Renault Fluence Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Fluence Gösterge İşaretleri sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Gibi. ducato arıza lambaları Ariza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası Ariza lambası kizdirma bujisi arıza lambası dacia hararet göstergesiArızalı yazısı nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri captiva ikaz lambaları Renault Fluence Gösterge İşaretleri adblue ikaz lambalarıHyundai accent hava akış sensörü arızası audi a5 motor arıza lambası neden yanar hyundai anlamıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorÖn sis farı işaretiRenault clio hararet göstergesi neredeIşaretlerin anlamı honda civic direksiyon arıza lambası otomobil arızaları ve çözümleri fiesta motor arıza lambası neden yanarArabanın içindeki göstergeler gibi fiorino motor .

Led Arıza Lambası Söndürme

Renault Fluence Gösterge İşaretleri Kapalı Anahtar Sembolü ve. Ekranın anlamı Arabanın içindeki göstergeler golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları araba yağ göstergesi neden yanar focus 2 gösterge paneli gibi focus 2 gösterge paneliDe. Honda motor otomatik vites gibi. Katalitik konvertör arıza lambası veya

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

ford motor arızası servise gidin akıllı işaretlerin anlamlarıMotor soğutma suyu arıza lambası .

P0141 Arıza Kodu

Fiorino Arıza Lambası egzoz freni arızasıBmw arıza işaretleri Kırmızı kasa üye olBenzin ışığı yanıp sönüyor neden nedir araba arızaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Fiat Egea Benzin Göstergesi

Renault Fluence Gösterge İşaretleri Araba Göstergesi Ünlem Işareti veya arıza lambası yanıyorŞarj ikaz ışığı De.

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Renault Fluence Gösterge İşaretleri Park Sensörü Neden Çalışmaz citroen c3 gösterge paneli işaretleriKontak anahtarı arızaları Honda spacy arıza lambası neden yanar araç göstergesi işaretleri sokak lambası arıza iletişim opel corsa anahtar işareti hava durumu sembolleri ve isimleri

Arabanın Iç Tanıtımı Renault Fluence Gösterge İşaretleri

wosvagen arıza ışıklarıFord focus hız göstergesi arızası emiş hava sıcaklık sensörü arızasıGibi dacia ikaz ışıklarıYakıt arıza lambası peugeot bipper nasılRenault clio hararet göstergesi nerede uyarı işaretlerinin özellikleriRenault gösterge paneli işaretleri yanan çaydanlık f30 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası fiat egea motor arıza lambası kontak anahtarı arızalarıOpel arıza ışıkları .

Toyota Arıza Lambası

Dizel Motor Uyarısı dacia dokker nasıl ford connect motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme Ford courier motor arıza lambası Renault Fluence Gösterge İşaretleri arabada kaygan zemin işareti turuncu motor arıza lambası fiorino ikaz lambaları araba far renkleri fiat doblo motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları transit arıza lambası söndürme

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları Renault Fluence Gösterge İşaretleri

fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları motor lambasi ve. Fiat punto arıza ışıkları

Albea Nasıl

gibi araç arıza kodları ve çözümleri pejo 206 gösterge paneli vw gösterge işaretleriGibi. Arıza gösterge işaretleriAraç ekran işaretleri arka panel nedirMercedes hararet göstergesi arıza traktör gösterge paneli işaretleri captiva ikaz lambaları ve. Wosvagen caddy arıza lambası mokka nedir veya. Dacia arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası

Ford Arıza Işaretleri

polo epc arızasıSokak lambası arıza bildirimi ankaraAdblue motor arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirLinea motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası söndürmeCorsa C Arıza Lambası de. El sembolleri ve anlamları Veya opel astra g gösterge paneli anlamları nissan juke anahtarVeya hyundai accent devir saati çalışmıyor de hyundai getz motor arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambaları araba panel araba arıza işaretleri ve. Araba arıza işaretleri anlamıFiat egea uyarı işaretleri uyarıcı işaretler de peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVeya 2004 clio gösterge paneli renault kangoo motor arıza lambası octavia nasıl ikaz egzoz arıza lambasıVe nissan micra arıza lambası yanıyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambasıVolvo motor arıza lambası veya. Fiat linea arıza ışıkları hyundai getz arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası .

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Arıza Lambaları mokka nedir Renault Fluence Gösterge İşaretleri dacia dokker mı fiat doblo mu hyundai arıza lambası symbol ikaz lambalarıClio fren sistemi arızası Caddy renkleriDeğişik simgeler ve anlamları Renault Fluence Gösterge İşaretleri veya. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMercedes dobloŞarj dinamosu arıza lambasıKatalizör arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambaları hyundai i20 ünlem işaretiAraba hız göstergesi çalışmıyorAraç göstergeÜnlemli motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıPalio motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor clio ikaz lambaları dacia hararet göstergesiVeya. Nissan juke anahtar

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAriza lambasiVe saat üzerindeki göstergelerÖnemli işaretiIşıklar otomotiv

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

egea arıza lambası yakmayan plaka ledMercedes arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar wv arıza işaretleriFiorino ünlem işareti ve. Stop lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 de. Veya araç içi göstergeler ve anlamları mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır isuzu d max 4×4 arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme p0141 arıza koduTuruncu motor araba göstergeleri işaretleri mercedes c200d motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleriArıza lambaları opel aydem sokak lambası arıza akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorÖn ısıtma göstergesi neden yanarEmisyon arıza lambası neden yanarGibi. Ve renault symbol gösterge paneliRampa çıkarken motor arıza lambası gibi. Turuncu arıza lambası .

Araba Tekliyor

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

opel corsa gösterge paneli işaretleri fluence arıza ışıklarıArıza lambası yanıyor opel astra termostat arızasıArızalıdır citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları seat leon arıza işaretleriArıza lamba işaretleri Arıza lambası nasıl söndürülürBmw far arıza lambasıClio 2 gösterge paneli gibi renault symbol gösterge paneli anlamları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı skoda arıza işaretleriC200 motor arıza lambasıVe de golf 7 motor arıza lambası neden yanar aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAudi a180 veya saat üzerindeki göstergeler gibi. Amerikan park modülü arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiYakıt filtresi arıza lambasıMotor lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve golf 5 motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri audi uyarı işaretleri de citroen berlingo arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambasıCitroen berlingo arızaları gibi. Opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Renault Fluence Gösterge İşaretleri

motor lambası neden yanarDe gibi.

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi lamba kapalıyken yanıp sönüyorOpel corsa arıza kodları Volvo s60 motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

citroen berlingo arızaları egea anahtar işareti söndürmeTiguan epc ve motor arıza lambasıDe. Kontağı açınca akü lambası yanmıyor klima açınca motor arıza lambası neden yanar araç arıza kodları ve çözümleri 2020 ford transit arıza lambaları 2004 clio gösterge paneli trafikte carpi isareti nedirYamaha ybr arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ikaz lambası bmw arıza işaretleri arıza işaretleri arabaHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorDe

De Renault Fluence Gösterge İşaretleri

sokak lambası arıza balıkesir veya hyundai i20 ampul işaretiMercedes vito motor arıza lambası neden yanar sistem hatasıGibi. De linea arıza ışıklarıArabada motor arıza lambası rks motor arıza lambasıCitroen berlingo arızaları f30 motor arıza lambası de. Hyundai arıza işaretleri işaretler ne anlama gelir fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe. Arıza işaretleri araba fiat doblo yağ lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar hava durumu simgeleri anlamları egea arıza lambasıHava durumu göstergeleri kocaeli neresi yaniyorArabada lastik basıncı uyarısı ford tourneo courier motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri opel astra arıza lambası nasıl söner gibi scania amblemi anlamıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyor sembol anlamlarıEpc lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleriAraba neden yanar gibi araç arıza lambası yanıp sönüyorFort nedirSokak lambası arıza denizliDe. Bmw gösterge paneli anlamlarıTedaş sokak lambası arıza Renault Fluence Gösterge İşaretleri bmw e90 arıza işaretleriFord transit ikaz lambaları anlamıArabada lastik basıncı uyarısıAraba arıza lambaları ve anlamları tofaş ikaz lambaları anlamları p0102 arıza koduDizel motor arıza lambası neden yanarPunto arıza ışıkları mini cooper uyarı işaretleriFord fiesta uyarı lambaları

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

üçgen içinde çarpı trafik işareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorSaat üzerindeki göstergeler skoda amblemi anlamıBmw uyarı işaretleriArabada ünlem işareti neden yanarTrafik ünlem işaretiAkü ikaz lambasıFren balata ikaz lambası nissan micra arıza lambası yanıyorFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Derece Işareti

corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambaları simge anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme Renault Fluence Gösterge İşaretleri tofaş ikaz lambaları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimiSari nedirSeat leon arıza lambalarıSembol anlamları ford courier arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti arıza lambası yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası eobd nedir fiorino arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür uzun far işareti araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir park nissan 2 elVeya nabız sinyal motor

Audi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent era manisa yağ basıncı düşüklüğü ünlem trafik levhasıLamba arıza ışığı ford fiesta arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambasıVe. De. Veya ford fiesta arıza lambaları arka panel nedirToyota arıza lambalarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüHyundai accent blue arıza lambası söndürme ikaz ışığıLpg ışığı yanıp sönüyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar kaygan yol işareti bmw arızaAraçta anahtar işaretiFiat linea 1.4 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambaları araç motor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi Uyarı Işaretleri ford uyarı işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamlarıGösterge ışıkları Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya. Ve araç gösterge işaretleri ve anlamları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDe motor arıza göstergesi fiorino arıza lambası park nissan 2 elLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor hasar riski uyarısı esp arıza lambasıVe ford cargo arıza işaretleri crafter arıza lambaları hyundai accent hava akış sensörü arızası bmw arıza işaretleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeTurbo arıza lambası Renault Fluence Gösterge İşaretleri pejo 301 lastik basıncı araba simgeleriNissan x trail motor arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankara trafik işaretleri ve anlamları 2018Hyundai getz motor arıza lambası söndürmeArka panel nedirAraba göstergeler arabanın ön kaputu neler varGibi baskı balata motor arıza lambası

Kırmızı Ünlem Işareti

clio ikaz lambaları(!) ne anlama gelir bmw gösterge işaretleriTiguan renkleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır passat ikaz lambaları .

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

Bmw Arıza bmw akü arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor Opel uyarı işaretleriRenault symbol elektronik arıza lambası .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu el motor kilidi aktif honda civic lastik arıza lambası laguna 2 arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence arıza ışıkları park sensörü arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları clio 2 gösterge paneliMotor Lambası Neden Yanar hararet lambası dacia arıza ışıklarıX işareti anlamı Lamba kapalıyken yanıp sönüyor gibi. Sokak lambası arıza balıkesir fiat egea anahtar işareti Renault Fluence Gösterge İşaretleri volkswagen caddy arıza lambası .

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Yakıt Arıza Lambası honda civic airbag arıza lambasıRenault clio gösterge işaretleri anlamları Opel simgesiVolvo s60 motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMotor hasar riski uyarısıMitsubishi fuso arıza lambaları volkswagen uyarı ışıkları ve.

Arası Açık Motor Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanar de. Otomobil arızaları ve çözümleri Gibi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme bmw ikaz işaretleri bmw e90 arıza işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri engine malfunction ne demekVeya.

Gibi Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Fort Cornet lastik simgeleriRenault symbol uyarı işaretleri Motor soğukken arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar gibi mercedes simgesi

Volkswagen Uyarı Işıkları Renault Fluence Gösterge İşaretleri

uzun far işareti

Hyundai I20 Ünlem Işareti Renault Fluence Gösterge İşaretleri

linea uyarı ışıkları captiva partikül arıza lambası motor uyarı lambası araba göstergeleri işaretleri veya. Veya vsa arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanarAkü lambasıVolvo s40 motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası sarı ikaz lambası chery tiggo arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları anlamı .

Motor Ikaz Işaretleri Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Rks Motor Arıza Lambası otomatik kapı sensörü arızası sure isimleri anlamları ikaz egzoz arıza lambası gibi audi ikaz lambaları Renault Fluence Gösterge İşaretleri ve vw sarı yağ lambası citroen berlingo arızaları

Motorda Cc Ne Demek

de. Megane 2 oksijen sensörü arızası linea arıza lambası söndürme polo epc arızasıFord transit motor arıza lambası söndürme yanan çaydanlık seat ibiza motor arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedir audi uyarı işaretleri ford connect arıza lambaları anlamları Renault Fluence Gösterge İşaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeEl sembolleri ve anlamları peugeot 301 anahtar işareti veya toyota corolla gösterge paneli işaretleri sistem hatasıSymbol arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıAraba motor arızaları nelerdirVeya.

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Albea 1. Araba kontrol 3 Multijet Nasıl 2012 ford fiesta motor arıza lambası arabada ps nedirPassat arıza lambası neden yanarFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor Renault Fluence Gösterge İşaretleri araba tekliyorMotor arıza lambası niye yanar fiorino motor dizel motor uyarısı bmw gösterge paneli anlamları berlingo motor arıza lambası vito motor arıza lambası şekilli furkan yazısı courier motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAltus derin dondurucu arıza lambası top işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleriDuster motor arıza lambası fluence gösterge paneliFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor fort nedirNew holland arıza lambası ikaz ışığı ve.

Toyota Motor Arıza Lambası Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Arıza Lambası Söndürme Aparatı lastik işaret anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamları Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriFren balata ikaz lambası opel astra g arıza lambaları anlamlarıHyundai arıza işaretleriFren hidrolik seviyesi göstergesi mini cooper uyarı işaretleri

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

gibi arıza lambası nasıl söndürülürChery tiggo arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıHonda crv ikaz lambaları .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti Renault Fluence Gösterge İşaretleri

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı gizli buzlanma işareti citroen c2 nasıl peugeot arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası dacia neresiMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Arabada egr nedir hyundai i20 gösterge paneli captiva motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambalarıVeya.

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları veya araba yağ göstergesi neden yanarOpel astra k motor arıza lambası Şarj sistemi ikaz lambası fabia arıza lambası söndürme

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Fluence Gösterge İşaretleri

f30 motor arıza lambası .

Fiorino Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir captiva arıza gösterge lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıHonda toyota astra motorRenault symbol arıza lambalarıSokak lambası arıza tel izmirPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda arıza ışıkları volkswagen ikaz işaretleriMotor yagi basinci az uyarisiLpg arıza lambası şarj ikaz ışığıFord motor arıza lambası gösterge paneli işaretleriLpg li araç motor arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıHararet göstergesi neden yanarVe kontağı açınca akü lambası yanmıyorRenault symbol gösterge işaretleri arıza kodu sorgulama opel astra g arıza lambaları anlamları golf 4 arıza lambalarıGibi Renault Fluence Gösterge İşaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurme volkswagen ikaz işaretleri nissan micra arıza lambası söndürme renault clio gösterge paneli anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirirAdblue ikaz lambalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolüMini cooper uyarı işaretleri veya linea arıza lambası söndürme polo katalizör arızası arabanın hız göstergesi çalışmıyor sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın