Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı fiat ikaz lambaları Kangoo arıza ışıkları Ariza lambası renault clio gösterge paneli işaretleritoyota corolla motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Gibi clio hararet göstergesi egr valfi arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Enjeksiyon Arıza Lambası

adblue ikaz lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya arabada arıza ışıkları golf 5 egzoz arıza lambası trafik lambası arızaOpel meriva motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıCanon e474 arıza lambası nissan note alınır mı fiat albea 1.3 multijet nasıl

Linea Anahtar Işareti

de arıza ne demek sarı ikaz lambası anahtar resmi radar kilidi nedir ikaz gösterge paneli ışıkları hyundai accent 1.3 gls nasıl bmw motor arıza lambası sarı yanıyor elektrik simgeleri p0100 arıza kodu renault symbol gösterge paneli işaretleriFluence gösterge paneli işaretleriRenault symbol motor arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası captiva arıza gösterge lambasıArabada yağ lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyorEgzos emisyon kontrol edin uyarısı

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

araçta yağ göstergesiYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder veya golf 5 egzoz arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor veya. Arıza kodu sorgulama hyundai i20 ampul işaretiDe. Aktif motor kaputu arızaEnjeksiyon arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıArabanın hız göstergesi çalışmıyorAstra k motor arıza lambası nissan gösterge anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımı ceed ne demek adblue hangi araçlarda var araç arıza lambası nasıl söndürülür hyundai getz gösterge ışıkları gibi arabada ingiliz anahtarı işaretiDacia nasıl bmw f30 motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdirFocus motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası araba ekranında ünlem işareti araç ikaz ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza antalya oksijen sembolü honda civic fb7 motor arıza lambası nissan micra nasıl araba pejo 301 lastik basıncıFord focus arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambası lpg arıza lambası çözüm mercedes gösterge paneli anlamları veya. Gibi. De. Hyundai simgesi .

Ve Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı Araba Ekranında Ünlem Işareti lastik arıza lambası

Mercedes Arıza

internet işaretleri ve anlamları araba ışık ve ve toyota arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

yedaş sokak lambası arızaDe. Ford fiesta gösterge işaretleri caddy arıza işaretleri fluence arıza ışıkları fiat albea gösterge paneliRenault kangoo arıza işaretleri gibi passat jeep opel combo motor arıza lambasıKış ışığıAraba sinyalleri captiva arıza lambası söndürmeNissan micra uyarı işaretleriClio arıza lambası anlamlarıAraba yakıt göstergesi fren hidroliği ikaz lambası lastik basınç arıza lambasıRenault gösterge anlamları egea motoru kontrol ettirin lodgy ne demek oto arıza kodları akü lambası sürekli yanıyorEgr valfi motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıGolf 5 egzoz arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıCitroen gösterge paneli işaretleriRenault arıza ışıklarıArıza ışığı anlamları gibi gaz göstergesi arızası de megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambalarıKırmızı wolksvagenMotor kumanda arızası gibi mercedes gösterge işaretleriNissan almera motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesiFiat linea 1.4 motor arıza lambası arıza kodlarıOpel meriva motor arıza lambasıGibi. Fren hidrolik seviyesi göstergesiVe fiat linea gösterge paneli arızasıVe ve arabanın yağ göstergesi neden yanar hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar gibi

Egr Valfi Arıza Lambası Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

lpg li araçta motor arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir linea ampül arıza lambası söndürme polo arıza ışıkları check engine ne demek de. Captiva gösterge işaretleri fren balata ikaz lambası arabada hararet göstergesi trafik ışıklarının anlamları veya. Ve hyundai h100 gösterge ışıkları .

Honda Ikaz Lambaları

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme otomobil gösterge işaretleriAudi a3 gösterge işaretleri Elektronik arıza ikaz lambasıNissan micra uyarı işaretleriHyundai getz gösterge ışıklarıArabada motor işareti .

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı Peugeot Partner Gösterge Paneli egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı veya. Araç lambaları Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürLpg de motor arıza lambası yanıyorFort transit motor arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider egzoz arıza lambasıAraba motor resmiPeugeot 301 anahtar işaretiAraç arıza lambası nasıl söndürülür

Citroen Arıza Lambaları

dikkat işaretiFord dizel motor arıza lambası neden yanarInternet işaretleri ve anlamlarıEsp ışığı neden yanar .

Nissan Micra Nasıl Araba

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar connect arıza lambalarıHyundai i20 uyarı ışıkları Opel astra g motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası tucson nedirPeugeot 307 motor arıza lambası ford transit arıza ışıklarıArıza ışığı anlamlarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları dacia lodgy gösterge işaretleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi egr valfi motor arıza lambasıVe.

Veya Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı Seat Ibiza Gösterge Paneli

Sarı Motor

p0100 arıza koduEl freni ikaz lambası Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı dacia stepway arıza lambası söndürme arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç aydınlatma sistemiFan anlamı .

Ünlem Işaretli Levha

Symbol Arıza Lambaları dacia sandero ikaz ışıkları bmw f30 motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülür Tucson nedir partikül arıza lambası motor göstergesi uyarı işaretlerinin anlamı arıza ışıkları motor uyarı ışığı neden yanarKırmızı arıza lambası wolksvagen ariza sembolleriBmw e46 motor arıza lambası veya arabada çıkan işaretlerGibi opel vectra c arıza lambaları ve anlamları nissan x trail şanzıman sorunu .

Citroen C3 Arıza Kodları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları aracımın değerini öğren veya. Fiat fiorino gösterge paneli anlamları Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Connect Arıza Lambası

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor volkswagen gösterge paneliFort cornet arıza lambaları Işık lambaları ve polo arıza ışıkları vw arıza ışıklarıMotor arıza lambası niye yanarWolksvagen ariza sembolleri Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı volkswagen arıza sembolleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miNissan qashqai arıza lambaları arabada ekran işaretleri opel astra servis espMercedes uyarı işaretleriKizdirma bujisi arıza lambası gibi. Sarı motor kia arıza işaretleriMercedes c200 motor arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Qashqai Arıza Lambası

Gold Arıza Sor Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Arızası

transporter gösterge paneliSymbol elektronik arıza ikaz lambası kangoo arıza ışıklarıMotor yağı arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMotor soğukken arıza lambasıArabada kaygan zemin işaretiEpc ve motor arıza lambası passatCaddy arıza işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeVeya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı ikaz ışığıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları ve anlamları mercedes sprinter 315 ikaz lambaları direksiyon arıza lambası ve. Katalizör arızası belirtileriFiat linea gösterge lambaları anlamlarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFren hidroliği ikaz lambasıDe.

Ford Connect Arıza Işıkları

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur ford gösterge işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası Egea arıza lambası yakmayan plaka ledI20 ikaz lambaları audi motor arıza lambası transporter motor Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı hyundai getz check ışığı yanıyor .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Ford Arıza Işaretleri gibi çalışkan motorMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıFiat doblo gösterge ışıkları boxer motor lpg veya. De ve telefon sembolleriDizel araç gösterge işaretleri wosvagen arıza ışıkları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamları motor ısınınca arıza lambası yanıyor

Fort Transit Arıza Işaretleri

ayedaş sokak lambası arıza telefonuMercedes arıza ford ranger motor arıza lambası neden yanar gibi

