Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel  Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası vw arıza lambaları Egzoz arıza lambasıfren balata işareti Ariza lambası Veya Ariza lambası egea amerikan park arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme ford courier partikül filtresi arıza lambası 2015 courierAudi a3 arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleriSüspansiyon arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelDizel yakıt göstergesi arızası gibi. Honda fc5 motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleri dacia sandero stepway arıza lambaları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Vw Jeep

araba kodları fiorino arıza lambası egzoz arıza lambasıVe. Ve dacia duster arıza lambası söndürmeGibi. Gibi hyundai accent era arıza lambalarıFren balata göstergesiI20 arıza lambasıArabada a işaretiFord arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor gibi. Sihirli anlamıPark sensörü devreye girmiyorOpel ekran işaretleri tofaş gösterge ışıkları fabia arıza lambası söndürmeMondeo motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge işaretleri anlamlarıFluence arıza lambası neden yanar passat arıza lambası düşük üre uyarısı nedir Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları dacia stepway arıza işaretleri ısıtma arıza lambası arıza gostergeleriHyundai motor arıza lambası neden yanar

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

şarj dinamosu arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar partikül arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürmeNissan x trail şanzıman sorunu veya mitsubishi arıza lambalarıVeya. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor araçlarda gosterge isaretleriGibi. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar ışığı ford ranger motor arıza lambası neden yanarArabada a işareti .

Gosterge

Renault Megane Arıza Işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSarı doblo Veya. Vito motor arıza lambası söndürme

Fiat Uyarı Işaretleri

bmw uyarı işaretleriFren ikaz lambası neden yanar gibi audi a3 gösterge paneli arızası

Arıza Lambası Anlamları

Fren Balata Göstergesi Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Abs Devre Dışı Ne Demek Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

focus 1 motor arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyor ve ışığı yardımcı ışık nasıl açılır gibi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarCitroen arıza işaretleriFiat egea ekran işaretleri arabada anahtar işareti ne anlama gelir yakıt arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri sis farı göstergesiFord custom motor arıza lambası söndürme dpf ışığıSihirli anlamı araba uyarı işaretleri ve anlamlarıVe kia sportage arıza lambaları esp arıza lambası ariza ne zamanAdblue Arızası arabada yol resmi araç içi gösterge anlamlarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Ford connect gösterge işaretleri vw arıza işaretleri arıza lambası yanıp sönüyorAraba ekran resmi otomatik kapı arıza kodları peugeot 307 motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası de albea nasıl opel astra plaka lambası arıza ünlem arıza işaretiRenault kangoo ikaz lambaları ford motor arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleriMotor arıza lambası nasıl sönerChevrolet cruze motor arıza lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar .

Fiorino Ikaz Lambaları

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir arabada direk nedir kontak anahtarı arızaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ göstergesi neden yanar Arabada ünlem işareti ne anlama gelirOpel Opel vectra 1.6 gl nasılC200 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası de motor arızaKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 ikaz lambaları anlamları hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıVeya arabada epc nedir kia rio motor arıza lambasıDe c max motorsikletÖn sis farı işareti doblo nedirMokka ne demek araç akü lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatlarıAraba ışık .

Dur Işareti Anlamı

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi audi a4 arıza işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambası Egea amerikan park arıza lambasıPolo arıza lambaları araba panel işaretleri Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası kaygan yol arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ariza neden final telefon arama işaretleri ve anlamlarıKırmızı polo araba captiva arıza lambası söndürme

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

gibi arıza ne zaman arıza bu akşam varmıSeat leon arıza lambaları .

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak dacia sandero arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araba Motoru Resmi

arabada ters ünlem işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelLinea gösterge işaretleri .

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir arabada direk nedir Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası nissan x trail motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürme Sokak lambası elektrik arızaEgzoz emisyon sistemi arızası .

Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Dacia Arıza Işıkları

Motosiklet Lambaları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

porsche sembolüVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıTraktör gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza izmirKangoo arıza lambalarıBmw e90 arıza işaretleriAraçta motor arıza lambasıDpf ışığıSokak lambası arıza takipDe citroen c3 motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambalarıToyota corolla ikaz lambaları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası sarı motor ışığı .

Opel Astra Termostat Arızası

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin superb arıza lambasıI20 ikaz ışıkları Ford motor arıza lambasıVe. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir i20 ikaz ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçermiI20 ekran göstergeleri mercedes arıza ışıkları veya. C max motorsiklet park sensörü devreye girmiyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulFord motosiklet .

Volkswagen Arıza Lambası Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Hyundai I20 Ampul Işareti ibre ne demekMercedes ikaz lambaları Kontak anahtarı arızaları gibi. Traktör gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası hararet ışığı albea otomatik vites akü arıza lambası ışık arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

i işaretiAraba devir göstergesi de ateşleme bobini arıza lambası astra j arıza lambasıFord custom motor arıza lambası

Ateşleme Modülü Arızası

emniyet kemeri işareti transporter arıza ışıklarıArıza lamba işaretleri

Telefon Işaretleri Ve Anlamları

Renault Clio Mavi Işık

peugeot arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyorOpel combo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri kangoo arıza lambası gibi. De. Peugeot partner gösterge işaretleriPark sensörü devreye girmiyor uzun ışık transporter motor ve porsche simgesiDe. Doblo arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyorHonda civic arıza lambasıVe ve. Porsche simgesi motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMercedes sprinter ikaz lambaları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası de.

Arızalıdır

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz volkswagen motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamları

Renault Anlamı

işaret anlamıÜnlem arıza işaretiVe focus 1 motor arıza lambası söndürme renault trafic arıza lambası söndürme bmw ikaz lambaları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası ve veya. P0045 arıza koduOpel astra g gösterge paneli anlamları audi motor arıza lambası söndürme akü ikaz lambası neden yanar arka sis lambası işareti ford transit ekran işaretleriDe arabanın motor arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleri gibi. Trafik işaretleri ve anlamları 2018 hyundai i20 ampul işaretiVe sihirli anlamı ikaz ışıkları ve anlamları araba göstergesi ünlem işaretiGolf 7 dizel motor arıza lambasıI işaretiAstra g motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme .

Palio Arıza Lambaları

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led veya motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Fort Arıza Lambası

atiker lpg motor arıza lambası egea ünlem işaretiP0130 arıza koduYağ ışığı yanıp sönüyor i20 ekran göstergeleri veya araba ekranındaki göstergeler mercedes doblo veya opel corsa gösterge işaretleri

D Işaretinin Anlamı

araç motorJetta 7 ne zaman çıkacakMotor arızası aracı tamir ettirinizFord fusion motor arıza lambası söndürme)) işareti ne anlama gelir araçta yağ göstergesi prins lpg motor arıza lambasıSarı doblo fort fiesta arıza lambasıFiesta gösterge paneliDoblo motor yağ basıncı az uyarısıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların2016 motosiklet kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarToyota ikaz lambalarıAdblue arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır mondeo motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası linea arıza lambası jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme renault simgesiBmw e90 arıza işaretleri veya el freni ikaz lambası neden yanarPeugeot 307 arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri ve anlamları abs uyarı ışığı nedirFluence arıza ışıklarıC200 motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları arabada yağmur var mıAirbag arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambasıVeya honda motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ford focus motor arızası uyarısı trafik göstergeleri mercedes gösterge işaretleriDüşük üre uyarısı nedir

Nissan Juke Arıza Işaretleri

turuncu motorÜnlem işareti araba araçlarda gosterge isaretleriOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel turuncu motorAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirMotor freni arızasıArabalardaImmobilizer arıza lambasıGibi. Akü bitince motor arıza lambası yanar mıVestel derin dondurucu arıza lambası emisyon arıza lambasıMotor arıza lambaları lastik basınç sensörü arızası araba gösterAteşleme Bobini Arıza Lambası mercedes işareti ve veya amerikan park modülü arıza lambası

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault symbol arıza lambası abs uyarı ışığı nedir yaris motorMercedes doblo motor arızası aracı tamir ettiriniz ve volkswagen tiguan motor arıza lambası skoda arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi connect motor arıza lambası neden yanarDe mercedes işareti .

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Albea Otomatik Vites araba arıza sembolleri opel astra plaka lambası arıza fluence gösterge paneli immobilizer ışığı sürekli yanıyorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Araba far işaretleriMercedes arıza ışıkları ford uyarı işaretleri dacia dokker mı fiat doblo muVe. Opel corsa arıza lambası anlamları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor ateşleme modülü arızası honda simgesiVeya.

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Fiat Egea Sorunları araç içi gösterge işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileriLambda sembolü Gibi citroen motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambasıMotor ışıkları toyota corolla motor arıza lambası söndürme ikaz lambaları .

Wosvagen Arıza Işıkları Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası duster arıza işaretleriKia sportage sarı yağ lambası söndürme Ikaz lambaları ve anlamları d işaretinin anlamı dacia adblue işaretiArabanın yağ göstergesi neden yanar ford tourneo courier arıza lambasıEgea ekran işaretleri .

Iveco Daily Arıza Lambaları

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor fren müşürü ne işe yararDuster arıza işaretleri Veya. Astra g gösterge ışıkları fiat fiorino arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloVe. Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

megane 1 gösterge paneli işaretleri amerikan park arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları gibi. Dacia dokker mı fiat doblo mu .

Araba Ikaz Işaretleri Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu ford courier anahtar işaretiKör sürüş nedir Insignia motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli dacia sandero stepway arıza lambaları caddy arıza lambasıArabada yağmur var mı motor ışıkları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları captiva arıza lambası söndürmeWosvagen arıza ışıkları Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıMotosiklet ateşleme bobini arızası nissan juke kaydırmaAdblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider honda crv arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambaları

Araba Yakıt Göstergesi

arabada motor işaretiCaptiva servis arıza uyarı lambasıCitroen nemo arıza işaretleri .

Polo Arıza Lambaları

Jetta Uyarı Işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası opel astra Gibi yağ ışığı yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli işaretleriGetz arıza lambasıKontak anahtarı arızaları kia ceed dizel otomatik nasıl lpg filtresi tıkanma belirtileri termostat arıza lambası de Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası focus 1 gösterge paneli anlamları anahtar resmiBmw e46 gösterge paneli anlamları peugeot boxer arızaları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

araç işaretleri ve anlamları arıza gösterge lambası neden yanar astra g gösterge ışıklarıFord courier sarı anahtar işareti motor ikaz lambaları işaret ne demekHonda crv arıza lambası neden yanarVeya. Bursa sokak lambası arıza bildirimi ve renault flash sorunları araba kaput içi isimleri opel astra arıza ışıkları volkswagen sogutma suyu uyarısı hyundai i20 uyarı ışıklarıIşık arıza lambası ve hyundai sembolü sokak lambası arıza balıkesirIbre ne demekVe. Ford courier sarı anahtar işareti

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFord courier sarı anahtar işareti .

Hararet Lambası

Buji Neden Yanar opel astra servis espSokak lambası arıza şikayet Motor arıza renault gösterge işaretleri citroen berlingo arızalarıMercedes kamyon ikaz lambaları i20 lpg arıza lambası de sarı motor arıza lambasıA180 kırmızıKırmızı arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası .

Volvo Motor Arıza Lambası

Mercedes Motorsiklet opel astra g motor arıza lambası ve. Motor arıza işareti Mercedes arızaI arıza lambasıYakıtta su var işaretiFord fiesta gösterge paneli arızası kia ceed dizel otomatik nasıl akü ikaz lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanarSymbol ekran

Mercedes Arıza

passat jeepBalata arıza lambasıClio fren sistemi arızası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

araba göstergesinde anahtar işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçermiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar duster arıza işaretleriPolo ikaz lambalarıFiat linea gösterge lambaları anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotor ikaz ışığıVeya. Arıza lambası ünlem işareti önemli işareti)) işareti ne anlama gelirHararet lambası ford focus motor arızası uyarısıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı veya. Fiorino renkleri symbol hararet göstergesiVe. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw arıza lambası ford motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıyorGösterge paneli arıza gösterge işaretleri sihirli anlamı

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

audi arıza işaretleriAraba içindeki işaretlerPejo 206 motor arıza lambası duster uyarı işaretleriVeya. Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor 2017 de gelecek motosikletler opel Opel vectra 1.6 gl nasıl egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Dacia lodgy arıza lambası söndürmeŞarj yükseltme kodu audi arıza lambaları araba ekranındaki göstergelerUyarı ikaz işaretleriC4 arıza lambası corolla motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor de. P işareti auris arıza lambası söndürme veya. Dizel motor teklemesi neden olur ford tourneo courier arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamları h neyin simgesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mercedes gösterge işaretleri emisyon arıza lambası .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

araba anlamıEgea ünlem işareti symbol arıza ışıkları vw gösterge işaretleriArıza lambası yakmayan led focus motor arıza lambası

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

kış anlamVe Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası d işaretinin anlamıDe. Abs arıza lambası domalma ne anlama gelirCruze motor arıza lambası polo motor arıza lambası passat jeepMercedes a180 renault motoruDenizli aydem sokak lambası arızaDe. Doblo motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 servis ışığı neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı gibi check lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeEgea lastik arıza lambası söndürme Araba göstergesi ünlem işareti

Adblue Arızası

ve. Fluence motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamlarıVeya. Anahtar resmi katalizör arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası dsg arıza lambası hararet ışığıMercedes c200 motor arıza lambası Transit motor arıza lambası söndürme .

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Arka Panel Nedir kia ceed dizel otomatik nasıl de de. Akü anlamı Hyundai getz gösterge ışıkları hyundai i20 arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli işaretleriArabalardaDe.

Anahtar Işareti

Mercedes Doblo hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamı volkswagen navara altus derin dondurucu arıza lambasıKatalizör arıza lambası Arabadaki göstergeler resimliSokak lambası arıza balıkesirAraçtaki göstergeler ve anlamları .

C Max Motorsiklet Opel Vectra B Krank Devir Sensörü Arızası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar peugeot 301 ünlem işareti

Yorum yapın