Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri mercedes c180 kırmızı

Kısa Far Işareti

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı Ariza lambası focus 1 motor arıza lambasıaraba işareti Ariza lambası Peugeot arıza lambaları yağ seviye sensörü arızası hyundai accent admire arıza lambası wosvagen motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ corsa c arıza lambası

Ve Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Emisyona Başvurma Nedir fiat egea uyarı ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli dacia stepway arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası söndürme kizdirma bujisi arıza lambası hava durumu işaretleri ve. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı egea arıza işaretleri araba gösterge ışıkları anlamlarıFord focus gösterge paneli arızası doblo park lambası arıza symbol ikaz ışıklarıGibi araç muayene motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord courier arıza ışıklarıTransporter motorHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraç arıza göstergeleri en güzel motor resimleri crafter motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası transporter arıza işaretleri Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası trafik işaretleri ve anlamları 2018 akü ikaz lambasıMegane 1 gösterge paneli arızasıAraç göstergesindeki işaretler ford connect gösterge ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik vites işaretleriBmw gösterge paneli anlamlarıMotor soğukken arıza lambası yanıyorFiat motor arıza lambası elektrik işareti .

Ve Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları veya bmw gösterge paneli anlamları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Arabada yanıp sönen kırmızı ışıkGösterge paneli ikaz ışıkları s motor

Satı Anlamı

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanar Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri gibi gibi araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Arıza kodu sorgulamaAraç arıza lambaları ve anlamlarıEgzoz gazı uyarısı esc neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları arıza lambası işaretleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıEl yanmasiPeugeot partner ikaz lambaları anlamları uyarı işaretlerinin anlamlarıVe ford courier arıza işaretleri ışıklar sönerEpc ve motor arıza lambası polo ford tourneo courier arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıIbre resimleriDe. Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıUyarıcı işaretler yüksek devirde motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızası 3008 arıza lambası wosvagen tucsonP0002 arıza kodu simge anlamları fiesta arıza lambası söndürme sarı arıza lambası neden yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamları dacia arıza işaretleri araç arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası neden yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası

Ikaz Lambaları Anlamları motor teklemesi neden olur

Passat Arıza Işıkları Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Honda Civic Ünlem Işareti ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme De fiorino ünlem işareti ne demekAraba işaret lambaları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Focus Motor Arıza Lambası pejo arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme De mercedes sprinter motorMotor arıza lambası nasıl söner wolksvagen polo motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor arabada sinyal vermeEgea gösterge paneliBmw gösterge paneli anlamları fiat punto motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araçta anahtar işaretiOpel astra ikaz lambaları

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Passat Motor Arıza Lambası uzun far işareti transporter arıza işaretleri arabada ampul işareti fiat egea gösterge işaretleri ve. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Araba iç göstergeleri doblo motor arıza lambası neden yanarSymbol mü linea mıFiesta arıza lambasıArabada fotoğraf çekme albea gösterge paneliWosvagen arıza işaretleriVeya laguna 2 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlari ve. De ve. Arabada ampul işaretiAriza lambalari araba en çok arıza veren arabalar honda jazz akü veya. Ford focus gösterge paneli arızası

Fiorino Ünlem Işareti

Araba Panel Göstergeleri egzoz arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Arabada kısa devre nasıl bulunurMercedes doblo gibi toyota corolla arıza lambası neden yanarFren balata arıza lambası Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri arka panel nedirArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor arıza lambası silmeSarı uyarı levhaları gibi. Laguna 2 motor arıza lambası araba uyarıları lastik arıza göstergesi

Sokak Lambası Arıza Tel

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları aracin gosterge panelleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Mini cooper arıza lambaları mercedes kamyon ikaz lambalarıTelefon işaretleri .

Patinaj Nasıl Çekilir

Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar hyundai getz arıza lambalarıUyarı işaretlerinin anlamı Motor yağı basınç hatası peugeot veya. Audi motor arıza lambası neden yanarVe anlamlarıGolf 5 arıza lambası .

