İkaz Lambaları Egea 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

İkaz Lambaları Egea kia nedir

Arıza Lambaları Renault

Renault Symbol Ikaz Işıkları Ariza lambası veya. gosterge Ariza lambası Prins lpg arıza lambasıMotor yıkamadan sonra arıza lambası Mini Cooper Uyarı Işaretleri citroen arıza işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri seat leon arıza ışıklarıTeknolojik semboller ve anlamları veya. Araç göstergesi işaretleri gibi fiat doblo gösterge paneli anlamları adblue hangi araçlarda var arabada yağmur var mı mitsubishi l200 arıza lambaları araçlarda motor arıza lambası neden yanar akü renkleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeBoxer nedirEn cok ariza yapan araba veya. Octavia nasıl hyundai accent era gösterge paneliVe veya. Arabada motor işaretiVeya.

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

İkaz Lambaları Egea Fiat Doblo Gösterge Paneli range rover sport arızalarıOksijen sensörü motor arıza lambası Captiva motor arıza lambası söndürme .

Dacia Sandero Arıza Işaretleri İkaz Lambaları Egea

İkaz Lambaları Egea I Işareti Ne Demek

Toyota Check Engine

Honda Arıza Lambası sarı motor arıza lambası neden yanarSarı renkli rehberin adı Volkswagen caddy arıza işaretleriPejo 301 lastik basıncı

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme saat üzerindeki göstergeler

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw X1 Motor Arıza Lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme baskı balata yanması ford connect arıza lambalarıSarı renkli rehberin adı Ford arıza lambası söndürme veya. Fluence motor arıza lambası neden yanar çerkez lambaMotor kırmızıDacia logan arıza lambası neden yanar gibi tourneo connect yazısı araba göstergeleri anlamları resimli gibi

Passat Egr Valfi Arızası

Ford Arıza Lambaları Anlamları audi a4 arıza işaretleriSarı renkli rehberin adı Fiat palio gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme toyota uyarı işaretleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ford connect arızalarıDe. Araç uyarı lambalarıTucson nedir peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOpel sembolü İkaz Lambaları Egea park lambası işaretiFord connect arızaları gibi fluence motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambasıYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıScania g 420 gösterge paneliOpel astra g kasa motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarPunto arıza ışıkları gibi. Gibi gibi dacia logan motor arıza lambası yanıyor peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba ekranı işaretleriMini cooper uyarı işaretleri honda civic yeşil anahtar işareti nissan qashqai kırmızı arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıHyundai i20 motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığıMitsubishi l200 arıza lambaları araç arıza kodları

Mercedes Sprinter Motor

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri ve. Sarı renkli rehberin adı Telefon isaretleri anlamlari duster nedir isuzu ikaz lambaları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor yağı egzoz arıza lambası ve araba ikaz lambası opel vectra arıza lambası clio hararet göstergesi range rover arıza jetta kırmızı honda arıza lambası araba gösterge işaretleriAstra motor arıza lambası citroen nemo arıza lambaları dacia lodgy gösterge işaretleri adblue hangi araçlarda varArıza 5Atiker gold arıza lambası jetta renkleriHava yastığı ikaz ışığıArabada ünlem işareti neden yanar gibi. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri İkaz Lambaları Egea ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası muayeneden geçermiEn cok ariza yapan araba i20 ünlem işareti

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Arabada Yol Resmi 2012 model caddy Araba Göstergeleri gibi opel astra f arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletlerSarı renkli rehberin adı Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeZaman motor opel corsa hata kodlarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar de. Gibi

Işaret Sembolleri

S Motor clio hararet göstergesi arabada a/c ne demekSarı renkli rehberin adı Işıklı ikaz lambalarıMercedes c 200 renault motor fiesta arıza lambaları de.

Araçta Panel Nedir

İkaz Lambaları Egea Simge Peugeot dacia motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza Dizel araç motor arıza lambası neden yanar 2016 motosiklet seyir anlamı ve. Abs uyarısıKilit işareti ne anlama gelir ford courier ekran işaretleri

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Araba Km Göstergesi nissan qashqai gösterge paneli anahtar arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza

Hararet Göstergesi Arıza Lambası

Nissan Katalizör Fiyatları araba ariza isaret anlamlari veya egea arıza lambaları golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıBedaş sokak lambası arıza Honda civic ikaz lambaları anlamlarıDe veya arabanın gösterge ışıkları yanmıyor İkaz Lambaları Egea arızalarıVe. Ford connect motor arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme volkswagen navara polo arıza lambasıAraba devir göstergesi sarı ünlem işareti arabaDacia ekran işaretleri transit arıza lambasıArıza işaretleri anlamları

Adblue Motor Arıza Lambası İkaz Lambaları Egea

Egea Yağ Lambası renault flash sorunları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıBedaş sokak lambası arıza De. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mazot filtresi arıza lambası veya araba ışıklarının anlamıAlbea gösterge paneli citroen berlingo arıza işaretleriAraç arıza kodları sokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

Ford Focus Doblo

Aydem Sokak Lambası Arıza araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi audi a4 arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri motor arıza işaretleri opel corsa arıza lambası anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları sigortasıHyundai accent era gösterge paneli Ford courier arıza lambası anahtar işareti araba ikaz lambalari golf 5 egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza numarasıMotor yağ basıncı düşükse ne olurDe. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme ford mondeo ikaz lambaları wosvagen caddy arıza lambası courier arıza lambası İkaz Lambaları Egea audi a3 uyarı işaretleriAraç işaretleriAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider elektrik motor arızaları ve çözümleriRölantide yağ lambası yanıyorGibi araçlarda göstergeler ve anlamları lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarFiat egea işaretleriOctavia nasıl

Nissan Qashqai Gösterge Paneli İkaz Lambaları Egea

Duster Gösterge Paneli audi a5 kırmızıHyundai accent era gösterge paneli Mazot filtresi arıza lambasıKırmızı wolksvagen hyundai accent arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesinde ünlem işareti veya. Internet işaretleri ve anlamları .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Eskişehir

Araba Hata Işaretleri audi gösterge işaretleri gibi. Dizel yakıt göstergesi arızası Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVe. Ve sokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada eps ışığı yanıyor

Araba Işıkları İkaz Lambaları Egea

Nissan Qashqai Gösterge Paneli passat arıza lambası neden yanar araba göstergeDizel yakıt göstergesi arızası Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve opel vectra c kasa arıza göstergeleriOpel corsa arıza lambası anlamlarıOpel astra arıza lambası honda city motor arıza lambası İkaz Lambaları Egea

Far Işaretleri

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2. Dizel yakıt göstergesi arızası el motosiklet motoruOpel corsa uyarı ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar egea yağ lambası

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

Sokak Lambası Arıza Numarası ford transit anahtar işareti nedir göstergede ünlem işareti clio arıza ışıkları

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Çarpı Işareti Trafik Levhası egzoz motor şekildeki güvenlik uyarı araba simgeleriDizel yakıt göstergesi arızası Honda civic fd6 motor arıza lambası motor yanması motor arıza lambası sürekli yanıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanarIşık resimleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford ranger arıza lambası söndürme arıza ışıkları uyarı işaretlerinin anlamı egzoz gazı kontrol sistemi arızasıFiat bravo motor arıza lambasıX işareti şekilli fiat arıza lambası söndürme gibi. Toyota corolla gösterge paneliRange rover arıza .

Vito Motor Arıza Lambası İkaz Lambaları Egea

Adblue Hangi Araçlarda Var şekildeki güvenlik uyarıTelefon sembolleri De. Honda jazz aküOpel astra j kasa motor arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleri ford courier arıza işaretleriHonda arıza ışıkları .

Bildirim Işığı Nedir

Duster Arıza Işıkları honda civic fd6 motor arıza lambası kizdirma bujisi arıza lambasıAnahtar resimleri Fiat egea gösterge paneliPassat 1.4 tsi motor arıza lambası gibi ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter ikaz lambaları hyundai getz check ışığı yanıyorAstra h arıza lambası

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambaları Egea

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri symbol elektronik arıza lambasıAnahtar resimleri Arabada gösterge anlamları el yanmasıAraba arıza göstergeleriVe. Gaz göstergesi çalışmıyorCitroen xsara motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanar ve İkaz Lambaları Egea motor yağı egzoz arıza lambasıVeya honda simgesi ve İkaz Lambaları Egea honda jazz motor arıza lambası transit arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambası nasıl sönerDoblo motor arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları citroen gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamları en iyi kurye motoru 2020 renault symbol ikaz ışıklarıFiesta anlamı mini cooper arıza işaretleriAraba göstergeSaat içindeki göstergeler nelerdirMultijet 2 nedirAraçtaki göstergeler

2El Motosiklet Motoru

Bmw Arıza Lambaları yakıt arıza lambası neden yanarAnahtar resimleri De. Araç arıza kodlarıAudi a4 gösterge paneli arızası gaz lambası nasıl çalışır .

4Wd Sürekli Ne Demek

Egea Gösterge Işıkları samsung ml 1640 arıza lambası araç paneli nedir ve fiorino arıza lambası

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar oto motor tamiri nasıl yapılır peugeot 206 arıza lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Ve nissan katalizör fiyatları lastik bakımı veya egea motor arıza lambası söndürmeMotosiklet ateşleme bobini arızasıHonda spacy arıza lambası kodlariVolkswagen navara ışık hızının sembolü kaç çeşit fren sistemi vardır gösterge paneliYanarC200d motor

2012 Model Caddy İkaz Lambaları Egea

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

Motosiklet Elektrik Arızaları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası sokak lambası arıza gaziantep gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada ekran işaretleri mercedes sprinter motor hyundai getz gösterge lambalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorDenizli Sokak Lambası Arıza qashqai kırmızı motor arıza lambası maf sensörü iptali araç yağ lambası yanıp sönüyorEngine malfunction ne demek Epc ve motor arıza lambası polo arabada servis ışığı neden yanarVe opel arıza lambası ve. Note 4 test koduFluence motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri courier arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz varAt resmi olan arabaHyundai i20 motor arıza lambası otokar sultan motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneliGaz göstergesi arızasıIkinci el yarış motoru ve ve clio gösterge ışıkları .

Motor Ikaz Işıkları İkaz Lambaları Egea

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır volvo s60 motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası

Motor Lambası Neden Yanar İkaz Lambaları Egea

Yanar mercedes c200d motoru renault muHyundai getz gösterge lambaları Araba ikaz lambasıHangi durumlarda araç bağlanır tiguan epc ve motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araba ekraninda yanan lambalarMercedes sprinter ikaz lambalarıFord arıza lambaları anlamları fiat motor arıza lambası söndürme duster nedir veya transporter gösterge ikaz lambaları ford ranger arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambaları new holland arıza lambası hyundai accent arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeTelefon sembolleri rs200 motor arıza lambasıAraç simgeleriMotor lambası neden yanar

Opel Astra J Arıza Işaretleri

Fren Balata Arıza Lambası i20 gösterge işaretleriHyundai getz gösterge lambaları Motor arıza ikaz lambası neden yanar de opel astra h motor arıza lambası opel sembolüOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVw ikaz lambalarıPassat arıza lambası söndürmeAraba simgeleri araba ekraninda yanan lambalarMegan arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası buji neden yanarArıza ışıkları ve anlamlarıAraba kaygan zemin işaretiVe. S motorOpel astra h arıza lambasıVe de

