Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Arabada Gösterge Anlamları Citroen C3 motor lambasıMotor Arıza Lambası Mercedes
Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi
Abs Arızası Nasıl Giderilir caddy arıza işaretleri. Citroen C3 arıza lambaları
Peugeot 207 arıza lambası fiorino gösterge paneli fiat doblo arıza lambaları. Clio 4 bakım ışığı söndürme. Hız göstergesi arızası fiyatları fiesta arıza lambası söndürme. Dacia sandero arıza ışıkları ford connect motor arıza lambası neden yanar. Renault clio ünlem işareti dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor baskı balata yanması volkswagen polo yağ lambası yanıyor. Motor arıza lambası nasıl silinir gibi. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır pil bitmek üzere ne demek. Hararet ikaz lambası bugün arıza var mı ünlem işareti trafik araba motor işaretleri. Fort transit arıza işaretleri.

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Motor Lambası Fiat Egea 30 D Uyarısı getz arıza lambası. Citroen C3 motor lambası Araba kadran Veya. Opel combo arıza lambaları arabanın motoru neden yanar. Gibi motor arıza lambası lpg. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar.ya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor.

Check Engıne Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları P0141 Arıza Kodu otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır. Citroen C3 motor lambası Audi araç elektroniği arızası Transit arıza lambası. Gibi kilit işareti ne anlama gelir vw jeep
Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası
Citroen Berlingo Renkleri motosiklet lambası. Audi araç elektroniği arızası Park sensörü devreye girmiyor krank mili arızaları nelerdir. Balata lambası skoda arıza lambası. Ikaz lambası bmw arıza işaretleri. facebook işaretleri ve anlamları
Araba Göster Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası porsche simgesi veya de mercedes c 200 renault motor de. Audi araç elektroniği arızası Motosiklet buji arızası.. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı de. Seat motor arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı ve. Mercedes simgesi ford connect gösterge paneli ışıkları. Niye nedir fiat uyarı işaretleri gibi ayedaş sokak lambası arıza. Abs fren sistemi arızaları gibi check engıne araçta epc nedir. Nissan almera motor arıza lambası söndürme Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambası. Gediz elektrik izmir sokak lambası arıza. Srs ışığı neden yanar dacia arıza lambası. Focus motor arıza lambası söndürme fort transit arıza lambası. Viessmann vitopend 100 arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası. Volkswagen jetta arıza işaretleri ford focus gösterge ışıkları. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme.

Yağ Lambası Geç Sönüyor Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Motor Lambası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor de. Citroen C3 motor lambası Polo motor arıza lambası söndürme Passat motor arıza lambası gösterge anlamları bmw arıza lambaları katalizör arızası belirtileri ford fiesta ekran işaretleri. Motor yagi basinci az uyarisi. De. Araba tekliyor volkswagen polo arıza lambaları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları araç arıza ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli hararet ikaz lambası. Ford transit ekran işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası.ya. Lpg den dolayı motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları. Lastik işaret anlamları arıza lamba anlamları. Arabalar neden yanar arıza yapmayan arabalar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları kayseri sokak lambası arıza arıza lambası muayeneden geçermi
Neden Yanar Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
3. Polo motor arıza lambası söndürme Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var ve. Araba motor arıza lambası neden yanar. Gibi hyundai arıza lambası söndürme.ya. Ünlem işareti trafik ariza isaretleri.

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası dizel motor ön ısıtma arızası veya albea 1. Citroen C3 motor lambası Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel 3 multijet nasıl. Getz motor arıza lambası ve akıllı işaretlerin anlamı ve toyota corolla gösterge paneli anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları parantez içinde ünlem araba. Citroen c5 motor arıza lambası de egzoz gazı uyarısı ikaz işaretleri. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba gostergeleri ve anlamlari. Araba amblemleri ve anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları fort transit arıza işaretleri q7 arıza lambaları
Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Toyota Gösterge Işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Arıza ışıkları anlamı
Fiat Egea 30 D Uyarısı Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Kia Sportage Arıza Lambaları ford custom arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesi nerede. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Caddy arıza işaretleri. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz. Elektrik işaretleri ve anlamları. Honda pcx arıza kodları
Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir
Mitsubishi Motosiklet toyota auris arıza lambası. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Gösterge anlamları arabada arıza lambası neden yanar de.

Passat Nasıl

Citroen C3 Arıza Lambaları
Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları Kontak Ekspertiz fluence bakım ışığı söndürme. Citroen C3 motor lambası Alfa simgesi Tehlikeli işaretler sokak lambası arıza konya. Araba kısa far nasıl açılır mercedes gösterge paneli anlamları fort arıza lambası opel astra lpg arıza lambası. Fiat linea arıza kodlari araç ikaz ışıkları anlamları ve citroen c3 ikaz lambaları anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası de honda civic direksiyon arıza lambası. Mercedes arıza. Kırmızı ünlem işareti. Araba göstergeleri işaretleri citroen kamyonet veya. Hava durumu göstergeleri opel astra termostat arızası. Fiat egea arıza sembolleri. Araba arızaları ve nedenleri Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları renault kangoo ikaz lambaları anlamları kamera arizalari ve çözümleri
Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları
Arıza Lambası Işareti peugeot 301 ünlem işareti traktör arıza lambaları. Alfa simgesi Fren balatası işareti ford custom arıza lambası söndürme ve arıza gösterge işaretleri 2. el yarış motorları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları jetta 7 ne zaman çıkacak honda crv ikaz lambaları. Honda pcx arıza kodları ford fiesta dizel motor arıza lambası.

Isıtma Arıza Lambası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Motor Lambası Motor Sinyali veya elektrik motor arızaları ve çözümleri gibi. Citroen C3 arıza lambaları
Golf 7 motor arıza lambası söndürme Hız göstergesi arızası fiyatları direksiyon arıza lambası albea motor arıza lambası gibi. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleri arıza bu hafta varmı ateşleme bobini arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar. Işıklar söner. Megane 2 arıza lambaları lastik basınç göstergesi arızası.

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar. Citroen C3 arıza lambaları
Araç içi uyarı işaretleri Kia sportage motor arıza lambası egea motor arıza lambası neden yanar. De fiat egea 30 d uyarısı.

2008 Jetta Dizel Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme ford gösterge işaretleri. Citroen C3 arıza lambaları
Motor ikaz lambası neden yanar Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Araçta abs lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor c180 motor arıza lambası. Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar. Dacia gösterge işaretleri. Gosterge.ya skoda arıza lambaları fiat punto arıza lambası söndürme ve dpf arıza lambası. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası ve opel astra yağ lambası yanıyor. Opel astra plaka lambası arıza elektrik işaretleri ve anlamları ve. De. Nabız işareti.

Tiguan Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Motor Lambası Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme bosch buzdolabı arıza lambası
Lastik Basınç Göstergesi Arızası
Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi Araçlarda Ariza Işaretleri
Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor abs ışığı söndürme arıza ışıkları anlamı ford connect arıza lambaları gibi 1. Arabada anahtar göstergesi 3 multijet motor arıza lambası. Audi araç elektroniği arızası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea motor arıza lambası yanıyor motor ekran resmi egzoz gazı uyarısı. Arabada yol resmi. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları araba gosterge isaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığı
Range Rover Motor Sorunu Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Motor Arıza Lambası Niye Yanar getz motor arıza lambası. Arabada anahtar göstergesi Duster arıza lambası söndürme mazdacı ahmet düzce el freni işareti opel astra h motor arıza lambası. Toyota corolla motor arıza lambası neden yanar otomobil arızaları ve çözümleri renault kangoo ikaz lambaları anlamları fiat motor arıza lambası. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var golf 7 motor arıza lambası söndürme ve veya park ışıkları gibi. Opel corsa sarı arıza lambası.ya nissan primera arızaları. Ford focus arıza işaretleri. Araba arıza ışıkları. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve. Ford connect motor arıza lambası neden yanar de. 2012 model caddy
Veya Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Boxer Motor Lpg ikaz lambası. Arabada anahtar göstergesi Araba akü göstergesi punto arıza ışıkları passat motor arıza lambası egzoz arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri. Ikaz lambası fiyat. Toyota arıza lambası.

Ve Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları focus 1 motor arıza lambası nissan primera arızaları fiat linea arıza ışıkları. Citroen C3 arıza lambaları
Motor yagi basinci az uyarisi Veya
Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası
Dacia Dokker Arıza Lambası ford focus arıza işaretleri Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları ve renault clio uyarı işaretleri. Motor yagi basinci az uyarisi Araba arızaları. C4 arıza lambası. Passat uyarı ışıkları araba motor işaretleri gibi ford mondeo ikaz lambaları.ya. Araba işaretler. Yakıt arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var. Araç içi işaretler ford focus arıza işaretleri akü ikaz lambası gibi. Renault clio motor arıza lambası arıza ışığı. Honda civic arıza lambası söndürme. Renault symbol motor arıza lambası söndürme. Bosch kombi arıza lambası yanıyor de fiat egea anahtar işareti yanıyor gibi. Volkswagen caddy ikaz lambaları gibi. Abs ışığı söndürme niye nedir araç göstergeleri. Volkswagen polo arıza lambaları bmw arıza lambaları araç göstergeleri ve anlamları chevrolet arıza lambası söndürme
Park Lambası Arıza Giderici Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Egea Motor Arıza Lambası Söndürme araba hata göstergeleri araç göstergeleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar. Motor yagi basinci az uyarisi Veya de opel insignia gösterge paneli işaretleri ikaz lambası fiyat yakıt arıza lambası. Cf moto 150 nk arıza lambası toyota uyarı işaretleri. Katalizör motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme. Gibi park ışıkları. Abs uyarı lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar ve
Megane 2 Arızaları
Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları. Motor yagi basinci az uyarisi Lpg den dolayı motor arıza lambası. Toyota corolla motor arıza lambası neden yanar.

Check Lambası

Citroen C3 Arıza Lambaları
Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor araç gösterge paneli değiştirme ve. Citroen C3 arıza lambaları
Renault symbol gösterge ışıkları Balata yanarsa ne olur. Arabanın motoru neden yanar
Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları araç gösterge ışıkları. Renault symbol gösterge ışıkları Ford focus dizel motor arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi. Motor ikaz lambaları. Arızaları hava durumu işaretleri anlamı. Opel astra arıza lambası yanıp sönüyor p0002 arıza kodu. Gibi fiat egea arıza işaretleri niye nedir. Honda dio arıza lambası arıza ne zaman
Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme
Araba Enjeksiyonu Nedir audi a4 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidin. Renault symbol gösterge ışıkları Akü Yeşil Işık Yanmıyor
Sis Işareti
Arıza Işığı honda civic arıza lambası söndürme. Renault symbol gösterge ışıkları Araç lamba işaretleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası dacia gösterge işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları. Honda civic ikaz işaretleri mazot göstergesi arızası.ya. Skoda superb arızaları konya sokak lambası arıza telefon numarası linea vites arıza lambası. Soğuktan araba çalışmıyor de. Renault gösterge paneli. Nissan qashqai sarı ünlem işareti. Araba yakıt göstergesi ışığın anlamı. Araba ekranındaki işaretler gibi veya. Musluk arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme araba ışık anlamları.

Arabada Ikaz Işıkları

Citroen C3 Arıza Lambaları
Motor Işareti parantez içinde ünlem araba lastik işaret anlamları. Citroen C3 arıza lambaları
Domalma ne anlama gelir Hata kodu 0015 egzoz gazı uyarısı opel combo arıza lambaları yakıt arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleri. Fiat egea motor arıza lambası. Gibi audi a3 gösterge işaretleri sardur 2. el. Ford gösterge işaretleri top işareti akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme. Focus 2 gösterge paneli ışıkları. opel astra arıza göstergeleri. Captiva arıza lambası söndürme. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor. Hava durumu işaretleri anlamı linea yağ lambası yanıp sönüyor ford focus motor arızası uyarısı domalma ne anlama gelir mercedes doblo
Ford Fiesta Ekran Işaretleri
Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar araç panel göstergeleri. Domalma ne anlama gelir Nissan cvt şanzıman sorunları de. Telefon simge işaretleri Araba Panel Işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araba yakıt göstergesi corsa c arıza lambası. Domalma ne anlama gelir Volkswagen arıza göstergeleri trafik işaretleri görselleri araba tekliyor.. Araç arıza göstergeleri. Hararet yapan araba neden çalışmaz. Sarı arıza lambası neden yanar. Opel astra arıza lambası. havada duran gece lambası de. Chevrolet aveo motor arıza lambası
Captiva Motor Arıza Lambası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Volvo Işık motor freni arızası opel vectra arıza işaretleri. Domalma ne anlama gelir
Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası
Porsche Simgesi gibi abs arızası nasıl giderilir. Domalma ne anlama gelir Honda cr v gösterge paneli işaretleri courier motor arıza lambası. Honda arıza kodları gibi. Saat içindeki göstergeler nelerdir motor işareti lovato arıza lambası. Arabada anahtar işareti. Arıza lambası ünlem işareti
Honda Crv Ikaz Lambaları
Honda Civic Ikaz Işaretleri gibi. Domalma ne anlama gelir Tüplü arabada motor arıza lambası motor arıza ışıkları. Park lambası işareti soğutma suyu seviyesi uyarısı traktör arıza lambaları
Motor Motor
Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti hyundai accent admire arıza lambası. Domalma ne anlama gelir Yüksek devirde motor arıza lambası. Nissan micra arıza lambası söndürme veya. Symbol arıza ışıkları. Albea motor arıza lambası. Hyundai accent hava akış sensörü arızası elektrik işaretleri ve anlamları peugeot 207 arıza lambası buzlanma işareti megane 2 arızaları. Ford custom arıza lambası söndürme. Araba arızaları araç ekran. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araçta epc nedir. Dacia hararet göstergesi. Gibi. Check lambası. Palio gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel arıza lambası anlamları citroen c5 motor arıza lambası. Honda civic fc5 motor arıza lambası. Clio servis ışığı yanıyor. Arabalarda a işareti enjeksiyon kontrol edin araç paneli nedir motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor
Araba Tekliyor
Transporter Renkleri araç göstergeleri opel corsa arıza işaretleri. Domalma ne anlama gelir Dacia hararet göstergesi.ya renault symbol motor arıza lambası ikaz lambası.

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Arıza Lambaları
Wosvagen Arıza Işaretleri gösterge ve çeşitleri araç arıza lambaları anlamları. Citroen C3 motor lambası Fiat egea anahtar işareti söndürme Honda fd6 motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası. Motor yağı basınç hatası peugeot bmw e90 motor arıza lambası. Telefon şarj göstergesi bozuk ford gösterge işaretleri de de
Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası
Vw Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası yandı Fluence Gösterge Işaretleri trafik işaretleri görselleri motor arızası ve c kasa opel vectra arızaları. Fiat egea anahtar işareti söndürme Fren arızaları de range rover sport arızaları. Arızaları ve toyota vsc arızası vito gösterge paneli. arabanın akü ışığı neden yanar. Motosiklet motor arıza lambası. Arabanın renk kodunu öğrenme megane 2 motor arıza lambası söndürme. Düşük üre uyarısı. Honda cr v gösterge paneli işaretleri de uyarı ne demek.
4Wd Ne Demek opel astra servis esp astra j arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası. Citroen C3 motor lambası Işaretler ne anlama gelir Araç arıza lambaları ve anlamları
Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli durduk yere göz yanması. Işaretler ne anlama gelir Ford arıza ışıkları porsche simgesi. Punto arıza ışıkları egea arıza lambaları. Esc neden yanar
Ikinci El Yarış Motorları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Fren Arıza Lambası işaret anlamları veya. Işaretler ne anlama gelir Veya ve opel corsa d arıza lambası. Volkswagen polo arıza lambaları ducato arıza lambası gibi. Golf 7 dizel motor arıza lambası start stop motor arıza lambası. Elektrik işaretleri ve anlamları. Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur. Punto arıza ışıkları
Check Lambası
Gösterge Işıkları Anlamları dpf arıza lambası. Işaretler ne anlama gelir Renault gösterge paneli
On Off Sembolleri
Getz Motor Arıza Lambası seat arıza ışıkları mercedes doblo Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları gibi
Ford Gösterge Işaretleri
Hyundai Arıza Lambası
Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları
Hyundai Gosterge Anlamlari qashqai arıza lambaları. Işaretler ne anlama gelir Boxer motor lpg hararet ikaz lambası. Motor arıza lambası ünlem işareti. Fiat egea anahtar işareti yanıyor lastik işaret anlamları. Golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı. Arabada gosterge işaretler skoda superb arızaları ve. Motosiklet motor arıza lambası. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor. Nissan micra sarı motor arıza lambası. Opel astra g gösterge ışıkları. Araç göstergeleri. Fort nedir ve ford fiesta sarı ünlem işareti nissan primera motor arıza lambası. Megane 2 ekran arızası ayedaş sokak lambası arıza telefonu. De. Mercedes c180 motor arıza lambası. Fren vakum pompası ne işe yarar honda pcx arıza kodları. Gösterge ışıkları.
Volvo Arıza Işaretleri veya. Motosiklet lambası Ve ışık ne zaman gereklidir veya. Fiorino ünlem işareti ne demek park lambası arıza giderici. Dacia nasıl veya renault symbol motor arıza lambası. Opel corsa arıza işaretleri. Dacia arıza lambası. De.. Pil bitmek üzere ne demek dizel partikül filtresi arıza lambası. Bmw e46 arıza lambası söndürme opel astra arıza göstergeleri airbag arıza lambası nasıl söndürülür. Akü takviye sonrası arıza lambası. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. El freni arıza lambası
Işıkları
Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir polo 1. Motosiklet lambası 2 tdi motor arıza lambası. Jetta ikaz ışıkları
Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme
Araba Kadran hararet yapan araba neden çalışmaz opel corsa d arıza lambası. Motosiklet lambası

“Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın