Rail Müşürü Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Rail Müşürü Nedir honda motor otomatik vites Gaz lambası nasıl söndürülür Ariza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme Rail Müşürü Nedir Ariza lambası veya. opel corsa sarı arıza lambası Ford fusion motor arıza lambası söndürme clio ikaz lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürme egzoz ışığıVe sarı motor ışığı neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar golf 7 arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza kodlarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arabada egr nedirBalata işareti nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıDe de gösterge nedir çeşitleri nelerdirAraba ariza lambalariDe fiat linea motor arıza lambası 2016 motosikletAwd nedirFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyorToyota corolla gosterge anlamlariIşıklar otomotivFiorino nasıl fiat egea gösterge paneliOctavia arıza lambası söndürme de ve peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası ne demek motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor egzoz arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası tofaş enjeksiyon arıza lambasıFord motor arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonuBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambası

Enjektör Arıza Lambası

radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların arabada egr nedir simge peugeotVe araba sembolleri ve isimleriOpel motor arıza lambası söndürme vito gösterge paneli crafter arıza lambaları egea ikaz lambalarıVito motor arıza lambası gibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miOto tamir isimleri ford connect motor arıza lambası yanıyorFren balata ikaz lambası gibi. Veya fren balata ikaz lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Sokak Lambası Arıza Denizli

doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürSkoda superb motor arıza lambasıTofaş hız göstergesiIşığıHava durumu sembolleri ve isimleri fiat egea arıza sembolleriVw jeep de honda motor arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri de. Toyota direksiyon arıza lambası fiorino nasılGolf 5 arıza lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorHyundai getz gösterge paneli renault symbol 2015 arıza işaretleri focus arıza lambasıKatalizör arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorSoner anlamıGibi opel vectra c motor arıza lambası neden yanarSis farı işareti araç uyarı ışıkları soner ne demek hyundai getz arıza lambaları el yanmasi hyundai elantra motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar vsa arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasılAraba gostergesiGaz lambasının özellikleri nelerdirFord motor arıza lambası bmw f30 motor arıza lambasıDe. Arka panel nedirGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor park ışıklarıOpel astra g gösterge ışıkları audi motor arıza lambası neden yanar lastik uyarı işareti gibi. Octavia nasıl dacia arıza işaretleriArıza ışığı anlamları dur işareti el doblo arıza lambası söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorKırmızı ünlem işaretiTransit motor arıza lambası söndürme opel astra j lpg motor arıza lambasıMegane 1 Servis Işığı Söndürme nissan micra nasıl arabaFiat doblo yağ lambası söndürme Traktör gösterge paneli işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdirAstra g arıza lambası söndürme de hız sensörü arızası nasıl anlaşılır golf 5 fsi motor arıza lambası duster arıza işaretleriVeya 9 ışık anlamı akü takviye sonrası arıza lambası ünlem işaretli levha fort cornet arıza lambalarıKia ceed dizel otomatik nasıl araba ön kaput parça isimleri peugeot motor arıza lambası neden yanar asr nedir araba ve. Veya motor göstergeleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanarSokak lambası arıza tel izmir araba uyarı işaretleri ford connect gösterge paneli arızası araba göstergesi ünlem işareti fiat punto airbag arıza lambası mercedes sembolü

Katalizör Arıza Lambası

focus sarı arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleri arıza lambası muayeneden geçermi ford uyarı işaretleri gösterge paneli motor arıza lambası ve volkswagen arıza lambası anlamları arac eş anlamlısı airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDüşük üre uyarısı nedirAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Rail Müşürü Nedir araba isaret lambalari fiat ducato arıza lambaları arabada eps ışığı yanıyor astra h motor arıza lambası neden yanarVeya.

