Peugeot Yağ İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Peugeot  Yağ İşareti nissan micra arıza lambası söndürme

I20 Ekran Göstergeleri

Ariza lambası arabada motor ışığı neden yanararaç panel işaretleri Ariza lambası Arıza kodu sorgulama .

Polo Motor Arıza Lambası

Ikaz Egzoz Arıza Lambası araba uyarı ışıklarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Arabada ünlem işareti neden yanar fiat egea göstergeHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür transporter t5 arızaları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarP0351 arıza kodu Araba Peugeot  Yağ İşareti

Istanbul Sokak Lambası Arıza

opel arıza lambasıDacia doblo renault kangoo ikaz lambaları anlamları oksijen sensörü motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza sembolleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli audi a3 uyarı işaretleri veya. De.

Saatlere Gore Anlamlar

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor abs ve el freni lambası yanıyorFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Lastik arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner honda fb7 motor arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar nissan arıza işaretleri katalizör motor arıza lambası mercedes c200 kırmızı

Led Arıza Lambası Söndürme

ford courier gösterge paneli mot ne demekPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı ışıklarıMegane 3 motor arıza lambası

Note 4 Test Kodu

gibi

Fiat Egea Gösterge Araba Peugeot  Yağ İşareti

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Peugeot  Yağ İşareti

işaretleri araba akü göstergesi en az hasar veren araçlar corsa c gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanarDe ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları citroen jumper motor arıza lambası

Nissan Küçük Araba

Traktör Arıza Lambaları

motor teklemesi neden olurI işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVe katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır egea arıza lambası yandıClio arıza lambası anlamları honda civic motosikletArabanın önündeki işaretlerAraba işaret anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonJetta arıza işaretleri mitsubishi motor arıza lambası kaygan zemin işareti araba arızaları ampul anlamı skoda superb arızaları fiorino Peugeot  yağ lambası yanıp sönüyor juke ne demekVolkswagen ikaz lambaları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFort transit motor arıza lambası araç arıza lambası söndürmeViessmann kombi arıza lambası yanıyorMercedes vito arıza lambası söndürme lpg den dolayı arıza lambası jetta 7 ne zaman çıkacak passat arıza göstergeleri duster nedir opel vectra motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamıWosvagen motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıVito motor arıza lambası opel gösterge işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambasıHonda civic ünlem işareti

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

de. Araba üzerinde anahtar işareti doblo arıza işaretleri megane 2 motor arıza lambası teker arıza lambası Araba Peugeot  Yağ İşareti opel corsa 1.3 cdti arıza lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarGibi araçta panel nedir volkswagen arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl sönerI20 ekran göstergeleri kalp işaretleri .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Peugeot  Yağ İşareti Dacia Dokker Gösterge Işaretleri motor arıza neden yanarEn az hasar veren araçlar Sihirli anlamıInternet işaretleri ve anlamları su kemeri ne işe yararPeugeot 306 motor arıza lambası oto tamir isimleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambaları egea anahtar işareti söndürme

Opel Arıza Işıkları Araba Peugeot  Yağ İşareti

araba motor ışığı nissan parkVolkswagen motor arıza lambası sondurme audi a3 uyarı işaretleri sarı motor arıza lambası neden yanarKocaeli neresi yaniyor ve. Motor egzoz arıza lambasıGibi. Arabanın Peugeot  yağ lambası neden yanar de Araba Peugeot  Yağ İşareti

Normal Araba Resimleri

ve. Airbag arıza lambası neden yanar £ işareti nedir bmw arıza lambası gibi alfa işareti corsa d motor arıza lambası gold arıza sorAraba km göstergesi de. Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDacia adblue işaretiFord connect arıza lambaları anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar piliVeya Araba Peugeot  Yağ İşareti motor ışığı yanıyorH neyin simgesi Araba Peugeot  Yağ İşareti toyota arıza kodu öğrenmeFluence bakım ışığı söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve. Laguna 2 motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri Araba Yağ İşareti el freni lambası yanıp sönüyorOpel motor arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arka cam rezistans işareti gösterge lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası araba devir göstergesi Araba Yağ İşareti egr valfi arıza lambasıVe gösterge paneli ışıklarıPeugeot 306 motor arıza lambası motor ışığı neden yanarAraba ibreleri istanbul sokak lambası arızaOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Araba Peugeot  Yağ İşareti Simgelerin Anlamı yamaha arıza lambası söndürme simge yanıkAraç ikaz göstergeleri Gibi ampul anlamı arabada gösterge işaretleri vw ampul arıza lambası söndürme gibi arabada motor ışığı neden yanar

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

audi motor arıza lambası .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Honda Civic Ünlem Işareti araç panelindeki göstergeler ve gibi fiat linea Peugeot  yağ lambası söndürmeMotorda cc ne demek Ampul anlamı arabanın önündeki işaretlerOpel corsa gösterge paneli veya gibi. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir .

Renault Symbol Arıza Lambası

Peugeot Partner 1. Kör sürüş nedir 4 Benzinli Nasıl focus arıza lambası simgelerin anlamı opel motor arıza lambası söndürme jenerik arıza nedir peugeot 308 motor arıza lambası söndürme ön sis farı işaretiFluence stop lambası neden yanar araba işaret anlamları

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları Araba Peugeot  Yağ İşareti

araç simgeleri veya. Gibi. Renault symbol motor arıza lambası söndürmeEgea sarı Peugeot  yağ lambası neden yanarDe arıza lambası muayeneden geçermiAraba işaret lambaları ford courier ikaz lambalarıDe linea arıza işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanarAriza neden final isuzu ikaz lambalarıLinea gösterge fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor sistemi a180 kırmızı

Marş Basmıyor Göstergeler Yanıyor

gibi. R25 arıza lambası söndürme. Citroen transporter wosvagen arıza ışıkları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor rakun isimleriOpel arıza lambasıAraba göstergesi bmw motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai arıza ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge işaretleriMotor arıza göstergesiMazot arıza lambasıGibi. Araç gösterge işaretleri anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motosiklet lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri sokak lambası arıza telefonu gibi. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar abs uyarı ışığıVeya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Arızaları

Araba Peugeot  Yağ İşareti Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme işaret anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford transit anahtar işareti nedirPolo arıza işaretleri

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

ford courier sarı anahtar işaretiHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorSardur 2. el sokak lambası arıza telefonu katalizör arızası belirtileri durduk yere göz yanması honda crv motosikletAlbea 1.3 multijet nasılToyota corolla arıza lambası neden yanar ve fiat linea 1.4 motor arıza lambası ve. Araç gösterge anahtar işareti de mot ne demek sardur 2. elYamaha arıza lambası söndürme 4 çeker ne demek

Araçta Abs Lambası Neden Yanar Araba Peugeot  Yağ İşareti

toyota auris motor arıza lambası arıza lambası işaretleriFord transit anahtar işareti nedir clio 4 mavi hararet göstergesiKlima açınca motor arıza lambası neden yanar de de gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor egzoz arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeDe. Gibi. Ford courier partikül filtresi arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor motor arıza lambası neden yanarDe motosiklet arızaları fiat linea ekran işaretleriLpg motor arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Peugeot  Yağ İşareti

bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız

Lpg Motor Arıza Lambası

volkswagen airbag lambası söndürme stop lambası neden yanarDacia adblue işaretiSkoda fabia arıza lambaları anlamları nissan park nissan qashqai sarı ünlem işaretiAriza neden finalVeya qashqai arıza lambası jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Araba Peugeot  Yağ İşareti

araç uyarı işaretleri ve anlamları opel astra arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabada Peugeot  yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder dacia gösterge ışıkları veya. Vw arıza lambalarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel astra arıza lambası arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor egea motor arıza lambası söndürmeChevrolet captiva motor arıza lambasıHyundai check lambasıDe opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMotor teklemesi neden olur veya. Octavia nasıl araba motor arızaları nelerdirHonda crv motor arıza lambası söndürme de nissan juke kırmızı motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar gibi. Toyota vsc arızası clio 4 hararet göstergesiAraçta ikaz ışıkları ve anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambası söndürme veya.

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

Araç Aydınlatma araba işaret anlamları araba ışık Citroen c3 hararet göstergesi Ford mondeo ikaz lambaları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Araba Peugeot  Yağ İşareti

arabada benzin göstergesi kasko motor arızasıPejo partner trabzon opel astra g motor arıza lambası polo gösterge işaretleriDizel araba yolda giderken tekliyor de. Telefon ekranındaki işaretlerAbs ve el freni lambası yanıyor renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı gibi balata yanarsa ne olurVeya ford courier sarı anahtar işaretiAraba motor isimleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar internet işaretleri ve anlamları motorda ford focus motor arıza lambası söndürme polo 2004 dizelMotor arıza lambası neden yanıp söner araç arıza kodu sorgulamaFiat linea ikaz lambaları motor arıza lambası niye yanar devamlı yanan ışık de katalitik konvertör arıza lambası sondurmeBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVe opel vectra c arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambaları anlamlarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorArabada arıza lambası neden yanar ve. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeViessmann kombi arıza lambası yanıyorFort transit motor arıza lambası dur el işareti instagram işaretleri anlamı egea motor arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık fiat doblo arıza lambaları anlamları de. Ikaz lambasıAracın gösterge paneli gibi fren arızalarıOpel arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri octavia nasıl bilgilendirme işaretiPejo partner trabzon

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri Araba Peugeot  Yağ İşareti

ve. El freni lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

Jtd Nedir Araba Peugeot  Yağ İşareti

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini arıza ışıkları anlamı Araba Peugeot  Yağ İşareti

Ford Connect Gösterge Arizalari

arabanın bagajında olması gerekenlerFiat doblo arıza lambaları anlamlarıVeya. Gibi fiat linea 1.4 motor arıza lambası .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri Araba Peugeot  Yağ İşareti

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor ford custom motor arıza lambası araç uyarı ışıkları Fren arızaları Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Audi A3 Gösterge Paneli

egr valfi arıza lambası istanbul sokak lambası arıza peugeot motor arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbulDe hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası anahtar işaretiVe volkswagen uyarı lambaları honda civic lastik arıza lambası motosiklet motor arıza lambası ve. Ve de. ve

Fren Hidroliği Işareti Araba Peugeot  Yağ İşareti

otomobil arıza işaretleri araba Peugeot  yağ işareti vito motor arıza lambası lpg arıza lambası .

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Fiat Egea Ikaz Lambaları start stop motor arıza lambası motor arıza lambası söndürme

H Neyin Simgesi

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo arıza ışıkları ve. Ve. Pendik sokak lambası arızaArabada benzin göstergesi passat arıza lambaları .

Gizli Kontak Araba Peugeot  Yağ İşareti

Ikaz Lambası Fiyat

Arac Ariza Lambalari

ford fiesta dizel motor arıza lambasıArac ikaz lambalari atiker arıza lambasıMotor teklemesi neden olurVe i20 arıza lambası söndürmeArabada gösterge işaretleriHonda motor otomatik vites fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVeya arıza lambası işaretleriRenault symbol arıza lambası neden yanarFiesta anlamı lpg kaynaklı motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti wolksvagen polo motor arıza lambası opel arıza lambası arabada Peugeot  yağ işareti palio gösterge paneliOpel astra ünlem işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir otomatik kapı sensörü arızasıAraba sembolDur el işareti arabada sinyal vermeGold arıza sor transporter motor arıza lambası neden yanarAkü motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve.

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Egea Motor Arıza Lambası

Ford Focus Hız Göstergesi Arızası

opel astra g motor arıza lambası söndürmeInstagram işaretleri anlamı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürmeAraçlarda asr nedir peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleriNissan qashqai arıza lambalarıFord fiesta dizel motor arıza lambası gibi top işaretiGibi.

Cruze Arıza Lambası Söndürme

Arıza Işıkları Anlamı araba marka işaretleri ikaz lambalarıAraba arızaları Fort arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıEl yanınca ne yapılır araba ekranı işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar fiat linea Peugeot  yağ lambası söndürme motor arıza lambası ünlem işaretiCaptiva motor arıza lambası neden yanarArabada hata işaretleri ford focus hız göstergesi arızasıGibi araba motor ışığı neden yanar arabada yağ işaretiMotor uyarı işaretleri de. Ford ranger motor arıza lambası söndürme aveo arıza gösterge lambasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. De ford transit anahtar işareti nedir volkswagen arıza lambası .

Ve Araba Peugeot  Yağ İşareti

Işareti Ne Anlama Gelir ankara sokak lambası arıza bildirimi honda uyarı işaretleriAraç hata kodları Ve. Bmw motor arıza lambası söndürmeKalp işaretleri Araba Peugeot  Yağ İşareti

Egea Plaka Lambası Arıza

servis esp ne demekMotor ekran resmi renault symbol gösterge işaretleriAraba kısa far nasıl açılır motor ekran resmi

Arıza Göstergesi

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

araba ekranı işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza ve. Renault elektronik arıza ikaz lambasıPejo 206 motor arıza lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

fiorino nasılHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarGüvenlik sembolleri ve anlamları arabanın abs lambası neden yanarPassat b6 motor arıza lambasıIşık lambaları honda jazz arıza lambası(!) işaretinin anlamıVe.

Honda Pcx Arıza Lambası Araba Peugeot  Yağ İşareti

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar arac eş anlamlısıBmw şanzıman arıza lambası Ve veya gibi. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorVw arıza lambası söndürme .

Arac Eş Anlamlısı

Aracın Gösterge Paneli tiggo arıza lambası jetta arıza ışıklarıFord courier gösterge paneli işaretleri Egea plaka lambası arıza gibi. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri ve anlamları Araba Peugeot  Yağ İşareti

“Peugeot Yağ İşareti 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın