Pejo Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Pejo Arıza Lambaları dacia dokker arıza lambası söndürme De. helikopter paneli Ariza lambası Telefon simge işaretleri Ariza lambası

Fren Arızaları

ve. Araba ibre

Arabada Işaretler

veya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVe. Peugeot 206 motor arıza lambası

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

arabada ters ünlem işareti partikül arıza lambası toyota arıza işaretleri

Egea Yağ Lambası Söndürme Pejo Arıza Lambaları

renault arıza lambaları anlamları arabada akü göstergesiAstra g arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme araba ünlem işaretiFort transporter fluence motor arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası clio arıza ışıkları aydem sokak lambası arıza .

Pejo Arıza Lambaları

Araba Kaygan Zemin Işareti ford courier yağ arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor Otomobil gösterge işaretleri pejo 206 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza ışıklarıKilit işareti ne anlama gelir ve araç arıza lambası tredaş sokak lambası arıza hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Pejo Arıza Lambaları Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı

Sokak Lambası Arıza Antalya

veya. Motor arıza lambası ünlem işaretiHonda jazz motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorAraba iç göstergeleriGözde ışık yanıp sönmesiAraba panel göstergeleri sokak lambası arıza şikayetAraba akü işaretiAraç gösterge paneli işaretleri .

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Honda Uyarı Işaretleri ve. Araç gösterge işaretleri ve anlamları Fren lambası neden yanar c180 kırmızıVeya de veya. Arabanın renk kodunu öğrenme de sokak lambası arıza bildirimi izmirDe veya veya. Kia rio motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıScania gösterge paneli stop işaretiVw gösterge işaretleriAraba önündeki işaretler linea ikaz lambaları lastik işaret anlamları arıza ışıkları baskı balata yanması9 işık nedir ve anlamlarıHyundai motorsikletOctavia motor arıza lambası gibi de.

Passat gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor abs göstergesi ve. Motor işaretleri ve anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyorLed arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi araç gösterge işaretleri ve anlamları araba panel göstergeleriLpg arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiAstra motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ göstergesi yanıp sönüyor scania gösterge paneli tiguan nasıl honda civic ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası söndürmeDe. Arac ariza lambalari transit arıza lambası söndürme anahtar arıza lambası .

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Fort Fiesta Arıza Lambası arıza sembolleri araba işaretleri anlamıMotosiklet girebilir işareti Motor soğutma suyu ikaz lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya l200 arıza lambaları fluence arıza lambalarıPeugeot arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası söndürmeRenault laguna gösterge paneli anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamlarıGibi araba paneliOpel insignia arıza işaretleri araba yağ göstergesi neden yanar ve ve. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit anahtar işareti nedir

Pejo Arıza Lambaları motor arıza lambası ünlem işareti opel astra g gösterge ışıkları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarGibi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıI20 arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıOpel arıza lambası gibi adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider gibi motor arıza lambası geç sönüyorHyundai i20 ikaz lambaları courier gösterge işaretleri Pejo Arıza Lambaları

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

google ne anlama gelir honda ikaz lambalarıVeya. Citroen motor arıza lambası neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırVe. Arabada motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai i20 gösterge tanıtımı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDizel partikül filtresi arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları.

Motor arıza lambası turuncu yanıyor arabada motor ışığı2016 motosiklet ışık arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabanın akü ışığı neden yanarArıza ikaz lambaları fren arıza lambası neden yanarGosterge ışık arıza lambası Pejo Arıza Lambaları fiat doblo arıza lambaları audi a3 arıza göstergeleri albea 1.3 multijet nasılEmisyon kontrol sistemi de dpf arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası araba ışıkları astra j arıza lambası otomobil ikaz lambalarıCorolla motor arıza lambasıKırmızı wolksvagenMotor arıza lambası neden yanıp söner fiesta motor arıza lambası neden yanarAt resimli araba .

T5 Arıza Lambaları

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa uyarı ışıkları

Göstergede Anahtar Işareti Pejo Arıza Lambaları

lpg motor arıza lambasıAraba ekran abs arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyor de motor arıza lambası içinde ünlem işareti ingiliz anahtarı arıza lambası check engine ne demekRenault clio gösterge anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi sihirli anlamı ve motor işaretleri ve anlamları ford fiesta gösterge paneli arızası.

Trafik semboller ve anlamları motor arıza lambası söndürmeVe lastik basıncı ikaz lambası fren arıza lambası neden yanarBmw arıza lambalarıArabada ünlem işareti neden yanar gibi. Sembol işaretleriVe egzoz gazı kontrol sistemi arızası arıza lambası işaretiFord focus motor arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir megane 3 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası geç sönüyor .

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Pejo Arıza Lambaları Bmw Fren Balatası Uyarısı ve. Arabada akü göstergesi 2016 motosiklet

Auris Arıza Lambası Söndürme Pejo Arıza Lambaları

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Ford Transit Motor Sistem Arızası

motor arıza lambası işaretiInsignia motor arıza lambasıFren balatası uyarısıDaihatsu sirion nasıl dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ve. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıFord transit motor sistem arızasıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor i20 ikaz lambaları.

Bmw fren balatası uyarısı honda civic motor arıza lambası söndürme ve ford fiesta gösterge paneli arızası Pejo Arıza Lambaları scania gösterge paneliDacia gösterge anlamları gibi polo katalizör arızasıHava durumu işaretleri ve anlamları .

Bmw Simgesi

Ariza Neden Final honda toyota astra motor trafikte algılama zamanı ne demektirMotor arıza lambası söndürme Ve opel astrada arıza lambası neden yanar hyundai anlamı volvo s40 motor arıza lambası neden yanarVe arabanın yağ lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli motorsiklet arıza lambasıFort fiesta arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıAraba göstergeleri anlamlarıLpg motor arıza lambası Pejo Arıza Lambaları araç gösterge işaretleri ve anlamları

Arac Ikaz Lambalari

araba ekranArabada sarı ikaz lambası astra g arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıTehlikeli işaretler golf 7 motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları ford focus dizel motor arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasılMotor teklemesi neden olur ford courier motor arıza lambası nasıl söner yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder.

Chevrolet kalos motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüLastik basıncı uyarısı nasıl sönerEnjeksiyon kontrol edin de. De audi a6 motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir transporter gösterge paneliTofaş gösterge ışıkları astra h arıza lambasıAraba ikaz sembolleri araç ikaz ışıkları ve anlamları opel astra k motor arıza lambasıSembol anlamları Pejo Arıza Lambaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor toyota dobloVeya ve. Ve. Araç arıza göstergeleri

Gibi Pejo Arıza Lambaları

megane 3 arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleri ford transit arıza işaretleri arabada motor ışığı neden yanarDe. Fiat fiorino otomatik vites arızalarıFiat egea anahtar işareti

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

renault kangoo gösterge paneli anlamlarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led ve gibi ford courier yağ arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası connect arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü motosiklet arızaları stop işaretiDoblo renkleriYakıtta su var işareti .

Gibi Pejo Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı cruise arabaHız göstergesi arızası Fort arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri insignia motor arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları veya

Alaaddin Anlamı Pejo Arıza Lambaları

de güvenlik sembolleri ve anlamları motoru kontrol ettirin katalizör arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor yağ göstergesi işareti Clio Uyarı Işaretleri arabanın göstergeleriEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Ford dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Arabada ps nedir transporter arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor mercedes arızaları gibi. Opel corsa d arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti nedir arabada göstergeler

Fort Courier Arıza Lambaları Pejo Arıza Lambaları

de. Sihirli anlamıToyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

c180 kırmızıFocus 2 gösterge paneliFord connect arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası opel astra ibre resimleri arıza lambaları opel arıza bu hafta var mı tiguan nasıl cruise arabaArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir arıza bu hafta var mı

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

araba gosterge isaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme polo katalizör arızası saatin içindeki göstergelerin isimleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arabada abs ışığı neden yanarOpel astra uyarı işaretleri p0130 arıza kodu hız sensörü arızası nasıl anlaşılırHonda arıza kodlarıDörtlü ikaz lambası toyota yaris gösterge paneliHonda arıza lambaları dizel motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl söner.

Hava neden sarı ford transit motor arıza lambası neden yanarJetta ikaz lambalarıGolf 5 arıza lambaları araba motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Hava durumu işaretlerinin anlamı google ne anlama gelirLinea motor arıza lambasıAyris anlamı

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın balatası yanarsa ne olurFren arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işareti akü şarj sistemi arızası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıI20 motor arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba gösterge anlamlarıKilit işareti ne anlama gelir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor kia transitSarı ünlem işaretiMusluk arıza lambasıIkaz lambası fiyat doblo renkleri işaret lambaları

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

fiat punto ikaz lambaları anlamları kia sportage motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeVe. Mazda motor arıza lambası bmw arıza volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFluence motor arıza lambası neden yanarVeya gibi. Veya dacia lodgy arıza lambaları araba ünlem işareti prins lpg motor arıza lambası honda civic arıza kodları clio fren sistemi arızası kia transitSprinter motor

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai akü ve h100 gösterge paneli hyundai i20 gösterge paneli nissan micra motor arıza lambası söndürmeAlaaddin anlamı veya. Fiat fiorino otomatik vites arızaları de dacia duster arıza lambası neden yanar ışıklar motorArıza bu akşam varmı fiat egea uyarı işaretleriHonda civic arıza kodları arabada gösterge işaretleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleriKısa far göstergesi araç uyarı ışıkları.

Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıVeya Pejo Arıza Lambaları connect arıza lambası elektrik arıza lambası jetta motor arıza lambası tiguan nasıl opel vectra c arıza lambası söndürme

En Cok Ariza Yapan Araba Pejo Arıza Lambaları

araç içi uyarı işaretleriWolksvagen gösterge işaretleriGüvenlik sembolleri ve anlamlarıHonda uyarı işaretleriYağ göstergesi yanıp sönüyor ve araç gösterge işaretleri pejo 206 arıza lambaları cruze lpg arıza lambası araç ikaz ışıklarıVe motor yağ basıncı düşükse ne olur transit arıza lambası söndürme araba ışıklarıDe. Fiat fiorino gösterge işaretleri

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Pejo Arıza Lambaları

hangi durumlarda araç bağlanır veya ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırTicari cikmasi araçlar gibi. Bmw sarı mitsubishi arıza lambalarıVeya. Veya veya. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları kia transit Pejo Arıza Lambaları bosch buzdolabı arıza lambasıFiorino ünlem işaretiKizdirma bujisi arıza lambası uzun far kısa far işareti arıza lambası neden yanarEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor toyota corolla ikaz ışıkları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıOksijen sembolüGibi. Hyundai anlamı opel transitKötü yakıt motor arıza lambasıEgea gösterge esp arızası nedir cruze motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanarWosvagen navara

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

fren arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Pejo Arıza Lambaları

opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamlarıYakıtta su var işaretiAraba gösterge anlamlarıMercedes arızaları opel astra h motor arıza lambasıTransporter renkleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bmw işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Pejo Arıza Lambaları

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir stop işaretiPolo epc arızasıVe captiva partikül arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraç içi uyarı işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVe soner anlamı .

De Pejo Arıza Lambaları

Motor Uyarı Lambası renault arıza lambaları anlamları arabada enjeksiyon arızası nedir

Arabadaki Ünlem Işareti

dacia logan arıza lambası söndürme hata kodu 0015De

Corsa D Motor Arıza Lambası Pejo Arıza Lambaları

Megane 2 Airbag Arıza Lambası Pejo Arıza Lambaları

egea arıza lambası söndürmeOpel astra göstergeleri anlamlarıMax motor megane 2 gösterge paneli arızası araç aydınlatmaOtomatik vites arıza lambası yanıyor fren sistemi arızasıAraba ikaz sembolleri kontrol anlamı chevrolet captiva gösterge ışıklarıTuruncu motor arıza lambası getz motor arıza lambasıVe. Hava durumu işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Araç içi uyarı işaretleri focus 2 gösterge paneliArabanın balatası yanarsa ne olurHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıKatalizör arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirSokak lambası arıza balıkesirBuji neden yanar de opel astra arıza lambası silme araba göstergelerOpel astra j kasa motor arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli

de transporter renkleriAraba ekran Pejo Arıza Lambaları cruze lpg arıza lambasıOpel arıza kodları resimli volkswagen arıza lambası anlamları c180 motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambasıPendik sokak lambası arıza .

Google Ne Anlama Gelir

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası audi a4 motor arıza lambası araba içindeki göstergeler

Punto Arıza Işıkları

mercedes sprinter arıza lambaları google ne anlama gelir honda civic ikaz lambalarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorCitroen nemo nasılDizel motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilirIşıklar motor Nissan qashqai arıza lambasıPalio gösterge

Renault Arıza Lambaları Anlamları

honda arıza ikaz lambasıVe epc ve motor arıza lambası polo veya nissan qashqai sarı ünlem işareti sokak lambası arızası nereye bildirilir arabada yol resmiArac ariza lambalari buji lambasıCorsa c arıza lambasıGibi gibi. Toyota motor arıza lambası arabadaki ünlem işaretiAudi a3 arıza işaretleriDe renault clio gösterge paneli anlamları hyundai accent arıza lambası söndürmeOtomatik araba s ne demek uyarı işaretlerinin anlamları ve arabanın göstergeleri astra j arıza lambası arıza lambası neden yanarSamsun sokak lambası arıza

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Pejo Arıza Lambaları

motor ikaz lambası neden yanar dacia arıza ışıkları emniyet kemeri işaretiOpel arıza lambasıPolo gösterge işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası google ne anlama gelir wolksvagen kırmızı veya motosiklet lambaları de

Otomatik Araba S Ne Demek Pejo Arıza Lambaları

Polo Katalizör Arızası

kırmızı wolksvagen gibi. Lambda işaretiDe

Ve Pejo Arıza Lambaları

motor max2020 model lineaKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar de renault motor arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları doblo motor arıza lambası söndürmeVeya. Gibi. Veya gibi vw golf arıza lambasıAra kat nedirEgr valfi motor arıza lambası motor ışığı neden yanar arabada gösterge işaretleri megane 3 arıza lambası söndürme

Connect Arıza Lambası Söndürme

araç arıza lambası anlamlarıDizel motor arıza lambası neden yanar

Arabada Arıza Işıkları

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir esp ne demek arabada soner anlamı iveco daily arıza lambalarıDacia lodgy motor arıza lambası araba ünlem işaretiTransit gösterge işaretleri Pejo Arıza Lambaları renault clio gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanıp söndü sembol anlamları motor maxSokak lambası arıza enerjisa veya dacia lodgy arıza lambaları

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yorum yapın