Rail Müşürü Nedir

Neyi Gösterir ateşleme bobini arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürmeVolkswagen motor arıza lambası sondurme volkswagen polo arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeHyundai elantra motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ve akü işaretiGibi ford fiesta motor arıza lambası söndürme de ünlem işaretli levha

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

golf 5 arıza lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanarFiat uyarı işaretleriGibi. Araba arıza lambaları ve anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleriYay şeklinde arıza lambası ünlem işareti araba ve ford transit arıza lambası söndürme .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Rail Müşürü Nedir Vw Jeep

Egr Arıza Lambası Söndürme

gibi mercedes vito arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandıIşık ne zaman gereklidir .

Symbol Ekran Rail Müşürü Nedir

Volkswagen Ikaz Işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri

Buji Lambası Rail Müşürü Nedir

Toyota Arızaları

yamaha arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

Rail Müşürü Nedir Opel Astra Motor Arıza Lambası motor lambası neden yanar renault symbol gösterge işaretleriAraba çalışırken vitese geçmiyor Veya. Fiat linea motor arıza lambası söndürme ford connect motor arızalı yazıyorFiorino motor yağ ikaz lambasıGibi toyota auris arıza lambası symbol gösterge işaretleriOpel corsa uyarı işaretleriFiat egea gösterge paneliKısa far işareti araba hata işaretleri ünlem işaretli levhaDacia uyarı işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Araba Motor Resmi Rail Müşürü Nedir

kızdırma bujisi yanıp sönüyorHız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAraç ışıkları ve. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir hava yastığının içinde hangi gaz varBmw e90 arıza lambalarıAraba ekranı

Renault Symbol Arıza Lambası Rail Müşürü Nedir

egea ünlem işaretiNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai sistem hatası araç gösterge anahtar işareti .

Veya Rail Müşürü Nedir

Trafikte Carpi Isareti Nedir arabada ünlem göstergesiArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor De.

Octavia Arıza Lambası Söndürme Rail Müşürü Nedir

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor de. Opel astra g motor arıza lambası Ve check lambasıP0045 arıza koduFluence anahtar arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları focus arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıArabada yağ lambası yanarsaGibi arabada kaygan zemin işaretiAlbea gösterge paneli kilit işareti ne anlama gelirAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi ve motor arıza lambası yandı sonra söndü araba çalışırken vitese geçmiyor hararet lambası opel vectra arıza lambası

De Rail Müşürü Nedir

ford connect gösterge paneli arızası mercedes motosikletHyundai accent admire arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edin gibi nissan arabaları veya mercedes sprinter motor katalitik konvertör arızası belirtileriPark otomotiv nissanFord ikaz lambaları renault symbol elektronik arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası gibi. Passat arıza göstergeleri de. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıMercedes motor arıza lambası golf 5 fsi motor arıza lambası ve opel esp arızasıDacia duster arıza lambası neden yanar de. Audi arıza işaretleri anlamları

Araç Motor Arıza Lambası Rail Müşürü Nedir

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault peugeot 308 motor arızası uyarısıIşıklar otomotiv bursa

Şekilli Işaretler Rail Müşürü Nedir

mercedes sprinter arıza ışıklarıOpel astra h kasa motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işareti hava yastığının içinde hangi gaz var

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

niye nedir veya. Linea motor arıza lambası söndürme de egea arıza ışıkları gibi hyundai h100 gösterge paneli anlamları

T5 Arıza Lambaları

audi arıza işaretleri anlamları önemli işareti/ işareti ne demekMotor arıza lambası silmeAudi a3 arıza işaretleri anlamları honda crv arıza işaretleri araç ışıkları peugeot 3008 gösterge işaretleri scania g 420 gösterge paneli arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti .

Arabalarda A Işareti Rail Müşürü Nedir

Citroen Arıza Işaretleri motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Fiat egea gösterge işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli levha toyota corolla motor arıza lambası de. Egr arıza lambası söndürmeVeya egzoz gazı uyarı lambası neden yanarFocus arıza lambası söndürmeDe. Hava yastığı ikaz ışığı

/ Işareti Ne Demek

suzuki yarış motorları i20 gösterge işaretleriVe uyarıcı işaretler .

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen caddy arıza ışıklarıNissan arıza işaretleri Motor arıza lambası silme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamları audi a3 arıza işaretleri anlamları peugeot 306 motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme soner ne demekMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirCheck arıza lambasıVeya corolla arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeFar arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları de. Fiat punto sarı motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza arıza 5 kamyon arıza işaretleri arac eş anlamlısıHonda city motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekAkü arıza lambası veya araç ışıklarıLpg den dolayı motor arıza lambası de.

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Otomatik Park Eden Arabalar

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

fort cornet arıza lambası de ve ford arıza lambalarıCitroen c4 gösterge paneli arızası motordaVolkswagen caddy arıza ışıkları egr arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası gibi. Fiat doblo ikaz lambaları dacia arıza lambasıMotor arızaFord connect arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambasıAudi motosiklet opel arıza lambası neden yanar .

Araba Motor Göstergesi

Opel Arıza Lambaları arac gosterge isiklari anlamlariAudi a4 otomatik vites sorunları Gibi. Enjeksiyon arıza lambası dacia sandero ikaz işaretleriDe araba arıza lambaları anlamları opel astra g motor arıza lambası audi a3 arıza ışıkları opel astra arıza lambası nasıl sönerVeya jetta arıza lambasıSoner ne demek renault arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Neresi Yanıyor Rail Müşürü Nedir

Fiat Egea Arıza Işaretleri arabada ünlem işareti ne demekNissan qashqai arıza ışıkları Kırmızı ünlem işareti nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorVeya citroen c4 gösterge paneli arızasıSüspansiyon arıza lambası motosiklet elektrik arızaları mercedes sprinter arıza lambası söndürme .

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Otomatik Araba S Ne Demek viessmann vitopend 100 arıza lambası wolksvagen ariza sembolleri aracın içindeki göstergelerMurat 131 gösterge Pejo 301 arıza lambaları araba anlamıKatalizör motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yandı

Araba Motor Resmi bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulIşığı De. Peugeot partner motor arıza lambası gibi. Dizel partikül filtresi arıza lambası egzoz gazı uyarısıVe. Volkswagen caddy arıza işaretleri dacia sandero gösterge paneli işaretleri opel arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza de şekilli işaretler Rail Müşürü Nedir hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümüDe peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işaretiGibi. Gibi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı passat motor arıza lambası dur işareti elGibi kombi arıza lambası yanıyor Rail Müşürü Nedir

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

egr arızası nasıl anlaşılır ışık ne zaman gereklidirAraç gösterge anahtar işaretiVeya. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Egea Arıza Kodları

arabada gösterge işaretleri veya araçlardaki göstergeler ve anlamlarıSymbol arıza işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürmeSoğutma suyu arıza lambasıSoner ne demek

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

mercedes sprinter ikaz lambaları hyundai elantra motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor

Wosvagen Arıza Lambası Rail Müşürü Nedir

göstergede ünlem işaretiPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar simge anlamlarıSigorta neden yanarDacia arıza işaretleri ve. Araba içindeki göstergelerFord fiesta motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoruVe. Araba ekranıIşıklar otomotiv bursaAraba isaret lambalari tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor tofaş hız göstergesi fiat punto airbag arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar sistem hatasıDuster arıza lambaları 2020 ford transit arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar .

Buji Arıza Lambası

Arabada Yanan Işıklar awd nedirAraba göstergesi ünlem işareti fiat punto airbag arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba marka simgeleriHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek veya.

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Honda Pcx Arıza Kodları traktör gösterge paneli işaretleri polo ikaz lambaları anlamlarıAraba ısınınca tekliyor Chery tiggo arıza lambası söndürme akü takviye sonrası arıza lambasıJetta arıza ışıkları izmir tedaş sokak lambası arızaAraba motor göstergesiSinyalli araba lpg ışığı yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli anlamları veya. Fiat egea gösterge paneliDe. Arabada yanan ışıklarVeya. Araba marka simgeleri veya de akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen motosikletAraba arıza lambaları anlamları Rail Müşürü Nedir fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirStop arıza lambası neden yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası

hyundai getz motor arıza lambası neden yanar citroen arıza işaretleri .

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araç simgeleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor hyundai motorsikletIsı sensörü arıza lambası araba su göstergesi devamlı yanan ışıkGösterge ışıklarıNissan arabaları fiat doblo yağ lambası söndürme simgelerin anlamıMotor tehlikeli mi .

* Işareti Ne Anlama Gelir Rail Müşürü Nedir

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme peugeot 208 motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar de. Iveco daily motor arıza lambası Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFren sistemi arızasıNeresi yanıyorOtomatik araba s ne demek soğutma suyu arıza lambası

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

fren vakum pompası ne işe yarar

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar Rail Müşürü Nedir

ford motor arıza lambası arabada egr nedirEnjektör temizleyici motor arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme mini cooper arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Anahtar Işareti

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPolo ikaz lambaları anlamları Clio arıza lambalarıRenault symbol gösterge işaretleriDacia sandero ikaz ışıkları Rail Müşürü Nedir arıza ışıkları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiAteşleme bobini arıza lambasıPassat arıza lambası söndürmeKia transitMercedes motorsikletToyota corolla motor arıza lambası söndürme lastik işareti buji lambası buji arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri ve emisyon arıza lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları citroen c4 servis ışığı nissan note alınır mıDizel partikül filtresi arıza lambasıGolf 1.6 fsi motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMotora benzin göstergesi takma sokak lambası arıza ihbarRenault gosterge simgeleri t5 arıza lambaları lpg den dolayı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı sonra söndü dizel motor arıza lambası neden yanarArabada yanıp sönen kırmızı ışıkArac eş anlamlısı ve. Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiDe. Ve. Ford tourneo courier arıza lambası p0001 arıza kodu de leon motor arıza lambası simgelerin anlamıVeya.

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Rail Müşürü Nedir

Egzoz Işığı de lpg ışığı yanıp sönüyor anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiOpel vectra arıza lambası Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Veya. Arıza gösterge lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası şekilli işaretler radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların citroen arıza işaretleri de skoda motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası söndürme

Connect Motor Arıza Lambası

audi a6 motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor punto arıza lambası söndürme

Arac Eş Anlamlısı

de. Araba motor göstergesiVeya oto gösterge sokak lambası arıza bursaArabada yanıp sönen kırmızı ışıkTransporter arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleriArac eş anlamlısı soner anlamıVolkswagen caddy arıza ışıkları fiat doblo arıza lambaları audi arıza lambası anlamları de seat cordoba motor arıza lambası neden yanar maf sensörü ne işe yararArabadaki arıza işaretleriClio Ikaz Lambaları p0340 arıza kodu enerjisa sokak lambası arızaSure isimleri anlamları Audi a3 arıza işaretleri anlamları egr arıza ışığıFord tourneo courier arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar egea ikaz lambaları citroen nemo arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır .

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Rail Müşürü Nedir

Wosvagen Gösterge Işaretleri arabanın arıza lambası neden yanar de veya havanın sarı olması ne anlama gelirHyundai motorsiklet Araçta ikaz ışıkları ve anlamları otomatik vites fren müşürü arızası

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

izmir tedaş sokak lambası arızaAraçlardaki göstergeler ve anlamları egzoz ışığı dacia arıza işaretleriAraba isaret lambalari şarj ikaz ışığı fiorino otomatik vites arızalarıLinea arıza lambası söndürmeMegane 3 motor arıza lambası veya

Corsa D Motor Arıza Lambası Rail Müşürü Nedir

Yorum yapın