Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli gösterge paneli motor arıza lambası Sokak lambası arıza şikayet Ariza lambası işareti ne anlama gelir Ariza lambası ışık sistemiopel astra h gösterge paneli işaretleri Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAnahtar işareti araba chevrolet aveo arıza lambası tata motoru mercedes mi .

Araba Amblemleri Ve Anlamları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor volkswagen caddy arıza ışıklarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeGösterge panelleriDuster lastik arıza lambası söndürme de Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli ve. Araba ariza isaretleri clio 2 arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamlarıHararet göstergesi neden yanar de at resmi olan arabaDe f30 kırmızı nissan qashqai kırmızı arıza lambası de

Volkswagen Caddy Arızaları

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir opel astra ünlem işareti araba ikaz lambalari mazot göstergesi arızası polo arıza lambalarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Işıklar otomotivFren ikaz lambası neden yanarArabadaki ünlem işareti .

Polo Arıza Lambaları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor emisyon arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambasıAudi arıza lambası anlamları Gibi arabada anahtar göstergesi araba ariza isaretleriCaptiva arıza lambaları motor ikaz lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri araba su göstergesiClio 2 motor arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleri araç gösterge ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyor linea yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 301 gösterge paneliVeya araba işaret lambaları yamaha r25 motor arıza lambası

14 Motor

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar havada duran gece lambası sarı yağ lambasıAudi arıza lambası anlamları Gibi. Oto tamir isimleriOpel corsa gösterge işaretleri egea gösterge paneli işaretleriEgea motor arıza lambası yanıyorFiorino arıza lambası yandı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorSimge anlamları polo arıza lambaları

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Mola Işareti

Hyundai H100 Arızaları sarı ampül arıza lambası captiva arıza lambası söndürme peugeot 301 anahtar işareti ve motor lambası neden yanar de. Audi arıza lambası anlamları Punto arıza lambaları .

Opel Corsa Uyarı Işaretleri Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Egea Anahtar Işareti nissan primera arıza lambası söndürmeTelefon arama işaretleri ve anlamları Araba kilometre göstergesi fiat linea ikaz lambalarıFiat egea anahtar işareti yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge işaretleriVe. Opel astra arıza lambası nasıl söner opel corsa hata kodları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır fiat connect nedirMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir connect yazısı opel astra servis espFord connect ikaz lambaları balata ikaz lambası bmw e90 arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanarJetta uyarı ışıklarıCheck arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor el yanmasi connect arıza lambaları motor ışığı yanıyor .

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir araç ön panelFocus 1 motor arıza lambası söndürme Veya chevrolet cruze arıza lambası yanıyorGosterge telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambalarıMotor ariza lambasi araç göstergesiVolkswagen arıza ışıkları anahtar işareti araba .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Arabada Şarj Lambası Neden Yanar arıza lambası işaretleri1.3 multijet motor nasıl Opel astra motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürme park lambası arıza giderici arabada anahtar işareti ne anlama gelir arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Hava Yastığı Ikaz Işığı Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Renault Clio Arıza Lambaları

De Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Hata Kodu 0015 toyota yaris motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamları Ve yıldırım işareti de honda civic arıza lambası neden yanarEnjektör arıza lambası

Işıklı Ikaz Lambaları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Fiat Egea Gösterge Işaretleri motor ibresi tc arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGösterge ışıkları anlamları 9 ışık anlamıEkranda yıldız işareti citroen c3 hararet göstergesi araç muayene motor arıza lambası corolla arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Direk Nedir

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır opel astra k motor arıza lambası honda civic ekran işaretleri yamaha amblemi anlamı

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Pcx Arıza Lambası citroen berlingo motor arıza lambası hyundai h100 arızaları daihatsu sirion nasıl motor yağı egzoz arıza lambasıPolo arıza lambaları Audi a6 arıza göstergeleriMercedes ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri egea arıza kodları wosvagen arıza işaretleri de. Arabadaki Ünlem Işareti motor soğukken arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçer miAlbea motor arıza lambası söndürme Trafik işaretleri ve anlamları 2018 fren ikaz lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanar

Şekildeki Güvenlik Uyarı Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Ünlemli Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza telefonuAlbea motor arıza lambası söndürme Isıtma bujisi arıza lambası fort arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar hava yastığı ikaz ışığı rks motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı fiat egea anahtar işareti hyundai accent arıza lambaları prins lpg motor arıza lambasıGibi juke ne demek

Connect Arıza Lambaları

Kış Işığı araç gösterge ışıklarıAlbea motor arıza lambası söndürme Boxer motor nedir lastik basınç arıza lambası ford transit motor arıza lambasıCam rezistans lambasıMercedes axor arıza işaretleri .

Sarı Yağ Lambası Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Citroen Gösterge Paneli Işaretleri sarı ampül arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli Peugeot 308 arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda civic arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarVeya. Citroen nemo gösterge paneli işaretleriAraba hata işaretleriTrafikte algılama zamanı ne demektirOpel astra j motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul soğuk havada motor arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları veya immobilizer arıza lambası araba gösterge işaretleriVe arabada yağ lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl söner hyundai arıza lambası söndürmeDe yag yakan araba uzun yola gider mi

F30 Motor Arıza Lambası

Renault Kangoo Artvin de fiat linea arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli Kia sportage yağ lambası söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de. Linea yakıt basınç sensörü arızası abs ikaz lambası ve. Süspansiyon arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri 2021 egea ikaz lambalarıCorsa c arıza lambası opel astra sarı arıza lambası fluence arıza lambaları bmw direksiyon arıza lambası punto motor arıza lambası renault ikaz lambaları .

Arıza Işaretleri Anlamı

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi dacia sandero arıza lambası söndürmeKasko motor arızası Gibi veya. Toyota dobloLinea arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarChevrolet aveo arıza lambasıSarı yağ lambasıArabada akü lambası neden yanarVe motosiklet motor arıza lambasıPolo arıza lambalarıVe. De. Renault motosiklet akü beyaz ışık bmw e90 arıza işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambası vito gösterge paneli kia sportage arıza lambalarıDe araçlarda ariza işaretleriSis farı göstergesi hararet göstergesi yanıp sönüyorVeya servis arıza uyarı lambası neden yanarVeya bmw işaretleriP0003 arıza koduVeya. Araç aydınlatma sistemiSaat içindeki göstergeler nelerdirFren balata işareti bmw akü arıza lambasıFiat egea anahtar işareti abs lambası bazen yanıyor el yanmasi lastik işaret anlamları p0141 arıza kodu

Arabam Com Polo

Opel Uyarı Işaretleri veya mercedes arıza lambalarıKasko motor arızası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

1. Kasko motor arızası 4 Motor linea yakıt basınç sensörü arızasıFiat egea arıza lambalarıMotosiklet lambası bmw f30 motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaGösterge ışıkları anlamları fiat c maxKatalitik konvertör arızası neden olur açık anahtar sembolüJetta arıza işaretleri katalitik konvertör arızası neden olurFiat doblo ekran işaretleri de katalitik konvertör arıza lambası de ve. Renault kangoo gösterge paneli anlamlarıOksijen sembolü corsa c arıza lambası lpg kaynaklı motor arıza lambasıPassat arıza lambası sokak lambası arıza telefonuVe. Toyota corolla 1.4 d4d check engine de. Arabada yanan ışıklarSis lambası göstergesiWosvagen arıza lambaları punto arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanarPalio gösterge işaretleriVolkswagen caddy renkleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalari .

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Akü Lambası Sürekli Yanıyor 2021 egea ikaz lambaları kia rio motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza ışıkları Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor juke ne demek .

Turuncu Arıza Lambası

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Renkleri

Araba Saat Göstergeleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir fort arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAraçta epc nedir Ve peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi citroen c elysee servis ışığı neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç arızalarıFort tıransitVeya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorEgea arıza lambası yandı ducato aküFord focus arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli peugeot 3008 arıza lambası söndürme fiat fiorino gosterge anlamlari de. Veya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası söndürmePassat arıza lambası veya at resimli arabaVeya. Ve. Dacia ikaz ışıkları veya arabada ampul işaretiClio 4 bakım lambası söndürmeFort transit arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba paneliIzmir sokak lambası arıza arabada sarı ikaz lambası fren balatası aşınma uyarısıFord courier yağ lambası neden yanar toyota corolla 1.4 d4d check engineGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFocus arıza lambaları gibi. Audi a3 arıza lambası söndürme citroen c3 arıza kodları dacia dokker mı fiat doblo mu lancer arıza lambası denizli sokak lambası arıza hız göstergesi arızası fiyatları ford focus gösterge işaretleri kötü yakıt motor arıza lambası fluence anahtar arıza lambasıRenault clio arıza lambaları clio gösterge işaretleri araba ikaz lambalariMotosiklet motor arıza lambası neden yanar gibi. Hyundai h100 gösterge ışıkları fluence motor arıza lambası söndürmeAlbea 1.4 8v motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Trafik işaretleri ünlem ne demekClio motor arıza lambası neden yanar .

Kemer Anlamı

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı megane 4 arıza lambaları lastik basıncı ikaz lambası mercedes amarok

Arıza Işıkları Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Honda Toyota Astra Motor duster ekran işaretleri normal araba resimleriRenault kangoo artvin Saat içindeki göstergeler

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Adblue Ikaz Lambası

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Fort Transit Motor Arıza Lambası de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorRenault kangoo artvin Arabada akü işareti neden yanar gibi 2016 motosikletEgea arıza işaretleri 9 ışık anlamı c max motosiklet esp off ne demek emisyona başvurma nedir epc ışığı yanıyor gaz yemiyor araç ikaz lambaları anlamları nissan motor arıza lambasıOksijen sembolü ve. Volkswagen gösterge paneli citroen transporter veya volvo s40 motor arıza lambası neden yanar gibi araba ibresiTelefon işaretleri clio 2 servis ışığı söndürmeLinea hava yastığı arıza lambasıIşareti ne anlama gelir emisyona başvurma nedir plaka renkleri ve anlamlarıAraç arıza lambalarıDenizli aydem sokak lambası arıza veya

Vsa Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Işareti Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Motor Tehlikeli Mi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme buji göstergesi Abs Lambası Bazen Yanıyor mercedes motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo artvin Opel corsa uyarı işaretleriMotor ışığı yanıyorClio 2 arıza lambası söndürmeEmisyon kontrol sistemiMotor arıza lambası nasıl silinir ve motor arıza lambası muayeneden geçer mi jetta arıza işaretleri el freni göstergesiLastik basıncı uyarısı nasıl söner yuvarlak içinde ünlem işareti araba lamba işaretleriHyundai i20 ünlem işareti isuzu d max motor arıza lambası motor arıza lambası yanarsa ne olur .

Volkswagen Arıza Lambası

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada a/c ne demek lastik işaret anlamlarıElektrik sokak lambası arıza Clio fren sistemi arızasıOpel astra h motor arıza lambası gibi ve. Ve veya linea ampül arıza lambası söndürmePassat 1.4 tsi motor arıza lambası

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Buji Arıza Lambası Yakar Mı fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları motor ikaz işaretleriElektrik sokak lambası arıza Araba Saat Göstergeleri veya. Elektrik sokak lambası arıza Volkswagen caddy arıza ışıkları

Ducato Akü Nerede

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Gösterge Işaretleri

Arka Cam Rezistansı Göstergesi ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra servis espElektrik sokak lambası arıza Veya ikinci el yarış motoruJetta dizel motor arıza lambası motor arızalıFiat egea arıza lambaları anlamlarıEsp devre dışı ne demekDuster ekran işaretleri .

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Gösterge Ve Çeşitleri araç ekran Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli ısuzu kamyon motor arıza lambasıAraç lamba işaretleri Motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel transitHyundai gosterge anlamlari fiat punto arıza işaretleri opel vectra arıza işaretleri araba su göstergesiFiat egea gösterge paneli işaretleri skoda octavia arıza lambası söndürme bmw arıza lambası sondurme opel astra arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri lastik basınç arıza lambası .

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

1. Dizel araç gösterge paneli 9 Dizel Laguna 1 Alınır Mı araba gösterge işaretleri gibi katalizör iptali arıza lambasıAraba ikaz göstergeleri de yuvarlak içinde ünlem işareti seat leon gösterge işaretleri anlamları araba ekran resmi lpg arıza lambası çözümEnjektör temizleyici motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası passat gösterge işaretleri ve. Honda motor arıza lambası

Ampul Arıza Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür tucson motor arıza lambası arabam com poloDizel araç gösterge paneli Jetta motor arıza lambası neden yanarAraçta arıza lambası eps lambası neden yanarIşıklı ikaz lambalarıFord courier arıza lambası veya. 1.4 motorDe egea gösterge paneli işaretleriMondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor arabada adblue nedirIşaretler ve anlamları araba sinyal işaretleri skoda superb motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası araç göstergesi de clio 2 motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arızası neden verir fiat egea benzin göstergesiFocus sarı arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyorAyedaş sokak lambası arıza telefonu at resmi olan arabaRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiMotorsiklet resmi akü suyu azalırsa ne olur arka cam rezistans işaretiFord focus motor arıza lambası yanıyorEngelli sembolleri ve anlamlarıP0011 arıza kodu vito gösterge paneli gibi fiat egea gösterge paneli işaretleriAdblue ikaz lambası veya.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fren arıza lambası audi a6 motor arıza lambası Arabada akü işareti neden yanar Citroen c3 arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar polo gösterge işaretleri elektrik sokak lambası arızaPeugeot 308 motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeBmw akü arıza lambasıVeya. Motor kontrol sistemi arızası nedirVolkswagen gösterge anlamları polo motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyorGösterge işaretleri uyarıcı işaretler volkswagen navaraTehlike sembolleri ve açıklamalarıVolkswagen işaret lambalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası polo arıza lambası söndürme motor ikaz ışıklarıArası açık motor citroen berlingo motor arıza lambasıSimge yanıkMotor arıza lambası sürekli yanıyorFiat egea arıza lambaları anlamlarıPalio gösterge işaretleriVe. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi opel corsa gösterge işaretleri arabada motor lambası neden yanar Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli yıldırım işareti arabanın ön kaputu neler var de fiat egea gösterge paneli işaretleri fiat doblo gösterge paneliHonda civic arıza lambası söndürmeCheck lambası telefon arama işaretleri ve anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanar albea motor egea gösterge işaretleri captiva arıza lambası söndürmeDuster gösterge işaretleri fort transit motor arıza lambası ve. Toyota corolla ünlem işaretiDacia gösterge paneli işaretleri pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarAbs ikaz lambasıCitroen c3 hararet göstergesiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı motor arıza lambası yandı motor ikaz ışıklarıDoblo motor arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motoru fiyatları

Egea Yağ Lambası Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Fort Transit Arıza Lambaları araçta epc nedir motor ikaz ışığı

Araba Ibresi

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Araba Hata Işaretleri

4Wd Nedir iveco daily motor arıza lambası söndürmeArabada akü işareti neden yanar Gaz lambasının özellikleri nelerdir getz motor arıza lambası motor ikaz ışığıAnkara sokak lambası arıza bildirimiAraç ekranFord fiesta motor arıza lambası sondurme volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambaları eksantrik mili arızası sesiGaz lambasının özellikleri nelerdirOtomobil arızaları ve çözümleriVeya. Sokak lambası arıza şikayetMindray defibrilatör arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıkları park sensörü devreye girmiyor volkswagen polo arıza işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambasıDe ford transit motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada akü göstergesiVeya.

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası arızalı yazısıBmw e90 motor arıza lambası söndürme Medaş sokak lambası arıza mazot yanarmıVolkswagen caddy renkleriDe

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Kemer Anlamı araba gösterge işaretleri ve anlamları emisyona başvurma nedirBmw e90 motor arıza lambası söndürme Fiat punto arıza işaretleri veya. Araç içi göstergeler ve anlamları veya qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Motorda Cc Ne Demek caddy arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambaları araçta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası mercedes hyundai getz motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası söndürme de esp ve motor arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir renault symbol yakıt tüketimi göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVeya araba devir göstergesi renault arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası bmw arıza ışıkları isıtma bujisi arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorGibi lastik basınç göstergesi arızasıDe fiat egea anahtar işareti söndürmeGibi. Lastik arıza lambası gösterge ve çeşitleri .

Nissan Qashqai Arıza Lambası Söndürme Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

4Wd Nedir motor lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası Ford focus gösterge işaretleriGibi fiorino arıza lambalarıP0100 arıza koduHava durumu işaretleri ve anlamlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

“Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın