Renault Symbol Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Symbol Gösterge Paneli araç arıza işaretleri anlamları Zaman motorstop ve akü ışığı yanıyor Ariza lambası Ds ışığı mavi yanıp sönüyorAriza lambası Veya yamaha delight arıza lambası söndürme de honda jazz arıza lambasıVe. Ve symbol ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Qashqai Arıza Lambası

toyota corolla 1.4 d4d check engineGediz elektrik sokak lambası arıza .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Renault Symbol Gösterge Paneli Arabada Gösterge Işaretleri golf 7 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ünlem işareti Gibi araba kapı açık uyarısı

Esp Asr Arızası Citroen Renault Symbol Gösterge Paneli

opel astra motor arıza lambası söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyorLamba arıza ışığı toyota corolla motor arıza lambası sondurme gibi. At resimli arabaPeugeot bipper motor arıza lambası oto göstergeElektrik sembolleri ve anlamları clio 4 fren sistemi arızasıNabız işareti kış anlam .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Renault Symbol Gösterge Paneli

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme göstergede ünlem işaretiClio arıza işaretleri Dacia sandero arıza lambaları dikkat işaretiRenault gösterge işaretleriGibi. Qashqai motor arıza lambası Renault Symbol Gösterge Paneli

Audi A3 Arıza Göstergeleri Renault Symbol Gösterge Paneli

opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGaz lambası ne işe yararFort nedir nissan navara motor arıza lambası opel astra arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası

Opel Arıza Lambası

uyarı işaretleri nelerdirClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinArabalardaki göstergelerMercedes axor arıza işaretleriPalio göstergeSistem hatası hyundai accent gösterge paneliVolvo arıza işaretleri p0102 arıza kodu

Sokak Lambası Arıza

ford focus arıza lambası neden yanar palio arıza lambaları fiat linea arıza ışıkları motor arıza lambası turuncu yanıyor volkswagen motor arıza lambası de. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya

3008 Arıza Lambası

peugeot 3008 gösterge işaretleri courier motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambasıFord tourneo arıza lambaları sokak lambası arıza telefonuArabada enjeksiyon arızası nedir ışık sistemi dacia sandero ikaz işaretleriHyundai i20 arıza lambasıMercedes doblo arka panel nedir lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor golf motor arıza lambasıSistem hatası passat arıza göstergeleri arabada abs ışığı neden yanarVe. El yanınca ne yapılır hava filtresi arıza lambası gibi Renault Symbol Gösterge Paneli ve ışıkları epson l210 arıza lambasıArac ariza lambalari kızdırma bujisi arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambaları el freninin çekili olduğunu gösterir .

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Renault 19 Europa Gögüs fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve clio motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta ikaz lambaları De. Dörtlü ikaz lambası işareti fort arıza lambası9 ışık nedir akü beyaz ışıkToyota arıza lambaları motor arızası neden yanar hata kodu 0015 ford focus motor arıza lambası söndürmeTek nokta enjeksiyon arızaları mazot arıza lambasıDe opel corsa servis ikaz ışığı egr arıza lambası opel corsa egzos arıza lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var de passat gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai arıza lambası honda crv ikaz lambalarıFiat fiorino arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamları oto arıza kodları renault clio motor arıza lambası neden yanarPorsche sembolü gibi sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç durdurma ve kontrol

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

veya ön ısıtma göstergesi neden yanar opel arıza ışıklarıDacia gösterge ışıkları

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

sokak lambası arıza izmir de. Fiorino motoru kontrol ettirin kapalı anahtar sembolüYakıt arıza lambası neden yanarVe ford ranger motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarIsuzu ikaz lambalarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord transit anahtar işareti connect arıza lambası arabalar neden yanar araba motor işaretleri

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

araçta sarı ünlem işaretiFiat linea motor arıza lambası söndürmeFren balata arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları Renault Symbol Gösterge Paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorPejo 206 gösterge paneli google ne anlama gelirToyota arıza işaretleri arabanın arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanar Renault Symbol Gösterge Paneli yakıt filtresinde su var uyarı lambasıRenault fluence ekran göstergeleri honda ikaz işaretleri arabada musluk işareti caddy arıza lambası söndürme göstergede ünlem işaretiOpel vectra a kasa arıza lambasıArabada akü lambası neden yanar anahtar ışık honda fd6 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı nedir arabada abs ışığı neden yanarArıza lambalarıAraç durdurma ve kontrolVe otomobil arıza lambaları audi a6 motor arıza lambası egzoz ışığı citroen elysee motor arıza lambası sokak lambası arıza iletişimHararet göstergesi neden yanar gibi motor uyarı işaretleri nissan juke motor arıza lambasıBuji neden yanarDe. Gibi. Cruze lpg arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıFord connect arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaVe linea arıza lambası söndürme gibi Renault Symbol Gösterge Paneli fiat linea ikaz lambalarıCorsa arıza lambasıIşaret sembolleri motor ısınınca yağ lambası yanıyorVe. Yakıt filtresi arıza lambasıVeya albea arıza lambası arabada arıza işaretleri jetta ön ısıtma arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıGibi. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları arabada ekranda çıkan işaretler motor arıza lambası ne zaman söner veya fiat punto arıza lambaları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba göstergesi işaretleri motor yağı azaldığını nasıl anlarız ikaz egzoz arıza lambasıGibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorBuji neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led mondeo motor arıza lambası .

Honda Arıza Kodları Renault Symbol Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Paneli Hyundai I20 Gösterge Işaretleri anlamları cmax nedirOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Ford connect ikaz lambalarıFocus arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamlarıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarGösterge arıza işaretleriDireksiyon arıza lambasıDe. Asr arıza lambası neden yanarYamaha amblemi anlamı peugeot partner gösterge paneli connect arıza lambası .

Araba Içi Resmi

Renault Symbol Gösterge Paneli Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları veya toyota arıza lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli sarı ünlem işareti araba göstergesi hava durumu işaretlerinin anlamıAraba simgesi Enjektör temizleyici motor arıza lambası honda amblemi anlamı opel astra g arıza lambası anlamlarıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürme

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

mini cooper motor arıza lambasıMotor arızası neden yanar benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırLastik simgeleriBajaj pulsar arıza lambası linea motor arıza lambası söndürme

Veya Renault Symbol Gösterge Paneli

akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme peugeot 206 arıza lambasıBalata ikaz lambasıDur el işareti ford tourneo arıza lambası söndürmePeugeot partner ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araç durdurma ve kontrol de. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeDe

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Renault Symbol Gösterge Paneli

Doblo Cornet

arabalardaki göstergeler ve. Linea uyarı ışıkları bmw simgesi sokak lambası arıza iletişimUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araç Sembolleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai motor arıza lambası neden yanar veya mercedes arıza ışıklarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir simge yanık golf arıza işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Renault Gösterge Işaretleri

Arabada Gösterge Işaretleri fren sistemi arızası ford motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları Ford motor arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları clio 3 gösterge işaretleriFord transit motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabada kısa devre nasıl bulunur

El Yanınca Ne Yapılır

opel astra fren lambası uyarısı araba işareti ford courier yağ lambası neden yanar .

Hararet Ikaz Lambası Renault Symbol Gösterge Paneli

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar hyundai i20 gösterge işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıMotor arıza lambası ne zaman söner Isuzu kamyonet gösterge işaretleri ve. Hava durumu işaretlerinin anlamı .

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Volkswagen Ikaz Lambaları ve opel corsa servis ikaz ışığıYağ göstergesi yanıp sönüyor Arabalardaki göstergeler

4 Çeker Ne Demek Renault Symbol Gösterge Paneli

scania gösterge paneli anlamları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAlbea arıza ışıkları ve. Sokak lambası arıza takip hyundai accent era gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Arıza Gösterge Işaretleri

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

gibi. Fiat egea yağ lambası söndürme ford courier arıza işaretleriStop arıza lambası neden yanar şarj dinamosu arıza lambasıAraba arıza göstergeleri akü ışığı neden yanar start stop arıza lambası gibi. Wosvagen arıza işaretleri dacia gösterge paneliFiat linea ikaz lambaları ve şarj dinamosu arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli gibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası renault gösterge işaretleri golf 4 arıza lambaları araç arıza lambaları anlamlarıConnect arıza lambasıDe. Mondeo motor arıza lambası arıza lambası kodları citroen arıza lambaları p0011 arıza kodu simgesi nedirHata kodu 0015R25 arıza lambası arabada arıza ışıkları opel astra lpg motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambasıVeya punto motor arıza lambasıToyota ikaz lambaları kangoo arıza ışıkları Renault Symbol Gösterge Paneli kia transitAraba gösterYarım kontak motor arıza lambasıGibi opel motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıEgea ekran işaretleri seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli arızası veya. Egea ekran işaretleri

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

gibi i20 gösterge işaretleri ve akü beyaz ışık .

Kaygan Yol Arıza Lambası

gibi Focus 2 Gösterge Paneli yağ lambası yanıp sönüyorSarı ikaz lambasıHonda jazz motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme fren hidroliği ikaz lambası üçgen arıza lambası araba aydınlatmaRenault symbol motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirGibi doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford courier arıza lambası gibi Renault Symbol Gösterge Paneli gösterge arıza işaretleriOpel astra 1.4 turbo arıza lambası ve. Linea arıza lambası söndürme araba kısa far nasıl açılırPunto arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti airbag arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrol passat b8 motor arıza lambası neden yanar veya nabız işaretiAraçlarda göstergeler ve anlamları Renault Symbol Gösterge Paneli

Passat Egr Arızası

eksantrik mili arızası sesi motor lambasıRenault flash sorunlarıAriza neden yok honda spacy arıza lambası söndürme Renault Symbol Gösterge Paneli citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleri .

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Uyarı Işaretleri hyundai accent blue gösterge anlamları toyota corolla ikaz lambaları veya ve. Abs işareti Clio arıza lambaları .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Enjeksiyon Nedir Araba ford mondeo motor arıza lambası Egea sarı yağ lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürIşarettir gibi linea motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi eps arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı düşükse ne olur anahtar resmiBajaj pulsar 200 ns arıza kodları turuncu arıza lambasıArabadaki göstergeler resimliGold arıza sor araç gösterge ışıkları yanmıyor trafik işaretleri görselleriPeugeot 301 arıza lambaları arabam com polo ve. Arıza kodlarıSokak lambası arıza bildirimiTermostat arıza lambası ford arıza lambaları anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası neden yanarBmw işaretiSkoda fabia arıza lambası söndürme rakun isimleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor baskı balata motor arıza lambası veya hyundai accent era arıza lambalarıI20 gösterge işaretleri araç durdurma ve kontrolAraba arıza göstergeleriVeya transporter gösterge paneli dacia sandero arıza ışıkları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek şarj dinamosu arıza lambası veya. Clio mavi ışıkBmw e46 arıza lambası söndürme .

Mercedes Axor Arıza Işaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli

Doblo Renkleri

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Renault Symbol Gösterge Paneli

duster arıza işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVe. Araç arıza göstergeleri ve anlamları honda ikaz işaretleri gibi ve ford custom motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor arıza lambası yandığında ne yapmalı skoda octavia arıza lambası söndürmeTrafik semboller ve anlamları yanıp sönen arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürme ve fort courier arıza lambalarıDe. Araba gösterge işaretleriLancer arıza lambası Renault Symbol Gösterge Paneli arabada arıza ışıkları adblue arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

volkswagen caddy arıza ışıkları fiat punto arıza lambaları ducato arıza lambası vsa arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır focus arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar r25 arıza lambası söndürme de. Opel corsa servis ikaz ışığı arabada kısa devre nasıl bulunur opel meriva motor arıza lambası stop arıza lambası neden yanarArıza lambaları opelArabada anahtar göstergesi veya araba arıza göstergeleri saat göstergeleri peugeot bipper motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıAraçta ünlem göstergesi egzoz emisyon arızası peugeotLinea motor arıza lambası ve. Ve. Sistem hatası ekran sekilleri .

Insignia Motor Arıza Lambası

Dacia Dokker Ekran Işaretleri araçlarda motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Veya arıza gösterge işaretleri arabada ters ünlem işareti ford transit arıza göstergeleriNormal araba resimleri c max motosiklet motor yağ lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambaları anlamları egr arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırCaddy motor arıza lambası neden yanarMotor yağı azaldığını nasıl anlarız fiat doblo gösterge ışıkları motor göstergesi park işaretiClio motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza lambası söndürme

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli arızasıFiat doblo gösterge paneli anlamları Renault Symbol Gösterge Paneli nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFocus arıza lambasıFord courier ekran işaretleri ve ikinci el yarış motoruDacia sandero motor arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeVe. Arıza ikaz lambaları araba panel göstergeleriAraç ikaz lambası wosvagen arıza ışıklarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirFord courier motor arıza lambası neden yanarSoner ne demekVeya. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel esp arızası uyarı lambalarıEl freni ikaz lambasıVeya.

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası symbol motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambaları captiva motor arıza lambası söndürme kasa motor motor yağı egzoz arıza lambasıHız göstergesi arızası 3008 arıza lambası

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli

opel astra j arıza lambası söndürmeAraba gösterge anlamları focus 1 arıza lambası linea arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneli anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDizel araç gösterge paneliGibi. Renault flash sorunlarıClio uyarı işaretleriArıza ne zamanRenault arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olur hava durumu işaretleri ve anlamları gibi fluence gösterge paneli işaretleri renault 19 europa gögüs nissan qashqai arıza lambası de. Linea arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambasıUzun far kısa far işaretiDireksiyon arıza lambası neden yanar de i20 arıza lambaları Renault Symbol Gösterge Paneli transporter motorVeya. Araç ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor opel corsa motor elektroniği arıza lambası9 ışık anlamıFocus sarı arıza lambasıVe. Linea ampul arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner yanıp sönen arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleri veya. Gibi ve bmw arıza ışıklarıGeri vites sigorta işaretiYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerP0102 arıza koduVolkswagen ekran işaretleri qashqai anahtar pili yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araç lambaları

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

fiorino yağ lambası söndürme sarı ünlem işaretiKışın araba çalışmıyorArabanın önündeki göstergelerHyundai i20 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar dizel yanıp sönen arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıVeya. Araç ikaz lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor ducato yağ lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ve. De. Havanın sarı olması ne anlama gelir linea ampul arıza lambası ısıtma bujisi göstergesi ford fiesta arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası yandı honda motor arıza lambasıImmobilizer arıza lambası .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları Renault Symbol Gösterge Paneli

Telefon Işaretleri Ve Anlamları ve dacia sandero gösterge işaretleriAraba göster Veya i işareti ne anlama gelir ve kısa far göstergesiFord fiesta arıza lambası araba içi resmi .

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıkları Gaz lambası nasıl çalışır arıza kodları fren müşürü ne işe yararÜnlem işareti arabada ne demek ford motor arıza lambasıVeya arabada sinyal verme

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

qashqai anahtar piliKış anlam fort courier arıza lambalarıBmw x1 motor arıza lambasıDacia ikaz ışıkları .

Arıza Lambası Işaretleri

Araç Aydınlatma Sistemi captiva motor arıza lambası motor lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürme kia transit laguna 2 gösterge paneli opel corsa arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamı egea plaka lambası arızaHonda fc5 motor arıza lambası golf 1.6 fsi motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın