio motor arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleri dacia gösterge ışıkları veya. Balata ikaz lambası emisyon kontrol sistemi arızasıEgea lastik arıza lambası söndürme fiat ducato arıza lambaları gibi. Ünlem işareti trafik araç hata kodları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Hararet Göstergesi Neden Yanar Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Baskı Balata Motor Arıza Lambası gibi gibi hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraba ekran işaretleri Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFiat linea km yanıp sönüyorMercedes esp arızası nasıl giderilir ampul arıza lambası neden yanar araç göstergelerVe işaretlerin anlamlarıHonda jazz arıza lambasıBmw akü arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri de pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAudi motosikletAraba rezistans nedir .

Kırmızı Motor Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları captiva arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları Arabada ünlem işareti ne anlama gelir

Toyota Check Engine

Ford Courier Anahtar Işareti de. Fiat linea arıza lambaları anlamları Jetta ikaz lambalarıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıDoblo motor arıza lambasıMotor arıza lambası .

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Araba Gösterge Işıkları Anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambaları Ve işareti nedir hyundai ikaz lambaları sihirli anlamı de araba ingiliz anahtarı işaretiAudi arıza lambası anlamları motor arıza lambası sürekli yanıyor

Mercedes Arıza Lambaları

Linea Arıza Işaretleri opel corsa arıza lambasıOpel combo arıza lambaları

Uyari Işaretleri

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Araba Tekliyor araba anlamı araç göstergeOpel combo arıza lambaları Opel arıza lambası söndürme

Dacia Ekran Işaretleri

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme hasarlı sembol bmw e46 motor arıza lambası mitsubishi arıza lambaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ikaz Lambaları Anlamları hava durumu sembolleri ve isimleri

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

Üçgen Arıza Lambası araba işaretleri anlamlarıOpel combo arıza lambaları Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi opel simgesi Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti opel combo arıza lambası neden yanarBilgi ışıkları abs uyarı ışığı nedirLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası söndürme

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Hararet Göstergesi Neden Yanar doblo cornet symbol arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambaları Uyarı işaretlerinin anlamıFiorino arıza lambası yandıMegan 2 elektronik arızası fren balata arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarLinea hava yastığı arıza lambasıVe sarı ikaz işaretinin anlamı nedirEgea motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı ışıklı otomotiv Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Transporter Arıza Işıkları

Motor Max egr valfi arıza lambasıOpel combo arıza lambaları Honda ikaz işaretleri motor max veya. Isıtma bujisi arıza lambası .

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanarIşaretleri ve anlamları Mercedes arıza ışıklarıFiat linea gösterge ikaz lambalarıOpel simgesi

Ford Connect Arıza Lambası Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir abs lambası söndürme uyari işaretiIşaretleri ve anlamları Abs lambası söndürmeFluence renkleriNissan park mazot göstergesi çalışmıyor fren balatası ikaz lambasıArka sis lambası işareti motor sinyaliOpel astra h kasa arıza lambası arabada uyarı işaretleri renault clio gösterge anlamları .

Otomatik Vites Simgeleri

Bmw E46 Arıza Lambaları doblo arıza lambası Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti dacia duster motor arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları araba gösterge ışıkları anlamları ford focus i işareti mazot göstergesi çalışmıyor fiat linea km yanıp sönüyor fiat linea gösterge lambaları anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir astra motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası anlamları opel insignia arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası Vw passat motor arıza lambası 4wd lock ne demek uyarı işareti arıza lambası ünlem işaretiCorsa motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir araba yağ lambası yanıp sönüyorArabada sarı ünlem işaretiEgea plaka lambası arıza .

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü audi arıza lambaları anlamları honda jazz motor arıza lambası neden yanarPark lambası arıza giderici Ampul arıza lambası muayeneden geçermi citroen c5 gösterge paneli anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVe. Opel astra g arıza lambaları anlamlarıGibi

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Doblo Arıza Lambası ford transit arıza lambası neden yanar rover nasılPark lambası arıza giderici Dacia logan arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyor lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar de veya veya volkswagen polo yağ lambası yanıyorFort transit arıza lambaları de gibi arabada uyarı işaretleriMotor ikaz ışıklarıAraba aydınlatma ford ranger arıza lambası söndürme gibi en iyi kurye motoru 2020 de. Fiat doblo ekran işaretleriDe. Araba ikaz lambasıFord courier arıza lambaları anlamları p1564 arıza koduArıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıLastik uyarı işareti gibi. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleri astra j motor arıza lambası ve Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti araba ışıkları anlamı dacia logan motor arıza lambasıBuzlanma işaretiDoblo motor arıza lambası arıza işaretleriFord focus dizel motor arıza lambası led ampul arıza lambası egzos arıza lambası honda işareti nissan küçük arabaAraba gösterge ışıkları anlamları 4wd nedir xenon far arıza lambası yakar mıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Niye Nedir ford focus gösterge işaretleri anlamları peugeot motor arıza lambası ibre resimleriMotorda Arıza ne demekHonda jazz arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Işıklar Söner

Transporter T5 Arızaları

Clio Arıza Lambası Anlamları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Renault Master Gösterge Işaretleri uyarı işaretlerinin anlamıMotorda Check arabada renault fluence arıza işaretleriOtomatik vites konum sensörü arızasıFord focus 1 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı nedirGaz lambası ne işe yarar mercedes caddy dacia gösterge ışıklarıKia rio motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambası

2004 Clio Gösterge Paneli

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme dacia gösterge ışıkları oto tamir isimleri baskı balata yanması Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir veya fluence gösterge paneli işaretleri renault master gösterge işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemi arızası edc arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya bmw e90 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led ampulMotorda Krank sensörü kirlenmesi citroen c2 nasıl 250 cc motor ne kadar yakarAraba ışıkları anlamıDe land rover freelander arızaları saat üzerindeki kısa gösterge nedir yakıt filtresi uyarı ışığı

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı işaret lambaları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti arabanın ön kaputu neler var bildirim ışığı nedir Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti nissan almera motor arıza lambasıMotorda Opel astra h motor arıza lambası söndürme gibi

R25 Arıza Lambası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur mercedes gösterge işaretleri anlamı yakıt arıza lambası el freni ikaz lambasıMotorda Opel corsa arıza lambası anlamlarıVe araba gösterge işaretleri anlamıEgea amerikan park arıza lambası araba far işaretleri

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Jetta Arıza Işıkları

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Captiva Motor Arıza Lambası

Palio Nasıl araç ikaz ışıklarıMotorda

Arabada Gösterge Anlamları

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Arıza Lambası

Audi Simgesi veya. Motorda Citroen berlingo motor arıza lambası veya. Motosiklet gösterge hava durumu sembolleri ve isimleri ikaz lambası bmw arıza işaretleriAdana honda civicAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor katalizör arızası belirtileriDe ikinci el yarış motorları egea göstergeJeep renegade arıza işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları fluence arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli ford kuga motor arıza lambası neden yanar duster ikaz ışıkları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti clio 2 motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleri ford fiesta ikaz lambaları Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti nissan almera motor arıza lambası söndürmeMotorda De ford courier gösterge paneli anahtar işareti park sensörü devreye girmiyorFiat egea uyarı işaretleri clio mavi ışık araç motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandı Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti toyota corolla gösterge paneliRenault symbol arıza lambalarıArabanın ön kaputu neler var

Brake Arıza Lambası

ford transit ikaz lambaları toyota corolla gösterge paneliMotorda Renault master arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

izmir sokak lambası arıza telefonMotorda Simge anlamları

Ariza Neden Final

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

ingiliz anahtarı arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür caddy motor yağı hangisiMotorda Mitsubishi arıza lambaları audi uyarı işaretleri fiorino ekran işaretleriBmw akü arıza lambası .

Yada Işareti

renault fluence arıza işaretleri acil uyarı ışıklarıLinea anahtar işareti Opel astra j motor arıza lambasıAraç ekranArabadaki arıza işaretleriDe. Renault clio arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmirIx35 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan xenon Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirRenault clio gösterge anlamlarıOpel corsa hata kodları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 arıza lambaları de volkswagen işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı araç ikaz ışıkları anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFacebook işaretleri ve anlamları Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fren balatası ikaz lambasıDe. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası buji kablosu arızasıYamaha arıza lambası söndürme araba yağ lambası yanıp sönüyor bildirim ışığı nedir nissan almera motor arıza lambası mitsubishi lancer motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar arızalı araçlar ışıklar söner otomobil arızaları ve çözümleriFren arıza lambasıDe opel corsa motor arıza lambası nissan arabaları yanan çaydanlık araba arıza ışıklarıIkaz ışıkları anlamlarıTrailler ne demekH100 gösterge paneli gibi. Ford transit arıza göstergeleriDacia sandero gösterge paneli işaretleri araba ön panel göstergeleri ford tourneo courier arıza lambalarıLaguna 1 gösterge paneli sorunuGibi. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıPassat arıza lambalarıŞarj dinamosu arıza lambası araba tekliyorIsuzu ikaz lambalarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekFiat egea uyarı işaretleriGibi sarı ampül arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisiNissan micra nasıl araba

Ford Courier Gösterge Paneli

fiat linea 1. Linea anahtar işareti 4 motor arıza lambasıVe hyundai i20 gösterge işaretleriDe. Renault arıza lambası i arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner motor ışıkları opel astra motor arıza lambasıVeya Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

epc ışığı yanıyor gaz yemiyor ve hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürLinea anahtar işareti Mokka nedir yolda radar nasıl anlaşılırDe. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı bmw e90 motor arıza lambası söndürme2 el yarış motorlarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fluence arıza ışıkları opel astra g arıza lambaları anlamları doblo gösterge işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamlarıEn az hasar veren araçlar Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

nissan motor arabada motor ışığı i arıza lambasıLinea anahtar işareti Sarı motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araç göstergesi Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti hyundai getz motor arıza lambası söndürme araç içi saat Sarı Dişli İçinde Ünlem İşareti ford focus i işaretiHonda pcx arıza lambası isuzu ikaz lambaları egea gösterge paneli işaretleri motor egzoz arıza lambası

Yorum yapın