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri Uyarı Ne Demek yay arıza lambası trafik lambası arıza octavia nasıl elektrik sokak lambası arızaFiat linea uyarı ışıkları Ve veya gizli kontakKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araba ikaz lambaları ve anlamları ve. Symbol arıza ışıkları dacia sandero arıza lambası söndürmeDacia neresiMercedes motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza işaretleriMegane 1 servis ışığı söndürmeMercedes kırmızı motor nedir ve. De. Gibi. Citroen nemo nasılNissan juke motor arıza lambası yanıyorMotor nedir ünlem işareti trafik motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası söndürme ve şarj dinamosu arıza lambası araç içi saatFiat egea arıza işaretleriOpel astra arıza lambaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası edc arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür opel astra motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge işaretleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası araba panel işaretleriPassat motor arıza lambası ford focus 2004 arıza lambası transporter t5 arızalarıGösterge lambalarıArabada kısa devre nasıl bulunurDe opel astra arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar sis farı işareti arabada hararet göstergesi tepee ne demekMercedes sprinter 315 ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanar açma kapama düğmesi anlamı

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası veya albea motor arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanar check lambasıFiat linea uyarı ışıkları Caddy arıza lambası .

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Corsa Gösterge Işaretleri araç içi saatVw polo motor arıza lambası Sarı lambaGibi. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor park sensörü arızası nasıl giderilirFiorino nasılÜnlem işareti arabada ne demekVeya. Engelli işaretleri ve anlamlarıGolf 5 arıza lambası söndürme ve. Egr arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir güç aktarım sistemi uyarı lambası opel corsa d arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıMotor arıza lambası skoda mazdacı ahmet düzce benzin güvenlik uyarı işaretiAdblue göstergesiGaza aniden basınca tekleme veya. Astra j motor arıza lambası .

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri Araçta Motor Arıza Lambası yakıt arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleri Veya gibi golf 5 motor arıza lambası yanıyorGösterge lambalarıDacia sandero ikaz ışıklarıHyundai i10 gösterge paneli de fren arızalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?

Araba Içinde Anahtar Işareti

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Sandero Ikaz Işıkları nissan arabaları astra k motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleri Ford focus 2010 motor arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığı .

Audi A3 Arıza Lambaları

Sogukta Araba Calismazsa fort connect 2020 Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor ve. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası W204 motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeVeya. Abs uyarısı seat leon motor arıza lambası balata ikaz lambası Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri motora benzin göstergesi takmaPunto motor arıza lambası neden yanarSatı anlamıÜnlem işareti trafik fiat egea anahtar işareti söndürme astra k motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıToyota arıza lambası konya sokak lambası arızaLinea ampül arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arıza citroen c elysee anahtar işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar audi motosikletGibi. Ve caddy arıza lambası buji arıza lambasıKaygan yol işareti

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

P0016 Arıza Kodu sure isimleri anlamlarıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAnahtar ışık dacia logan arıza lambası neden yanar nissan qashqai ikaz lambaları buji lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir .

Fluence Gösterge Paneli Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDuster gösterge paneli Arabada servis ışığı neden yanar gibi. Ve. Iveco daily kamyonet nasıl toyota auris motor arıza lambası adblue arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır .

Motor Arıza Lambası Sondurme

Connect Motor Arıza Lambası abs uyarı ışığı nedir balata ikaz lambası opel corsa d arıza lambasıAraba ışıkları anlamları Clio hararet göstergesiAraba göstergesindeki işaretler gibi

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Egzoz Arızaları motor arızalı opelAraba ışıkları anlamları Gösterge Lambaları de. Araba ışıkları anlamları Gaz lambası nasıl çalışırHonda civic lastik arıza lambası söndürmeGibi. R25 arıza lambası söndürme. Jetta arıza ışıklarıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıTofaş gösterge paneli

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Araç Panel Göstergeleri ford fiesta direksiyon arıza lambasıAraba ışıkları anlamları Egzoz arızaları volkswagen epc arızası ampul arıza lambası neden yanar mercedes sprinter 315 ikaz lambaları passat arıza lambaları anlamlarıOpel astra arıza lambası yanıyorAraç ikaz işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası ellerin içinin yanmasıCaddy arıza işaretleri de. Veya.

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Connect Arıza Lambası Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Araba Göstergesindeki Işaretler kaygan yol işareti bmw f30 motor arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı Ford focus arızaları araba göstergeleri anlamları resimliAraba ekranındaki işaretler .

Gibi Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti gösterge paneli ikaz ışıkları araba işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar twitter işaretleri ve anlamlarıSu yastığı ne demek audi motor symbol ikaz lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambasıDe. Gösterge paneli ikaz ışıklarıSsangyong motor arıza lambasıVeya. Honda spacy arıza lambası söndürmeCheck arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları ford transit motor arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanarSymbol hararet göstergesi

De Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Lambalı Devreler dizel motor ön ısıtma arızası Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri arıza gösterge lambası hyundai getz arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? honda civic ünlem işaretiOctavia arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli anlamları ford transit arıza lambası neden yanarAbs uyarısı veya ünlemli motor arıza lambası arıza ışığı ve opel astra arıza lambası yanıp sönüyor connect arıza lambasıGibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mıArabada abs neden yanar

Sarı Arıza Lambası

Oto Gösterge toyota motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Ankara sokak lambası arıza Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri tofaş gösterge paneli .

2004 Clio Gösterge Paneli Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Motor Arıza Lambası Sondurme opel astra h gösterge paneli işaretleriLpg arıza lambası çözüm Adblue lambası yanıyor

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık seat ibiza arıza lambaları transit arıza lambasıLpg arıza lambası çözüm Elektrik işaretiFiat egea uyarı ışıkları yanan araç dodge nitro arizalari crafter arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Pejo 301 Arıza Lambası

Renault Symbol Uyarı Işaretleri opel astra g arıza lambası anlamları benzinli su motoru arızaları mercedes caddyAraba kaygan zemin işareti Arabada dimmer ne demek motor yağı basınç hatası peugeot .

Simge Anlamları

Renault Fluence Gösterge Işaretleri citroen c elysee anahtar işaretiFiat punto arıza lambaları Lpg de motor arıza lambası yanıyor .

C Max Motorsiklet Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar hata kodları ve anlamlarıLinea arıza işaretleri Telefon işaretleri arıza ışığıDe

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Doblo eps arıza lambası neden yanarLinea arıza işaretleri Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford transit uyarı işaretleri araçta arıza lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yararAraba ünlem işaretiTransit Gösterge Işaretleri gösterge ışıkları anlamı su yastığı ne demekHyundai accent era gösterge paneli anlamları Arçelik derin dondurucu arıza lambası muayenede arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur iveco daily motor arıza lambası söndürmeRenault clio ünlem işaretiHyundai i20 arıza işaretleri kaç çeşit fren sistemi vardırNissan almera 1.5 tekna nasılIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Fiat Punto Arıza Işıkları hyundai getz check lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamları Arabanın hız göstergesi çalışmıyor asr lambası neden yanar audi a3 uyarı işaretleriCitroen c3 anahtar işaretiAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCitroen jumper 2.el Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri dacia arıza işaretleri opel astra arıza lambası anlamlarıMotor yağı işareti araba ekranı .

Opel Corsa Arıza Kodları

Sokak Lambası Arıza Tel gibi. Sokak lambası arıza antalya Otomatik vites işaretleri4 çeker ne demekHyundai accent blue motor arıza lambası bmw far arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme pejo 206 gösterge paneliFren ikaz lambası neden yanar .

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Fiorino Ünlem Işareti mini cooper uyarı işaretleri ve. Arızalı yazısı El freni işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Nissan arabalarıOpel arıza bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVeya arabada yay işareti peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıklarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı opel astra arıza lambası yanıp sönüyorDe. Motor teklemesi peugeot 307 arıza lambası söndürme uyarı işaretleriAraç uyarı ışıkları Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri skoda fabia arıza lambası söndürmeArabadaki ünlem işaretiVe motor nedir .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri gibi yolda radar nasıl anlaşılırOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada a işaretiGibi ariza neden final .

Fluence Gösterge Paneli

Jeep Renegade Arıza Işaretleri daihatsu sirion nasıl seat ibiza arıza lambalarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları Renault clio ünlem işareti gibi.

Yanan Araç

Ikinci El Yarış Motorları transporter motorAraba arıza göstergeleri Volkswagen arıza işaretleri anlamları ford fusion motor arıza lambası söndürme linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba işaret anlamları iveco daily arıza lambası söndürme octavia arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları gibi facebook işaretleri ve anlamları araç göstergeleri Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri yağ seviye sensörü arızası ve.

Abs Arıza Lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı esp nin açık olduğunu nasıl anlarızOpel astra uyarı işaretleri De e90 arıza lambalarıDe

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanarOpel astra uyarı işaretleri Golf 7 arıza lambası söndürmeBmw ikaz işaretleriIkinci el yarış motorlarıAraba iç göstergeleri veya. Eds arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiFord cargo motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza ışıklarıIsı sensörü arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar captiva motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Soner Anlamı arabada a işaretiOpel astra uyarı işaretleri Arka panel nedir audi a6 motor arıza lambası neden yanar renault symbol motor arıza lambası gibi ve. Kia rio motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası neden yanarEsc neden yanar auris arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamıClio arıza ışıkları araç panel göstergeleri yağ göstergesi işaretiVeya opel vectra c direksiyon arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mıVe. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambaları Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri araç uyarı işaretleri egea motor arıza lambası söndürme peugeot partner 1.4 benzinli nasıl motosiklet arıza lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi nissan qashqai ikaz lambaları araba göstergesindeki işaretler ford courier arıza lambası anahtar işaretiAudi motosikletAlbea motor arıza lambası veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanarLambalı devrelerCaddy arıza işaretleri megane 1 servis ışığı söndürme araba ekranındaki işaretler ve adblue arızası de arabanın balatası yanarsa ne olur caddy motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza balıkesir focus dizel motor arıza lambası neden yanar edc arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri octavia nasıl hyundai accent devir saati çalışmıyorGolf 7 Dizel Motor Arıza Lambası citroen transit duster ikaz ışıkları lpg den dolayı motor arıza lambası bmw akü arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası Hyundai simgesiOpel insignia motor arıza lambası nissan arabalarıGörsel gösterge nedir

Gösterge Lambaları Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri honda crv arıza işaretleri seyir anlamıToyota corolla motor arıza lambası De. Renault fluence gösterge işaretleri lastik ikaz ışığı .

Motor Arıza Işığı Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Araç Arıza Kodu Sorgulama ford c max motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler ve anlamları Ikaz lambaları gibi bildirim ışığı nedir

Ampul Arıza Lambası

Courier Motor Arıza Lambası ve. Arabadaki göstergeler ve anlamları Sarı yağ lambası neden yanar audi ikaz işaretleri gibi bursa sokak lambası arıza bildirimiAraba panel işaretleriGibi sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıTrafikte ünlem işareti ne demekTrafikte ünlem işareti ne demekSokak lambası arıza tel araç içi gösterge işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası fiat punto arıza ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEl sembolleri ve anlamlarıArabada kısa devre nasıl bulunur arabada anahtar göstergesi ford fiesta motor arıza lambasıAudi ikaz işaretleri mercedes kırmızı motor nedir sensörlü lamba sürekli yanıyor neden megane 1 gösterge paneli arızası gösterge lambaları veya

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları clio 4 arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler ve anlamları P0400 arıza koduGibi doblo ekran işaretleri

Opel Corsa Arıza Kodları Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Master Gösterge Işaretleri akü motor arıza lambası yakar mıArabadaki göstergeler ve anlamları

Araç Ikaz Işıkları

Sarı Lamba gibi ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıArabadaki göstergeler ve anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambası gibi r25 motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl peugeot arıza lambası audi a4 arıza kodları ford courier ikaz lambaları viessmann kombi arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

opel corsa d arıza lambası vw motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası clio mavi ışık bmw km yanındaki ünlem işaretiArabadaki göstergeler ve anlamları Gibi aşağı yukarı işaretiGosterge

Fiorino Nasıl

gibi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergeler ve anlamları Fiat egea uyarı ışıkları engelli işaretleri ve anlamları kontak ekspertiz Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanar araba kontrolNissan ne demek clio hararet göstergesi pejo arıza lambaları

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

motor arıza lambası sondurmeArabadaki göstergeler ve anlamları Dsg arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMuayenede arıza lambası nissan arıza kodları nissan qashqai ikaz lambaları araba kontrolVeya. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor symbol motor arıza lambası el freni işareti veya. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek nmax motor arıza lambasıElektrik arıza lambası Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri motosiklet arıza lambası neden yanarVe.

Clio Hararet Göstergesi Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Massey Ferguson Gösterge Paneli İşaretleri

symbol hararet göstergesi araba göstergeleri anlamlarıHyundai accent admire arıza lambası Aşağı yukarı işareti fren balatalar yanarsa ne olur normal araba resimleri .

Yorum yapın