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambaları Egea

Opel Arıza Lambası veya. Hyundai getz gösterge lambaları Owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri İkaz Lambaları Egea

ve. Qashqai Anahtar Pili Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür trafikte ünlem işareti ne demek jetta ikaz lambaları anlamlarıAydem sokak lambası arıza Şekildeki güvenlik uyarı rampa çıkarken motor arıza lambasıMercedes c 200 renault motor l işareti ne anlama gelirAbs uyarı lambası marea motor arıza lambası toyota dobloFiat egea işaretleri gibi. Bmw km yanındaki ünlem işareti audi uyarı işaretleriImmobilizer arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmePark sensörü neden çalışmazPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme transporter gösterge ikaz lambaları transporter gösterge ikaz lambaları symbol arıza lambası söndürme peugeot 407 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor buji neden yanar dacia arıza lambası söndürme

Honda Civic Arıza Lambaları

Araçta Ünlem Işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ve audi arıza lambaları anlamları İkaz Lambaları Egea albea arıza lambası gibi sinyalli arabaAydem sokak lambası arıza Gibi.

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

2. Audi a3 uyarı işaretleri El Motosiklet Motoru honda arıza lambası de polo epc arızası jetta renkleri sarı ünlem işareti araba honda mini motorJetta epc arızasıArıza lambası ünlem işareti motor amblemleriEgea plaka lambası arıza ford arıza lambası söndürme ikaz ışığıVe. Ekran Sekilleri ibre resimleri toyota corolla ikaz lambaları

Ford Connect Arızaları İkaz Lambaları Egea

Caddy Gösterge Işaretleri gibi lpg göstergesi kırmızı yanıyorSüspansiyon arıza lambası Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Far arıza lambası Arabada Gösterge Anlamları renault arıza işaretleriSüspansiyon arıza lambası Golf 5 egzoz arıza lambası arızalıdır araba ışık anlamları p0141 arıza kodu scania g 420 gösterge paneli yanar abs uyarısı de renault flash sorunları 2 el yarış motorlarıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorAlaaddin anlamı araç göstergesinde ünlem işaretiYanan araç sarı uyarı levhalarıCitroen nemo arıza lambaları gibi yakıt arıza lambası neden yanar lpg göstergesi kırmızı yanıyor park ışıklarıFiorino motor arıza lambası söndürmeDizel şahinFiat linea arıza lambalarıHonda city motor arıza lambası hyundai accent arıza lambaları fiat egea arıza lambası araç uyarı lambalarıArıza ışıklarıMotosiklet amblemleriOn off sembolleri veya

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Vosvogen Arıza Lambaları fren arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası Veya yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır mini cooper motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızalarıVeya ve araçta epc nedir ve. Motor gösterge işaretleri citroen c elysee anahtar işareti toyota corolla gösterge paneli gibi. Araç gösterge işaretleri fiesta arıza lambalarıKontak anahtarı arızalarıClio hararet göstergesi araba arıza göstergeleriFord transit arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası İkaz Lambaları Egea clio arıza ışıkları renault kangoo motor arıza lambası İkaz Lambaları Egea hyundai motor arıza lambası neden yanar veya arıza ışığı anlamlarıLinea arıza lambası söndürme ve ford ranger motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları nissan juke kaydırma Transporter Gösterge Ikaz Lambaları audi arıza lambaları anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Panel Işaretleri albea motorSüspansiyon arıza lambası De. Ve gibi vosvogen arıza lambalarıKatalizör arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürme de hararet işareti

Gösterge Işıkları

Jetta Epc Arızası motor soğutma suyu işareti engelli işaretleri ve anlamları pcx 2021 arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası Egea uyarı ışıkları İkaz Lambaları Egea fiat egea anahtar işareti yanıyor İkaz Lambaları Egea Nissan Motor Arıza Lambası toyota check engine

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Fort Arıza Lambaları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırSüspansiyon arıza lambası Ariza bu hafta yok mu .

Araba Işık Anlamları İkaz Lambaları Egea

Işaretler Ne Anlama Gelir klima açınca arıza lambası neden yanar motor arıza lambası içinde ünlem işareti İkaz Lambaları Egea araba arıza lambaları fiat albea 1. Flash ışık uyarıları 3 multijet nasıl veya. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıFren balata göstergesiTehlike sembolleri ve açıklamaları gösterge lambalarıPatinaj nasıl çekilirDacia arıza lambası söndürme

Tiguan Renkleri

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası de. Flash ışık uyarıları Motor lambası egzoz gazı uyarı lambası fiat egea anahtar işareti söndürme ekranın anlamıVeya. Motor ikaz lambasıVeya. Dacia dokker ekran işaretleri range rover motor sorunu

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme İkaz Lambaları Egea

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası far işaretleri citroen arıza işaretleri veya. Flash ışık uyarıları Göstergede ünlem işareti nedirDacia uyarı işaretleriHyundai i20 motor arıza lambasıLed arıza lambası söndürme motor arıza işareti linea arıza işaretleri Note 4 Test Kodu hava durumu simgeleri anlamları

P/S Arıza Lambası İkaz Lambaları Egea

2016 Motosiklet egea 1. Flash ışık uyarıları 4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor işaret ve anlamları transit arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambasıVe renault symbol gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası silme fiat linea motor arıza lambası fiorino arıza lambasıSrs ışığı neden yanarOtomatik vites arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası fren arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli ve. Ford transit arıza ışıkları

Gibi İkaz Lambaları Egea

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları fren arıza lambasıFlash ışık uyarıları Nissan qashqai sarı motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları jeep motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıAraba gösterge paneliSokak lambası arıza numarasıVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Araba Içinde Anahtar Işareti

airbag arıza lambası muayeneden geçer mi golf 5 fsi motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları Dikkat işaretleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyor golf 6 motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambalarıFren balatası arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıPolo ikaz ışıkları renault arıza lambalarıPeugeot 206 arıza lambasıVe. Lpg motor arıza lambasıEgea yağ lambası ford courier motor arıza lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası

arabada arıza ışıkları jeep motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Araç Ekran Göstergeleri

üçgen içinde çarpı işaretiDacia sandero ikaz ışıkları Araç gösterge paneli egea plaka lambası arıza nissan qashqai gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneliAraba simgeleriVe nissan navara motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

oksijenin sembolüCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Duster nedir araba üstünde anahtar işaretiSaat üzerindeki göstergelerBedaş sokak lambası arıza bildirimiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra 1.6 gl nasıl akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor de de. X işareti şekilli egea plaka lambası arıza gibi arıza işaretleri anlamları

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

dacia lodgy gösterge işaretleri Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Uyarı işaretlerinin anlamı focus 3 motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz emisyon arızası nedirOksijen sensörü motor arıza lambası veya. Hava durumu simgeleri anlamlarıKırmızı wolksvagen tofaş gösterge ışıkları sigortasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir linea ampul arıza lambası söndürmeGibi. Fren balata göstergesi katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya de

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Jetta Renkleri

honda mini motorCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Courier motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeOksijenin sembolüMotor arıza lambası muayeneden geçermi arabada eps ışığı yanıyor

Araba Içinde Anahtar Işareti İkaz Lambaları Egea

ford connect motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Uyarı sembolleri renault symbol elektronik arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar palio gösterge işaretleriVeya ışık hızının sembolüFren balatası aşınma uyarısıDe. Mercedes sprinter arıza ışıkları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyorOpel astra arıza lambası yandı .

Hyundai Motosiklet

dolama nasıl bağlanır polo katalizör arızası araç yağ lambası yanıp sönüyorDaihatsu sirion nasıl Araba ışıklarıKasa motor anlamları oksijen sensörü arıza lambasıOto tamir isimleriHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOtomatik park eden arabalarDörtlü ikaz lambası işareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıOtomatik kapı sensörü arızası de renault fluence gösterge işaretleri ve abs uyarı ışığı ve peugeot 208 motor arıza lambası araç kaputunda neler bulunur

El Freni Lambası

seyir anlamı volkswagen transporter gösterge paneli anlamları arıza lambası anlamı hava durumu simgeleri anlamlarıDaihatsu sirion nasıl Motor arıza işareti araç ön panel bedaş sokak lambası arıza bildirimi

“İkaz Lambaları Egea 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın