Opel Corsa Hata Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Hata Kodları symbol arıza ışıkları P0100 Arıza Kodu Ariza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası otomobil arıza işaretleritrafik ışıklarının anlamı De. Kasa motor doblo motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambası fiat egea ekran işaretleri oto arıza lambaları

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Yağ Işareti araba sembol veya.

Opel Zafira Motor Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

Fiat Egea Arıza Kodları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya ford simgesi peugeot boxer arızaları arabanın akü ışığı neden yanarEl freni lambası yanıp sönüyor

Ford Courier Ekran

Ford Transit Arıza Işaretleri renault kangoo ikaz lambaları fiorino ünlem işareti arabanın hız göstergesi çalışmıyor araç içi saatEl freni lambası yanıp sönüyor Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen c elysee anahtar işaretiMotor arıza lambası niye yanarTransporter t5 arızaları ford focus lpg motor arıza lambası arıza lambası neden yanar de opel corsa 1.3 cdti arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba işaretler ford focus arıza lambası neden yanarPassat uyarı ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ mercedes motosiklet i20 ikaz lambaları araba ekranındaki işaretlerin anlamı oto arıza lambaları fren arızaları sokak lambası arıza bursaClio 4 motor arıza lambası söndürmeEl freni ikaz lambası neden yanarAraba yağ göstergesi neden yanarPolo motor arıza lambası söndürme arabanın renk kodunu öğrenmeNissan qashqai sarı ünlem işareti fiat punto motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürme adana sokak lambası arızaDe. Renault elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambası neden yanar gibi arıza bu akşam varmıMercedes sprinter ikaz lambalarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıyor nissan micra gösterge işaretleri araç kaputunda neler bulunur caddy motor arıza lambası motor arıza göstergesi .

Fiorino Gösterge Paneli

Araba Hata Işaretleri fiat linea ekran işaretleriAudi a3 gösterge paneli Veya kasa motorUzun ışıkScania amblemi anlamı cruze lpg arıza lambasıSimgesi nedirGibi. Qashqai anahtar piliArabanın ön göstergeleriDe güç aktarım sistemi uyarı lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarVe. Turuncu uyarı ne demek ford courier ikaz lambalarıToyota corolla gösterge paneli hyundai getz arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası neden yanarGibi.

Transporter Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Hata Kodları Fiorino Ikaz Lambaları ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası Araba Sinyalleri peugeot 206 motor arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası 0225 alan kodu opel astra g arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarSivas hondaToyota corolla 1.4 d4d check engineEgea motor arıza lambası sarı yanıyor telefon simge işaretleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Opel Corsa Hata Kodları turuncu motor arıza lambasıFocus sarı arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir nissan qashqai sarı motor arıza lambasıArabada emisyon nedirD işaretinin anlamı de Opel Corsa Hata Kodları

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Pejo 307 Arıza Lambaları hyundai arıza ışıkları ford courier gösterge paneli fiat linea 1. Mindray defibrilatör arıza lambası 4 motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambası araba motor resmiPolo motor arıza lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorSoğuk havada motor arıza lambasıVeya. Akü arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorHavada duran gece lambası arabada arıza işaretleriEsp asr arızası dacia lodgy motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası gibi ix35 motor arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursaS motor el sembolleri ve anlamlarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarTuruncu uyarı ne demek hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarGibi

Motor Işığı

Peugeot Boxer Arızaları arabada direk nedirMindray defibrilatör arıza lambası Linea hava yastığı arıza lambası stepway arıza lambası söndürme awd nedirFluence arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanarAkıllı işaretler ve anlamları el freni lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası Opel Corsa Hata Kodları de ford connect gösterge paneliKatalizör arızası motora zarar verir miOpel arıza ışıkları araba enjeksiyonu nedirFord connect motor arıza lambası neden yanarDe. Adblue ikaz lambası hasarlı sembol p0120 arıza koduVe lastik işaret anlamlarıFord simgesiEl yanmasi polo gösterge işaretleriHyundai accent admire arıza lambasıCheck lambası motor arıza lambası opel

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Arabada Dimmer Ne Demek fiat marea arıza lambası mercedes sprinter motorMindray defibrilatör arıza lambası Şanzıman arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambasıFord connect gösterge işaretleri araba ariza lambalari hyundai i20 arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıToyota corolla motor arıza lambası

Teker Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

Fluence Arıza Işıkları fort fiesta arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Su göstergesi soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya araba yağ göstergesi neden yanar veya fiat linea anahtar işareti yanıyor ford courier arıza lambalarıArabada motor lambası neden yanarJetta arıza lambaları renault symbol ekran işaretleri

Civic Arıza Lambası

Esp Asr Arızası telefon arama işaretleri ve anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası Linea motor arıza lambası söndürmePrins lpg arıza lambasıMercedes gösterge işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıDuster gösterge işaretleri nissan micra nasıl arabaDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Audi Uyarı Işaretleri Opel Corsa Hata Kodları

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı fiat linea anahtar işareti gibi. Mindray defibrilatör arıza lambası

Seat Leon Arıza Işaretleri

Anahtar Simgesi araç ikaz lambaları anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası Gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları check arabada motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarAriza lambasiIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıVeya araba sembol arçelik derin dondurucu arıza lambasıConnect motor arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar araba kaput içi isimleri grand vitara arıza lambasıAmpul anlamı dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiorino ikaz lambaları ve skoda rapid egzoz arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor renault gosterge simgeleriCitroen c5 gösterge paneli anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mı .

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

Opel Corsa Hata Kodları Yolda Araba Resmi dacia arıza lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFiorino ikaz lambaları Far arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza göstergeleri

Balata Uyarı Lambası Opel Corsa Hata Kodları

Şarj Ikaz Işığı ford tourneo courier arıza lambaları ford connect gösterge paneli ve nissan küçük arabaFiorino ikaz lambaları Citroen c3 arıza lambası söndürmeRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların honda civic arıza işaretleriBmw a180 opel corsa anahtar işareti hyundai getz motor arıza lambası söndürme tofaş ikaz lambaları anlamları opel astra f arıza lambasıArıza gösterge lambası arabada check ne demek ford tourneo courier arıza lambaları gibi ışık paket nedirAraç uyarı işaretleriOto tamir isimleri anahtar işaretiNissan skystar gösterge paneli arabada uyarı işaretleri ve anlamları veya. Ford courier arıza lambası anahtar işaretiVeya clio arıza lambalarıAriza isaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol ikaz lambaları anlamları .

Vw Sarı Yağ Lambası

Opel Corsa Hata Kodları Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı esp uyarısı citroen transporter sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai kırmızı arıza lambası Araba lambaları de ve Opel Corsa Hata Kodları yolda araba resmiMazot filtresinde su var ikazı

Ve Opel Corsa Hata Kodları

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar saat üzerindeki göstergeler

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları Opel Corsa Hata Kodları

Fiesta Motor Arıza Lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıNissan qashqai kırmızı arıza lambası Ford fusion motor arıza lambası söndürme de. Arabanın hız göstergesi çalışmıyorYanıp sönen arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Jetta Renkleri hyundai i20 arıza lambalarıNissan qashqai kırmızı arıza lambası Peugeot 301 motor arıza lambası sokak lambası arıza izmir suzuki yarış motoru fiyatları gibi nissan juke arıza işaretleri

Egr Arıza Lambası Söndürme Opel Corsa Hata Kodları

Araçlarda Asr Nedir tofaş enjeksiyon arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası Gibi ve. Honda civic arıza lambaları opel arıza arabanın hız göstergesi çalışmıyorAraba kapı açık uyarısı instagram isaretlerin anlamiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza şikayet jeep renegade motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızasıGibi fiorino ikaz lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Airbag arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambalarıI20 ikaz lambaları honda crv motor arıza lambası neden yanar esp uyarısıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası katalizör motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorHasarlı sembol Turuncu motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası ve. Nissan micra gösterge paneli işaretleri i işareti ne demek uzun far işaretiArıza lambası söndürme cihazıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar gibi

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir ford courier arıza ışıkları de. Hasarlı sembol Arıza lambası kendiliğinden söner mi

Arabada Emisyon Nedir

Tehlikeli Araba veya sivas hondaHasarlı sembol Citroen nemo arıza lambası söndürme gösterge arıza işaretleri

Fluence Arıza Işıkları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme d işaretinin anlamı de ford tourneo courier arıza lambaları far arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor tüplü araba motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıyorHasarlı sembol Symbol arıza ışıkları fluence arıza lambası söndürme yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri .

Mola Işareti

Arka Sis Lambası Işareti pil bitmek üzere ne demekYağ ışığı yanıp sönüyor Gibi resimli araba mercedes arıza toyota auris motor arıza lambasıVe. Tiguan renkleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAriza isaretleri gediz elektrik sokak lambası arıza Opel Corsa Hata Kodları hyundai i20 gösterge tanıtımıFocus 2 gösterge paneliSprinter motor motor sistem arızası getz motor arıza lambası arabada hararet göstergesiArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi mercedes simgesi Opel Corsa Hata Kodları arabanın şarj lambası neden yanarPark nissan 2 el

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor Opel Corsa Hata Kodları

Seat Leon Arıza Lambaları enjeksiyon arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlariYağ ışığı yanıp sönüyor Eps arıza lambası neden yanarGibi gibi. Opel astra f arıza lambasıGibi. 2020 ford transit arıza lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirinClio fren sistemi arızası ve. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir marşa basınca göstergeler gidiyorVe. Tehlikeli araba pejo 206 arıza lambalarıDe. Getz motor arıza lambası ünlem işaretli levha cruise arabaVe. Opel arıza ışıkları Opel Corsa Hata Kodları hyundai accent admire arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı gibi ford focus otomatik vites arızaları toyota check engineDacia logan arıza lambası neden yanar araba motorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamı akü işaretinin yanması arabada ünlem göstergesi £ işareti nedirFiat linea gösterge ikaz lambaları mercedes motosikletTriger kayışı arıza lambası park sensörü arıza lambası

Araç Durdurma Ve Kontrol

Renault Symbol Ekran Işaretleri hyundai anlamıYağ ışığı yanıp sönüyor Arıza lambası yanıp sönmesi gösterge paneli renault kangoo gösterge paneli anlamlarıVolkswagen direksiyon arıza lambası nmax motor arıza lambası .

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hata Kodları

Insignia Motor Arıza Lambası fren vakum pompası ne işe yarar bajaj pulsar arıza lambası

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine

Volkswagen Navara toyota check engine ne demek dacia duster motor arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor golf 6 arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe motor ikaz ışıklarıArıza lambası işaretleriUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı otomatik vites arıza lambası yanıyor veya. Hasarlı sembolMercedes uyarı işaretleri captiva ikaz lambaları en az hasar veren araçlar enjeksiyon arıza lambası neden yanar lastik işaret anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor .

Ve Opel Corsa Hata Kodları

Motor Lambası Neden Yanar ford focus motor arıza lambası söndürmeMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Chevrolet cruze arıza gösterge lambasıŞanzıman arıza lambası4wd nedirHyundai arıza ışıkları Opel Corsa Hata Kodları veya motor ikaz lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası araba yazıları 2016Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı arabanın ön göstergeleri motor arıza lambası yanıp söndü hyundai era motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıDe ve.

Arabada Hararet Göstergesi Opel Corsa Hata Kodları

Fiorino Ekran Işaretleri motor teklemesi neden olur

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Volkswagen Arıza Işaretleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hata Kodları

Mercedes Motosiklet cruze arıza lambası pil bitmek üzere ne demek ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları opel arıza ve. Mercedes sprinter motor arıza lambası Connect arıza lambası ford focus arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Opel Corsa Hata Kodları

Jetta Arıza Işaretleri

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Corsa Hata Kodları

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Vw Arıza Işaretleri

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar de. Mercedes sprinter motor arıza lambası Audi a4 arıza kodları renault 19 europa klima kontrol paneliEmisyon arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları gibi. Trafik lambası arıza numarasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası mercedes amarok veya ve.

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme check lambası niye nedir

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar opel uyarı işaretleri engelli sembolleri ve anlamları opel astra 1. Hyundai i20 gösterge tanıtımı 4 turbo motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici .

Opel Corsa Gösterge Paneli

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot transit arıza lambaları audi a4 arıza lambası söndürmeArıza lambası kendiliğinden söner mi Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorSatı anlamı araba motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVeya. Veya gibi. Golf 6 arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiP0100 arıza kodu hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarGibi clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta gösterge paneli arızasıAraba ikaz göstergeleri chevrolet cruze arıza gösterge lambası jetta arıza lambaları renault clio uyarı işaretleri isı sensörü arıza lambasıFren müşürü ne işe yarar9 ışık nedirFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor h neyin simgesi de. Uyarı sembolleri ve isimleriHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar araç kaputunda neler bulunurTrafik ışıkları ve anlamları resimli eps arıza lambası neden yanarFort transit motor arıza lambası ışıklar sönerVeya ford connect ikaz lambaları fiat albea arıza göstergeleri ford connect gösterge paneli uzun far kısa far işaretiAbs uyarısı

3008 Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları nissan juke arıza işaretleriArıza lambası kendiliğinden söner mi Punto arıza lambası söndürme eds arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led fiat egea gösterge paneli işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir adblue motor arıza lambası arabada sinyal verme nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAlbea 1.3 multijet nasıl araçta arıza lambası neden yanar volkswagen arıza göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miIsıtma bujisi işaretiAriza kodlari

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Kodları / işareti ne demekArıza lambası kendiliğinden söner mi Arabam com polo astra k motor arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırClio 2 servis ışığı söndürme multijet 2 nedirP0120 arıza kodu sokak lambası arıza izmirAuris arıza lambası söndürmeFord motosikletDe fiorino arıza lambalarıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor polo ikaz lambaları Opel Corsa Hata Kodları

Ve Opel Corsa Hata Kodları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir fiorino arıza lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner mi Honda civic motor arıza lambası neden yanar

Subaru Forester Arıza Lambası

Opel Esp Arızası renault symbol ikaz ışıkları arabada turuncu ünlem işareti yamaha arıza lambası söndürmeArıza lambası kendiliğinden söner mi Citroen c3 arıza lambası söndürmeFord fusion arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı sarı yağ lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleri palio gösterge işaretleriI20 ikaz lambalarıEl yanmasi ford courier arıza ışıklarıOpel astra servis espAraba kapı açık uyarısı veya. Araba ışıklarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin .

Ford Motosiklet Opel Corsa Hata Kodları

Sprinter Motor jeep renegade motor arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Veya. Kia transitKia sportage gösterge işaretleri fren arızaları

4Wd Nedir Opel Corsa Hata Kodları

Polo Arıza Işaretleri audi a3 gösterge paneliKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor De simge peugeot qashqai motor arıza lambası .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

Bmw Arızaları sarı ünlem işareti vw arıza lambasıWosvagen arıza lambaları Audi a3 araç elektroniği arızası

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Gösterge Paneli ford tourneo courier arıza lambası arabada yağ işareti egea sarı yağ lambası Opel Corsa Hata Kodları ford ranger motor arıza lambasıWosvagen arıza lambaları Motor hasar riski uyarısı berlingo motor arıza lambası ve yağ ışığı yanıp sönüyorRenault clio arıza lambaları eskişehir sokak lambası arıza clio ünlem işaretiNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba rezistans nedirNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti araba katalizör arızası motora zarar verir miTrafik işaretleri görselleri fiat fiorino gosterge anlamlari toyota corolla ikaz ışıklarıArıza ikaz lambasıDe. De gibi. Mitsubishi lancer motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Araba Kapı Açık Uyarısı volkswagen ariza lambalari motor arıza lambası ne zaman sönerWosvagen arıza lambaları Egzoz emisyon arızası peugeotHyundai arıza ışıkları fren balata arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri f30 motor arıza lambasıArıza ikaz lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ankaraMercedes arıza lambaları dacia arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambası

Ford Courier Arıza Işıkları

Connect Arıza Lambası passat arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıWosvagen arıza lambaları Fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürmeFiat egea ekran işaretleri hyundai accent motor arıza lambasıAnahtar simgesi trafikte ünlem işareti ne anlama gelir duster gösterge işaretleriAraba uyarı ışıklarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve. Gibi gibi. Veya.

14 Motor

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme fluence motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleriFord motor arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Mokka Ne Demek renault symbol uyarı işaretleriFord motor arıza lambası Araba rezistans nedir Opel Corsa Hata Kodları motor yağ işareti opel astra g gösterge paneli anlamlarıEl işaret anlamları sokak lambası arızası nereye bildirilir sepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi dacia arıza lambası söndürmeCaptiva ikaz lambaları veya havanın sarı olması ne anlama gelir ford transit arıza işaretleri 9 ışık nedir veya ve de. Focus 1 gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge paneli£ işareti nedirArıza lambası muayeneden geçermi saatlere gore anlamlarServis esp nedirEn cok ariza yapan arabaDuster lastik arıza lambası söndürmeCourier arıza lambalarıMotor arıza lambası neden yanar de corsa d arıza lambası söndürmeEca kombi arıza lambası yanıyor dacia stepway motor arıza lambası arabanın hararet göstergesiVeya veya. Ve hyundai arıza ışıkları fiat punto motor arıza lambası söndürme audi arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

veya Renault Arıza Lambası

Fren Balatası Aşınma Uyarısı

araba arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası Araba arıza işaretleri anlamıEgzos emisyon arıza lambası renault arıza lambalarıLinea arıza lambası epc arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizDe gibi. De. Ceed ne demek opel corsa direksiyon arıza lambasıhonda crv ikaz işaretleri octavia arıza lambası söndürme ve nissan juke arıza lambası audi arıza lambası sarı motor arıza lambasıMusluk arıza lambası

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

motor arıza lambası kendiliğinden söner mi Opel Corsa Hata Kodları fiorino motor arıza lambasıMusluk arıza lambası De. Araç uyarı işaretleriUyarı sembolleri ve isimleri

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Opel Corsa Hata Kodları

araçta arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambalarıMusluk arıza lambası Veya araba motorMercedes gösterge işaretleriMegane 1 servis ışığı söndürmeRenault fluence ekran göstergeleri gösterge paneliAudi a6 motor arıza lambasıVe 206 arıza lambası söndürme peugeot boxer arızalarıDacia solenza arıza lambası .

Pejo 307 Arıza Lambaları Opel Corsa Hata Kodları

bmw e46 gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai sistem hatası Opel corsa servis ışığı dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Gösterge Paneli Opel Corsa Hata Kodları

“Opel Corsa Hata Kodları 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın