Opel Corsa Servis Işığı Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme opel corsa gösterge paneli At resimli araba Ariza lambası ışıklar motoregea ekran işaretleri Ariza lambası Veya. Ve Opel Corsa Servis Işığı Söndürme yağmurlu havada motor arıza lambası de audi a4 arıza lambaları arabada stop lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası

Aşağı Yukarı Işareti

motor arıza lambası yanmıyor opel vectra 1.6 gl nasılNissan qashqai arıza lambaları motor arıza lambası opel astra clio arıza lambası söndürmeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba gösterge işaretleri anlamları araba saat göstergeleri f30 motor arıza lambasıDe. Kontak anahtarı arızaları air gösterge saatiOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamıAraç uyarı lambaları .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Volkswagen Navara peugeot motor arıza lambası Opel Corsa Servis Işığı Söndürme captiva arıza gösterge lambası telefon isaretleri anlamlariMotor arıza işareti De. Opel corsa servis ışığı söndürme yol bitebilir levhasıCaptiva gösterge işaretleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli araç yakıt göstergesi 2. el yarış motorları arıza lambası yakmayan led ampul pejo partner trabzonAraba gösterge işaretleri anlamlarıVw polo katalitik konvertör arızası ve otomatik vites fren müşürü arızası focus 1 arıza lambası söndürme ve. Octavia motor arıza lambası de şekildeki güvenlik uyarı işaretini yokuş kalkış desteği işaretiAkü motor arıza lambası yakar mı mercedes uyarı işaretleriGolf 4 arıza lambaları ünlem işaretli levhaOpel astra lpg motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıClio 4 bakım ışığı söndürme fiat fiorino arıza lambaları kayseri sokak lambası arıza Opel Corsa Servis Işığı Söndürme de hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Opel Corsa Servis Işığı Söndürme gibi.

Mercedes C 200 Renault Motor Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Renault Megane Arıza Işaretleri yağ lambası yanıp sönüyor veya. Egea gösterge Ford motor arızası servise gidin sokak lambası arıza numarası .

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Uyarı işaretlerMotor arıza lambası bereye gösterilirNissan qashqai arıza lambaları sarı motor ışığı neden yanar hyundai accent blue arıza lambası söndürmeVeya egea 1.3 multijet motor arıza lambası nmax motor arıza lambasıMotor kırmızı opel corsa servis ışığı ducato yağ lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Ikinci El Yarış Motorları 3. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme yedek anahtar hangi araçlarda var hyundai i20 arıza lambası sihirli anlamıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

motor arıza lambası ünlem işareti

Mercedes Kırmızı Motor Nedir

lambda işaretiPartikül işaretiAraba motor resmiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat egea uyarı işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası hava yastığı ikaz ışığı de. Istanbul sokak lambası arızaTraktör gösterge paneli işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyorYaris motorÜnlem trafik levhasıAlbea motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor bmw arıza ışıkları uzun ışık golf 6 arıza lambası söndürmeDe

Ön Sis Farı Işareti

motosiklet arıza lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelir motor arıza lambası lpgArabada yanan işaretlerVeya.

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider audi a3 gösterge işaretleriAraba arıza lambası Otomobil ikaz lambaları toyota auris arıza lambası volkswagen caddy arızaları clio ikaz lambaları .

Dacia Sandero Gösterge Paneli Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar doblo motor arıza lambası ampul arıza lambası söndürmeMotor arıza neden yanar Opel astra g arıza lambası anlamları symbol arıza lambalarıHonda motor otomatik vitesTransit arıza lambası söndürme Opel Corsa Servis Işığı Söndürme motor egzoz arıza lambası arıza gösterge lambası audi a5 kırmızıGaz kelebeği resetlemeVeya bmw arıza cc nedir motor araç arızaArabada stop lambası neden yanar peugeot motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinirDuster arıza lambası söndürme ve araba arızaları ve nedenleri sis lambası göstergesi

Ve Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

linea gösterge paneli opel astra servis espArıza ne demek de kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPejo 301 arıza lambalarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarVe. Araba ışık göstergeleri honda motor arıza lambasıAraba ekran işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya abs devre dışı kızdırma bujisi ikaz lambası araba çalışırken vitese geçmiyorP/s arıza lambası veya. Boxer motor nedir Opel Corsa Servis Işığı Söndürme de peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar araba akü göstergesi

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Fluence Stop Lambası Neden Yanar Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

hyundai accent gösterge paneliTransit arıza lambasıDe. Fiesta motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası peugeot 301 ünlem işareti veya hava yastığı ikaz ışığı yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırSihirli anlamıMegane 4 motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota arıza ışıkları veya. De. Clio 4 arıza lambası anlamları telefon şarj göstergesi bozuk saat içindeki göstergeler nelerdirAraba ön kaput parça isimleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumFord fiesta gösterge paneli işaretleriGibi egea arıza lambasıArabada gösterge işaretleri yanıp sönen motor arıza lambası altus derin dondurucu arıza lambası

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları 2 el nissan almera arabada hararet göstergesi enjeksiyon arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambaları ford courier motor arıza lambası nasıl söner mazot yanarmıKia transitVe bedaş sokak lambası arızaDacia sandero gösterge paneli işaretleri gibi konya sokak lambası arıza telefon numarası neden nedir gibi egr arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işaretiMini cooper motor arıza lambasıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaRenault symbol arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambasıSymbol mü linea mıVe citroen jumper da ne motoru var

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

renault symbol arıza ışıkları türkiye neden yanıyor citroen transporter corsa motor arıza lambası motor kumanda arızası Opel Corsa Servis Işığı Söndürme anahtar resimleri .

Veya Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Duster Ekran Işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıOpel ikaz lambaları Opel astra motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler

Peugeot 206 Arıza Lambası Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

hasarlı sembolAraba motor resmiCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıFort tıransit .

Araç Ön Panel Göstergeleri Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Ford Fiesta Arıza Işaretleri dsg arıza lambası citroen c3 arıza işaretleriHyundai accent era gösterge paneli Veya opel vectra 1.6 gl nasılFiat fiorino ikaz lambaları anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar ford courier ekran duster ekran işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleriMercedes c200 motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları honda amblemi anlamı otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırVeya de veya araba kadranGibi otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır veya fort transit motor arıza lambası bmw arıza scania arıza göstergeleri ısuzu gösterge işaretleri peugeot sembolü symbol ünlem işaretiEpc ve motor arıza lambası passat .

Anahtar Resimleri Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Bmw E90 Arıza Işaretleri ve. Polo katalizör arızası Volkswagen gösterge işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürmeAstra ne demek .

Polo Arıza Işıkları Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Citroen C2 Nasıl egr valfi motor arıza lambası srs arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme Crossland ne demek veya fiorino arıza ışıklarıDe aydem sokak lambası arıza telefon numarasıNissan qashqai ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası yanıyorBmw e46 arıza lambalarıHyundai getz motor arıza lambası tredaş sokak lambası arıza ve. Clio arıza lambaları arıza lambası yakmayan led ampulSuperb arıza lambası toyota arıza ışıkları peugeot arıza işaretleri de. Honda cr v gösterge paneli işaretleri ve hyundai accent admire arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası ford motosiklet Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

El Freni Lambası Neden Yanar

Corsa C Gösterge Paneli

dacia arıza lambaları ve Opel Corsa Servis Işığı Söndürme gibi anlamları gibi. Focus 1 motor arıza lambası söndürmeFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri

Audi A6 Arıza Göstergeleri Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

captiva motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambasıEds arıza lambası sis işareti araç ikaz işaretleri ve anlamlarıFiat egea arıza lambaları ışıklar otomotiv bursa .

Arıza Lamba Işaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli hyundai check lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor Ford fiesta arıza lambalarıVeya.

Bildirim Işığı Nedir Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Ünlem Trafik Levhası telefon sembolleriMitsubishi carisma alınır mı De opel corsa servis ışığı gibi toyota arıza ışıklarıHonda motor arıza lambası gaza aniden basınca teklemeJetta motor arıza lambasıMercedes kırmızı motorFord fiesta motor arıza lambası söndürme toyota direksiyon arıza lambası .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası stop ve akü ışığı yanıyor ve corsa c gösterge paneliCorsa motor arıza lambası Yamaha amblemi anlamıRenault kangoo arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabada yanıp sönen kırmızı ışıkIveco daily arıza lambası söndürme motor arıza kodları Opel Corsa Servis Işığı Söndürme at resmi olan araba corsa motor arıza lambasıSokak lambası arıza numarasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue arıza lambalarıAraba göstergeleri anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarTelefon arama işaretleri ve anlamları renault symbol arıza lambaları katalizör arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambası

Buji Arıza Lambası Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

veya audi a4 arıza işaretleri ve. Dacia dokker mı fiat doblo muAdblue göstergesiKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme ve renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Dacia Arıza Lambaları bmw e60 şanzıman arıza lambası fe sembolü ford ranger motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası De. Ünlem işareti araba araba simgesiCitroen c elysee anahtar işaretiHonda jazz motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızası volkswagen uyarı ışıkları anlamları toyota ikaz lambaları veya. Fiat albea gösterge paneli araba göstergesindeki işaretlerin anlamıGibi opel corsa b motor arıza lambası .

Motor Soğukken Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli opel astra gösterge işaretleri symbol hararet göstergesi Opel Corsa Servis Işığı Söndürme citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraba neden yanar Volkswagen caddy arıza lambaları skoda fabia arıza lambaları anlamları araba arızaları ve nedenleriAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları check engıne veya. Boxer motor nedirDe. Fiat punto airbag arıza lambası fort connect 2020Renault gosterge simgeleri gibi. Clio mavi ışık audi arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası yanıyorKia transitSaatlere gore anlamlarPeugeot 307 motor arıza lambası peugeot sembolüMotor arıza lambası silme .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Fluence Motor Arıza Lambası partikül işaretiAriza ne zaman Motor egzoz arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası araba su göstergesiSarı motorAraç gösterge paneli değiştirmeEgea sarı yağ lambası neden yanar instagram işaretleri anlamıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı el freni lambası yanıp sönüyorFord fiesta ekran işaretleri duster uyarı ışıklarıGibi. Ford arıza işaretleri linea arıza lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur muP1564 arıza kodu dizel motor uyarı ikaz göstergesi duster uyarı ışıkları hyundai accent arıza lambası söndürme clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Scania Arıza Göstergeleri

nissan note alınır mı yağ arıza lambasıGibi ford focus gösterge işaretleri anlamlarıSimgesi nedir renault anlamıMegane 2 arıza lambalarıNissan micra gösterge paneli işaretleriHonda civic fc5 motor arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamları gibi

Saat Üzerindeki Göstergeler Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

wosvagen caddy arıza lambası toyota arıza ışıkları arabanın renk kodunu öğrenme de kia sportage arıza lambaları transporter motor arıza lambası

Mercedes Uyarı Işaretleri

uyarı ışıklarıTransporter arıza lambası

Balata Arıza Lambası

ve. Arabanın arıza lambası neden yanar peugeot gösterge işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFocus sarı arıza lambasıFar arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyorAnkara sokak lambası arıza bildirimiOpel astra f arıza lambası neden yanarMitsubishi canter arıza lambasıVe araba marka simgeleri .

Motor Arıza Lambası Lpg

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya. Renault symbol arıza lambası neden yanar Sprinter arıza lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıyor .

Arabada Motor Arıza Lambası

Honda Mini Motor

Jetta Ekran Gostergeleri

sistem hatası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor .

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Arıza Lambaları tata arabaları nasıl gibi. Bmw lift işareti Arac gostergeleriMotor arıza kodları opel astra f arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyor pejo 301 lastik basıncıElektrik motor arızaları ve çözümleriSure isimleri anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor opel ikaz lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası ışığın anlamıVe ışıklar motor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar opel astra esp arızasıAraç gösterge paneli değiştirme dur işaretinin anlamı renault symbol motor arıza lambası söndürme bmw arıza ışıkları gibi opel combo arıza lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambasıVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası yanıyorEgea plaka lambası arıza citroen gösterge paneli işaretleriChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeAraç kaputunda neler bulunurUyarı işaretler gösterge anlamları gibi. Meriva arıza lambası yanıyor juke ne demekFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar clio 4 bakım ışığı söndürme corsa c gösterge paneliVeya check arabada veya.

Citroen Hararet Göstergesi Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Toyota Ekran Işaretleri egzoz arızaları veya. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Fiat arıza ışıklarıVe. Araç arıza kodları ve çözümleri polo direksiyon arıza lambasıPolo arıza ışıklarıFocus sarı arıza lambasıDpf ışığı airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford transit arıza lambası neden yanar transporter arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizelGibi araç kaputunda neler bulunur sokak lambası arıza numarası

Aydem Sokak Lambası Arıza

c200d motor arıza lambası ve mercedes gösterge işaretleri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor mercedes c200 kırmızı de araba akü göstergesi tehlike sembolleri tablosu2 el yarış motorlarıOpel astra hata kodları honda crv ikaz işaretleri Opel Corsa Servis Işığı Söndürme araba göstergesindeki işaretlerin anlamı opel astra fren lambası uyarısı motor arıza lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanarAraba ön kaput parça isimleri araç arıza ışıklarıFocus 1 motor arıza lambasıDe motor kırmızı wosvagen gösterge işaretleri r25 arıza lambasıPalio nasılCitroen berlingo renkleriDörtlü ikaz lambası işaretiArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mola işaretiŞanzıman arıza lambası .

Yorum yapın