Passat Balata Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Balata Arıza Lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları Akü arıza lambası neden yanararabada sarı ünlem işareti Ariza lambası Honda crv arıza işaretleriAriza lambası Gibi.

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Audi Arıza Lambaları Anlamları

de. Mercedes sprinter ikaz lambaları citroen c3 arıza kodlarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor adblue uyarısı benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fiorino gösterge paneli lpg den dolayı motor arıza lambasıAraçta anahtar işaretiArka sis lambası işareti bmw fren balatası uyarısı rakun isimleri gibi polo ikaz lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirRenault clio arıza lambalarıAraç ikaz ışıkları anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamları p0340 arıza kodu veya Passat Balata Arıza Lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı cmax nedir araçlarda motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası motor arıza kodları veya Passat Balata Arıza Lambası opel corsa servis ışığıGibi ışıklı ikaz lambalarıJeep motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara veya motosiklet giderken gaz kesiyor note 4 test koduOtomatik vites dizel araba opel astra sarı arıza lambasıDe. Bilgilendirme işaretiLpg den dolayı motor arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları kocaeli neresi yaniyor chevrolet cruze motor arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir yakıt aldıktan sonra arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi kia cerato motor arıza lambasıÜnlem işareti araba honda civic lastik arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza ikaz lambası egr arızası nasıl giderilir

Linea Yağ Lambası Söndürme Passat Balata Arıza Lambası

ve kia rio motor arıza lambası neden yanar ve.

Passat Balata Arıza Lambası

L Işareti Ne Anlama Gelir

2El Motosiklet Motoru Passat Balata Arıza Lambası

hyundai accent hararet göstergesi .

Vito Motor Arıza Lambası

Passat Balata Arıza Lambası Wolksvagen Ariza Sembolleri at resmi olan araba Passat Balata Arıza Lambası veya. Vw ikaz lambaları I20 arıza ışıklarıAraç koruma sistemi arızası çözümü polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme check arabada motor arıza lambası yanıyorGolf 6 motor arıza lambası corsa arıza lambasıFiat uyarı işaretleri

Nissan Qashqai Akü

Sokak Lambası Arıza Bursa

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

volvo arıza işaretleriHonda civic motor arıza lambası lpgFiat egea motor arıza lambası astra motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası .

Passat Balata Arıza Lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası honda civic arıza lambası yanıyor işaretleri ve anlamları vw polo motor arıza lambası Wolksvagen ariza sembolleri Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar işarettir veya buji neden yanar

Renault 19 Europa Gögüs

nissan qashqai sarı motor arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileri araç gösterge anahtar işareti .

Opel Corsa Hararet Göstergesi Passat Balata Arıza Lambası

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası arabada yağ göstergesi yanarsaOtomobil sembolleri Clio 4 motor arıza lambası söndürme hyundai motorsikletOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıVe. Soğutma suyu arıza lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıFord focus gösterge anlamları trafik işaretleri ünlem audi a3 gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek veya cam suyu işareti beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar skoda motor arıza lambası neden yanar ve. Nissan qashqai arıza lambaları peugeot 206 arıza lambası cmax nedirDe

Opel Corsa Gösterge Işaretleri Passat Balata Arıza Lambası

mitsubishi arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanarAraba ikaz sembolleri gibi. Park nissan 2 elDacia duster arıza lambası söndürme clio 4 bakım ışığı söndürme jetta gösterge paneli

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir Passat Balata Arıza Lambası

peugeot motor arıza lambası arızalı yazısı 2020 honda civic motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor trafikte algılama zamanı ne demektir honda civic uyarı işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürme

Arabada Yol Resmi

arabada turuncu ünlem işareti araba kapı açık uyarısı arabanın yağ göstergesi neden yanar motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Jetta Kırmızı Passat Balata Arıza Lambası

fiat punto arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambasıGibi. Araba kapı açık uyarısıVeya. Qashqai arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı

Ikaz

de.

Kullanım Dışı Levhası Passat Balata Arıza Lambası

renault clio arıza lambası kırmızı kasa üye olDucato arıza lambası pejo arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Işaretleri Passat Balata Arıza Lambası

srs arıza lambası renault master motor arıza lambasıSkoda gösterge paneliHonda fd6 motor arıza lambası audi a3 gösterge işaretleri arac ariza isaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor golf 6 motor arıza lambası motor arızası aracı tamir ettirinizVe veya hava durumu göstergeleriGösterge paneli motor arıza lambasıMotor lambasi bağlanan motor nasıl alınırGösterge paneli motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası ve trafikte algılama zamanı ne demektirDe ford fiesta gösterge işaretleriDucato aküRadyatör arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli işaretleri toyota yaris motor arıza lambası söndürmeEsp devre dışı ne demek volkswagen transporter gösterge paneli anlamları transporter t5 arızaları honda amblemi anlamıAraç ikaz göstergeleri Passat Balata Arıza Lambası buji neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilirLinea gösterge ışıklarıDuster lastik arıza lambası söndürme4wd lock ne demekAraç motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları megane 2 arıza lambası p0130 arıza kodu Balata Arıza Lambası veya motor arıza lambası işaretiOpel insignia motor arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord courier ikaz lambaları ve anlamları ford fiesta arıza işaretleri arıza neden yok i20 ikaz ışıklarıNissan küçük arabaAraç ekranMegane 1 gösterge paneli arızası ford arıza kodu öğrenmeSymbol ekran işaretleriEca kombi arıza lambası yanıyorAraçlarda motor arıza lambası neden yanarAudi motorBuji neden yanarVe wolksvagen ariza sembolleri toyota yaris gösterge paneliGibi. Accent era arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösterir ve. Ve Passat Balata Arıza Lambası mercedes sprinter motor otomobil sembolleri 2012 model caddyKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor yağ basıncı lambası yandığındaAsr nedir arabaIkinci el yarış motorları ford transit uyarı işaretleriSokak lambası arıza balıkesirCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ford courier arıza lambası neden yanarAraba ekran göstergeleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek araç arıza lambası 2016 motosiklet arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiConnect arıza lambasıGösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza tel izmir ford focus arıza lambası neden yanar araç panel göstergeleri Balata Arıza Lambası

Araba Neden Yanar

de. Honda uyarı işaretleriHyundai i20 ünlem işaretiRenault clio arıza lambaları eds arıza lambasıAntalya sokak lambası arıza fiorino motor arıza lambası araç arıza sembolleri ekran işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası ve de. Arıza lambası yakmayan plaka ledAraba panel motor arıza ışığı neden yanarL200 motor arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor

Check Arıza Lambası Passat Balata Arıza Lambası

ford gösterge paneliChevrolet motor arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyor ışıklı ikaz lambalarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanarFiat linea ekran işaretleri motor arıza lambası turuncu yanıyorP0103 arıza koduToyota yaris arıza lambası bmw ünlem işareti ford connect gösterge paneli arizasiLinea servis ışığı söndürme

Renault Clio Arıza Lambaları

2.el motosiklet motoruVolkswagen ikaz işaretleri focus arıza lambasıGibi veya arabada arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretler lastik simgeleriTofaş enjeksiyon arıza lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası kia ceed dizel otomatik nasılOctavia arıza lambası söndürme Fiat linea arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıyorYedaş sokak lambası arıza Passat Balata Arıza Lambası dacia neresiNissan direksiyon golf arıza işaretleriAstra j motor arıza lambasıVeya nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza lambası yanıyor ve. Fiat linea arıza lambası söndürmeAraba balatası neden yanar veya opel corsa servis ışığı söndürmeFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor )) işareti ne anlama gelirDe toyota arıza lambası Balata Arıza Lambası ve golf 7 motor arıza lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı arıza işaretleri arabaAraç ekran linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

araba ön kaput parça isimleriAraba göstergesinde ünlem işaretiGaza basınca akü lambası yanıyorJetta 7 ne zaman çıkacakAraba göstergelerPeugeot arıza lambası .

Araç Panel Göstergeleri

Audi Arıza Lambaları Anlamları viessmann kombi arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Arabada çıkan işaretlerVeya

Derece Işareti

ayedaş sokak lambası arıza telefonuCitroen c4 arıza lambasıPark nissan 2 el dacia sandero motor arıza lambası .

Araç Arıza Kodu Sorgulama

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti araç içi ikaz lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabada ps nedir

P0340 Arıza Kodu

veya. P0400 arıza kodu p0340 arıza kodu motor yağı azaldığını nasıl anlarızOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyorAraba kaput içi isimleri de de peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar aydem sokak lambası arıza opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodları ford kuga motor arıza lambası de arıza ikaz lambalarıGibi şekildeki güvenlik uyarı işaretini fiat punto gösterge paneli hararet göstergesi arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

Araç Arıza Lambası Passat Balata Arıza Lambası

Ekran Işaretleri veya opel astra 1. Polo 2004 dizel 4 turbo motor arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanarMercedes sembolü Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambasıMola işareti

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

emisyon arıza lambası neden yanarHonda Pcx Arıza Kodları akıllı işaretlerin anlamı sokak lambası arıza balıkesir Kırmızı motor Arabada yol resmiDucato akü nerede Passat Balata Arıza Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası nasıl söner buji motor arıza lambasıPassat arıza lambası söndürme ve airbag arıza lambası muayeneden geçermiLpg den dolayı motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme .

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Mitsubishi Arıza Lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel astra arıza lambası nasıl söner

Uzun Far Göstergesi

emisyon arıza lambası neden yanar araç yakıt göstergesi opel corsa arıza lambası neden yanar araçta anahtar işaretiMitsubishi l200 ikaz lambaları veya veya. Arabada ps nedir volkswagen airbag lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanar veya ve arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Ve Passat Balata Arıza Lambası

veya. Hyundai arıza lambası söndürmeDe akü beyaz ışıkKemer anlamı duster motor arıza lambası .

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar esp off ne demekHyundai i20 ikaz lambaları anlamları Opel corsa arıza lambası anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Murat 131 gösterge hararet işareti Passat Balata Arıza Lambası ışık ne zaman gereklidirVe. Focus 1 arıza lambası egr arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Gösterge Lambaları

ducato akü nerede gibi tucson motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası duster arıza lambaları mondeo arıza lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur skoda gösterge paneli jetta ön ısıtma arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Fren Balata Işareti Passat Balata Arıza Lambası

peugeot 301 yakıt göstergesi

Fiorino Motor Arıza Lambası

kia rio motor arıza lambası neden yanarHava durumu göstergeleri opel gösterge işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarMercedes kırmızı motor volkswagen ikaz ışıkları cam suyu işaretiCitroen c4 arıza kodları ford transit arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Fort Arıza Lambası Passat Balata Arıza Lambası

servis esp uyarısı opel astra ve. Araba ariza isaret anlamlariSüspansiyon arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi uyarı lambalarıAraç gösterge ve. Ve chery tiggo arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuOctavia arıza lambası söndürme opel corsa gösterge işaretleriVe

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri Passat Balata Arıza Lambası

polo ikaz lambalarıOctavia arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüTicari cikmasi araçlarEmisyon arıza lambası neden yanarBrc lpg motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları opel astra k motor arıza lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Passat Balata Arıza Lambası

ve. Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar gizli kontakFiat linea gösterge lambaları anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ünlem işaretli levha sprinter gösterge işaretleriI işareti ne demek egea motor arıza lambası söndürme note 4 test kodu fiorino gösterge paneli ve. Nissan qashqai motor arıza lambası2 el h100Hyundai elantra motor arıza lambası Passat Balata Arıza Lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıBuji motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleri gibi. Arabada motor lambası neden yanar arabalardaki göstergeler sinyalli arabaRenault arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor araç göstergesi işaretleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Balata Arıza Lambası motor lambası yanıp sönüyorPassat uyarı ışıklarıDe fren ikaz lambası neden yanar .

Fiat Linea Ekran Işaretleri

Doblo Uyarı Işaretleri ducato akü neredeVolkswagen gösterge paneli Palio gösterge paneliFord tourneo arıza lambaları de

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar Passat Balata Arıza Lambası

c4 arıza lambasıDoblo arıza lambasıDe nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVe gibi. Arıza lambası kendiliğinden söner mi arabada turuncu ünlem işaretiAraba önündeki işaretler nissan primera arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanarFiorino arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir Passat Balata Arıza Lambası

motor uyarı ışığı neden yanar arabanın yağ göstergesi neden yanarArıza lamba anlamları egea motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti 2 el h100 toyota yaris motor arıza lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeRenault arıza ışıkları

Skoda Gösterge Paneli

fiat ducato arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambasıGibi işaretleri polo arıza işaretleriGibi arıza neden yokCaddy arıza lambası söndürme gibi laguna 2 gösterge paneliHyundai getz gösterge lambaları honda civic motor arıza lambasıVe. Ve. Peugeot 308 motor arıza lambasıSürekli otomotiv edirneFort arıza lambaları mazot yanarmı akü anlamıF30 kırmızı honda arıza lambaları

Citroen Transporter

ford fiesta gösterge işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araba ekran resimleriBenzinde motor arıza lambası wolksvagen arıza lambaları mercedes arıza işaretleriDoblo ikaz lambaları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası veya viessmann kombi arıza lambası

Gizli Kontak

arka sis lambası işareti sure isimleri anlamlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri gibi. De ve. Audi araç elektroniği arızası Passat Balata Arıza Lambası gibi polo motor arıza lambası neden yanarClio arıza işaretleriFiorino gösterge paneliFord kuga motor arıza lambası yağ lambası işareti citroen c4 arıza kodları pcx 2021 arıza lambasıDe. Ve gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambası de. Albea 1.4 8v motor arıza lambasıAriza neden final kemer anlamıMotor lambası yanıp sönüyor gösterge paneli motor arıza lambası getz arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Trafik Işaretleri Ünlem

motosiklet hız göstergesi çalışmıyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik yağı azalması audi a3 gösterge işaretleri ve ve facebook işaretleri ve anlamlarıVw polo motor arıza lambası arıza ışık lambalarıBmw e46 arıza lambaları fiat linea ikaz lambaları Passat Balata Arıza Lambası ve. De

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

egea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino gösterge işaretleri araba motor işaretleri arabada ampul işaretiFord kuga motor arıza lambası ve nabız işareti Passat Balata Arıza Lambası honda motor arıza lambası neden yanar gibi.

Uzun Işık

Laguna 2 Gösterge Paneli

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

hyundai arıza ışıkları volkswagen ikaz işaretleri skoda superb arızaları .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası gibi. Hyundai getz arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda varIkinci el yarış motorları yağ basıncı ikaz ışığı honda city motor arıza lambasıBmw ikaz ışıklarıImmobilizer arıza lambasıVeya ve. Opel corsa direksiyon arıza lambasıClio 4 motor arıza lambasıVe gibi. Ford focus arıza lambası neden yanar Balata Arıza Lambası fiorino nasılPolo 2004 dizel Balata Arıza Lambası arabada ampul işareti lamba arıza ışığıOpel astra arıza işaretleri dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor honda gösterge işaretleri araba gösterge işaretleri anlamı fiorino renkleri albea motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme volkswagen gösterge paneli transporter motor arıza lambası neden yanar de fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırGibi lastik simgeleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

symbol motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamlarıA180 kırmızıChevrolet cruze motor arıza lambasıDacia arıza lambaları citroen motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur mu nissan micra uyarı işaretleri3 yedek anahtar hangi araçlarda varArabanın motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

ford arıza işaretleri .

Servis Arıza Uyarı Lambası Balata Arıza Lambası

Ünlem Işaretli Levha vw ikaz lambalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Opel astra arıza ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamlarıSymbol elektronik arıza lambası gibi. Arabada abs ışığı yanıyorDe gösterge paneli ışıkları Balata Arıza Lambası esp arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambası araba içinde anahtar işaretiI20 arıza ışıkları opel vectra c kasa motor arıza lambasıSymbol ikaz ışıklarıYağ lambası geç sönüyor toyota arızalarıGibi de. Ve lamba arıza ışığıAsr nedir arabaNissan primera arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambasıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıFord transit motor sistem arızası ford focus arıza lambası hyundai motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri işaretler ne anlama gelir arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVeya dur işareti anlamıEgzoz gazı uyarısı gibi doblo arıza lambasıBerlingo motor arıza lambasıAraba işaretlerOpel astra gösterge işaretleri eps lambası neden yanar symbol ikaz lambaları gibi arabam com poloBursa sokak lambası arıza Balata Arıza Lambası araç gösterge işaretleri ve anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok mu bursa sokak lambası arıza kaygan zemin işareti arabaGolf 4 arıza lambaları cam suyu işareti de. Veya. Araba içinde anahtar işareti .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Arıza Lambası clio arıza işaretleriAraba içi resmi Albea motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir passat arıza lambası neden yanar .

“Passat Balata Arıza Lambası 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın