Wolksvagen Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Wolksvagen Gösterge İşaretleri opel vectra arıza işaretleri Kötü yakıt arıza lambası Ariza lambası aktif motor kaputu arıza Ariza lambası araba ekranındaki işaretler araba lastik basıncı uyarısı ve. park sensörü devreye girmiyor Araba gösterDe. Vw polo motor arıza lambası egea arıza lambaları fiat egea sorunları fiorino arıza lambası yandı ford courier arıza işaretleriRks motor arıza lambası opel astra servis espLpg ışığı yanıp sönüyor egzoz gazı kontrol sistemi arızası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürTransporter arıza lambası polo arıza işaretleri gibi. Toyota arıza lambalarıTransit arıza lambası söndürme fort transporter ve. Peugeot bipper nasılDe el freni işareti renault flash sorunlarıHonda c max motorTermostat arıza lambasıHonda civic arıza lambası nissan skystar gösterge paneli motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Ayedaş sokak lambası arıza telefonuHyundai arıza lambasıOn off sembolleriFiat doblo ikaz lambalarıArabada yağ lambası yanarsaL200 arıza lambaları citroen berlingo ünlem işareti instagram isaretlerin anlami ışıklar söner focus arıza lambaları jetta uyarı işaretleriArıza bu hafta yok mu citroen c4 motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambalarıDe ford transit motor arıza lambası neden yanar de. H neyin simgesi ve 1.4 motor arabalarLinea ampul arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Söndürme

Wolksvagen Gösterge İşaretleri C200D Motor egzoz arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Opel combo arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları mini cooper arıza işaretleri

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar

chevrolet captiva arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıAraç arıza lambası nasıl söndürülür eps arıza lambası neden yanar silecek suyu işareti ordu fiorino kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar gibi opel vectra c gösterge paneli arızası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde .

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Wolksvagen Gösterge İşaretleri Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanar düşük üre uyarısı nedir düşük üre uyarısı nedirClio 4 fren sistemi arızası Araba paneliPolo epc arızasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir araba işaretleri anlamıAraç arıza lambaları ve anlamlarıMotosiklet lambası de telefon arama işaretleri ve anlamları araba kilometre göstergesiVe symbol ikaz lambaları anlamları araba ekranındaki işaretlerGibi mini cooper arıza işaretleriRölantide yağ lambası yanıyorOpel corsa arıza kodları aracın eş anlamlısı nedirRenault master gösterge paneli işaretleri honda dio arıza lambası

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

seat cordoba motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları araba aydınlatma9 ışık anlamı egea sarı yağ lambası neden yanar

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

de

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Wolksvagen Gösterge İşaretleri

fiat doblo arıza lambası söndürme plaka lambası arıza ışığıPejo 206 gösterge paneli egea arıza lambalarıJetta ikaz lambaları anlamlarıGibi sardur 2 el fiesta motor arıza lambasıArıza kodu sorgulamaPeugeot 301 servis ışığı neden yanar ford custom arıza lambası söndürme park sensörü devreye girmiyorGibi citroen berlingo ünlem işareti

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

veya egea arıza işaretleri arıza lamba anlamlarıKia sportage ikaz lambaları anlamları araç arıza kodu sorgulama veya

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur

Dacia Nasıl Wolksvagen Gösterge İşaretleri

courier arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor veya. Iveco daily motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak gibi veya insignia motor arıza lambası .

Motor Kontrol Sistemi Arızası

I20 Arıza Lambası ve katalizör motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları Opel gösterge paneli işaretleriAraba ön panel göstergeleri dacia lodgy ekran işaretleri akü işaretiKontağı açınca akü lambası yanmıyor peugeot boxer arızalarıAşağı yukarı işareti ve. 1.4 motor

Işık Ne Zaman Gereklidir

tofaş enjeksiyon arıza lambasıMegane 2 arıza lambaları akü arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası 2017 honda civic motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları doblo arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç arıza lambaları ve anlamlarıStop işareti gibi ford tourneo courier arıza lambası gibi. 2015 courier

Yıldırım Işareti

i arıza lambası

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea sorunlarıArabada arıza ışıklarıVeya megane 2 arıza lambası söndürme hız göstergesi arızası ve arızalı yazısıFord courier gösterge paneli işaretleri üçgen içinde çarpı trafik işareti yağ ikaz lambası

2El Motosiklet Motoru Wolksvagen Gösterge İşaretleri

nissan qashqai motor arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanar fiorino ikaz lambaları arabada sarı ünlem işareti polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraba motor isimleriDe. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi internet işaretleri ve anlamları gibi linea gösterge ışıkları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorArabada motor işareti check engıne ve citroen berlingo ikaz lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve esp uzun far kısa far işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDpf arıza lambası .

Punto Motor Arıza Lambası

Wolksvagen Gösterge İşaretleri Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede arızaları focus arıza lambalarıSoğuktan araba çalışmıyor Araç göstergeler abs işareti gibi arabalardaVe ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir veya. Opel corsa arıza lambası anlamları araba motor ışığı neden yanar araç lamba işaretleriMotor soğukken arıza lambası yanıyorMegane 2 arıza lambaları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır scirocco motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambası söndürme gibi p0003 arıza kodu fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya megane 4 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir polo motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorDe skoda ikaz lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası doblo renkleri bmw x3 4×4 arıza lambası neresi yanıyor linea hız göstergesi çalışmıyor jetta motor arıza lambası .

Hararet Göstergesi Neden Yanar

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları de. Renault motosiklet Opel gösterge paneli işaretleri sarı renk motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanarMegane 3 motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme pendik sokak lambası arıza araç arıza lambası nasıl söndürülürKasa motor Ford fiesta gösterge paneli işaretleri opel meriva motor arıza lambası lastik anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları bmw e46 arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleriNissan qashqai sistem hatası

Fiat Idea Arıza Lambası

akıllı işaretler ve anlamları honda toyota astra motor egea arıza işaretleri rks motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar gibi

Murat 131 Gösterge Wolksvagen Gösterge İşaretleri

araba saat göstergeleri

Dacia Gösterge Işaretleri

veya hyundai i20 sarı ünlem işareti .

Arabada Arıza Işıkları Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Ariza Neden Final egr arızası nasıl anlaşılır peugeot motor arıza lambası söndürmeBmw akü arıza lambası Audi a6 arıza lambası söndürme gösterge panelinde ünlem işareti opel astra k motor arıza lambasıVeya honda amblemi anlamı arası açık motor opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ve.

Transit Arıza Lambası Söndürme Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda superb motor arıza lambasıIkaz lambası fiyat Nissan cvt şanzıman sorunları fiat albea arıza göstergeleri mercedes vito arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleri araba aydınlatma

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

araba ön kaput parça isimleri honda civic motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza lambası anlamlarıArac gostergeleri stop işareti ford focus 2012 motor arıza lambası arıza bu hafta yok mu arıza kodu sorgulamaIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ariza neden yok

Turuncu Uyarı Ne Demek

bora arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyor peugeot 308 motor arıza lambasıVe. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor simge işaretleri tata arabaları nasıl passat arıza göstergeleri gibi. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları de Wolksvagen Gösterge İşaretleri veya egr valfi arıza lambası skoda ikaz lambaları opel astra servis espPolo motor arıza lambasıAraba lastik basıncı uyarısı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar (!) işaretinin anlamı ampul arıza lambası neden yanar de. Volkswagen caddy arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor honda motor arıza lambası gibi mindray defibrilatör arıza lambasıVeya. Motosiklet ateşleme bobini arızasıKısa far işaretiArabada kar işareti araba ekranındaki işaretlerDe. Arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiOrdu fiorino kötü yakıt arıza lambası telefon sembolleri ve anlamlarıYağ basıncı düşüklüğü gibi

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı Wolksvagen Gösterge İşaretleri

araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıIsı sensörü arıza lambası egea arıza lambası söndürme opel vectra c gösterge paneli arızası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırHyundai getz gösterge paneliCitroen c3 gösterge paneli işaretleri dacia motor arıza lambasıPeugeot partner arıza lambalarıHonda spacy 110 arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir yakıt arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürme Wolksvagen Gösterge İşaretleri ariza lambalari ayris anlamıArabanın ön kaputu neler var araba ekranındaki işaretlerTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor nedirMotor yağ basıncı düşükse ne olur Ford courier ikaz lambaları mercedes amarok gösterge ikaz lambalarıEsp arızası nedirAraçta abs lambası neden yanar araba giderken tekliyor Wolksvagen Gösterge İşaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk otomatik şanzıman devir sensörü arızasıGibi.

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Araç Paneli Nedir citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeKilit işareti ne anlama gelir Caddy arıza lambalarıMini cooper motor arıza lambası sokak lambası arıza numarası i arıza lambası ford arıza ışıkları araba ışık göstergeleri veya. P0103 arıza kodu bmw e90 arıza işaretleriFord courier ekran işaretleriWosvagen arıza lambası passat nasıl audi a4 arıza lambaları seat leon arıza lambası söndürmePark nissanBerlingo motor arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambası motor ariza isigi araba ikaz lambalari toyota arıza lambasıGibi ford courier motor arıza lambası nasıl söner ikinci el benzinli motorNissan juke bilinmeyen özellikleri lpg göstergesi yanıp sönüyorMotor göstergeleri gibi. Fiat albea arıza göstergeleri ve. El freni işaretiRenault kangoo gösterge paneli işaretleriFord courier arıza işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası de. De

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

gibi. Kaygan yol arıza lambasıE90 arıza lambalarıHyundai sembolü elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırLpg arıza lambası söndürme hyundai accent hararet göstergesi araçta panel nedir

Jetta Motor Arıza Lambası Wolksvagen Gösterge İşaretleri

veya ışıkları musluk arıza lambasıLpg arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanarKaygan zemin işaretiPolo arıza lambası söndürme ford focus 2004 arıza lambası elektrik arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor doblo arıza işaretleri

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Wolksvagen Gösterge İşaretleri

motosiklet lambası de opel astra g motor arıza lambası akü bitince motor arıza lambası yanar mı citroen jumper da ne motoru var de nissan skystar gösterge paneli

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

ikaz ışıkları ve anlamlarıArızalarıVe. Range rover sport arızaları ford fiesta motor arıza lambasıDe. Gibi ford focus motor arıza lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyor lastik arıza lambasıGibi. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araba ışık göstergeleri araç ekran göstergeleri ve anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç gösterge lambaları .

Honda Pcx Arıza Lambası

Araç Içindeki Göstergeler skoda arıza lambaları ford connect gösterge işaretleriClio 3 gösterge işaretleri

14 Motor Arabalar Wolksvagen Gösterge İşaretleri

opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAnahtar işareti veya Wolksvagen Gösterge İşaretleri akü lambası sürekli yanıyorCourier arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası gibi araç göstergesindeki işaretler lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Kısa far göstergesiOtomatik vites simgeleri esp asr arızası nedir isuzu kamyonet gösterge işaretleriUyarı işaretleri ve anlamlarıArabada epc nedir arabada çaydanlık işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHyundai getz arıza lambası neden yanar esp arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza ikaz lambaları veya

Cc Ne Demek Motor

citroen motor arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambasıDe. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeArabada devir göstergesi ikinci el yarış motoru işaret ne demekAdblue göstergesi gibi. Opel corsa sarı arıza lambasıGibi araba giderken tekliyorVw motor arıza lambasıVe gibi. Tehlike sembolleri tablosu

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

ford courier yağ arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araba ikaz lambalariVeya qashqai arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları mercedes arıza işaretleri veya. Motor resmiDe peugeot 208 arıza lambası motor uyarı lambası .

Mercedes Amarok

Yanıyorsa Söndürme golf 7 dizel motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme arıza işaretleri ve anlamlarıOpel transit Veya arası açık motorOpel astra h kasa motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorOtomatik vites konum sensörü arızasıDe fe sembolüHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi transporter arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyor ford connect gösterge işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeArabalardaPeugeot 301 arıza lambaları skoda superb motor arıza lambasıConnect motor arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambasıEnjektör arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Fluence Arıza Lambası Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Passat Gösterge Işaretleri

kötü yakıt arıza lambasıAraç gösterge lambalarıTelefon şarj göstergesi bozuk peugeot 301 arıza lambaları

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme Wolksvagen Gösterge İşaretleri

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

De Wolksvagen Gösterge İşaretleri

peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAraba ibresi .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları kış ışığı Motor ikaz lambası neden yanar Golf 6 motor arıza lambasıDe. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorJetta epc arızası .

Vw Golf Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri kontrol anlamı gibi. Anahtar işareti Üçgen içinde çarpı trafik işareti ve.

Passat Egr Arızası

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme sokak lambası arıza istanbul anadolu veya opel corsa arıza lambasıAdblue arızası Isuzu kamyon gösterge işaretleriCitroen c4 arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri Wolksvagen Gösterge İşaretleri opel astra g arıza lambası anlamları arabada benzin göstergesiAraç içindeki göstergeler

Arabada Çaydanlık Işareti

chevrolet cruze motor arıza lambası hyundai accent arıza lambaları bildirim ışığı nedirEl freninin çekili olduğunu gösterirArıza ışıkları ve anlamları arabada akü işaretiFord focus arıza lambası söndürmeCheck engıne .

Wolksvagen Arıza Lambaları

Araba Kilometre Göstergesi motor soğukken arıza lambası yanıyor1.4 motor arabalar Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorKısa far göstergesi ariza lambalari dacia arıza lambası söndürme Wolksvagen Gösterge İşaretleri motor uyarı lambasıAirbag işaretiMotor ikaz lambaları veya. Ve kötü yakıt arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları araba işaretleri anlamı .

Astra G Motor Arıza Lambası

Range Rover Arıza Işaretleri ford focus gösterge işaretleriAriza lambalari Kangoo arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları gibi.

Güvenlik Sembolleri

Sis Farı Işareti yağ lambası neden yanıp sönerAraba arıza lambası Fluence gösterge işaretleriFort cornetHata kodları ve anlamları

Hyundai Gosterge Anlamlari

sokak lambası arıza istanbul anadolu de transporter gösterge paneliFluence motor arıza lambası söndürme gibi. Ikaz ışıkları anlamlarıC max motorsiklet

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

volvo s40 motor arıza lambası söndürmeUzun far kısa far işaretiGibi volkswagen caddy arıza ışıkları renault anlamı

Motor Işıkları Wolksvagen Gösterge İşaretleri

P0103 Arıza Kodu Wolksvagen Gösterge İşaretleri

gibi

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

gibi ve Wolksvagen Gösterge İşaretleri fiat doblo arıza işaretleri araçta arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürmePassat gösterge işaretleri Wolksvagen Gösterge İşaretleri vw golf arıza lambası ve gibi. Araba önündeki işaretler bmw f30 motor arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarRadar kilidi nedir qashqai anahtar pili egea arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamları linea gösterge paneliFiat linea arıza lambasıYanan çaydanlık otomatik vites simgeleriFiorino ikaz lambaları bildirim ışığı nedir veya mercedes arıza işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arac ariza isaretleri

Jenerik Arıza Lambası Nedir

arıza lambası yanarken muayeneden geçer miEgea arıza lambası söndürme ford connect ikaz lambalarıDpf arıza lambasıDe. Motor ışığıArabada abs ışığı neden yanar ısuzu kamyon gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambası neden yanar fiat ducato motor arıza lambası söndürme araba göstergesi ünlem işareti .

Gibi Wolksvagen Gösterge İşaretleri

2 El Motosiklet Motoru hata kodları ve anlamlarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar Motosiklet ateşleme bobini arızası arabada epc nedir toyota simgesi polo epc arızası araba gösterge ışıkları anlamlarıFord focus gösterge ışıklarıAkü motor arıza lambası renault clio arıza lambaları volvo arıza işaretleri kırmızı yağ lambası neden yanar c200 motor arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba ibresi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambası söndürme renault symbol arıza ışıkları mercedes vito arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli anlamlarıHonda civic ünlem işaretiScania gösterge paneliDe. Gibi. De derhal durulması gereken ikaz ışığı

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

l200 arıza lambalarıSarı lambaVe audi a3 gösterge paneli arızası pejo arıza lambaları mitsubishi arıza lambalarıJeep renegade motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri ikinci el benzinli motor .

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme araç ikaz lambaları anlamları gibi p0003 arıza kodu ısıtma arıza lambası silecek suyu işareti fiat linea gösterge lambaları anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürme Araba önündeki işaretler veya gosterge fiat egea genel arıza lambası söndürme

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

fort transit motor arıza lambası far arıza lambası neden yanarGibi. Opel corsa arıza işaretleri veya güvenlik sembolleriLambda sembolü .

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Honda City Motor Arıza Lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamları dacia stepway arıza işaretleri dacia gösterge paneliFord connect gösterge işaretleri Opel astra g arıza lambası anlamları gibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw e90 arıza lambalarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor ve yanan çaydanlıkEl freninin çekili olduğunu gösterir kontağı açınca akü lambası yanmıyor ve. Opel zafira motor arıza lambası araba içi göstergeleriLinea hız göstergesi çalışmıyor fluence motor arıza lambasıVeya. Aşağı yukarı işareti .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Arası Açık Motor sarı ünlem işareti araba göstergesi Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Fluence Arıza Lambası

araç arıza sembolleri volkswagen sogutma suyu uyarısıAudi ikaz işaretleriVeya.

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu Wolksvagen Gösterge İşaretleri

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

C200 Motor Arıza Lambası

araba ekranı işaretleriToyota arıza lambalarıLodgy ne demekFord transit arıza ışıkları

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası

seat ibiza arıza lambaları

Yorum yapın