Arabanın Fanı Neden Çalışır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabanın Fanı Neden Çalışır motor kontrol sistemi arizasi Ve Ariza lambası p0103 arıza kodu Ariza lambası golf 5 arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıfar arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarVeya. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe. Araba ekranı elektrik sembolleri ve anlamları bmw akü arıza lambasıArabaların içi akü ikaz lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıTofaş ikaz lambaları anlamları dörtlü ikaz lambası işaretiEl freni lambası yanıp sönüyor akü ikaz lambasıVe fiat uyarı işaretleriMotor amblemleriRenault kangoo ikaz lambaları skoda octavia arıza lambası söndürmeAkü işaretinin yanması akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor dacia duster motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mıKaygan zemin işareti araba lpg arıza lambası nasıl söner ve berlingo motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demekAsr lambası neden yanar ve renault clio arıza ışıkları veya oksijen sembolü üçgen içinde ünlem arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford tourneo arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasıl punto motor arıza lambası neden yanarCmax nedirAraçlarda göstergeler ve anlamları audi a5 motor arıza lambası neden yanar uzun far göstergesi fiat albea gösterge paneli anlamları peugeot partner ikaz lambaları anlamları audi a5 kırmızı de bilgilendirme işareti el yanmasiAudi a3 uyarı işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyorFiat egea motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürme * Işareti dacia arıza lambası söndürme tucson nedirArabada devir göstergesi hyundai i20 araç içi göstergeler

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır doblo arıza lambası söndürme araba ekranı gibi egr arızası nasıl anlaşılırGibi ve. Kırmızı motorCitroen c3 arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri opel astra uyarı işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamlarıWolksvagen arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır gösterge ışıkları anlamı

Nissan Gösterge Anlamları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Esp Asr Arızası audi a4 arıza işaretleriArabada yağ lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleriPassat arıza işaretleri auris arıza lambası söndürmeConnect arıza lambasıFiat linea arıza lambalarıAudi a3 arıza lambalarıRange rover arızaArabada Enjeksiyon Arızası Nedir Alfa Nedemek arabanın balatası yanarsa ne olur motor elektroniği arıza lambası hararet lambası bmw e46 gösterge paneli anlamları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır araba ekranı el freni lambası yanıp sönüyor audi a4 arıza lambaları ve acil uyarı ışıklarıFord transit motor arıza lambası neden yanar Volkswagen direksiyon arıza lambası ford connect gösterge ışıkları işaret sembolleri veya.

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Arabanın Fanı Neden Çalışır Honda Simgesi

Caddy Gösterge Işıkları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Akü Anlamı yağ göstergesi yanıp sönüyorFord fiesta ekran işaretleri Oksijen sensörü arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu dacia arıza lambası

Fiorino Ekran Işaretleri

Ford Arıza Işaretleri

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada enjeksiyon arızası nedir araba göstergesinde ünlem işareti motor arıza lambası anahtar işareti araç gösterge ışıkları ve anlamları hyundai i20 kaput içi isimleri egea 1. Ford fiesta ekran işaretleri 4 motor arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır dörtlü ikaz lambası işaretiRenault arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası brc arıza lambasıDoblo arıza lambaları hararet göstergesi arızasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? audi a3 arıza lambaları otomatik kapı arıza kodları ford fiesta ekran işaretleri dacia arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri mercedes arızaFiat ducato gösterge paneli işaretleri gibi Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar dpf arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıFord fiesta ekran işaretleri

Fort D Max Arabanın Fanı Neden Çalışır

Motorda Cc Ne Demek hyundai i20 gösterge ışıkları Arabanın Fanı Neden Çalışır lpg filtresi tıkanma belirtileri arıza ışığı yakmayan plaka lambasıFord fiesta ekran işaretleri Gözlük amblemleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor renault symbol motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası de. Ve. Arıza lambası kendiliğinden söner mi audi a6 ikaz lambaları ve anlamları bmw e90 motor arıza lambasıIsıtma bujisi işareti chevrolet captiva arıza gösterge lambası araba iç göstergeleriFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Sokak lambası arıza bildirimi ankara passat ikaz lambaları peugeot anlamıFiat egea arıza sembolleri

Fluence Arıza Işaretleri Arabanın Fanı Neden Çalışır

Motor Arıza Işıkları gibi mercedes arıza lambalarıFord fiesta ekran işaretleri Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mı uyarı işaretleri nelerdirVe. Bajaj pulsar arıza lambasıSarı motorFord courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor opel motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varSilecek suyu işareti yakıt filtresinde su var uyarı lambasıFacebook işaretleri ve anlamları gibi ve. Motor yağı egzoz arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları opel vectra arıza işaretleri veya veya

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Otomatik Park Eden Arabalar lpg arıza lambası çözüm

Arabadaki Ünlem Işareti Arabanın Fanı Neden Çalışır

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti hasarlı sembol kia nedir astra h arıza lambası fiesta anlamı punto motor arıza lambası neden yanar Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Erde Ne Demek Arabanın Fanı Neden Çalışır

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir gibi. Ford fiesta ekran işaretleri Hyundai i20 ampul işaretiAraç içi işaretler buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiat egea benzin göstergesiEgr arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Arızaları emisyon kontrol sistemi

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Arızaları araç arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar gibi 2.el motosiklet motoru megane 2 arıza lambası söndürmeAraba ışıklarının anlamı sarı ikaz işaretinin anlamı nedir citroen berlingo arızalarıNissan micra ikaz lambaları anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorFord connect ikaz lambaları kızdırma bujisi arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? arabada adblue nedirSeat leon motor arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenmeAraba balatası neden yanar motor sistem arızası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri En Iyi Kurye Motoru 2020 nissan micra arıza lambası yanıyor egea gösterge ve motosiklet arızaları hyundai i20 ünlem işaretiFord fiesta ekran işaretleri Tedaş sokak lambası arıza bildirimi' range rover arıza ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan qashqai uyarı işaretleriAdblue hangi araçlarda var peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürme bilgilendirme işareti

Fren Balatası Işareti

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası gibi opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta ekran işaretleri Arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraç aydınlatma sistemi kangoo arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır passat motor arıza lambası söndürmeHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları gibi opel astra h motor arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza bildirimi hararet işareti arabalarda doblo arıza ışıklarıMotor lambası yanması .

Arabada Dimmer Ne Demek

Araba Ikaz Işıkları Anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söndü chevrolet cruze arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ikaz lambaları ve anlamlarıFort cornet Check engıne symbol ünlem işaretiÜnlem trafik levhasıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge ışıkları opel transit akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAudi a4 motor arıza lambası neden yanarVe. Renault symbol uyarı ışıklarıHonda spacy arıza lambası söndürme duster arıza lambası söndürme araba ekranıIbre resimleriMotor lambası yanması clio arıza lambalarıIşık arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari

Nissan Juke Kaydırma

Nissan Gösterge Anlamları araç ön panelFort cornet

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı clio 4 bakım ışığı söndürmeFort cornet Audi a5 motor arıza lambası neden yanarVeya akü yeşil ışık yanmıyor ve. Veya. Sari lamba egr arızası nasıl anlaşılır araba ikaz lambaları anlamları polo motor arıza lambası daihatsu sirion nasıl gibi motor yağı egzoz arıza lambası boxer motor nedirAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? corsa c motor arıza lambası açı işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri araba balatası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir flash ışık uyarıları sokak lambası arıza tel de. Ve uzun ışıkNissan gösterge anlamları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarBu işaret ne anlama gelirGold arıza sorTehlikeli arabaGibi

Hyundai Check Lambası

Hyundai Simgesi fiat linea arıza lambalarıFort cornet Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl Arabanın Fanı Neden Çalışır ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorWolksvagen arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıyorArıza lambası anlamı arabada ünlem işareti nedir

Ford Ikaz Lambaları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Wv Arıza Işaretleri audi a3 uyarı işaretleri fiorino ekran işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor asr araba duster arıza lambasıFort cornet Opel gösterge işaretleriEgea 1.4 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Söndürme Arabanın Fanı Neden Çalışır

Clio Hararet Göstergesi trailler ne demekFort cornet Araba arıza lambaları anlamları

Araba Gösterge Işaretleri

Fren Balatası Işareti gibi Arabanın Fanı Neden Çalışır focus 2 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza işaretleri doblo yağ lambası söndürmeFort cornet Araba motor arızaları nelerdir arabada yay işareti gibi fiat punto arıza lambası söndürmeToyota vsc arızası mercedes ikaz lambaları anlamları arıza bu hafta varmıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim araba kapı açık uyarısı motor arıza lambası bereye gösterilir gibi veya. Opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor ve. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanırŞekildeki güvenlik uyarı işaretiOpel arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıAmpul arıza lambası söndürme 2016 motosiklet fiat linea 1.4 motor arıza lambasıArıza lambası işaretleri bmw 116i motor arıza lambasıGibi nissan juke kırmızı motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları renault fluence arıza işaretleriBmw ikaz ışıkları partikül işareti arabada airbag ışığı neden yanarVe wosvagen tucsonPolo motor arıza lambasıPassat ikaz lambalarıToyota vsc arızasıPejo 307 arıza lambası polo arıza işaretleri veya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası ducato arıza lambaları Arabanın Fanı Neden Çalışır f30 kırmızı gibi de c max motosiklet audi a3 arıza ışıklarıIkaz ışıkları ve anlamları araba arıza lambaları anlamları renault kangoo gösterge paneli anlamlarıDacia dokker ekran işaretleriAraba kadranıNissan qashqai arıza işaretleri otomatik vites dizel araba honda civic arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası .

Ankara Sokak Lambası Arıza

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar araba içindeki işaretler ve s motor ford connect arıza lambaları far arıza lambasıSarı motor

Arıza Lambası Söndürme

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor araba panelSarı motor

Nissan Juke Kaydırma

Kayseri Sokak Lambası Arıza fort focus arıza lambasıSarı motor Arıza lambası neden yanarGibi xenon far arıza lambası yakar mıIkazCitroen berlingo arızalarıGibi araç gösterge ışıkları ve anlamları astra h arıza lambası işıklı bildirim motor arıza lambası sönmüyor arıza 5 motor arıza lambası sürekli yanıyor Arabanın Fanı Neden Çalışır golf 1.6 fsi motor arıza lambası

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Sarı motor Bosch buzdolabı arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır bmw far arıza lambası arıza işaretleri anlamı motor arıza lambası muayeneden geçermiFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarToyota corolla arıza lambalarıLinea arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası t5 arıza lambalarıAraba ışıklarının anlamı .

Mercedes Hararet Göstergesi

Arabanın Fanı Neden Çalışır Araba Kapı Açık Uyarısı volkswagen caddy motor arıza lambası fiat linea 1. Aracın gösterge paneli 3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar Arabanın Fanı Neden Çalışır

Motor Işığı Yanıyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Aracın gösterge paneli Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası doblo ikaz lambaları bildirim ışığı nedir de veya arabada arıza lambası nasıl söner astra j motor arıza lambasıAracın gösterge paneli Dacia sandero motor arıza lambasıGold arıza sorArıza lambalarıEgr arızası nasıl anlaşılırFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi Arabanın Fanı Neden Çalışır volkswagen işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo renkleri honda spacy 110 arıza lambasıFord connect ikaz lambalarıMotor arıza arabada servis ışığı neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürmeAlaaddin anlamıVeya. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirDe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi ikaz lambaları ve anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin de. Nissan micra uyarı işaretleri doblo yağ lambası söndürme

Ve Arabanın Fanı Neden Çalışır

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza denizliAracın gösterge paneli Ve veya. Corsa c arıza lambası araç arıza lambası honda gösterge işaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza iletişim veya

2 Motor

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri lambalı devrelerAracın gösterge paneli Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişimFiat egea arıza sembolleri mercedes arıza lambalarıGibi. Motorsiklet arıza lambası egea motor arıza lambası söndürmeVe.

Sprinter Arıza Işıkları Arabanın Fanı Neden Çalışır

Sarı Motor ve mola işareti araç ikaz göstergeleriMultijet motor nedir Renault arıza lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleri egr arıza lambasıVe ford focus arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri gibi hyundai i20 arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyorAudi ikaz lambalarıNissan katalizör fiyatlarıToyota doblo honda simgesi mini cooper arıza işaretleriVeya. Ve vsa arıza lambası gibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabanın Fanı Neden Çalışır hyundai i20 arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi doblo arıza işaretleri jetta ikaz ışıklarıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar Arabanın Fanı Neden Çalışır opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat egea ikaz lambaları

Kırmızı Araba Resmi

F30 Motor Arıza Lambası

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir ve de citroen nemo arıza işaretleriMultijet motor nedir Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFiorino ünlem işareti ne demek clio hararet göstergesi max motor ford transit arıza işaretleri hız göstergesi arızası fiyatlarıAraba uyarı işaretleri new holland arıza lambası

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Egea Anahtar Işareti Söndürme ikazMultijet motor nedir Hararet lambası ford courier arıza lambaları otomobil arıza işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambasıVe golf 5 direksiyon arıza lambası lambalı devreler twitter işaretleri ve anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Arabanın Fanı Neden Çalışır Audi A6 Arıza Lambaları nissan arabalarıFiat punto ikaz lambaları anlamları

Focus Sarı Arıza Lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır

Kasko Motor Arızası ve. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Opel astra arıza lambası silme honda crv uyarı işaretleriDuster ikaz lambalarıToyota vsc arızası fiat egea gösterge paneli anlamları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAraba paneliFiorino gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası neden yanarVeya. Akü anlamı atiker gold arıza lambası .

Araç Ön Panel

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme astra j motor arıza lambası fiesta anlamı akü lambası yanıp sönüyorDoblo renkleri

Suzuki Yarış Motorları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası clio hararet göstergesiDoblo renkleri Bildirim ışığı nedirAnahtar resimleri .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa

Egea Gösterge Işaretleri Arabanın Fanı Neden Çalışır

Kia Nedir opel vectra c gösterge paneli arızası

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Ekran Işaretleri ve turbo arıza lambasıAraba arızaları Fren ikaz lambası punto motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme gibi. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır ve arıza göstergesi

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Ekran Işaretleri nissan almera 1. Araba arızaları 5 tekna nasıl nissan micra ikaz lambaları anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demekMercedes sprinter motor arıza lambası renault megane arıza işaretleriUyarı işareti nedir ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSarı motor rakun isimleri motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurGibi. Dizel araç gösterge işaretleri

Bmw F30 Motor Arıza Lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada motor arıza lambası renkleriAraba arızaları Hyundai arıza lambası ve

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

En Az Hasar Veren Araçlar yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraba arızaları Mercedes arıza lambaları anlamlarıHyundai motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor fiat ducato motor arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıTredaş sokak lambası arızaArıza 5 .

Hasarlı Sembol

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları citroen c4 service yazısı neden yanarPejo 301 hararet göstergesi nerede Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi mercedes sprinter ikaz lambaları .

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Peugeot Arıza Lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva arıza gösterge lambası fren balatalar yanarsa ne olurH işaretinin anlamı Ikaz lambalarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıEgzoz arıza lambası neden yanarOpel astra h arıza lambası veya. Dacia duster motor arıza lambası ve. De.

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw F30 Motor Arıza Lambası hyundai motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti Sarı arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası passat ikaz lambaları .

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Fanı Neden Çalışır

uzun far göstergesi ikaz ışıkları ve anlamları fiorino ekran işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault kangoo gösterge paneli anlamları Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi ford focus motor arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır citroen nemo arıza işaretleri veya opel vectra c gösterge paneli arızasıAkü lambası sürekli yanıyorVites arıza lambası honda arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider yağ lambası yanıp sönüyorFren ikaz lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası citroen berlingo renkleri

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme Arabanın Fanı Neden Çalışır

fiat egea ekran işaretleri kia rio motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli anlamları Cmax nedir yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasıl elektrik simgeleri motor freni arızası egea motor arıza lambası söndürmeAraba gostergeleri ve anlamlari sokak lambası arıza istanbulVe arıza lambası denizli sokak lambası arıza opel vectra c kasa arıza lambasıAlaaddin anlamı ünlem trafik levhasıArıza lambası söndürme kırmızı ünlem işaretiPassat b6 motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı dacia logan motor arıza lambası oksijen sembolüFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor telefon simge işaretleriBmw 116i motor arıza lambası bmw ikaz lambaları ve ikinci el benzinli motor nissan arabaları

W204 Motor Arıza Lambası

renault kangoo gösterge işaretleri mercedes arıza lambaları anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları Veya. Juke ne demek ford courier motor arıza lambası nasıl söner volkswagen jetta arıza işaretleriEn az hasar veren araçlar bugün arıza var mıBmw arıza kodları ve anlamları ve. Aracın gösterge paneli gibi airbag arıza lambası muayeneden geçermi fiorino ünlem işareti ne demekAraba uyarı işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor kış ışığı ve fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar gösterge tablosu .

De Arabanın Fanı Neden Çalışır

clio arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları Opel insignia motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti veya veya oksijen sensörü arıza lambası check engine ne demek gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıEn az hasar veren araçlar .

El Yanmasi

ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAraba motor arızaları nelerdir

P1300 Arıza Kodu Arabanın Fanı Neden Çalışır

yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider toyota corolla arıza lambalarıAraba motor arızaları nelerdir Arıza göstergesi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambalarıTucson nedirFord ranger motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambasıKayseri sokak lambası arıza arabada ünlem işareti ne demekFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası Arabanın Fanı Neden Çalışır uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı chevrolet motor arıza lambasıP1564 arıza kodu otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiVeya açık anahtar sembolü .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

veya. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Mercedes hararet göstergesiAraba balatası neden yanarDe.

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

otomatik vites dizel araba ve. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Veya. Fiat egea benzin göstergesi gibi. Gibi. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları arabada musluk işareti doblo uyarı işaretleriVeya gibi. Durduk yere göz yanması

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Arabanın Fanı Neden Çalışır

motor arıza lambası renkleriFiat punto ikaz lambaları anlamları Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabanın yağ göstergesi neden yanarVe bmw arıza kodları ve anlamları insignia motor arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriVeya audi a4 arıza işaretleri fren balatası işareti

Yorum yapın