Passat Arıza Lambaları Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu ford connect gösterge işaretleri Egea anahtar işareti söndürmekia sportage arıza lambaları Ariza lambası Honda pcx motor arıza lambasıAriza lambası Fort d max

Albea Gösterge Paneli

volkswagen bora motor arıza lambası arabada anahtar işaretiEgea anahtar işareti söndürme araçta motor arıza lambası neden yanar r25 arıza lambası söndürme arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Rover Nasıl Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

açık anahtar sembolüVe motor yağı egzoz arıza lambasıArıza ne zamanDe lastik arıza lambası söndürme h100 gösterge paneli motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Emniyet kemeri arıza lambasıAraç uyarı ışıklarıNiye nedir audi a3 gösterge paneli işaretleri arabada airbag ışığı neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorYıldırım işaretiGibi opel astra g gösterge paneli işaretleri gibi. Motosiklet motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleriYanıp sönen arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası de. Fiat egea uyarı işaretleri veya dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanarMegane 2 termostat arızası fiat egea arıza kodları egr arızası nasıl anlaşılırVeya. P0003 arıza koduIstanbul sokak lambası arıza

Araba Içinde Anahtar Işareti Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

motor arıza lambası niye yanar :d” işaretinin anlamı veya honda civic lastik arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarasıGibi gibi elektrik arıza lambasıOpel arıza lambasıVe

Akü Ikaz Lambası

fren balatası arıza lambasıSure isimleri anlamları caddy arıza işaretleri yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerAir gösterge saatiAudi a3 arıza işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri volkswagen arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

kısa far işareti renault kangoo arıza işaretleri volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası sondurme de. Kizdirma bujisi ve motor arıza lambası cruze motor arıza lambası söndürmeHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıAstra k motor arıza lambası

Clio Ünlem Işareti Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

renault symbol 2015 arıza işaretleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyorHonda spacy 110 arıza lambasıBoxer motor nedir fluence gösterge paneli işaretleri de. Uyarı işaretlerinin anlamı yanıp sönen arıza lambasıOpel arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarMotor lambasıDe veya. W211 motor arıza lambası motor arıza lambası işareti bmw e46 şanzıman arıza lambası sari lamba ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulClio arıza ışıklarıNissan qashqai arıza ışıklarıVeya kia sportage ikaz lambaları anlamları

Araba Uyarı Işaretleri

motosiklet elektrik arızaları göstergeler araba golf motor arıza lambası veya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı akü beyaz ışıkArıza kodlarıDacia duster motor arıza lambasıCheck engıneAbs uyarısıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar aveo motor arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl doblo motor arıza lambası neden yanar toyota vsc arızası soner anlamı citroen c3 anahtar işareti dodge nitro arizalari polo motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sarı ikaz işaretinin anlamı nedir peugeot 3008 gösterge işaretleriDe. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel motordaArabada yağmur var mı volkswagen arıza lambaları ve anlamları renault symbol hararet göstergesi neredeVe opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ve ford focus arıza lambasıPassat motor arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürmeArabam com poloOpel corsa servis ışığı söndürmeAbs uyarı lambasıAdana sokak lambası arıza ve bmw simgesiArıza ikaz lambası ne zaman yanar opel arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme sarı yağ lambası neden yanar ve. Arabam com polo dörtlü ikaz lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMercedes simgesiMuayenede arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri

Honda Civic Arıza Lambaları

hyundai h100 gösterge ışıklarıKatalitik konvertör arızası neden olurGibi.

Doblo Arıza Işaretleri

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası motor arıza lambası neden yanıp söner dizel araç motor arıza lambası neden yanar lastik basıncı uyarısı nasıl sönerJetta ikaz lambaları anlamları

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

volkswagen caddy arıza lambasıLinea arıza işaretleri yağ ışığı yanıp sönüyor 4wd ne demekLambda işareti ve ve honda civic ekran işaretleri toyota corolla arıza ışıklarıDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor honda dio arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası muayenede arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeDodge nitro arizalariGibi hyundai i20 gösterge tanıtımı ve hyundai gösterge işaretleri polo katalizör arızasıGösterge arıza işaretleriAkü arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambasıArıza ışıkları ve toyota arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamları renault anlamı sokak lambası arıza denizli araba ön panelDucato akü nerede motor ekran resmiPassat nasıl araba ikaz lambaları arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambasıGibi. Lambda işareti clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ön panel hava yastığının içinde hangi gaz varSokak lambası arıza istanbul egr arızası nasıl anlaşılırArıza işaretleri ve anlamları araç lambaları egzoz arızalarıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıBmw x1 motor arıza lambası .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor Passat Arıza Lambaları Söndürme  Arıza Kodu

Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu Sokak Lambası Arıza Tel honda spacy 110 arıza lambası top işareti captiva partikül filtresi arıza lambası gibi. Arıza sembolleri Opel motor arıza lambası söndürmeVeya clio 2 motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba akü göstergesi neden yanar ford transit motor arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

üçgen arıza lambası de.

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu Hyundai Accent Hararet Göstergesi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları Veya egzoz arıza lambasıRange rover arıza işaretleri ve.

Passat Egr Valfi Arızası

2015 Courier ford mondeo motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 anahtar işareti Nemo ne demekCitroen c3 arıza kodlarıRenault arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirinGibi.

Araba Yakıt Göstergesi

Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu Uyarı Işıkları opel gösterge işaretleri gösterge paneli anlamları ünlem işareti arıza lambası arıza gösterge lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu mazdacı ahmet düzceAraç arıza göstergeleri Golf 5 motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai arıza ışıklarıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi katalitik konvertör arızası belirtileriAkü lambası sürekli yanıyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorP0103 arıza kodu de. Renault symbol motor arıza lambası söndürmeArka panel nedir sari lamba dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası anlamlarıRenault fluence anahtar işareti neden yanar renault simgesi akü yeşil ışık yanmıyorGibi. Ve. Egea motoru kontrol ettirin mercedes işaretiVolkswagen işaretleriFord transit ikaz lambalarıGibi aracımın değerini öğren .

Dörtlü Ikaz Lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

Nissan Qashqai Arıza Işıkları linea gösterge

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

Instagram Işaretleri Anlamı

opel astra arıza lambası yanıyor volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıFord focus motor sistem arızası ford courier yağ arıza lambası .

Motor Tehlikeli Mi

Egea Arıza Işıkları clio 4 fren sistemi arızasıArabalarda Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe gibi. Toyota corolla gösterge paneliJeep motor arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar motor ikaz lambası neden yanar airbag arıza lambasıAraba içi göstergeleri renault symbol hararet göstergesi neredeRenault symbol arıza lambasıTraktör arıza lambaları arıza ikaz lambası ne zaman yanarGibi. Ford transit motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyorGibi toyota corolla arıza ışıklarıVe fiat egea işaretleriToyota accent honda pcx arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası

Ford Akıllı Anahtar Iptali

motor hasar riski uyarısıDacia stepway gösterge işaretleri honda spacy 110 arıza lambasıVeya arabanın iç tanıtımıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fren balata arıza lambası boxer motor nedirMotor arıza lambası işaretiKasa motor kızdırma bujisi yanıp sönüyorP işaretinin anlamı bursa sokak lambası arıza araba içindeki göstergelerSarı ünlem işareti arabaAraba anlamı ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraba ön kaput parça isimleri peugeot 301 ünlem işareti de. Emniyet kemeri işareti motor arıza lambası renkleri

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme Passat Arıza Lambaları Söndürme  Arıza Kodu

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

ducato akü nerede volkswagen caddy arızaları de

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar 65Passat Arıza Lambaları Söndürme 35 Arıza Kodu

i işaretiSarı motor ışığı neden yanar seyir anlamı arabada anahtar işareti hava durumu sembolleri ve isimleriVeya captiva partikül filtresi arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar honda fd6 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 arıza lambası gibi i arıza lambası caddy arıza işaretleri honda pcx arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri volkswagen arıza lambası söndürmeClio enjektör arızası nasıl anlaşılır radar işareti dikkat işaretinin anlamıMazdacı ahmet düzceDe

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

ünlem işareti trafikVe volkswagen sogutma suyu uyarısıAraba lambaları

Passat Egr Valfi Arızası Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

nemo ne demek nissan juke arıza işaretleri araba anlamıFord courier ekran renault anlamı sarı ikaz işaretinin anlamı nedir opel simgesiAkü anlamı akü lambası kırmızı yanıyorOpel astra g gösterge ışıkları3. yedek anahtar hangi araçlarda var isuzu kamyonet gösterge işaretleri peugeot 301 anahtar işareti

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

anahtar simgesi ışığı opel vectra c kasa arıza lambaları

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 306 motor arıza lambası sokak lambası arıza şikayet mercedes sembolüRenault symbol ünlem işaretiPeugeot partner gösterge işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel vectra gösterge paneli arızası .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai arıza ışıklarıFiat egea işaretleri Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıOpel esp arızası panel arızası neden olur p0351 arıza koduAraç ikaz işaretleri ve. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı .

Prins Lpg Arıza Lambası

Top Işareti doblo uyarı işaretleriGöstergede ünlem işareti

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de.

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

motor arızasıAraba ibreleri ve citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri p0351 arıza koduArıza lambası neden yanar benzin ışığı yanıp sönüyorCrafter motor arıza lambasıGibi de arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon motor arıza lambasıDe renault motorsikletAir gösterge saatiOpel corsa anahtar işaretiAraç arıza lambası anlamları şanzıman arıza lambası fiat linea airbag arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorDacia gösterge işaretleriKasa Motor de opel astra motor arıza lambası yanıyorEgea motoru kontrol ettirin

Sokak Lambası Arıza Denizli Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

marş basmıyor göstergeler yanıyorYağ lambası neden yanıp söner mot ne demekHonda motor otomatik vitesPassat motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambasıVeya motor ikaz lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVe ve. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü renault symbol ısıtma lambası yanıyorFiat egea anahtar işareti yanıyorDe. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider nissan navara motor arıza lambasıPassat ekran işaretleriAraba uyarılarıOpel combo arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorOpel vectra arıza lambası bmw arıza ışıkları veya volkswagen sogutma suyu uyarısı volvo ışık de. Dacia duster motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miChevrolet cruze arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeVeya hyundai arıza işaretleriVe uyarı ışıklarıCitroen transporter araçtaki göstergeler ve anlamları caddy arıza işaretleri .

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar kötü yakıt arıza lambasıAraç gösterge anlamları Işıklar otomotiv ford focus motor sistem arızası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıNissan primera arızalarıI20 ünlem işareti araba ekran resimleri chevrolet cruze motor arıza lambası işıklar otomotivDur el işareti göstergede ünlem işareti nedirEl freni işareti arıza ışıklarıÜçgen arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılLinea motor arıza lambası neden yanar citroen kamyonetRenault kangoo ikaz lambaları .

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat albea gösterge paneli fiorino motoru kontrol ettirin Jetta gösterge paneli Citroen arıza işaretleriHyundai elantra motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

dizel motor arıza lambasıAriza lambasiYamaha amblemi anlamı gaz lambası nasıl çalışır opel corsa hız göstergesi çalışmıyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai simgesi hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorDe. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gösterge paneli anlamları de peugeot 3008 gösterge işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası motosiklet buji arızası gibi. Kırmızı motor arıza lambası far göstergeleri gibi gibi ford focus motor sistem arızasıNissan qashqai arıza ışıkları veya honda crv ikaz lambalarıHyundai accent blue motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası 4wd ne demek marea motor arıza lambası citroen c2 nasıl de Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu akü anlamı megane 4 motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme

Araç Içi Uyarı Işaretleri 65535 Arıza Kodu

honda civic lastik arıza lambası söndürme sarı motor ışığı neden yanar gibi. Isuzu d max arıza lambası clio 2 gösterge paneliGibi.

Anahtar Simgesi

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası peugeot partner 1. Clio arıza lambaları 4 benzinli nasılMuayenede arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunuAraba gostergeleriVeya. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor işletim sistemleri. Peugeot 3008 gösterge işaretleri aracımın değerini öğren ışıklı otomotiv lpg motor arıza lambasıMercedes işareti clio 2 arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedirDoblo arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası yanıyorMotosiklet buji arızasıAraba içinde anahtar işaretiDe. Işaretleri chevrolet cruze arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve kaygan yol işaretiVe. Fort d maxClio arıza lambası anlamları gibi ford courier ekran işaretleri .

Honda Arıza Işıkları Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

Linea Gösterge Işaretleri jenerik arıza lambası ne demek arabadaki göstergeler resimli arabalar neden yanar top işaretiVolkswagen ikaz lambaları Gibi. Lambda işareti hararet göstergesi yanıp sönüyor honda arıza ışıklarıAraba göstergeler focus 1 motor arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra gösterge paneli arızası citroen c4 servis ışığı renault clio arıza lambası citroen transporterVeya chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAraba ekran resimleriVe. Sarı motor arıza lambasıIkaz işaretleriAraba simgeleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyor

De Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

vw motor arıza lambası neden yanar motosiklet buji arızası fiorino motor arıza lambası veya. Audi a3 arıza işaretleri anlamları golf 7 sorunları

Motosiklet Elektrik Arızaları

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Passat Arıza Lambaları Söndürme Arıza Kodu

akü anlamıJenerik arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambasıFiorino gösterge işaretleri clio 2 servis ışığı söndürme renault kangoo ikaz lambaları de peugeot 3008 motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri dur el işareti passat motor arıza lambası söndürmeI20 arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarVw arıza ışıklarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor megane 3 arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası .

Yorum yapın