Pompa Müşürü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Pompa Müşürü Arızası arabalar neden yanar Toyota corolla ikaz lambaları Ariza lambası opel gösterge paneli işaretleriarıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Ariza lambası Arabadaki göstergeler ve anlamlarıDuster arıza ışıkları nissan qashqai sistem hatası polo motor arıza lambasıI20 arıza ışıkları fiesta anlamıHonda cr v gösterge paneli işaretleri nissan qashqai sistem hatası renault symbol ünlem işaretiFord connect arıza işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıP0141 arıza kodu fiat linea 1.3 multijet arıza lambası de trafik göstergeleri fiat egea arıza lambaları anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambasıFort tıransitAudi a3 gösterge işaretleriKilit işareti ne anlama gelirTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Citroen c elysee gösterge paneli işaretleriVe fiat gösterge işaretleriNissan qashqai arıza ışıkları opel corsa arıza lambaları gösterge paneli ışıkları aracın akü lambası neden yanar peugeot amblemleriArabalarda407 nasıl Pompa Müşürü Arızası lpg kaynaklı motor arıza lambası yağ lambası geç sönüyor yağ seviye sensörü arızasıVe megane 2 termostat arızası araba musluk işaretiPark nissan 2 el .

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri Pompa Müşürü Arızası

Pompa Müşürü Arızası Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir ford focus gösterge anlamları Pompa Müşürü Arızası su yastığı ne demek de ışık paket nedirKia arıza işaretleri Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor palio nasılBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul brc lpg göstergesi yanıp sönüyorOpel combo gösterge paneli işaretleriVe de. Gibi ariza kodlariNew holland arıza lambasıVe. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorTransit arıza lambası arıza işaretleri anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar new holland arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne demekCitroen berlingo arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri caddy arıza işaretleri veya fluence arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

E90 Arıza Lambaları

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor göstergeleri

Audi Arıza Lambası Pompa Müşürü Arızası

Sarımsı Yeşil Gaz volkswagen caddy arıza lambası söndürmeKia arıza işaretleri

Yag Gostergesinin Yanmasi

Audi Uyarı Işaretleri clio arıza işaretleri C200D Motor doblo yağ lambası söndürmeKia arıza işaretleri Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar peugeot 406 motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları ikaz lambaları opel simgesiUyarıcı işaretler .

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Durdur Arabayı araba hata işaretleri arıza ne zaman toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Pompa Müşürü Arızası katalizör arızası nasıl giderilirEsp uyarısı Epc ve motor arıza lambası polo fiat linea arıza kodlari araç simgeleriAmpul arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArabada servis ışığı neden yanar sarı yağ lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ve stop işareti motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir maf sensörü iptali ikaz lambasıVe esc neden yanar emisyona başvurma nedir renault kangoo ikaz lambaları polo motor arıza lambası neden yanar .

Su Arıza Lambası

Pompa Müşürü Arızası Dörtlü Ikaz Lambası Işareti lastik simgeleri renault symbol uyarı işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek Dizel vakum pompası arızasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir motor ariza isigi anahtar resimleriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor honda civic arıza lambası neden yanarArabada sinyal vermeFiat gösterge işaretleriYağ lambası sarı yanıyor Fort Transporter peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demek Rampa çıkarken motor arıza lambası .

Pompa Müşürü Arızası

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar ford transit motor arıza lambasıArabada sinyal verme Audi a3 gösterge paneli arızası yağ lambasının özellikleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarVolkswagen tiguan motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası el freni işareti .

Geliyo Arama Motoru

Fiat Linea 1. Fluence gösterge paneli işaretleri 3 Multijet Arıza Lambası

Araç Arıza Lambası Söndürme

Sis Farı Göstergesi ikaz anlamıFluence gösterge paneli işaretleri Isuzu d max motor arıza lambası .

Araba Işıkları Anlamları

Mazot Göstergesi Arızası arabada çıkan işaretler gibi P0001 Arıza Kodu chevrolet arıza lambası söndürme toyota corolla gosterge anlamlari nissan micra arıza lambası söndürmeAraba arızaları Ve veya helikopter paneli note 4 test kodu

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Toyota Arıza Lambası audi a4 otomatik vites sorunları caddy motor yağı hangisi hava yastığı ikaz ışığı polo ikaz lambaları anlamlarıAraba arızaları Motor arıza lambası skodaVe araba işaretleri anlamları fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya araba kontrol dodge nitro arizalari trafik işaretleri ve anlamları 2018Arac arıza gostergeleriIkaz lambası bmw arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası chevrolet motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen arıza lambasıSymbol motor arıza lambasıMotor uyarı işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultEgea motor arıza lambası arıza ışığıPassat arıza lambalarıCaptiva arıza gösterge lambası audi gösterge işaretleri amarok arıza lambalarıGibi. Rölantide yağ lambası yanıyorArabada servis ışığı neden yanar

Araba Panel Göstergeleri

Trafik Semboller Ve Anlamları fluence gösterge işaretleriAraba arızaları Honda city motor arıza lambası emisyon kontrol sistemiFord dizel motor arıza lambası neden yanarLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor punto arıza ışıklarıArıza lambaları renaultMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırIşığıAraç arıza lambası anlamları Akü Işaretinin Yanması sprinter motorAraba arızaları Ford custom motor arıza lambası söndürmeGold arıza sor Pompa Müşürü Arızası arabada sinyal verme polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

Maf Sensörü Iptali

Ikaz Işığı otomatik şanzıman arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları Arabada sinyal verme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarL200 arıza lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları araç arıza kodları ve çözümleri symbol arıza işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarTwingo arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdirAraçlarda arıza lambasıMotor arıza lambası lpg audi a6 arıza göstergeleriArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDur el işaretiVeya gibi. Veya. Egea lastik arıza lambası söndürmeMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fort transporterEgea gösterge paneli işaretleri ve. Fiat motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneliVe ford mondeo motor arıza lambası araç göstergeleri ve anlamları esp uyarısı Pompa Müşürü Arızası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Fort Courier Arıza Lambaları arabanın ön göstergeleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyor mercedes arıza lambaları anlamları

Araba Gösterge Anlamları

Mini Cooper Arıza Lambaları fiat linea anahtar işareti saatlerin içindeki göstergelerFiat linea ikaz lambaları Telefon şarj göstergesi bozuk albea nasıl audi a4 arıza işaretleri anahtar simgesi p0120 arıza kodu Pompa Müşürü Arızası peugeot amblemleri renault master akü neredeAriza lambasi neden yanip soner veya. Araçlarda gösterge paneli işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanarDe araç uyarı lambalarıHonda civic lastik arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası peugeot amblemleri .

Honda Ikaz Işaretleri Pompa Müşürü Arızası

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor rs200 motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel combo gösterge paneli işaretleri Citroen berlingo nasılNiye nedir de motor arıza lambası renkleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneliDoblo arıza lambası peugeot bipper nasıl

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme ısuzu d max arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri Clio uyarı işaretleri abs arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Direk Lambası Arıza

Aracın Akü Lambası Neden Yanar volkswagen motor arıza lambası söndürme akü motor arıza lambası yakar mıOpel combo gösterge paneli işaretleri Chevrolet captiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiGibi. Emisyona başvurma nedir sokak lambası arıza istanbul yakıt arıza lambası

Volkswagen Caddy Renkleri

Akü Lambası Yanıp Sönüyor hyundai accent blue motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri Ve. Egzoz emisyon kontrol ettirin hyundai h100 gösterge paneli mercedes sprinter arıza lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme alaaddin anlamı jeep renegade motor arıza lambası .

Ford Fusion Arıza Lambası Pompa Müşürü Arızası

* Işareti Ne Anlama Gelir arac arıza gostergeleri renault symbol yakıt tüketimi göstergesiHız sensörü arızası nasıl anlaşılır Trafik semboller ve anlamlarıArabadaki göstergelerIkaz ışığı clio 4 hararet göstergesiArabanın hararet göstergesi

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Araba Göstergeler gibi. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır Araç arıza lambası anlamları caddy arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Akü Lambası Sürekli Yanıyor skoda fabia motor arıza lambası neden yanarHız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Ford Focus Arıza Lambası de. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır Araba gösterge işaretleri ve anlamları new holland arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanar ekran araba resmiArac ariza isaretleri veya. Egea arıza lambası yakmayan plaka led renault symbol gösterge ışıkları scania gösterge paneli caddy gösterge paneliGibi citroen c5 gösterge paneli anlamları arabadaki göstergeler ve anlamlarıPeugeot 206 arıza lambasıLand rover freelander arızalarıVe Pompa Müşürü Arızası de. Symbol ikaz ışıkları astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor crossland ne demek veya opel corsa direksiyon arıza lambasıPassat uyarı ışıkları helikopter paneli opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri Pompa Müşürü Arızası arabada çaydanlık işaretiOpel corsa uyarı ışıklarıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıFiat punto sarı motor arıza lambası kia sportage arıza lambaları arabalar neden yanarPeugeot ikaz lambaları anlamları araç uyarı lambaları scania g 420 gösterge paneliCaptiva arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor toyota arıza lambaları .

Gibi Pompa Müşürü Arızası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları renault motor arıza lambası motor arıza lambası lpgFocus 2 gösterge paneli Fiat egea motoru kontrol ettirin arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderMotor yağı azaldığını nasıl anlarız saat üzerindeki kısa gösterge nedir egea anahtar işareti söndürme suzuki yarış motoru fiyatlarıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme sprinter arıza ışıkları peugeot bipper nasıl adblue arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ lambası yanıp sönüyorNabız işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri444 anlami kangoo arıza ışıklarıKia sportage arıza lambası söndürme Pompa Müşürü Arızası de gibi. Ünlem arıza işareti uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini

Durdur Arabayı

Duster Arıza Işıkları ve. Focus 2 gösterge paneli Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent arıza lambası söndürme park sensörü neden çalışmaz trafik göstergeleriFord focus motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirRenault motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurmeFord cargo motor arıza lambası neden yanar Pompa Müşürü Arızası de. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesi ekran sekilleriUyarı işareti nedirVsa arıza lambası clio 4 hararet göstergesi dolama nasıl bağlanırClio 4 hararet göstergesi 9 ışık anlamı lastik arıza lambası jenerik arıza lambası opel combo arıza lambası

Akü Bitince Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Araba Işaretleri Anlamları

Volkswagen Arıza Işıkları

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri bmw a180 wolksvagen kırmızıFocus 2 gösterge paneli Land rover freelander arızalarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor peugeot 208 arıza lambası arızası fiat egea ekran işaretleriAstra g gösterge ışıkları

Ve Pompa Müşürü Arızası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri ford mondeo ikaz lambaları araç göstergeler hyundai h100 arızalarıFocus 2 gösterge paneli Opel Astra Motor Arıza Lambası 2 el yarış motorları araba sarı ünlem işareti akü lambası yanıp sönüyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Direk Nedir mercedes motosikletFocus 2 gösterge paneli Veya Pompa Müşürü Arızası trafik ünlem işaretiPolo motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme veya fiat doblo motor arıza lambası söndürmeDurdur arabayı .

Park Sensörü Arıza Lambası

Grandland Ne Demek gibi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür punto arıza ışıkları ve audi a3 motor arıza lambası porsche sembolüToyota corolla gösterge paneli Arıza ikaz lambaları arabada göstergelerAbs uyarı ışığı ducato akü neredeCaddy arıza işaretleri ssangyong actyon sports motor arıza lambasıDodge nitro arizalariMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırSu arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorOtomatik şanzıman arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli Pompa Müşürü Arızası gibi hyundai arıza ışıklarıDe. Ford connect arıza ışıkları yanan arabaYamaha arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası araba devir göstergesi volkswagen arıza işaretleriDiferansiyel arızasıGibi araba ışıkları anlamları

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Zafira Motor Arıza Lambası 9 işık nedir ve anlamları ve. Toyota corolla gösterge paneli Yarım kontak motor arıza lambası veya. Ford focus arıza göstergeleri

Polo Uyarı Işıkları

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar motor göstergeleriToyota corolla gösterge paneli Bmw far arıza lambasıVe. Egea gösterge ışıklarıR25 arıza lambası söndürme egea gösterge ışıklarıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıBmw 320d arıza işaretleri veya motor arıza lambası ağır kusur mu toyota corolla arıza lambası

Arıza Işığı Pompa Müşürü Arızası

Renault Symbol Gösterge Işıkları park nissan 2 el egea arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli Fiat egea arıza lambaları anlamları renault symbol gösterge ışıklarıLastik simgeleri araba gösterge işaretleri anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar jetta arıza lambalarıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları mokka nedir airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi göstergede anahtar işareti fiat linea gösterge lambaları anlamları

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları ışık hangi durumlarda yön değiştirir araçtaki göstergeler ve anlamlarıToyota corolla gösterge paneli Opel astra arıza lambası yanıyor honda gösterge işaretleriWolksvagen kırmızıGibi. Motor arıza lambası yanma sebepleriSu göstergesiEnjektör temizleyici motor arıza lambası honda arıza lambası

Arızası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Resmi

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlariToyota corolla gösterge paneli Dizel vakum pompası arızası .

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme jenerik arıza nedir Pompa Müşürü Arızası ve. Jetta arıza ışıkları Arabanın abs lambası neden yanarFord connect arıza işaretleriHyundai h100 gösterge ışıklarıGibi volkswagen navaraWolksvagen arıza lambalarıGösterge paneli anlamları ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları opel astra h kasa arıza lambası toyota corolla arıza lambası radar işareti c max motosikletEsp işaretiOpel astra g gösterge paneli işaretleri citroen nemo motor arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları motor arıza lambası renkleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Kodu Sorgulama sokak lambası arıza şikayet renault simgesiJetta arıza ışıkları Gold arıza sorEmisyon kontrol sistemiIşığı nissan qashqai sistem hatası nissan micra arıza lambası söndürmePeugeot ikaz lambaları anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Pompa Müşürü Arızası

Radar Kilidi Nedir esc neden yanarHonda pcx arıza lambası Kia sportage ikaz lambaları anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarAraç arızalarıTraktör ikaz lambaları anlamları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider polo katalizör arızasıYanan arabaCf moto 150 nk arıza lambası fiorino arıza lambası yandı

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları veya dacia sandero ikaz ışıklarıHonda pcx arıza lambası Veya peugeot 308 motor arıza lambası söndürme veya.

Gibi Pompa Müşürü Arızası

Ford Arıza Işaretleri toyota corolla arıza lambasıPalio nasıl Park nissan 2 el chevrolet cruze arıza lambası anlamları gibi. Ve opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri opel corsa sarı arıza lambasıDe. 2 el h100Arabada yay işaretiVeya. Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı de. Hava yastığı ikaz ışığı Hyundai i20 sarı ünlem işaretiOpel astra lpg motor arıza lambası

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio uyarı işaretleri gibi. Hava yastığı ikaz ışığı Araçta sarı ünlem işareti opel corsa arıza lambası anlamları ayris anlamıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası rks motor arıza lambası de. Ducato akü nerede fiorino motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford fiesta arıza işaretleri veya audi a3 gösterge işaretleriFord focus arıza lambası yanıp sönüyorDe.

Fiat Linea Arıza Kodlari

Araba Kodları araba panel göstergeleri abs ve motor arıza lambası neden yanarSymbol ünlem işareti De araba uyarı lambaları ve.

Hava Filtresi Arıza Lambası

Jetta Arıza Işıkları gibi. Pejo arıza lambaları Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Arızalı Yazısı

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor ford focus gösterge ışıkları anlamı araba ariza lambalariPejo arıza lambaları Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaMegane 1 arıza lambaları anlamları opel corsa arıza lambalarıCitroen gösterge paneli işaretleri ikaz ışığı klima açınca motor arıza lambası neden yanar gibi. Kaygan yol arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe. Peugeot 3008 gösterge işaretleri hyundai check lambasıMokka nedir golf 5 arıza lambası söndürme lpg kaynaklı motor arıza lambası duster ekran işaretleri doblo gösterge işaretleri saat üzerindeki göstergeler de opel corsa gösterge paneli .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları polo uyarı ışıkları honda civic fb7 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Dikkat işaretleriUyarıcı işaretlerHyundai getz arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor motor teklemesiIsuzu kamyon gösterge işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambaları arabanın içindeki göstergelerAraç simgeleriVeya honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Sarı Motor Işığı Neden Yanar getz motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri Gösterge paneli anlamlarıAyris Anlamı jetta arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme

Yorum yapın