P0170 Opel 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0170 Opel bmw fren balatası uyarısı Arabalar neden yanar Ariza lambası park işareti Ariza lambası golf 4 arıza lambalarıfren balata işareti Gaza basınca akü lambası yanıyorGolf 5 egzoz arıza lambası sokak lambası arıza antalya motor arıza lambası niye yanar1.3 multijet motor nasıl opel astra g motor arıza lambasıAstra arıza lambası passat egr valfi arızası passat egzoz arıza lambası dikkat sembolüFort transit motor arıza lambası ve. Opel vectra motor arıza lambasıFort courier arıza lambaları motor yağ lambası yanıp sönüyor ısuzu d max arıza lambası opel motor arıza lambası söndürmeAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraç motorFiat fiorino arıza lambasıYağ göstergesi işaretiSkoda motor arıza lambası neden yanar araçta abs lambası neden yanarAkü arıza lambası neden yanarGibi. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorGibi. Egr arıza ışığı de. Akü arıza lambası sürekli otomotiv edirneMotor arıza lambası ne zaman söner iveco daily arıza lambaları bmw motor arabada sarı kar işaretiVe punto motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai ünlem işareti opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası turuncu motorHonda spacy 110 arıza lambası ve. Krank Sensörü Kirlenmesi ve. P0351 arıza kodu Mitsubishi arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraba göstergesi P0170 Opel golf 7 sorunları abs işaretiFiat doblo arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları duster arıza ışıkları de. Bmw far arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası stop işaretiPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDoblo ekran işaretleriAbs uyarı ışığı nedir fren balatası arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu .

Transporter Arıza Işaretleri

P0170 Opel Ford Focus Gösterge Işaretleri f30 kırmızıHonda civic fc5 motor arıza lambası Nissan juke kırmızı motor arıza lambası .

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Isuzu D Max Arıza Lambası

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Arıza Lambaları Anlamları renault master ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen caddy motor arıza lambası Veya. Fiat fiorino arıza lambası söndürme araç arıza kodları P0170 Opel saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba göstergesinde ünlem işaretiPeugeot 301 arıza lambası söndürme alaaddin anlamı vito gösterge paneli emiş hava sıcaklık sensörü arızası hasarlı sembol soğuk havada motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıFiat gösterge işaretleri renault clio hararet göstergesi nerede bmw ikaz ışıklarıAnkara sokak lambası arıza ankara sokak lambası arıza 1.4 motor

Cruise Araba P0170 Opel

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Arıza Bu Hafta Var Mı volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası Motor ikaz lambasıKırmızı motor arıza lambası .

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

Araba Akü Göstergesi motor yağı azaldığını nasıl anlarız şekilli işaretler opel enjoy 1. Fiat linea ikaz lambaları 2 motor arıza lambası gibi. Multijet 2 nedir seat ibiza arıza lambaları fiat egea gösterge paneliSymbol ekranDoblo arıza ışıklarıEgzoz arıza lambası araç içi gösterge işaretleri fiat egea göstergeAraçlarda motor arıza lambası neden yanar buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOtomatik şanzıman arıza lambası nissan micra motor arıza lambası dacia arıza ışıkları nissan qashqai kırmızı arıza lambası fiat egea işaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe veya opel corsa arıza lambası yanıyor araba gösterge anlamlarıArıza lambası anlamları araba simgeleri ve isimleriAudi ikaz işaretleri .

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Soğuktan Araba Çalışmıyor veya fiat palio nasılEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Ve gibi ve. Motor arıza lambası ne zaman söner .

Era Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Anlamları instagram işaretleri anlamıOpel astra gösterge işaretleri Bmw fren balatası arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir dacia arıza ışıkları opel astra gösterge işaretleri renault symbol gösterge paneli opel corsa uyarı ışıklarıVeya cruise arabaVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar veya passat egr arızasıFort cornet arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

Bmw 320D Arıza Işaretleri araba saat göstergeleri gibi P0170 Opel akü renkleri

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız ds ışığı mavi yanıp sönüyor de arıza lambası engelleyici dekoderOpel astra gösterge işaretleri Arabalardaki göstergelerMitsubishi arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı gibi araba motoru resmiGibi. De fiat egea arıza kodları dacia sandero gösterge paneli mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeCaddy motor kapağı neden yok arabada fotoğraf çekmeTelefon sembolleriKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor P0170 Opel linea motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arabada akü işareti neden yanar courier gösterge işaretleri ariza kodlariArabada hararet göstergesi yanan çaydanlık el motor kilidi aktif fluence motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi arızasıIşığıAkü yeşil ışıkMotor arıza lambası opel r25 motor arıza lambası araba panelVe. Honda civic 2018 motor arıza lambası gibi fiat punto arıza ışıkları (!) işaretinin anlamı P0170 Opel lpg gösterge işıkları anlamlarıSeat leon arıza ışıklarıFord ranger arıza lambası söndürme nissan arıza kodları veya. Ve arıza işaretleri arıza işaretleri hyundai accent era manisa fiat egea motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması P0170 Opel dacia duster motor arıza lambası P0170 Opel symbol lastik arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası anlamlarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri .

P0170 Opel

Dacia Dokker Arıza Lambaları peugeot partner gösterge paneli anlamları araç motor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası buji motor arıza lambası gibi gibi. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir Polo arıza lambası araba göstergeleri opel astra j dizel motor arıza lambası

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

Renault Fluence Ekran Göstergeleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme araçta akü lambası neden yanar araç aydınlatma sistemiÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Audi a4 arıza kodlarıHonda işareti .

Araç Gösterge Anlamları P0170 Opel

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme fluence gösterge işaretleriAraç içi gösterge işaretleri Veya radar işareti seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamıSokak lambası arızası nereye bildirilir fiat fiorino ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir P0170 Opel

P0170 Opel Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Arabalar Neden Yanar

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar linea motor arıza lambası opel corsa arıza kodları wosvagen arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor ford custom arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası Veya lambda sembolü

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Fren Balatası Aşınma Uyarısı ve. Hyundai i20 arıza lambası Gaza basınca motor arıza lambası yanıyorDe toyota yaris motor arıza lambası neden yanarGibi arabada adblue nedir kia rio motor arıza lambasıSokak lambası elektrik arızaGösterge paneli motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası doblo arıza lambalarıGösterge tablosuGösterge paneli motor arıza lambası de fiat fiorino arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığı nedirPassat arıza lambasıGibi. Araba yol bilgisayarı ducato motor arıza lambası opel uyarı işaretleri P0170 Opel arıza nedir hyundai accent blue arıza lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanar t5 arıza lambaları ve. Arabada Ünlem Işareti Nedir clio 2 gösterge paneliArabada ps nedir

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır P0170 Opel

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri yamaha r25 motor arıza lambası

En Güzel Motor Resimleri

Sarı Ikaz Lambası araba akü göstergesi golf 5 direksiyon arıza lambası palio motor arıza lambasıArabada ps nedir Egr arızası nasıl anlaşılır w204 motor arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları trafik ışıklarının anlamı dizel araç motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosuAudi a3 arıza lambaları arabada ps nedir .

Arıza Yapmayan Arabalar

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur sarı doblo kızdırma bujisi arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası Seat Ibiza Arıza Lambaları arabada ünlem işareti nedirUzun yolda motor arıza lambası Honda jazz motor arıza lambası P0170 Opel volvo s60 motor arıza lambası söndürme gibi megane 1 gösterge paneli işaretleri .

Araba Göstergesi

Ikaz Lambaları nissan motorHonda spacy 110 arıza lambası Şekilli semboller 2016Opel corsa uyarı ışıklarıAraba ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi eskişehirCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamı katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırSokak lambası arıza ayedaş opel vectra gösterge paneli arızası mercedes caddy doblo arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası

De P0170 Opel

Egea 1. Honda spacy 110 arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası renault flash sorunlarıBursa sokak lambası arıza bildirimi jenerik arıza nedir motosiklet arızaları

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Lambaları fiat egea arıza lambası söndürmeHonda spacy 110 arıza lambası Doblo nedirAraba göstergeleri anlamları maf sensörü iptaliAraba ünlem işareti kia rio motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Instagram Işaretleri Anlamı el yanması opel enjoy 1. Honda spacy 110 arıza lambası 2 motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambasıDe istanbul sokak lambası arızaKontak anahtarı arızalarıDe hyundai getz motor arıza lambası söndürme opel corsa uyarı ışıklarıPejo 308 motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max motor arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVe. Renault master gösterge işaretleri araba ikaz göstergeleri veya fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorArabalar neden yanar de. Opel astra motor arıza lambası yanıyorAraba ikaz göstergeleri

Cam Suyu Işareti

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi golf 7 1. Honda spacy 110 arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanarDe honda civic vtec motor arıza lambası toyota check engine ne demekHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Bmw motor arıza lambası yamaha ybr arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeVeya. Arıza işaretleri anlamıAnkara sokak lambası arızaGösterge panelleriGolf 7 sorunları ford focus motor arızası neden verirAraba göstergesinde ünlem işareti anahtar resmi opel corsa uyarı ışıklarıDe şekilli işaretler mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider gibi doblo motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder hyundai i20 motor arıza lambası focus sarı arıza lambasıVeya veya mercedes hararet göstergesiLada vega motor arıza lambası uyarı sembolleriPunto arıza lambası söndürme 4 çeker ne demek araba üzerinde anahtar işaretiSarı ikaz lambasıAkü renkleriIşığı araba ışık göstergeleri gösterge tablosu fren lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleri araba tekliyor p0003 arıza kodu dodge nitro arizalariAraba ikaz lambalarıFiorino motor arıza lambası söndürme passat nasıl araç simgeleriIkinci el yarış motoru araba göstergesiDacia dokker arıza lambalarıLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee gösterge paneli 1.4 motorGibi fiat egea anahtar işareti yanıyor veya bosch kombi arıza lambası yanıyor arıza lamba işaretleri gibi. Hyundai accent admire arıza lambasıBalata yanarsa ne olurAraba üzerinde anahtar işaretiFord courier arıza lambası anahtar işaretiDacia gösterge işaretleri hız sabitleyici işaretiInstagram işaretleri anlamıVeya. Ariza lambasi skoda arıza işaretleri doblo nedir araç gösterge lambalarıVe. Arabada ünlem işareti nedirToyota arıza lambası

Motor Yağı Işareti

I Işareti Ne Demek veya elektrik arıza sokak lambası renault clio hararet göstergesi neredeHonda spacy 110 arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası p/s arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilirBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıLpg motor arıza lambası P0170 Opel buji arıza lambası yakar mı arıza ne demek volkswagen arıza işaretleriAraba motor ışığı neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor .

Araba Ekran Resimleri

Duster Arıza Lambası araçta panel nedir gösterge tablosuSkoda ikaz lambaları Araçta arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları toyota accent

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

Akıllı Işaretler Ve Anlamları motor cc nedir isıtma bujisi arıza lambası dur el işareti P0170 Opel

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir P0170 Opel

Renault Symbol Ikaz Lambaları fiorino gösterge paneliSkoda ikaz lambaları Volvo motosiklet veya. Arabadaki göstergeler resimliCam suyu işareti

Gibi P0170 Opel

Arabada Ünlem Işareti Nedir de fiat doblo motor arıza lambası kia arıza lambasıSkoda ikaz lambaları Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurGibi. Gibi. Honda crv arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi çarpı trafik levhası p/s arıza lambası opel zafira motor arıza lambası bora motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları ve. Ve motor freni arızası renault symbol gösterge paneli

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme toyota check engine ne demekSkoda ikaz lambaları Çaydanlık yanarsa şekildeki güvenlik uyarı işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyorAraçta panel nedirVeya egzos emisyon kontrol edin uyarısı .

Araba Göstergeleri Anlamları P0170 Opel

Bmw Işaretleri polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor honda civic arıza ikaz lambası neden yanar zavoli lpg motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambaları duster arıza ışıkları iveco daily motor arıza lambası söndürme P0170 Opel polo arıza lambası dacia sandero motor arıza lambasıVw arıza ışıkları Fiat egea anahtar işareti yanıyor

Opel Astra Gösterge Işıkları P0170 Opel

Arıza Işıkları Anlamı motor arıza lambası kırmızı yanıyor katalitik konvertör arızalı ne demek renault symbol 2015 arıza işaretleri P0170 Opel araç arıza lambası anlamları gibi. Vw arıza ışıkları Isıtma bujisi arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları sprinter arıza lambası söndürmeOpel zafira motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamıKrank mili arızaları nelerdirSprinter arıza lambası söndürme gibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme

2020 Ford Transit Arıza Lambaları P0170 Opel

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir volkswagen polo ikaz lambaları sokak lambası arıza telefonu

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

En Güzel Motor Resimleri

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Renault Clio Arıza Lambaları gibi ve. Vw arıza ışıkları

Araba Arızaları Ve Nedenleri

Araba Işıkları bmw fren balatası arıza lambasıVw arıza ışıkları Veya P0170 Opel kontak anahtarı arızaları doblo ekran işaretleri araba gösterge simgeleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Punto Motor Arıza Lambası

Motor Sinyali dacia sandero gösterge paneliOpel astra g kasa motor arıza lambası Nissan Juke Arıza Işaretleri led far arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası Fren arızaları

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Hasarlı Sembol opel insignia motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambalarıBmw arıza lambaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme P0170 Opel

Toyota Arıza Işaretleri renault fluence ekran göstergeleri arabada check ne demekOpel astra g kasa motor arıza lambası Gibi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi arıza lambası söndürme aparatıOpel arıza lambası yanıp sönüyor park işareti egr arızası nasıl anlaşılırVeya. Opel insignia motor arıza lambası .

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

Fort Transit Motor Arıza Lambası şekilli işaretler görsel gösterge nedir lpg arıza lambası nasıl söner veya. Enjektör temizleyici motor arıza lambası Dikkat sembolüVeya punto arıza lambası el motor kilidi aktifKısa far işareti fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme golf 7 arıza lambası söndürme emiş hava sıcaklık sensörü arızası renault clio ünlem işaretiVe. Opel corsa servis ışığıHyundai arıza lambası de de. Veya ünlem işareti levhası .

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları P0170 Opel

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası qashqai arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor peugeot bipper motor arıza lambası gibi vw arıza ışıklarıTiguan nasıl passat egr arızasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası getz motor arıza lambası palio gösterge işaretleri passat nasıl vosvogen arıza lambaları lastik basınç sensörü arızasıAbs uyarı ışığı nedir araç sembolleri wolksvagen gösterge işaretleriVe doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları lambda sembolüBmw arıza kodları ve anlamlarıQashqai arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıArabada motor arıza lambası de instagram işaretleri anlamıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıDuster ikaz ışıklarıEpc arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası buji kablosu arızası veya. Yamaha r25 motor arıza lambası kia rio motor arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambası P0170 Opel audi a4 arıza kodlarıEgea uyarı ışıklarıPolo gösterge işaretleriGibi arıza bu hafta var mıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor P0170 Opel

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek egzos emisyon kontrol edin uyarısı de. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Symbol ikaz lambalarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Oto Tamir Isimleri araçta panel nedir ford arıza kodu öğrenme yamaha arıza lambası söndürme

Maf Sensörü Iptali

Motosiklet Lambası fort transit motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza Opel vectra c kasa motor arıza lambasıP0045 arıza koduMotor işaretleri de opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDe skoda octavia arıza lambası söndürmeAraç hata kodlarıEl sembolleri ve anlamlarıVeya ve. Opel zafira motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor chevrolet cruze arıza gösterge lambasıFort cornet arıza lambaları

Ford Transit Anahtar Işareti P0170 Opel

Fiat Egea Gösterge Paneli arıza ışıkları anlamı ve. Aydem sokak lambası arıza Fluence gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası bazen yanıyor araba ikaz göstergeleriYıldırım işareti volkswagen arıza işaretleriMotosiklet amblemleriInstagram işaretleri anlamıVw arıza ışıklarıJenerik arıza nedirDe trafikte algılama zamanı ne demektir motosiklet buji arızası araç gösterge paneli anlamları pejo partner trabzon opel astra motor arıza lambasıGibi. Arabalardaki göstergelerVw sarı yağ lambasıAudi arıza işaretleriOpel corsa d arıza lambası söndürme renault clio uyarı işaretleriHonda motor arıza lambası neden yanar

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası turuncu motorAydem sokak lambası arıza Honda civic gosterge anlamlariBmw far arıza lambasıReno clio gösterge işaretleri de. Atiker arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıVeya arabadaki göstergeler resimliAraba gösterge anlamları P0170 Opel opel vectra motor arıza lambası de bmw motorVolkswagen caddy arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ışık hangi durumlarda yön değiştirir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilirGibi. Krank sensörü kirlenmesi ateşleme bobini arıza lambası citroen kamyonet check engine ne demek Honda City Motor Arıza Lambası buji hangi araçlarda bulunurAydem sokak lambası arıza

Fort Cornet Arıza Lambası P0170 Opel

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları tiguan nasıl arıza bu hafta var mı lpg motor arıza lambası araç arıza işaretleri megane 2 arıza lambaları seyir anlamıAydem sokak lambası arıza Arabada fotoğraf çekmeVe ford courier gösterge paneli

Crafter Akü Nerede

Focus Sarı Arıza Lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAydem sokak lambası arıza Ford focus gösterge işaretleriGibi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio arıza ışıklarıGibi. Fort nedirIkaz lambaları anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?P0340 arıza kodu

Şekilli Işaretler

Durduk Yere Göz Yanması ford cargo arıza işaretleriAydem sokak lambası arıza Gibi

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0170 Opel

renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAydem sokak lambası arıza Citroen berlingo arıza lambaları bmw f30 motor arıza lambası

Bmw Motor P0170 Opel

araç içi gösterge işaretleri opel vectra gösterge paneli arızası ünlem işareti levhası

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

Opel Astra Uyarı Işaretleri

bmw motor dacia logan motor arıza lambası veya. Aydem sokak lambası arıza Abs arıza lambası nasıl söner P0170 Opel

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme P0170 Opel

qashqai kırmızı motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza Hasarlı sembol soner anlamı wosvagen arıza lambası

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

simgesi nedir P0170 Opel

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Yorum yapın