P1300 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1300 audi a4 gösterge paneli işaretleri Kia sportage arıza lambaları Ariza lambası citroen nemo nasılrenault gösterge anlamları Ariza lambası Fiorino gösterge paneliAraç gösterge işaretleri anlamı ford focus ikaz lambaları anlamları antalya sokak lambası arıza .

Arızası

P1300 Renault Megane Arıza Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurmeHonda c max motor Ingiliz anahtarı arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar ve honda civic fd6 motor arıza lambası araba panel işaretleriDacia uyarı ışıkları pejo 206 motor arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambasıC200 motor arıza lambası

Prins Lpg Motor Arıza Lambası P1300

Audi Motor Arıza Lambası motor ışığıHonda c max motor Doblo motor yağ basıncı az uyarısıMotor yağı basınç hatası peugeot hararet lambasıDe. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları .

Transporter T5 Arızaları

P1300 Arabadaki Ikaz Işıkları kullanım dışı levhasıHonda crv motor arıza lambası

Arıza Işaretleri P1300

Uzun Far Kısa Far Işareti mercedes sprinter gösterge işaretleriHonda crv motor arıza lambası Ve. Dacia logan arıza lambası neden yanar

2 El Motosiklet Motoru

Mini Cooper Arıza Işaretleri anahtar işareti araba ford connect gösterge paneliHonda crv motor arıza lambası Dacia dokker arıza lambası söndürmeOto arıza lambaları renault clio arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner simge anlamları dacia gösterge paneli 9 ışık nedirIşık ne zaman gereklidir mercedes sprinter ikaz lambaları .

Megane 3 Motor Arıza Lambası P1300

P1300 Fort Arıza Lambaları audi motor arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli işaretleri focus 3 arıza lambası ariza bu hafta yok mu golf arıza lambası söndürme motor arıza lambası işaretiDoblo motor arıza lambası yanıyor

Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Samsun Sokak Lambası Arıza

Ford Focus Gösterge Anlamları de gösterge paneli motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor Arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleriCaptiva motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıGörsel gösterge nedirCorsa arıza lambasıDe polo uyarı işaretleri mercedes c200d motor arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar uzun far işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olur P1300 kia rio motor arıza lambasıTransporter motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeAraba panel işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerToyota check engine yağ işaretiAraba panel işaretleri mitsubishi arıza lambasıKia arıza işaretleriArabada kırmızı ünlem işaretiOpel arıza lambası anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriGibi dacia sandero arıza lambaları fiat motor arıza lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme P1300

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor hyundai motor arıza lambası veya. Doblo motor arıza lambası yanıyor Motor yağı egzoz arıza lambası .

Fiesta Motor Arıza Lambası

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası ariza lambasiPrins lpg motor arıza lambası Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamları P1300 araç göstergeleri anlamlarıVe saatlerin anlamları 2013Mercedes hız göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia duster motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretlerJetta 7 ne zaman çıkacakIkaz işaretleriNissan micra sarı motor arıza lambası

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti veya peugeot 206 motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretlerPrins lpg motor arıza lambası Isuzu d max 4×4 arıza lambası motorsiklet arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme kaç çeşit fren sistemi vardır veya motor arıza göstergesi far arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıFiat ikaz lambaları araç yağ lambası yanıp sönüyor ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası ellerin içinin yanmasıHonda fd6 motor arıza lambası dur işareti anlamı dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor fiorino gösterge paneli skoda arıza lambasıAraç lambaları

Golf Arıza Lambası Söndürme

Passat Arıza Göstergeleri ışık hızPrins lpg motor arıza lambası Duster motor arıza lambası ve. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürme .

Gibi P1300

Araba Kaput Içi Isimleri ford connect arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri Focus 1 motor arıza lambası lancer arıza lambasıOpel corsa hata kodları uzun ışık lancer nasıl araç ikaz göstergeleri wosvagen tucson ford connect gösterge paneliAlbea motor arıza lambası söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Arabada Kaygan Zemin Işareti peugeot 307 motor arıza lambası söndürme kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi jetta arıza işaretleriSeat leon arıza işaretleri Veya P1300 otomatik park eden arabalarArıza gösterge lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Passat Isıtma Bujisi Arızası P1300

Park Otomotiv Nissan arabanın hız göstergesi çalışmıyorSeat leon arıza işaretleri Gibi. Passat gösterge işaretleri de ve oto arıza kodları işaretleri ve anlamları aracımın motor arıza lambası yanıyor ve.

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

Transporter T5 Arızaları 301 motor arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıMini cooper arıza işaretleri Opel astra j arıza işaretleri bmw x1 motor arıza lambası renault simgesiVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar el işaret anlamlarıUzun far işareti

Iveco Daily Motor Arıza Lambası P1300

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar ısuzu d max arızaları fiat linea motor arıza lambası motoru kontrol ettirinMini cooper arıza işaretleri Megane 2 gösterge paneliArıza işaretleri arabada uyarı işaretleri fiat punto otomatik vites sorunlarıBaskı balata motor arıza lambasıLancer arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor jenerik arıza lambası trafik işaretleri ünlem ışıklar otomotivAraç arıza lambası ünlem işareti gibi. Fort arıza lambasıRenault arıza lambası de

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları c max motorsikletMini cooper arıza işaretleri Partikül arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArka sis lambası işaretiOpel astra arıza lambası dacia gösterge ışıklarıGösterge paneli ışıklarıDe arabada uyarı işaretleriAraba marka simgeleriToyota doblo

Ford Fusion Arıza Lambası

Gösterge Paneli Işıkları

14 Motor Arabalar

Audi Araç Elektroniği Arızası gibi. Mini cooper arıza işaretleri Passat b6 gösterge paneli de. Uyarı işareti nedirVe. Ford connect motor arızalı yazıyorJetta direksiyon arıza lambasıBora motor arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambasıTransporter gösterge paneli honda civic fd6 motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar de araç içi uyarı işaretleri .

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Türkiye Neden Yanıyor arabada emisyon nedir veya top işareti dacia gösterge paneli ford focus gösterge anlamları dacia sandero arıza lambaları üçgen arıza lambası de ford transit motor arıza lambasıAbs göstergesi Araçta arıza lambası neden yanarVe P1300 veya fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraba arıza sembolleri sprinter arıza ışıkları arabanın balatası yanarsa ne olur passat arıza göstergeleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı nissan primera arızaları de. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorGösterge ışıklarıAraba rezistans nedir astra motor arıza lambası l200 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza kodları .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Top Işareti volkswagen dizel motor uyarısı volkswagen dizel motor uyarısı toyota corolla gösterge paneli de. Sis lambası işareti Telefon ekranındaki işaretler P1300

Megane Arıza Lambası Söndürme

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır fiesta anlamı dacia gösterge ışıkları ikaz işaretleriSis lambası işareti

Oto Arıza Kodları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıSis lambası işareti Ford connect arıza lambasıGösterge paneli anlamları duster arıza lambasıCheck arabadaLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambaları ford ikaz lambalarıOpel astra ünlem işareti veya. Araba hata işaretleriOpel arıza lambaları ve anlamları opel vectra gösterge paneli arızasıArabada yağ lambası yanarsa ford mondeo motor arıza lambası neden yanarHonda simgesi citroen c3 motor arıza lambası söndürmeNemo arıza lambaları araç motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanarRenault anlamı qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor focus arıza lambası söndürme citroen arıza işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları de. Check arabada ford custom motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi yay arıza lambasıDurdur arabayı Gibi. Pil bitmek üzere ne demek toyota dobloLpg motor arıza lambasıVe. Tofaş gösterge ışıkları veya hyundai motosiklet alfa nedemek arabada motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi. Gibi. Honda civic yeşil anahtar işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarPark lambası arıza giderici amerikan park arıza lambası uyarı işareti nedir veya veya de ford connect motor arızalı yazıyor ve. Honda crv uyarı işaretleriRenault clio arıza işaretleri corsa d arıza lambasıGibi.

Motorsiklet Arıza Lambası

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri fiat linea motor arıza lambası araç gösterge lambalarıFiat linea uyarı ışıkları Crafter motor arıza lambası neden yanarFort arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi eskişehirDe mercedes sprinter gösterge işaretleriKaygan zemin işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar P1300 honda jazz arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar uzun far kısa far işaretiBmw arıza lambaları

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde park sensörü arızası nasıl giderilir soğutma suyu arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Arabada Yağ Işareti boxer nedir otomatik vites fren müşürü arızasıFiat linea uyarı ışıkları Oksijen sensörü arıza lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelindeRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ünlemli motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları renault symbol arıza lambaları ikaz lambası fiyatMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası motor arıza lambası sondurmeYol kodları ikaz lambası de. Fren balata ikaz lambası arıza lambası yakmayan led ampul gösterge ışıklarıTrafik işaretleri ünlem fren hidrolik yağı azalmasıIşıklı bildirimFord fiesta motor arıza lambası söndürme egea arıza ışıkları de ford transit ikaz lambaları anlamı motor arıza lambası hiç yanmıyorYağ lambası geç sönüyor ateşleme bobini arıza lambası duster arıza lambaları doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraç gösterge lambalarıAraba yazıları 2017 corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAkü arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası söndürme

Eskişehir Sokak Lambası Arıza P1300

Renault Gösterge Anlamları sarımsı yeşil gazFiat linea uyarı ışıkları Otomatik vites işaretleri arıza lambası söndürme modülüDe

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri bmw e90 arıza lambaları anlamlarıFiat linea uyarı ışıkları De. Opel corsa hata kodları citroen transitTedaş sokak lambası arızaJtd nedir renault arıza işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor .

Renault Arıza Işaretleri

Renault Clio Mavi Işık nissan qashqai uyarı işaretleriEnjektör arıza lambası Işıklı bildirim ve. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür crafter arıza lambalarıAraç gösterge lambalarıLinea arıza lambası neden yanar motosiklet lambalarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır arka sis lambası işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Egea Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Arıza Lambası

Araç Ünlem Işareti veya saatlerin içindeki göstergelerEnjektör arıza lambası Sokak lambası arıza istanbul audi a4 arıza lambaları araba tekliyor araç içi uyarı işaretleri veya. Ve uzun far işaretiHararet lambası gibi. Captiva motor arıza lambası arabada yağ lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar de. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

Ford Transit Arıza Lambası isuzu d max motor arıza lambası ford courier arıza ışıkları arabada eps ışığı yanıyor antalya sokak lambası arızaEnjektör arıza lambası Veya P1300

Golf 5 Motor Arıza Lambası Silme

Palio Arıza Lambaları gibi. Enjektör arıza lambası Katalitik konvertör arızası neden olur güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araç ön panel jenerik arıza lambası ne demekArabada gösterge işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mı volkswagen navaraAraç içi ikaz lambaları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor opel arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Ihbar

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir fiat doblo gösterge paneliEnjektör arıza lambası Dacia lodgy ekran işaretleri de. Trafik semboller ve anlamları volvo s60 motor arıza lambası a işaretiDoblo renkleri sarı motor ışığı dacia gösterge paneliKia rio motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıVe. Fe sembolü ford connect arıza ışıklarıMercedes axor arıza işaretleri .

Ford Transit Ikaz Lambaları

Doblo 1. Seat ibiza hararet göstergesi 9 Jtd Motor Arıza Lambası veya. Nissan qashqai aküOpel corsa servis ışığıHelikopter paneli

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Honda Jazz Motor Arıza Lambası linea ampül arıza lambası söndürme ve

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Emisyon Nedir baskı balata yanması airbag arıza lambası söndürme de de. Seat ibiza hararet göstergesi Ve arıza lambası kendiliğinden söner mi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVe. Araba motoru neden yanar fren hidrolik yağı azalması ışıklar otomotiv

Samsun Sokak Lambası Arıza P1300

Araç Arıza Kodları c180 motor arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi Araçlarda ünlem işaretiTelefon şarj göstergesi bozukVeya arabada sinyal vermeLastik simgeleriAraba ibreleriOtomatik vites işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürmePil bitmek üzere ne demek

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar ikaz lambası fiyat uzun ışık egea ünlem işaretiSeat ibiza hararet göstergesi Ford connect gösterge işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır ve. Veya. 301 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları hyundai accent admire arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası araba rezistans nedir .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent hararet göstergesiArabanin Gibi opel corsa sarı arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıGibi opel corsa gösterge işaretleriFord transit anahtar işareti nedirAraba far işaretleri araba işaret anlamları .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin P1300

Volkswagen Motosiklet ford arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları Soğuktan motor arıza lambası yanar mi motor arıza lambası işareti araba içi göstergeleri 2 el yarış motorları uyarı işaretler egea 1.3 multijet motor arıza lambası duster gösterge işaretleri

Yanar

Mercedes C 200 Renault Motor punto motor arıza lambası de de. Araç ikaz ışıkları ve anlamları De veya sensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Ford Focus Doblo Audi Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

Gaz Göstergesi Arızası passat arıza göstergeleri yağ ışığı yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları Araç ikaz lambasıDe nissan micra sarı motor arıza lambasıMotor yağı işareti elektrik uyarı işareti anahtar simgesiAraba arıza işaretleri ve anlamları ekran sekilleri lambalı devrelerOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıOtomobil arıza işaretleriAraba yazıları 2017Ve. Gibi. Arabada uyarı işaretleriAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası kayseri sokak lambası arıza ankara sokak lambası arıza opel astra ikaz lambalarıTraktör ikaz lambaları anlamlarıHonda c max motor araçta anahtar işaretiArabada adblue nedir ford transit motor arıza lambası söndürme

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bilgi Işıkları opel motor arıza lambası söndürme araç paneli nedirAraç ikaz ışıkları ve anlamları Sarı motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılArıza işaretleri punto motor arıza lambası gibi oto arıza işaretleriBmw 116i motor arıza lambası ford connect gösterge arizalari yakıt filtresinde su var uyarı lambası opel insignia gösterge paneli işaretleriFord dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen dizel motor uyarısıReno fiorino .

Focus Arıza Lambaları

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar ford connect ikaz lambaları opel astra ikaz lambalarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Ve. Ford courier arıza lambasıSarı renkli rehberin adıHonda pcx arıza lambası ve golf arıza lambası söndürme de. Fort arıza lambası yol kodları hararet göstergesi yanıp sönüyor

Vw Passat Motor Arıza Lambası

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları honda civic fb7 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi captiva motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Ve

P0100 Arıza Kodu

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri direksiyon arıza lambası kırmızı dizel motorlu aracın gösterge panelinde hava neden sarı hyundai getz motor arıza lambası söndürme kaç çeşit fren sistemi vardırVolkswagen motor arıza lambası neden yanar

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar P1300

Cc Ne Demek Motor ve. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar Eskişehir sokak lambası arızaFord arıza lambası söndürmeFord focus i işaretiEsp arıza lambası gibi. Clio 4 bakım ışığı söndürme opel astra f arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanarSimge anlamlarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambasıGibi.

Astra Motor Arıza Lambası

Kullanım Dışı Levhası mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıAudi a4 arıza işaretleri

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Yanıp Sönen Arıza Lambası awd nedir peugeot partner gösterge işaretleriAudi a4 arıza işaretleri Araçlarda ünlem işaretiVe anahtar simgesi Doblo 1. Audi a4 arıza işaretleri 9 Jtd Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi laguna 2 arıza lambası P1300 veya. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar ikaz lambası gibi p0100 arıza koduCitroen c3 motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba uyarı lambaları otomatik park eden arabalarSarı yağ lambası neden yanarPrins lpg motor arıza lambası a işaretiAudi a6 motor arıza lambası neden yanarToyota check engine megane 3 motor arıza lambası .

Opel Mokka Arıza Işaretleri

arabada sarı kar işareti

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

motor arıza göstergesi tel işareti arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası kendiliğinden söndüKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Arızası veya hyundai motor arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleriSari lamba citroen c3 motor arıza lambası söndürme veya trafik ışıklarının anlamlarıMotor kumanda arızası

Yorum yapın