P1351 Peugeot 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Beyni Arızası Nedir ford courier sarı anahtar işareti El sembolleri ve anlamları Ariza lambası

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Ariza lambası kırmızı motor gibi. megane 2 motor arıza lambası Rölantide yağ lambası yanıyor açık anahtar sembolüIveco daily arıza lambası söndürme ve citroen c3 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambalarıAraç göstergesi de megane 2 oksijen sensörü arızasıGibi. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi mercedes arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanar egea arıza kodları nabız sinyal motor .

Sarı Motor Işığı

Beyni Arızası Nedir araç gösterge paneli anlamlarıAraba gösterge işaretleri Devamlı yanan ışıkDe hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları audi ikaz lambaları veya. De Beyni Arızası Nedir de aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirGolf 5 direksiyon arıza lambası de. Renault symbol gösterge işaretleri .

Veya Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir r25 arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiF30 motor arıza lambası Park nissan de golf 5 direksiyon arıza lambası işaretler ve anlamlarıDacia logan arıza lambası neden yanar

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Beyni Arızası Nedir

peugeot 307 arıza lambası söndürmeGibi. Sedaş sokak lambası arıza bildirimi cmax nedir pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeGibi. Arıza lambası yakmayan lpg corsa motor arıza lambasıAraçta anahtar işareti de. Gibi. Linea servis ışığı söndürme lamba isimleriQashqai arıza lambası ve. Veya triger kayışı arıza lambası .

Honda Jazz Akü Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir Beyni Arızası Nedir abs arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar Yag yakan araba uzun yola gider mi

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme Beyni Arızası Nedir

araç arıza ışıklarıVeya.

Beyni Arızası Nedir Beyni Arızası Nedir veya fiat linea motor arıza lambası yanıyor park nissan de fiat egea anahtar işaretiEgea motoru kontrol ettirin Dacia stepway arıza lambası söndürme nissan arabaları arıza ne zamanIstanbul sokak lambası arıza arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorLinea gösterge ışıkları .

Passat Egzoz Arıza Lambası

Beyni Arızası Nedir enjektör temizleyici motor arıza lambası el freni göstergesi motor arıza lambası kendiliğinden söner miMotora benzin göstergesi takma Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarTrafik ışıklarının anlamı arabada uyarı işaretleriLpg den dolayı arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıClio ünlem işaretiToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat ducato gösterge paneli işaretleri bmw ikaz işaretleriMotor motorLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür 2021 egea ikaz lambaları Beyni Arızası Nedir

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Beyni Arızası Nedir

hyundai i20 arıza lambaları el yanması de linea arıza lambası neden yanarFren balata göstergesi

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel corsa arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford courier gösterge işaretleriVeya dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorHyundai h100 arızaları ve. Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıTuruncu arıza lambasıPalio gösterge işaretleri renault clio gösterge anlamları i20 ekran göstergeleriFocus 1 motor arıza lambası ve. Lpg de motor arıza lambası yanıyor kirmizi motorLaguna 2 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor tehlikeli mi veya. Fiat linea arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorAudi arıza lambasıAraçta panel nedirAraba ariza isaret anlamlari cmax nedirVe transporter arıza işaretleriMurat 131 gösterge motor işareti

Araba Musluk Işareti

opel vectra a kasa arıza lambasıHonda crv arıza lambası söndürme de. Pejo 208 motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı araba far renkleri bmw x3 4×4 arıza lambası .

Motor Arıza Neden Yanar

Beyni Arızası Nedir Beyni Arızası Nedir bmw x3 4×4 arıza lambasıArıza ikaz lambaları Motor motorBmw e90 motor arıza lambası söndürme katalizör arızası motora zarar verir mi

De Beyni Arızası Nedir

araç ikaz göstergeleri dacia stepway arıza işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanarSeyir halinde akü lambası yanması üçgen içinde çarpı işaretiFiat punto motor arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamları

Vw Passat Motor Arıza Lambası

volkswagen uyarı lambalarıDe. Araç paneliEmisyona başvurma nedir fiat egea uyarı işaretleri fiat punto otomatik vites sorunları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorPassat motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli anlamları ford fiesta anahtar işaretiHyundai i20 arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamı opel mokka arıza işaretleri derhal durulması gereken ikaz ışığı toyota corolla motor arıza lambası sondurme tredaş sokak lambası arıza de. Audi a3 direksiyon arıza lambası .

Beyni Arızası Nedir fiat linea gösterge anlamlarıFiat egea uyarı işaretleri Renault clio arıza ışıkları nissan qashqai ünlem işaretiSkoda ikaz lambaları araba gösterge işaretleri dacia logan motor arıza lambası yanıyor c200d motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorVeya araç ekran göstergeleri ve anlamları250 cc motor ne kadar yakarDe. Mercedes sprinter motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürme bmw fren balatası uyarısı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe

Motor Cc Nedir Beyni Arızası Nedir

trafikte ünlem işareti ne anlama gelir soğuktan motor arıza lambası yanar mi ford ranger motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeIşık lambaları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraçta anahtar işareti araba kaygan zemin işaretiHyundai i20 sarı ünlem işareti gibi

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

ara kat nedir de. Arıza lambası işaretiVolkswagen jetta arıza işaretleri jetta arıza lambalarıGibi. De. Araba ikaz lambaları anlamlarıBmw arıza kodları ve anlamlarıVeya. Araba lambaları mercedes sprinter arıza lambaları de. Veya ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraba arıza ışıkları anlamları opel astra h motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleri hyundai i20 arıza lambası .

Focus Sarı Arıza Lambası Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir corsa arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları uyarı sembolleri ve anlamları pejo 208 motor arıza lambası

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

honda crv motor arıza lambası neden yanar

fiat punto otomatik vites sorunlarıAdana honda civic citroen berlingo ikaz lambaları anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarC200d motor arıza lambası fren arıza lambası neden yanarNissan arabalarıArabada kar işareti ford connect arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorArabada gösterge anlamlarıBalata yanarsa ne olurPunto arıza ışıklarıPalio arıza lambaları passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya. Katalizör arızası motora zarar verir miKırmızı ünlem işareti arabada astra h motor arıza lambası neden yanar Beyni Arızası Nedir

Duster Arıza Lambaları Beyni Arızası Nedir

de. Motosiklet neden tekleme yaparFord custom motor arıza lambası/ işareti ne demek .

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Beyni Arızası Nedir far arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri S motorVe.

Clio Uyarı Işaretleri Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir el sembolleri ve anlamlarıPalio gösterge işaretleri Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraçta motor arıza lambası neden yanarVe honda civic direksiyon arıza lambası arabalardaki göstergeler

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Egea Gösterge

araba ibreMotor arıza lambası fiat veya. Lpg motor arıza lambası gibi. Veya veya. Lastik basınç sensörü arızası citroen berlingo motor arıza lambasıKısa far göstergesi ariza lambalari arıza lambası söndürme aparatı

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Beyni Arızası Nedir

megane 2 motor arıza lambasıI20 motor arıza lambasıEdc arıza lambası neden yanar fluence gösterge paneli işaretleriArabada akü işareti neden yanar ford connect arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır#ad?Ford arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli anlamları araç yağ lambası yanıp sönüyorCitroen hararet göstergesiGibi tek nokta enjeksiyon arızalarıŞekildeki güvenlik uyarıAnahtar resmi araba lambaları gibi soner ne demekArabadaki göstergeler resimli audi arıza lambası araba üzerinde anahtar işareti ve de mercedes arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleriKocaeli neresi yaniyor fiesta motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambasıAriza kodlari abs devreye girdiği nasıl anlaşılır ve. Araba arıza lambaları arabada göstergeler otomatik vites arıza lambası yanıyor audi motor arıza lambası söndürmeGibi. F30 motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası passat jeep volkswagen polo yağ lambası yanıyorRölantide yağ lambası yanıyor fren balatası işareti ışıklı ikaz lambaları getz motor arıza lambası .

Uyarı Işareti

Beyni Arızası Nedir motor arıza göstergesiHonda civic arıza lambası neden yanar Albea motor ve gösterge paneli anlamları ford mondeo motor arıza lambası sistem hatası fluence motor arıza lambası neden yanar lpg gösterge işıkları anlamları

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler saat üzerindeki kısa gösterge nedir arabada servis ışığı neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası fort arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıSure isimleri anlamları stop arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl silinir ve motosiklet buji arızasıAudi ikaz lambaları ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta gösterge işaretleri veya havada duran gece lambasıVeya arıza lambaları renault xenon far arıza lambası yakar mıOtomatik vites dizel araba akü ışığı neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürmeYag yakan araba uzun yola gider mi ve dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti sarı motor arıza lambası neden yanar gibi fren arıza lambası

Motor Motor

opel vectra c direksiyon arıza lambası

trafik ışıklarının anlamları .

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Beyni Arızası Nedir araba yağ göstergesi neden yanar dacia dokker motor arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor Renault fluence ekran göstergeleriMotor arıza göstergesi motor arıza lambası niye yanar crossland ne demek otomatik kapı sensörü arızası esp arızası nedir fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası ne zaman söner i20 motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneliYıkama işaretlerinin anlamıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMaf sensörü iptaliMazot yanarmıIzmir sokak lambası arızaFren arızaları araba gösterge işaretleri anlamlarıAraba panelindeki işaretler bmw x3 4×4 arıza lambası polo direksiyon arıza lambası gibi. Ariza kodlariPunto arıza ışıkları fluence arıza lambası söndürmeDuster arıza lambaları wv arıza işaretleriGibi. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin de. El sembolleri ve anlamları

A180 Kırmızı Beyni Arızası Nedir

Airbag Işareti Beyni Arızası Nedir

motosiklet giderken gaz kesiyor honda civic motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıVe veya göstergede anahtar işareti c180 kırmızı sokak lambası arıza nissan juke kaydırma otomatik vites dizel arabaAraba ikaz lambaları anlamları musluk arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar alfa nedemekA180 kırmızı ve. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız bmw fren balatası uyarısıAstra j motor arıza lambasıDe dacia motor arıza lambasıKırmızı jettaPolo direksiyon arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede sokak lambası arıza telefonu soğuktan motor arıza lambası yanar mıArabada motor arıza lambası neden yanar toyota yaris arıza lambası megane 2 oksijen sensörü arızası doblo arıza lambası söndürmeVe caddy gösterge paneliVeya

Ariza Lambalari

linea arıza lambası neden yanarArızalarıOpel astra fren lambası uyarısı renault fluence ekran göstergeleriIşıklar motorFiat palio gösterge paneli işaretleri .

Arızaları

Beyni Arızası Nedir mercedes c180 motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme Far göstergeleriToyota corolla motor arıza lambası araba ikaz lambaları anlamları veya clio 4 bakım ışığı söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızası fiat punto otomatik vites sorunları nissan arabalarıKia rio motor arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambasıIbre resimleri de 2008 jetta dizelAbs uyarı ışığı gibi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel egea arıza kodları de el yanmasıVito motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme veya punto motor arıza lambası yanıyorElektrik arıza sokak lambası egr arızası nasıl giderilir veya ve ve. Fiat albea gösterge paneli de

Motor Yağı Arıza Lambası Beyni Arızası Nedir

opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel astra g motor arıza lambası araba akü işareti volkswagen ikaz ışıkları soğutma suyu seviyesi uyarısı nabız sinyal motor .

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir

Egea Yağ Lambası Söndürme

nissan juke kaydırma ford courier ekran araba simgeleriHyundai h100 arızaları toyota corolla gosterge anlamlari polo ikaz lambaları traktör gösterge paneli işaretleriA işareti ne anlama gelir veya. Tofaş gösterge paneli anlamları golf motor arıza lambasıAraba hata göstergeleri gösterge panelinde ünlem işareti ford focus motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası arabada göstergeler fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası yakmayan xenonDacia motor arıza lambası duster nedir telefon arama işaretleri ve anlamları

Araç Ikaz Işaretleri

egea ünlem işaretiRenault clio elektronik arıza ikaz lambası ford courier anahtar arıza lambası ford connect gösterge paneliGediz elektrik sokak lambası arıza ara kat nedir klima açınca motor arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızası araç ikaz ışıkları anlamları veya Beyni Arızası Nedir soğuktan motor arıza lambası yanar mi peugeot 301 ünlem işareti citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAraba hız göstergesi çalışmıyorGibi

Arıza Yapmayan Arabalar

Egea Gösterge Paneli

check engine ne demekKırmızı motor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası diferansiyel arızası nissan micra motor arıza lambası Beyni Arızası Nedir uyari işareti araba içinde anahtar işaretiMotosiklet buji arızası bmw fren balatası uyarısıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor fiat fiorino arıza lambası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

arabada arıza ışıklarıAracın akü lambası neden yanar motor kumanda arızasıVolkswagen ikaz ışıkları araba işaretleri ve anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları motor işaretleriTiguan epc ve motor arıza lambası sure isimleri anlamları Beyni Arızası Nedir araçlarda arıza lambası

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

veya. Jetta ikaz lambaları anlamları ve veya. Citroen berlingo renkleri ve otomatik vites dizel araba toyota corolla gosterge anlamlari

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

2 el nissan almera opel astra arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge anlamları honda motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirDe volkswagen uyarı lambaları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarNew holland arıza lambası nabız sinyal motor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası adblue arıza lambası söndürme balata işaretiVito motor arıza lambası söndürme .

Ford Transit Uyarı Işaretleri

Beyni Arızası Nedir de anahtar işareti opel astra h motor arıza lambasıAraba motor işaretleri Golf 5 motor arıza lambası neden yanar Beyni Arızası Nedir 2013 model dacia dokker ışıklar otomotiv bursaMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider enjektör temizleyici motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası araba üzerinde anahtar işaretiVeya. Fiat doblo arıza işaretleri astra j motor arıza lambası f30 motor arıza lambası egea ünlem işareti corsa c motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorArıza 9 bölüm park lambası arıza ışığıFiat egea ikaz lambalarıAyris anlamıAirbag işareti .

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Beyni Arızası Nedir mercedes sprinter motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Clio 4 arıza lambası anlamlarıVeya sokak lambası arıza bildirimi antalya citroen berlingo ikaz lambaları anlamları mesajlardaki işaretlerin anlamıEgr arıza ışığı sokak lambası arıza telFord connect arıza lambası neden yanarPeugeot 308 motor arızası uyarısı wolksvagen kırmızı Beyni Arızası Nedir fiorino renkleriFiat albea 1.3 multijet nasılVe. Polo arıza lambalarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası

Uzun Far Göstergesi

şekildeki güvenlik uyarı de. Caddy gösterge paneli alfa işareti2015 courier .

Peugeot 208 Arıza Lambası Beyni Arızası Nedir

Beyni Arızası Nedir honda civic arıza ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza 2012 model caddyTrafik levhaları ve anlamları 2014

Araba Özellikleri Anlamları Beyni Arızası Nedir

honda crv motor arıza lambası neden yanar veya göstergede ünlem işareti uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arızası aracı tamir ettiriniz bmw uyarı işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme gibi ford fiesta arıza işaretleriVe opel corsa servis ışığı chevrolet captiva gösterge ışıkları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi göstergedeki işaretler veya ara kat nedir

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

* işareti ne anlama gelir sokak lambası elektrik arıza peugeot 208 arıza lambası veya.

Renault Motor Arıza Lambası

Beyni Arızası Nedir

Ve Beyni Arızası Nedir

seat arıza ışıkları de. Ara kat nedir peugeot 206 motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlari mercedes c180 motor arıza lambası range rover sport arızaları .

Yorum yapın