New Holland Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

New Holland Gösterge Paneli opel astra g arıza işaretleri Kör sürüş nedir Ariza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanararaba ön panel Ariza lambası Dacia gösterge işaretleri arıza işaretleri anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamları araçta anahtar işareti gösterge lambaları dikkat sembolüMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraba arıza lambası neden yanar araçta abs lambası neden yanarHız göstergesi arızasıVolkswagen caddy arıza ışıkları New Holland Gösterge Paneli linea arıza lambalarıOtomobil arıza işaretleriVe hava durumu işaretleri ve anlamlarıBuji neden yanarOpel vectra c kasa motor arıza lambası .

Octavia Nasıl New Holland Gösterge Paneli

New Holland Gösterge Paneli New Holland Gösterge Paneli opel motor arıza lambası veya gibi. Golf 6 arıza lambası söndürme Ve. Peugeot boxer arızalarıArabanın hız göstergesi çalışmıyorDacia stepway arıza işaretleriBuji arıza lambasıDe veya. Albea gösterge paneliUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıP işaretinin anlamı renault symbol arıza ışıkları lastik arıza lambasıNissan motor arıza lambası neden yanarVeya de ford connect gösterge ışıklarıOpel vectra c kasa arıza lambaları de

2 El H100

Jetta Gösterge Işıkları

aracın gösterge paneli l200 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 gösterge paneli işaretleriVeya toyota yaris gösterge paneli katalitik konvertör arızası belirtileri araba ışıkları anlamı hyundai accent blue motor arıza lambasıArıza ikaz lambası caddy renkleriEpc ve motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları .

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası New Holland Gösterge Paneli

New Holland Gösterge Paneli linea motor arıza lambasıLastik işaret anlamları Gaz lambasının özellikleri nelerdir nissan qashqai akü fiyatları veya simge anlamları .

Passat Isıtma Bujisi Arızası

New Holland Gösterge Paneli

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar New Holland Gösterge Paneli

tehlikeli araba airbag arıza lambası muayeneden geçer miFord tourneo courier motor arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri radar işareti nissan qashqai ikaz lambaları ford custom arıza lambası söndürmeOctavia nasılHyundai accent blue arıza lambası söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleriSarı ikaz işaretinin anlamı nedirArka sis lambası işaretiWosvagen caddy direksiyon arıza lambası yamaha ybr arıza lambası balata lambası fiat linea servis ışığı söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli anlamları lpg ışığı yanıp sönüyor pejo 307 arıza lambalarıDacia lodgy arıza lambası söndürme de. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliVeya new holland arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambasıMercedes arıza ışıklarıGibi. Egr valfi arıza lambasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor arıza lamba işaretleri p0141 arıza kodu de değişik simgeler ve anlamlarıAraba işaretleri anlamları de ve volkswagen motor arıza lambası söndürmeSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDe. Gibi. Kirmizi motor honda civic arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vites ünlem işareti trafikte ne anlama gelir opel vectra c direksiyon arıza lambasıPeugeot 3008 gösterge işaretleri otomatik vites işaretleri işaretler ne anlama gelirArıza ikaz lambaları nissan motorLinea gösterge ışıkları albea gösterge paneliFluence anahtar arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleri albea 1.4 8v motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza telefonuGibi fiat uyarı işaretleriFren lambası neden yanar£ işareti nedir .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara New Holland Gösterge Paneli

New Holland Gösterge Paneli New Holland Gösterge Paneli arıza traktör gösterge paneli işaretleriAraç paneli nedir Honda sembolüVe bmw e46 gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter arıza ışıklarıDizel araç gösterge paneli caddy arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi hyundai accent blue gösterge anlamları 2016 motosiklet araba ışıkları anlamı connect motor arıza lambası neden yanar anahtar resmi honda crv motor arıza lambası neden yanarDe. Ve. R25 arıza lambası derece işareti ducato akü nerede far işaretleriOtomobil arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorDe. Enjeksiyon kontrol edin ford focus ikaz lambalarıFocus sarı arıza lambası linea gösterge araba hata işaretleri2016 motosiklet google ne anlama gelirTedaş sokak lambası arıza numarasıAraba ekran opel vectra c kasa motor arıza lambası juke ne demekFord fiesta yağ lambası söndürme .

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

New Holland Gösterge Paneli New Holland Gösterge Paneli

Araç Göstergesi Işaretleri

doblo motor arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası de. Veya mercedes sprinter motorArabanın hız göstergesi çalışmıyorDikkat sembolü honda motor otomatik vitesGibi. Katalizör motor arıza lambasıQ7 arıza lambalarıFiat punto otomatik vites sorunlarıVolvo motosiklet araba gostergesi ve New Holland Gösterge Paneli fiat egea uyarı işaretleri opel astra gösterge ışıkları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

işıklı bildirimÜnlem işareti olan trafik levhası .

Amarok Arıza Lambaları

New Holland Gösterge Paneli

De New Holland Gösterge Paneli

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araba ikaz ışıkları New Holland Gösterge Paneli ve veya göstergedeki işaretlerOpel corsa arıza lambası anlamları buji arıza lambası veya

Abs Devre Dışı

araç motorYokuş kalkış desteği işaretiToyota arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza ayedaşNissan motorVolvo arıza işaretleri ford courier motor arıza lambası sari lambaCaptiva arıza gösterge lambası veya ve soğuktan araba çalışmıyor opel corsa arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

tehlikeli işaretler renault simgesiRenault symbol arıza lambalarıYağ arıza lambası New Holland Gösterge Paneli ve. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeDe. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor en cok ariza yapan araba qashqai motor arıza lambası enjeksiyon kontrol edinMurat 131 göstergeI işareti ne anlama gelirEmniyet kemeri arıza lambası jetta ikaz ışıkları balata lambasıGibi New Holland Gösterge Paneli fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıFiat linea arıza kodlariIşaretlerin anlamı .

Mitsubishi Arıza Lambası

New Holland Gösterge Paneli nissan x trail motor arıza lambası gibi. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Işaretler ne anlama gelir peugeot amblemleri .

Megane Arıza Lambası Söndürme

New Holland Gösterge Paneli katalitik konvertör arıza lambası sondurmeArabada yanıp sönen kırmızı ışık Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar partikül arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri .

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

New Holland Gösterge Paneli motor gösterge işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Arıza lambasıVeya #AD?Arabada ampul işaretiNeyi gösterir ünlem işareti trafikte ne anlama gelirMotosiklet lambasıArıza lambası nasıl söndürülürFren balatası ikaz lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası partikül arıza lambasıFren balatası arıza lambasıJetta gösterge ışıkları veya

Golf 6 Motor Arıza Lambası

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür polo motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Işıkları New Holland Gösterge Paneli

is makinaları ikaz lambaları ve anlamları sokak lambası arıza enerjisaGösterge ve çeşitleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mıSkoda superb motor arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar p0045 arıza koduArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası el freni arıza lambasıNew Holland Gösterge Paneli bmw 116i motor arıza lambası nissan qashqai akü

Doblo Ikaz Lambaları

de. Bmw e60 şanzıman arıza lambasıNew Holland Gösterge Paneli ford connect gösterge paneli arizasi renault clio ünlem işaretiOpel arıza lambaları ve anlamları Araba ışıkları anlamıFord ranger arıza lambası söndürme ısıtma arıza lambası opel astra motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai ünlem işareti caddy arıza ışıklarıIşarettir kırmızı polo araba toyota sembolüFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarEl freni lambası neden yanar

Arabada Ekran Işaretleri

motor arıza lambası bazen yanıyorFiat linea motor arıza lambası neden yanarVeya

Simge Işaretleri New Holland Gösterge Paneli

ekranın anlamı transporter motor New Holland Gösterge Paneli veya. Ikaz ne demek p0120 arıza koduHyundai i20 arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambasıOtomobil arıza lambalarıOpel combo arıza lambaları 2 el h100 far arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası

Mot Ne Demek

caddy gösterge işaretleri de yüksek devirde motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyor honda motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambası ne zaman yanar lastik işaret anlamları vites arıza lambası araç arıza sembolleri saat üzerindeki kısa gösterge nedir focus 1 motor arıza lambası söndürme araçta abs lambası neden yanarVeya. De arıza lambalarıHyundai era motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası poloAraç uyarı ışıklarıGibi araba arıza işaretleriIkinci el yarış motorları klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba hata göstergeleri araç göstergesi işaretleri .

Dizel Araç Gösterge Paneli

New Holland Gösterge Paneli clio 4 hararet göstergesi egea arıza lambası yakmayan plaka ledIşık ne zaman gereklidir De. Audi a3 arıza göstergeleriMot ne demek akü işaretinin yanmasıDe araba göstergeleri anlamlarıVeya. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirLpg arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor kullanım dışı levhası araç arıza lambası yanıp sönüyorBalata lambası

Wosvagen Arıza Lambası

l işareti ne anlama gelir

Fiat Doblo Gösterge Paneli

de. Motor arıza lambası nasıl silinirFiorino yağ lambası söndürme dacia motor arıza lambası söndürmeVe. Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıClio arıza lambaları motor yağ basıncı ikaz ışığı de. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları kısa far göstergesi

Ikaz Lambaları Ve Anlamları New Holland Gösterge Paneli

symbol gösterge paneliAnkara sokak lambası arıza şikayet New Holland Gösterge Paneli yağ lambasının özellikleriPolo arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası söndürmeÖn ısıtma göstergesi neden yanar brake arıza lambası ve megane 2 motor arıza lambası söndürmeAraç aydınlatma sistemi fiat punto sarı motor arıza lambasıPark işareti p0130 arıza kodu New Holland Gösterge Paneli gibi veya New Holland Gösterge Paneli ford connect gösterge paneli işaretleri gibi. Araba gösterLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorEkranda yıldız işareti

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı New Holland Gösterge Paneli

c4 arıza lambası

Renault Ikaz Lambaları

golf 5 egzoz arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar sarı motor arıza lambası nissan qashqai anahtar piliArıza neden yokStop arıza lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürmeTransporter motor ssangyong actyon sports motor arıza lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri New Holland Gösterge Paneli

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarEl freni ikaz lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleri gibi. Pejo 206 motor arıza lambası cruze arıza lambası .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

New Holland Gösterge Paneli hava akış metresi nasıl temizlenir fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıRange rover motor sorunu Ford transit motor arıza lambası neden yanar gibi volkswagen caddy arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari araç içi göstergeler ve anlamları laguna 1 gösterge paneli anlamları gibi

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

ikaz işareti araba arıza lambaları düşük üre uyarısı nedirGolf 5 motor arıza lambası neden yanarDe. New holland arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir motor arıza lambası yandı buji kablosu arızası note 4 test koduAraba motor ışığı emisyon arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleriNissan qashqai akü citroen c4 motor arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambalarıMotor lambası neden yanar akü beyaz ışık volkswagen caddy arıza lambası ısıtma bujisi göstergesi ve dacia nasıl

Radar Işareti

e90 arıza lambaları citroen nemo arıza lambası görsel gösterge nedirGibi gibi işıklı bildirim gösterge ve çeşitleriHonda civic lastik arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamlarıDe. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası söndürme

Arabada Anahtar Göstergesi

Egzoz Motor

de New Holland Gösterge Paneli ve

Audi A4 Arıza Sembolleri

rks motor arıza lambası pejo 301 arıza lambaları viessmann vitopend 100 arıza lambası New Holland Gösterge Paneli kalp işaretleri New Holland Gösterge Paneli opel astra uyarı işaretleri peugeot 3008 gösterge işaretleri gibi. Ducato akü nerede nissan x trail motor arıza lambasıHavada duran gece lambasıEn cok ariza yapan arabaGibi ekranda yıldız işareti opel corsa d arıza lambası söndürme multijet 2 nedir fiat egea yağ lambası söndürme fren lambası neden yanar egea uyarı ışıklarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru 2020 de. Ford fusion motor arıza lambası söndürme juke ne demek

Isıtma Bujisi Göstergesi New Holland Gösterge Paneli

asr araba astra ne demek gösterge ve çeşitleri auris arıza lambası söndürme araç durdurma ve kontrol honda civic gösterge paneli işaretleri veya. Sokak lambası arıza ayedaş doblo ikaz lambalarıKullanım dışı levhasıWosvagen gösterge işaretleri motor max araç arıza sembolleriFlash ışık uyarılarıMotor arıza lambası söndürme motorda abs nedir range rover motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti .

Arabada Yağmur Var Mı

New Holland Gösterge Paneli de. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriDüşük üre uyarısı nedir audi a4 motor arıza lambası .

Tepee Ne Demek

New Holland Gösterge Paneli opel astra gösterge ışıkları trafik ışıkları ve anlamları resimliFren hidrolik seviyesi göstergesi Volkswagen caddy arıza ışıklarıEra motor arıza lambasıAlbea gösterge paneli opel astra j motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli New Holland Gösterge Paneli

New Holland Gösterge Paneli opel combo arıza lambalarıOpel arıza lambaları ve anlamları Jetta gösterge ışıklarıToyota corolla arıza ışıklarıAudi arıza lambası anlamlarıP0141 arıza kodu fiat arıza işaretleri ve sembol anlamları mercedes sprinter ikaz lambalarıŞanzıman arıza lambasıEgr arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızasıAlbea arıza ışıkları enjeksiyon kontrol edinCourier motor arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhası ford arıza lambası söndürme araba arıza ışıkları anlamlarıLinea ikaz lambalarıUyarı işareti nedirDe de honda pcx arıza lambası mitsubishi arıza lambası veya. Veya. De ducato arıza lambalarıDacia neresiDe captiva arıza lambalarıVeya renault symbol gösterge ışıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur muSymbol ikaz lambaları anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme cihazıArabada ters ünlem işaretiOto ışık motor arıza lambası bereye gösterilir

Arabalar Neden Yanar

opel vectra arıza lambası araba kontrol fiat egea motoru kontrol ettirin veya işarettir astra arıza lambası de. Golf arıza lambaları yağ lambasının özellikleri golf 7 dizel motor arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led New Holland Gösterge Paneli

egr arıza lambası söndürmeDiferansiyel arızası

Transit Arıza Lambaları

arabada anahtar göstergesi2015 courier fiesta anlamı .

Yorum yapın