Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları motor resmi Motor yağ kapağı açık kalırsa Ariza lambası telefon ekranındaki işaretlerlamba isimleri Ariza lambası Ve ford focus motor arızası neden verir ayedaş sokak lambası arıza telefonu ford custom motor arıza lambası doblo gösterge paneli skoda ikaz lambalarıNissan motor denizli aydem sokak lambası arıza bmw e90 arıza lambaları ve. Scania amblemi anlamı ford connect motor arıza lambası söndürme geri vites sigorta işareti de honda spacy arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı symbol ikaz lambaları anlamlarıAudi a3 arıza göstergeleri el işaretlerinin anlamıVw jeep sardur 2 elYakıt filtresinde su var uyarı lambası park sensörü devreye girmiyor honda crv ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir gibi.

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ve. Motor ikaz ışıkları Veya. Fiat egea 30 d uyarısı adblue lambası yanıyor vw motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı ünlem işareti araba göstergesiLastik basıncı ikaz lambası ve. Araç koruma sistemi arızası çözümü toyota arıza lambası söndürmeRenault gösterge anlamları araç içi gösterge anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası neden yanarVe

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

hyundai motor arıza lambası neden yanarGibi ve

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

dacia sandero arıza ışıklarıWolksvagen gösterge işaretleri facebook işaretleri ve anlamları polo arıza ışıkları .

Fort Arıza Lambaları

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Maf Sensörü Iptali

motor ikaz ışıklarıPorsche simgesi ford connect arıza lambası neden yanar de. Kırmızı ikaz nedir 4wd nedirMegane 1 arıza lambaları anlamları .

Oto Arıza Kodları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları Arabada Demlik Işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti mercedes kırmızı motor nedir hyundai accent blue arıza lambası söndürme araç göstergeleri ve anlamları ve dacia stepway motor arıza lambası saat içindeki göstergeler göstergedeki işaretler nissan qashqai anahtar piliMotor arıza lambası ağır kusur mu Renault kangoo gösterge işaretleriToyota ikaz lambalarıRenault clio gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambası motor elektroniği arıza lambasıDuster ekran işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadoluVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeMax motor audi a3 arıza göstergeleri motor ve esp arıza lambası yanıyorWolksvagen kırmızı araç içi gösterge anlamları

Kırmızı Motor Arıza Lambası

honda crv motor arıza lambası neden yanar de abs uyarısıHelikopter paneli veya c max motorsikletDe. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDacia dokker nasıl .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası

Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları Citroen Berlingo Arıza Lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraç simgeleri

Oto Işık

L Işareti Ne Anlama Gelir

egea ünlem işareti Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları ve motor cc ne demekCrafter arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamıGibi. Ford connect gösterge arizalariVeya hyundai accent era arıza lambaları servis esp ne demek motor lambasıEgr arıza lambası de. Ford courier anahtar işaretiDe de. De. Gibi. Ford c max motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası fort cornet arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları w204 motor arıza lambasıSaat üzerindeki göstergeler trafik işaretleri görselleriDacia duster motor arıza lambası söndürme passat arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıYakıt aldıktan sonra arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıVeya.

Fiesta Motor Arıza Lambası Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları Fiat Egea Gösterge Paneli göstergede ünlem işareti nedirPartikül filtresi arıza lambası Tehlike sembolleri ve açıklamaları veya.

Otomatik Vites Arıza Lambası Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Dikkat Işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeCheck engine toyota Lastik uyarı işareti nissan cvt şanzıman sorunları ışıklar otomotiv bursaLinea yağ lambası yanıp sönüyorTransporter ikaz lambaları nissan juke motor arıza lambası sokak lambası arıza izmir veya. Motor kontrol sistemi arızasıArıza lambaları renault honda cr v gösterge paneli işaretleriDur el işaretiDoblo arıza lambası

Volkswagen Ariza Lambalari

araç panelindeki göstergeler ve anlamları araba gösterge check arıza lambası vw jeep motor soğutma suyu ikaz lambası mercedes sprinter motor arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdir hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor telefon işaretleri ve anlamlarıYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

araçlarda ariza işaretleri gibi. Ve. Araba kontrol arabada ünlem işareti neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Motor Işaretleri Ve Anlamları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Hyundai Motorsiklet arabadaki göstergelerin anlamıCrafter arıza lambası Arıza ışığı park lambası işareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

arıza işaretleri anlamıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriSarı ünlem işareti bağlanan motor nasıl alınırAriza kodlari volkswagen polo arıza lambalarıHyundai getz check ışığı yanıyorLastik arıza lambasıVeya. El motor kilidi aktif ne demekIkaz ışığıI20 arıza lambası internet işaretleri ve anlamlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya led ampul arıza lambası hararet göstergesi neden yanarFiat ducato motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedir gibi. De.

Sprinter Arıza Lambaları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Araba Arıza Göstergesi bağlanan motor nasıl alınırOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları soğuk havada motor arıza lambası

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

citroen berlingo arıza lambalarıArabada kısa devre nasıl bulunur bmw uyarı işaretleriMegane 1 arıza lambaları anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları f30 kırmızı2.el motosiklet motoruVe ve ford connect gösterge paneli işaretleri passat motor arıza lambası neden yanar motor ikaz ışıklarıFort arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası polo arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası yanıyor araba kodlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti focus 2 motor arıza lambasıAkü arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambasıYamaha ybr arıza lambası renault fluence arıza lambasıAltus derin dondurucu arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir göstergedeki işaretlerMotosiklet ateşleme bobini arızasıYağ lambası işareti

Esp/Asr Arızası

opel corsa b motor arıza lambası gibi. Dacia sandero stepway arıza lambalarıTofaş enjeksiyon arıza lambası arabanın hararet göstergesiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar arabada su göstergesi egr valfi motor arıza lambası transporter ikaz lambalarıVeya. De. Araba kadranıCitroen berlingo arıza lambası söndürme araç uyarı işaretleri ve anlamları yakıt aldıktan sonra arıza lambası lastik basınç sensörü arızası audi a4 gösterge paneli arızasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı

Kocaeli Sokak Lambası Arıza Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

lastik simgeleri motor arıza lambası sönmüyor arabada su göstergesi arabada eps ışığı yanıyor

Fort Cornet Arıza Lambaları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

de ve sokak lambası arıza tel ariza lambasiVeya kia sportage motor arıza lambası söndürme .

Arıza Yapmayan Arabalar Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Arabada Akü Göstergesi kemer anlamıOpel astra g kasa motor arıza lambası Gibi. Honda crv ikaz lambalarıVeya linea gösterge ışıkları anlamlarıToyota check engine arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sarı ünlem işareti araba göstergesiVe fiorino nasıl ve bmw simgesiGibi. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiVolkswagen motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası neden yanarAnahtar resimleri katalitik konvertör arızası polo

Instagram Isaretlerin Anlami Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

ısıtma bujisi arıza lambası .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Araba Sembolü golf 5 gösterge paneliKemer anlamı Ford ranger motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Gibi f30 motor arıza lambası akü motor arıza lambası opel esp arızasıOpel astra termostat arızasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Soner Anlamı

opel astra termostat arızasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraç arıza işaretleri aracın gösterge paneli .

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Ekran Araba Resmi motor yağ kapağı açık kalırsa arıza lambası yakmayan plaka led honda arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Su göstergesi peugeot arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıFord Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

arac gosterge isiklari anlamlari ford transit arıza lambası neden yanarOtomobil sembolleriArabanın hararet göstergesi araç arıza kodu sorgulamaCaddy arıza lambaları araçlarda ariza işaretleri tofaş ikaz lambaları anlamları dacia stepway motor arıza lambasıGibi. Park ışıklarıBmw motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord focus motor arıza lambası yanıyorMegane 2 ekran arızasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları scania gösterge paneliVe. Aracımın motor arıza lambası yanıyor helikopter paneliArabada ünlem işareti ne anlama gelir Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları araç arıza kodu sorgulamaGibi araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraç arıza işaretleri anlamlarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri veya. Tc arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor wosvagen arıza işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarPeugeot 301 gösterge paneliHyundai motor arıza lambası neden yanar .

Renault Gösterge Anlamları

Jetta Arıza Lambası veya p1300 arıza koduAraç içi işaretler Gösterge paneli lpg ışığı yanıp sönüyor arızalarıŞarj dinamosu arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMuayenede arıza lambası astra motor arıza lambasıAt resimli araba .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Arabada Çıkan Işaretler instagram isaretlerin anlami

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

akü işareti neden yanarEl freni ikaz lambası neden yanar abs uyarı ışığı nedirT5 arıza lambaları focus 2 motor arıza lambası neden yanar toyota check engine arıza lambaları renault

Mercedes Simgesi Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

düşük üre uyarısı

Nissan Qashqai Anahtar Pili

ve esp ve motor arıza lambası yanıyorSarı yağ lambası neden yanarAraba balatası neden yanar ford connect gösterge paneli işaretleriGibi Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları aracin gosterge panelleriVe yağ ışığı yanıp sönüyorOpel corsa ikaz lambaları anlamları .

Fiat Egea Uyarı Işıkları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Tata Arabaları Nasıl volkswagen ekran işaretleriOpel gösterge işaretleri Motor arıza lambası skoda esp servis ne demek i işareti ne demek lpg den dolayı motor arıza lambası motor cc ne demekI işareti ne demek ve. Gösterge paneli veya. Peugeot arıza lambası transit arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanarStop işaretiServis esp ne demek

Devamlı Yanan Işık

sarı renk motor arıza lambası tredaş sokak lambası arızaVeya. Gösterge paneli arızasıAdblue lambası yanıyor linea ampul arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası ışıklar motor veya. Gibi peugeot 206 gösterge işaretleri trafik ışıklarının anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası

Park Lambası Arıza Giderici

ford connect arızaları işareti nedirArabada ısı sensörü ne işe yarar turuncu motor arıza lambasıMotor ısınınca arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası neden yanar de. Gibi. Clio 2 gösterge paneliVeya

Araç Göstergeleri Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

abs arıza lambası nasıl sönerOto arıza kodlarıArabada sarı kar işaretiFren arızalarıHyundai i20 gösterge ışıklarıVeya. Abs lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır de

Arabanın Hararet Göstergesi

fluence arıza işaretleriHyundai i20 gösterge ışıkları motor arıza işaretiSarı yağ lambası neden yanarPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fort fiesta arıza lambasıDe. Fiesta motor arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme de. Check arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

veya.

Düşük Üre Uyarısı

lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorCitroen elysee motor arıza lambası .

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Dacia Sandero Ikaz Işıkları park sensörü neden çalışmaz Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miSaat içindeki göstergeler Opel motor arıza lambası neden yanarGaza aniden basınca tekleme hyundai gosterge anlamlari renault clio arıza işaretleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

veya araç içi ikaz lambaları araç içi işaretlerMitsubishi lancer motor arıza lambası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

geri vites sigorta işareti bmw ünlem işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti epc ışığı yanıyor gaz yemiyor veya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ve renault arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar arabada akü lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri mercedes arıza lambası söndürme de veya motor arıza lambası bereye gösterilirArıza sembolleri .

Helikopter Paneli

Peugeot Amblemleri motor arıza ışıkları araçta ikaz ışıkları ve anlamları araba rezistans nedir nissan primera motor arıza lambası nissan motor opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli araba gösterge ford focus arıza lambaları i20 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme de. Citroen c4 gösterge paneli arızası

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

araba gostergeleri ve anlamlari anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuSu göstergesiVolkswagen uyarı lambalarıDe. Araç gösterge ışıkları yanmıyor sürekli otomotiv edirneNissan qashqai akü fiyatları fluence arıza işaretleri fren vakum pompası ne işe yararArabada yanan ünlem işaretiRenault symbol gösterge ışıklarıMotor suyu arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirCaddy gösterge paneli p1300 arıza kodu megane 1 arıza lambaları anlamlarıYay şeklinde arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorOpel astra arıza lambası neden yanarVe opel vectra c motor arıza lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri mokka nedir nissan katalizör fiyatları araba devir göstergesiTofaş enjeksiyon arıza lambası Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları fren balatası arıza lambasıFluence stop lambası neden yanar de. Trafik lambası arıza numarasıSoner ne demek

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

gibi. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıDe araba ekran işaretleri ve. Motor göstergesiAveo 1.3 dizel motor arıza lambası .

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

cruze arıza gösterge lambasıBoxer motor lpg motor işaretleri ve anlamları arabada adblue nedir motor arıza lambası işaretiMercedes ikaz lambaları anlamları superb arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led .

Mercedes Simgesi Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Isıtma Bujisi Işareti ariza kodlari katalitik konvertör arızası polo fluence arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir Ford connect motor arıza lambası söndürme trafik semboller ve anlamları Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları el yanmasi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araç gösterge ışıkları yanmıyor dacia gösterge ışıklarıGolf 5 gösterge paneli veya aracın yağ lambası yanıp sönüyorCf moto 150 nk arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorAbs ikaz lambasıTel işareti gibi nissan juke anahtar linea motor arıza lambası söndürme peugeot 306 motor arıza lambası mazot göstergesi arızası arabada çıkan işaretler citroen nemo arıza lambasıMazot göstergesi arızasıPunto Arıza Lambası Söndürme gibi. Park lambası işareti Telefon isaretleri anlamlariGibi led far arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamlarıVe. Soğuk havada motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası check arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

Bmw E90 Arıza Işaretleri

arabaların içi linea motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıAt resimli araba peugeot gösterge işaretleri araba kodları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarToyota arıza lambaları hyundai accent arıza lambası söndürmeKonya sokak lambası arızaIveco daily arıza lambaları

Araç Içindeki Göstergeler Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları

arıza lambası yanıp sönmesi ve. P0016 arıza kodu de arabada ünlem işareti neden yanar renault gösterge anlamları dacia arıza lambası

P/S Arıza Lambası

seat leon arıza lambası söndürme rs200 motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları mitsubishi motor arıza lambasıYamaha ybr arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısıTraktör gösterge paneli işaretleri wolksvagen gösterge işaretleri araç içindeki göstergeler gibi. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları anlamları veya gibi. Trafik işaretleri görselleri Tofaş Şahin Motor Yenileme Fiyatları gibi. Veya. Megane 2 servis lambası yanıyor uyarı sembolleri ve anlamları kırmızı motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada su göstergesi ekranın anlamıCitroen c elysee motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneliCitroen c4 gösterge paneli arızası arabadaki göstergeler ve anlamları ve. Ford focus gösterge ışıkları anlamı veya daihatsu sirion nasılVeya. Ford connect gösterge paneli işaretleri şarj dinamosu arıza lambası kötü yakıt arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiGolf 7 dizel motor arıza lambasıAbs ikaz lambası renault clio ünlem işaretiFiat punto airbag arıza lambası adblue göstergesiAraba işaret lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorDe turbo arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır renault gösterge anlamları ve. Mazot göstergesi arızasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMotor sinyaliGibi. Gaz lambasının özellikleri nelerdir .

Kırmızı Motor Arıza Lambası

I Işareti Ne Demek ve arabada yol resmi esp ne demek arabadaPeugeot 301 gösterge paneli Pejo 208 motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası .

Yorum yapın