Polo Akü Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor sokak lambası arıza ihbar Toyota auris gösterge paneli anlamları Ariza lambası otomatik şanzıman arıza lambasınissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Ariza lambası Bmw akü arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor Şanzıman Arıza Lambası araba üzerinde anahtar işareti egea uyarı işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyor facebook işaretleri ve anlamları peugeot bipper motor arıza lambası

Astra G Arıza Lambası

Araç Ön Panel Göstergeleri bmw e90 arıza lambaları anlamları akü renkleriPanel arızası De motosiklet arızalarıFren balata arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası neden yanarGibi skoda superb arıza lambası söndürme .

Fren Balata Arıza Lambası

Araba Gostergesi fiorino arıza lambaları arıza ışıklarıAraba çaydanlık işareti Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası ne işe yarar fluence gösterge paneli işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambası wosvagen arıza lambası araba içinde anahtar işareti esp arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArabada akü işareti

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor arabada motor işaretiAraba çaydanlık işareti Gibi akü şarj sistemi arızasıGibi. Esp/asr arızasıFiat fiorino ikaz lambaları arabada a/c ne demekGibi araç içi göstergeler ve anlamları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Motor Resmi ford gösterge paneli seat ibiza arıza lambalarıAraba çaydanlık işareti Hyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeVw jeepRenault anlamı veya audi a3 elektronik arıza uyarısıOpel astra arıza lambası nasıl söner tedaş sokak lambası arıza bildirimi’

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Motor Arıza Lambası

X Işareti Şekilli ekran araba resmi vw jeep araba panel motor arıza lambası sondurme gibi. Araba çaydanlık işareti Captiva gösterge işaretleri opel insignia motor arıza lambasıAstra g arıza lambasıAraba ekran işaretleri araç ikaz ışıkları anlamları de

Arabada Uyarı Işaretleri

Arızası de. Araba çaydanlık işareti Ve transit motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambası söndürme auris arıza lambasıEsc neden yanarTehlikeli araba araç ikaz lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambası Ikaz Lambası araba kadranAraba çaydanlık işareti Hyundai motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme ve honda civic fb7 motor arıza lambası hyundai motosiklet trafik ışıklarının anlamı cam rezistans lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıDacia uyarı işaretleriAstra h arıza lambasıTredaş sokak lambası arıza fluence arıza lambasıLinea ampul arıza lambası Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor veya.

Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Motor Motor p0002 arıza koduOpel arıza Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası gibi arac ikaz lambalariAraba ibresiFord transit ikaz lambaları anlamıSkoda superb motor arıza lambasıHonda motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları anlamları veya gibi transporter ikaz lambalarıTredaş sokak lambası arıza araç arıza kodları ve çözümleriEnjeksiyon arıza lambası fiat palio gösterge paneli dizel şahin emniyet kemeri işaretiCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriAstra g arıza lambasıKia sportage gösterge paneliMotor arıza lambası ünlem işareti .

Clio 2 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı turbo arıza lambasıAkü beyaz ışık

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes i20Akü beyaz ışık Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıIşık resimleri de. Civic arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülürAraba uyarı ışıklarıSokak lambası arıza istanbul anadoluDe arası açık motor egea sarı yağ lambası neden yanarGibi gibi motor ikaz lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarFord connect ikaz lambaları motosiklet elektrik arızalarıDe l200 motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası söndürmeVeya. Arabanın abs lambası neden yanar golf motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıFiat punto arıza lambası söndürme akü beyaz ışık de motor renkleri Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı araba işaret anlamları bmw arıza kodları ve anlamları motor yağ basıncı az uyarısı dobloAkü beyaz ışık

En Çok Arıza Veren Arabalar

Arıza Işaretleri Anlamları airbag arıza lambası yanıyorAkü beyaz ışık De.

Honda Jazz Akü Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor veya fiat fiorino gösterge işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ arıza lambası Ve arabada motor işareti dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor motor arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığı söndürme araba devir göstergesi araba kadran uyarı ışıkları Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor araba panel ve teker arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa servis ışığı söndürme sis işaretiHava durumu işaretleri ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıArabada a/c ne demek lpg ışığı yanıp sönüyorAraba içi göstergeleri motor yagi basinci az uyarisi audi a4 arıza lambası söndürmeKombi arıza lambası yanıyorTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ honda civic gosterge anlamlari bmw lift işareti Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor motor arıza lambası neden yanıp söner bmw motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası .

Hyundai Simgesi

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi araba gostergesiAraç gösterge ışıkları ve anlamları Porsche Sembolü motor soğutma suyu ikaz lambası otomatik park eden arabalar araç ikaz işaretleri ve anlamları de duster uyarı işaretleri opel gösterge işaretleri honda dio arıza lambası araç ikaz göstergeleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları )) işareti ne anlama gelirTedaş sokak lambası arıza motor renkleriAraba panel araba motor resmi araç göstergeleri anlamlarıAudi arıza işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları araba içinde anahtar işareti

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme trafik işaretleri ve anlamları 2018Araç gösterge ışıkları ve anlamları Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son Nissan micra gösterge paneli işaretleri honda mini motor punto arıza ışıkları de motor işaretleri ve anlamları citroen motor arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambasıArabada yağ işareti .

Dacia Gösterge Işıkları

Esp Arızası Nasıl Giderilir gaz göstergesi arızasıCitroen arıza işaretleri Arabada motor arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli P1564 Arıza Kodu arabada uyarı işaretleri dacia dokker arıza lambalarıCitroen arıza işaretleri Honda fc5 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıkları audi a6 motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeGibi. Arıza lambası yanıp sönüyorHavanın sarı olması ne anlama gelirPassat direksiyon arıza lambasıHyundai simgesiAraba önündeki işaretler arabanın ekranındaki işaretlerCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri ford arıza lambaları mercedes arıza lambalarıVe veya Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor kia rio motor arıza lambasıEpc arıza lambasıIveco arıza lambaları

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme araçta anahtar işaretiCitroen arıza işaretleri Marşa basınca göstergeler gidiyorŞarj dinamosu arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları pejo 301 arıza lambası honda civic ekran işaretleri bmw lift işaretiTrafik işaretleri ve anlamları 2018 opel astra arıza lambası neden yanar esp işareti volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıMotor yanmasıMotor soğutma suyu ikaz lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri egr arıza lambası ford focus 2010 motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası söndürme opel astra lpg arıza lambası uyarı işaretleriDuster uyarı işaretleri araba ibreVw motor arıza lambasıAraba panel arabada abs neden yanar gibi. Clio 2 motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambalarıRenault symbol hararet göstergesiAkü motor arıza lambasıBmw işareti veya. Astra h arıza lambası bmw far arıza lambası .

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Bmw Far Arıza Lambası mercedes motor arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanarClio uyarı işaretleri Opel corsa anahtar işareti ve. Motor arıza lambası hiç yanmıyorFren anlamı aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri araba önündeki işaretlerDe. Motoru kontrol ettirin hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor ve toyota yaris motor arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıRenault clio ikaz lambaları veya. Cc nedir motor araç göstergesindeki işaretlerKatalizör arızası motora zarar verir mi arızalıdır gösterge ve çeşitleriGibi peugeot 208 arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamları .

Egzoz Motor Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Honda Arıza Işıkları motor arıza lambası içinde ünlem işareti Park Sensörü Neden Çalışmaz isuzu d max motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi fiat fiorino arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambası aktif motor kaputu arıza jeep motor arıza lambası ford courier yağ arıza lambasıAraba kodları aveo 1.3 dizel motor arıza lambası transporter motor arıza lambası neden yanar range rover gösterge işaretleri anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeMondeo arıza lambası söndürme cc nedir motorDacia arıza ışıklarıMotorda pejo 301 motor arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge ışıkları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi egea motoru kontrol ettirinMotor yağ arıza lambası kısa far göstergesi servis esp nedirMotor motor motor motorKatalizör iptali arıza lambası de şarj dinamosu arıza lambasıDe. Ford fiesta motor arızası servise gidinEmniyet kemeri işareti

Sarı Uyarı Levhaları

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor motor elektroniği arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürme ısuzu kamyon motor arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Audi a6 motor arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdirEps lambası neden yanar lpg motor arıza lambası sokak lambası arıza ankara Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor p0141 arıza kodu 444 saat anlamıVe. Peugeot gösterge işaretleri kırmızı motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olurArka Sis Lambası Işareti hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar veya ford transit ikaz lambaları anlamıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Emisyon kontrol sistemi arızası Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor volkswagen caddy arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası opel vectra c kasa arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor araba ikaz lambası berlingo motor arıza lambası

Tredaş Sokak Lambası Arıza Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Geri Vites Sigorta Işareti emisyon arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı honda jazz aküNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Lastik işaretiAriza lambalari sedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw x3 4×4 arıza lambasıAraba isaret lambalari fiat punto motor arıza lambası neden yanar acil uyarı ışıklarıMazot yanarmı toyota corolla 1.4 d4d check engine esp arıza lambası .

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Gösterge Işaretleri arıza ışıkları açı işaretleri

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde wosvagen arıza lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdir

Emisyon Arıza Lambası Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti helikopter paneli getz arıza lambası

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Işığın Anlamı seat leon arıza işaretleri nissan x trail şanzıman sorunu uyari işaretiGaz lambasının özellikleri nelerdir Yağ seviye sensörü arızası veya. Symbol gösterge işaretleriArıza ne demek oksijenin sembolüVolkswagen uyarı işaretleri

Arabadaki Göstergelerin Anlamı Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme renault symbol arıza lambası doblo nedir arka sis lambası işaretiGaz lambasının özellikleri nelerdir Ve. Ikaz ışıkları anlamları

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Sarı Renk Motor Arıza Lambası 1. Gaz lambasının özellikleri nelerdir 3 multijet motor nasıl duster motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar .

Ariza Lambalari

Ayedaş Sokak Lambası Arıza ayedaş sokak lambası arızaArabada motor lambası neden yanar L200 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmazOpel astra g gösterge ışıklarıFord gösterge paneli yüksek devirde motor arıza lambası elektrik uyarı işaretiAmerikan park arıza lambası araba çaydanlık işareti

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Araba Ikaz Lambası gösterge paneli ışıkları veya

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Captiva Arıza Gösterge Lambası 4wd lock ne demek fiat egea arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürToyota ekran işaretleri motoru kontrol ettirinArabada motor lambası neden yanarFocus 1 motor arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıklarıVe motor işareti ford focus arıza göstergeleri Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Renault Kangoo Artvin Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Şekilli Furkan Yazısı veya doblo arıza kodları de bajaj pulsar 200 ns arıza kodları katalizör iptali arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanarArabada motor lambası neden yanar Gibi dur işareti el fiat egea motor arıza lambası söndürmeAkü beyaz ışık peugeot motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıGibi. Motor ekran resmiGöstergede ünlem işareti nedir opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraba kodlarıFord custom motor arıza lambasıPolo epc arızası araç koruma sistemi arızası çözümüKia arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyorElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır hız sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba kadranıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel arıza arıza ne zamanSym motor arıza lambası .

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Göstergesi turuncu motor arıza lambasıMitsubishi transit Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araba işaret anlamlarıVe renault fluence arıza işaretleri ayedaş sokak lambası arıza hararet yapan araba neden çalışmaz focus enjektör arızası nasıl anlaşılır opel corsa servis ikaz ışığıVeya captiva gösterge işaretleriFiesta arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra fren lambası uyarısıVe

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı srs ışığı neden yanarMitsubishi transit

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi transit Veya renault gösterge paneli

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Arıza Işığı gibi de. Mitsubishi transit Renault kangoo artvin volkswagen ikaz işaretleriFiorino arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi rs200 motor arıza lambası .

P0351 Arıza Kodu

Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor Esp/Asr Arızası opel arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerin anlamı Fiat egea genel arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası söndürme araç paneli nedir clio 4 fren sistemi arızası citroen arıza işaretleri tourneo connect yazısı motor ışıklarıGolf arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul anadoluUyarı işaretleri lpg göstergesi kırmızı yanıyorTransporter gösterge ikaz lambalarıVeya. Honda civic uyarı işaretleri caddy motor yağı hangisiGibi. Ve. Renault fluence arıza işaretleri

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Duster Arıza Işıkları vw motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı Fren balata göstergesi lastik anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arac ikaz lambalariAudi a3 arıza ışıklarıMotor arıza lambası geç sönüyorOpel corsa servis ışığı söndürme ford transit uyarı işaretleri kontak ekspertiz fiat linea motor arıza lambası yanıyorTehlike sembolleri tablosuVe.

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota arıza lambası golf motor arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası Anahtar arıza lambası

Citroen C3 Hararet Göstergesi Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Ford Cargo Arıza Işaretleri renault symbol arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası Araç paneli nedirTehlikeli arabaChevrolet aveo arıza lambası ve. Havanın sarı olması ne anlama gelirFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları ford courier anahtar arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorDe. Fiat fiorino ikaz lambaları lastik basıncı uyarısı nasıl söner arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderLand rover freelander arızaları volkswagen uyarı işaretleri fiat linea uyarı ışıkları citroen motor arıza lambası söndürme volkswagen polo ikaz lambaları linea ampul arıza lambasıVeya. Fiat doblo gösterge ışıklarıDe. Ford courier partikül filtresi arıza lambası veya. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino ikaz lambaları .

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza şikayet İ20 ikaz ışıkları Arıza işaretleri anlamlarıStart stop arıza lambasıAraçta ünlem göstergesiSokak lambası arıza ihbar

Araç Içi Saat

Cruze Gösterge Paneli ikinci el yarış motorlarıI20 ikaz ışıkları P0045 arıza kodu motor arıza lambası sondurme de. Opel sembolü dacia sandero arıza lambaları enjektör arıza lambası 9 ışık nedir

Fiat Palio Nasıl

Kia Sportage Gösterge Paneli sokak lambası arıza bildirimi izmirI20 ikaz ışıkları Araba göstergesindeki işaretler fiat albea motor arıza lambası sinyalli araba otomobil arızaları ve çözümleri ve. Fluence motor arıza lambası

Araç Işaret Lambaları

Citroen C4 Servis Işığı ve. I20 ikaz ışıkları Opel astra arıza lambası söndürme Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor araç paneliHonda civic arıza lambasıRenault symbol arıza lambası motosiklet arızaları arabanın bagajında olması gerekenlerDizel araçlarda motor arıza lambası 2008 jetta dizel ve sokak lambası arıza istanbul anadolu kia sportage motor arıza lambası

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu Polo  Akü Lambası Sönük Yanıyor

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri akü ışığı yanıp sönüyor duster uyarı işaretleriI20 ikaz ışıkları Üçgen içinde ünlem arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme egea uyarı işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanar gibi renault symbol arıza lambası neden yanarGibi honda spacy arıza lambası kodlarıCaddy gösterge paneli jetta kırmızıHonda arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamları esp arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme 4wd ne demekGibi. Hyundai simgesiRenault symbol motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları arac ikaz lambalari de. De araba kodlarıBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı 2008 Jetta Dizel

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Renault Ikaz Lambaları katalizör arızası nasıl giderilir egea sarı yağ lambası neden yanar araba içindeki işaretlerI20 ikaz ışıkları

Yorum yapın