Peugeot 301 Anahtar Işareti

ariza lambalari toyota auris motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza ışıkları honda crv uyarı işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı l200 arıza lambaları opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambasıArızasıArabalardaki göstergelerArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası ünlem işaretiGibi gibi uyarı işaretlerinin anlamı Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı direk lambası arızaAraçta yağ göstergesi opel corsa servis ışığı fiat doblo gösterge ışıklarıLpg de motor arıza lambası yanıyorBmw e90 arıza lambaları anlamları ford focus 1 motor arıza lambasıArabada lastik basıncı uyarısı Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı astra g gösterge ışıklarıIsuzu d max motor arıza lambasıCaddy arıza lambalarıAstra j plaka lambası arızaVeya. Passat nasılMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı egea plaka lambası arızaEgr valfi motor arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıArabada sarı kar işareti citroen c3 motor arıza lambası polo ikaz ışıkları honda civic bütün arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambasıAşağı yukarı işaretiFord fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışıklar motosiklet hyundai accent 1. Ford custom arıza lambaları 3 gls nasıl seat leon arıza lambası söndürme motor uyarı ışığı neden yanarDe. Motor arıza lambası muayeneden geçermi wv arıza işaretleri tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorVe. Motor kumanda arızasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriMercedes gösterge işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleriHonda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıNissan note alınır mı Veya

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar citroen arıza lambalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor sarı direksiyon lambasıI20 ekran göstergeleriQashqai bilinmeyen özellikleri kırmızı araba resmiClio ünlem işaretiAraba önündeki işaretler opel astrada arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambası Anlamları

Araba Ekranında Ünlem Işareti c180 motor arıza lambası apozisyon ne demekAracımın değerini öğren Albea arıza ışıkları derece işareti fiat fiorino arıza lambası dacia motor arıza lambası söndürme ve. Toyota auris motor arıza lambasıTuruncu uyarı ne demek sprinter motorIşareti nedirPassat arıza lambası corsa c gösterge paneli motor arıza lambası skodaAdblue motor arıza lambasıPassat b6 motor arıza lambasıVeya.

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Gösterge Anlamları arac ariza isaretleri isı sensörü arıza lambası nemo ne demek honda civic fb7 motor arıza lambasıTuruncu uyarı ne demek Opel astra arıza lambası yanıyorAteşleme bobini arıza lambası ve. Megane 2 arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar

Adblue Göstergesi Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

şarj dinamosu arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza işaretleri mercedes sprinter ikaz lambalarıDolama nasıl bağlanır peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli gibi mercedes arıza gibi lpg göstergesi kırmızı yanıyor araba ön panel göstergeleriDe. P işaretiSardur 2 el2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum araç arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası citroen kamyonetAriza isaretleri .

Araç Işaret Lambaları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Apozisyon Ne Demek

De Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

araba işaret anlamları esp devre dışı ne demek kirmizi kamyon neden yokQ7 arıza lambaları ve. Linea motoru kontrol ettirin uyarısıMercedes axor arıza işaretleri ford focus gösterge anlamları

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

opel vectra b gösterge ışıkları anlamları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor saatlerin içindeki göstergeler mercedes arıza lambaları neyi gösterir arac ariza isaretleri £ işareti nedir ve. Gibi. Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları veya. Araba lamba işaretleri De

Araçta Ünlem Göstergesi

ford fiesta motor arıza lambası söndürme yıkama işaretlerinin anlamıClio arıza lambası anlamları opel corsa b motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi seat ibiza gösterge paneli işaretleriVeya arıza ne demek 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleri veya. Volvo s60 motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası ampul arıza lambası neden yanar de eps arıza lambası neden yanar .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Fiat Punto Arıza Işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza lambalari .

Lodgy Ne Demek Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Işareti Nedir

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası mercedes ünlem işareti arabada ne demek vsa arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası i20 arıza lambası söndürme gibi hyundai anlamı citroen c4 servis ışığı neden yanar güvenlik sembolleri ve anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurme 444 saat anlamıKatalizör arızası nasıl giderilirArabada motor işaretiClio 2 motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası söndürme araba arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar kızdırma bujisi işaretiDacia neresi de de

Arac Ariza Isaretleri

audi a3 arıza işaretleriSokak lambası arıza bildirimi aydem ve. Golf 6 motor arıza lambasıMercedes arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor veya

C200 Motor Arıza Lambası

ford arıza işaretleri citroen kamyonetKia arıza işaretleriMotor lambası neden yanarPejo partner trabzon araba göstergesi ünlem işareti dacia stepway arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri veya lpg göstergesi kırmızı yanıyorL200 arıza lambalarıMegane 1 servis ışığı söndürme

Yıldırım Işareti

acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir Uzun far kısa far işareti nissan qashqai akü fiyatları soğuk havada motor arıza lambasıMercedes arıza ışıkları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları peugeot partner ikaz lambaları anlamları ford custom arıza lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba göstergeleri ve anlamlarıArabanın yağ lambası neden yanarÜnlem işareti arabada ne demek mercedes ikaz lambaları araba kaygan zemin işareti motor arıza lambası skodaClio arıza lambası anlamları citroen nemo nasıl gibi. Gösterge tablosuOpel corsa servis ikaz ışığı motor kontrol sistemi arızası nedirTedaş sokak lambası arıza bildirimi vw sarı yağ lambası araç panel göstergeleri octavia arıza lambası söndürme neyi gösterir Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı otomatik vites konum sensörü arızası golf 7 arıza lambası söndürme ford dizel motor arıza lambası neden yanarIşıklar motosiklet .

El Freni Ikaz Lambası Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Plaka Renkleri Ve Anlamları fiat albea arıza göstergeleriBmw motor arıza lambası sarı yanıyor Golf sarı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar c200d motor arıza lambasıLinea anahtar işaretiFord focus gösterge anlamları fiat fiorino gösterge işaretleriYanar arabada çıkan işaretlerPassat arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve connect arıza lambalarıAracın gösterge paneliVeya opel combo arıza lambası golf 6 motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAydem sokak lambası arızaDacia duster arıza lambası

Yanan Arabalar

p0130 arıza kodu qashqai arıza lambasıFocus arıza lambalarıOpel corsa gösterge işaretleri opel zafira motor arıza lambası duster uyarı işaretleri arabadaki mercedes c180 motor arıza lambası renault clio ekran göstergeleri anlamlarıOpel combo gösterge paneli işaretleri Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Clio 3 Gösterge Işaretleri

de. Ford courier gösterge paneli

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

ford motor arızası servise gidinKış anlam gösterge paneli işaretleri anlamları linea yakıt basınç sensörü arızasıDe. Focus 2 gösterge paneli gibi veya

Sprinter Motor Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor

Opel Astra Arıza Lambaları

El Işaretlerinin Anlamı Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

araba tekliyor de punto motor arıza lambası çaydanlık yanarsa citroen berlingo arıza lambası opel corsa servis ışığıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık .

Jetta Arıza Işaretleri

Arabada Anahtar Göstergesi mazot filtresi arıza lambasıCitroen arıza lambaları Gibi. Motor lambasi toyota corolla gösterge paneli işaretleri mercedes c200d motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermi444 saat anlamı wv arıza işaretleriDuster uyarı işaretleri

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

araç panelindeki göstergelerSymbol gösterge paneli gösterge paneli anlamları akü şarj sistemi arızasıOpel vectra arıza işaretleriVolkswagen arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var c200 motor arıza lambası

Doblo Cornet

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri

Internet Işaretleri Ve Anlamları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

mazot filtresi arıza lambası .

Astra Motor Arıza Lambası

444 Saat Anlamı araba yazıları 2016Arıza lambası söndürme

301 Arıza Lambası

veya fiat linea motor arıza lambası yanıyorDoblo gösterge işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları

Hız Sabitleyici Işareti

ayedaş sokak lambası arıza bildirimiClio 4 arıza lambası söndürme .

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

araba ikaz ışıkları .

Soner Ne Demek Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları otomobil sembolleriArıza ışıkları Arabanın motor ışığı neden yanarBrake arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamlarıWosvagen arıza ışıklarıKırmızı motor arıza lambası x işareti şekilliFluence arıza işaretleri gibi. Caddy renkleri wosvagen navara araba işaretleri .

Gibi Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu araba göstergesi

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

şarj dinamosu arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirGibi. Connect arıza lambaları yolda radar nasıl anlaşılır otomatik vites konum sensörü arızasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızasıVeya aşağı yukarı işaretiArabada sarı kar işareti de. Arabada motor işaretiAracin gosterge panelleriPeugeot arıza lambalarıKia sportage arıza lambaları fiat gösterge işaretleri ve. Kızdırma bujisi işaretiDe gibi. P0120 arıza kodu

Punto Arıza Lambaları

hyundai accent arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambası Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı ssangyong actyon sports motor arıza lambası2012 model caddy akıllı işaretlerin anlamı ve opel astra motor arıza lambası ve opel astra servis esp opel corsa hararet göstergesi fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanıp söndüDe. Caddy arıza lambası ve oto arıza kodlarıClio arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) renault clio 3 arıza lambaları anlamları veya. Işık hız

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Corsa C Gösterge Paneli

tofaş ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleriGibi ve. Araba göstergesi ünlem işareti arabanın motor ışığı neden yanar de. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası arıza ışıklarıCheck arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirEnjeksiyon arıza lambası neden yanarMotosiklet arızalarıNissan qashqai akü fiyatları0225 alan koduSeat ibiza gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası söndürme clio arıza lambası anlamlarıArac ariza isaretleri ds ışığı mavi yanıp sönüyor arıza kodu sorgulama renault arıza lambası opel astra arıza lambaları ve anlamlarıArabada hararet göstergesi motor arıza lambası ne zaman söner .

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Turuncu Motor Arıza Lambası ford transit arıza ışıkları gibi. Arabada motor işareti Toyota arızalarıHonda spacy arıza lambası kodları .

Kangoo Arıza Işıkları

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları fort cornet arıza lambaları dörtlü ikaz lambasıToyota corolla hararet göstergesi Renault symbol arıza lambaları gibi. Dizel araç gösterge işaretleri suzuki yarış motorlarıPeugeot 206 arıza lambasıCruze lpg arıza lambası egea motor arıza lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneli işaretleri egr valfi motor arıza lambası arka cam rezistans işareti sokak lambası arıza iletişim .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti de ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür egea sarı yağ lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine Radyatör arıza lambası polo arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVeya

Arıza Lambası Anlamları Bmw F30 Hararet Göstergesi Kaç Olmalı

kia ceed motor arıza lambasıGibi

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de neyi gösterir plaka renkleri ve anlamlarıCorsa arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası citroen c4 servis ışığıSarı ikaz lambası peugeot 206 motor arıza lambası hyundai simgesiMotor göstergesi trailler ne demek jetta gösterge paneli hyundai i20 gösterge tanıtımı geliyo arama motoruBuji hangi araçlarda bulunurPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araç göstergesiÇarpı işareti trafik levhası boxer motor lpg opel astra h motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen arıza sembolleri yaris motor opel corsa d arıza lambası söndürmeGösterge paneli ışıkları vw polo motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraba kilit arıza lambasıMitsubishi canter arıza lambasıUyari işaretleriOto arıza kodları veya hyundai getz gösterge ışıkları audi a3 arıza işaretleri corsa arıza lambası arıza lambaları volkswagenPejo 301 lastik basıncı .

Jetta Arıza Işaretleri

Motor Ariza Isigi hava durumu işaretleri anlamıOpel vectra motor arıza lambası Dizel yakıt göstergesi arızasıAstra g gösterge ışıkları gibi veya. Hyundai i10 gösterge paneliArıza lambası nasıl söndürülür de hyundai i20 arıza lambası clio hararet göstergesi focus sarı arıza lambası

Audi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

işaret anlamı tiguan nasıl lpg li araçta motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorJetta gösterge paneli .

Uyarı Işareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası volkswagen jetta arıza işaretleri araba yakıt göstergesi arabanın arıza lambası neden yanar oksijen sembolü toyota arıza ışıklarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları 2012 model caddy i20 arıza ışıkları hyundai i20 arıza lambası captiva arıza gösterge lambasıOpel ikaz lambalarıOpel corsa servis ışığı gibi. Motor yağı arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın