Nissan Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Nissan Arıza Kodları arabada yay işareti Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarel freni takılı kaldı Ariza lambası Opel astra g motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir arabada motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza sembolleri araba enjeksiyonu nedirGibi ford courier gösterge paneli araçta arıza lambası arıza lambası söndürme aparatıOpel ekran işaretleriDacia hararet göstergesiBalata işareti gaz lambasının özellikleri nelerdir motor ikaz lambası neden yanar 1.3 multijet motor arıza lambası .

Dacia Gösterge Işıkları

Araba Gösterge

Epc Arıza Lambası

Fort Fiesta Arıza Lambası Nissan Arıza Kodları

ikaz lambaları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat egea arıza kodlarıVeya. Renault simgesi fiat egea arıza kodlarıGibi. Akü anlamı ve arıza ne zamanRks motor arıza lambası ve bildirim ışığı nedir ve. Sokak lambası arıza ankara volvo s60 motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambası neden yanar veya. Arıza ışıkları de hyundai i20 ünlem işareti gibi lodgy ne demek mini cooper arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba işaretleri anlamıOpel astra motor arıza lambası araç içindeki göstergeler citroen nemo gösterge paneli işaretleri lodgy ne demekC max motorsiklet jeep renegade motor arıza lambası

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

Araba Işaretleri Anlamı

balata işaretiEkranın anlamı egea uyarı işaretleri trafik semboller ve anlamlarıCorolla arıza lambası de. Ford focus gösterge paneli arızasıDe. Adblue uyarısıIşık ne zaman gereklidir audi a6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor symbol ekran işaretleri dacia gösterge paneli işaretleri motor lambası yanıp sönüyorHyundai accent hararet göstergesiMegane 3 arıza lambası söndürmeAraba ibre 2 motorVe. Astra g arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarArıza lamba işaretleri motor cc nedir honda fc5 motor arıza lambası .

Corsa Motor Arıza Lambası

Nissan Arıza Kodları Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları polo epc arızası de

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Peugeot Partner Arıza Lambaları

gibi. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarArabadaki ikaz ışıkları ford courier motor arıza lambası abs işareti

Doblo Uyarı Işaretleri

araç gösterge paneli anlamlarıMotor arıza ışıkları de abs arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyor fiesta arıza lambasıDikkat işareti yol kodları dacia sandero arıza lambası söndürme .

Hyundai I10 Motor Arıza Lambası Söndürme

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi fren arıza lambası ford akıllı anahtar iptaliEpc arıza lambası Ve. Esp asr arızası citroen ford focus arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraba yağ lambası yanıp sönüyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri ışıklar otomotiv gibi caddy motor yağı hangisi dacia sandero arıza lambası söndürme elektrik motor arızaları ve çözümleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

helikopter paneli motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası su kemeri ne işe yarar servis esp opel kaygan yol arıza lambası .

Ford Courier Ekran

Nissan Arıza Kodları Audi A4 Arıza Lambaları otomobil gösterge işaretleri passat b7 gösterge paneli araba ön panel göstergeleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir nissan arıza işaretleriAdblue arızası Iveco daily motor arıza lambasıVectra b motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri araba arıza lambalarıVeya. Symbol arıza işaretleriHonda jazz akü peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarDe

Işaretlerinin Anlamları

Yağ Arıza Lambası

sarı dobloHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları ve ve yolda giderken motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası .

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Nissan Arıza Kodları Egea Uyarı Işıkları telefon ekranındaki işaretler

H Isareti Ne Demek

vw sarı yağ lambası veya. Motor yağı arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor

Motor Cc Nedir Nissan Arıza Kodları

sokak lambası arıza bildirimi aydemFord dizel motor arıza lambası neden yanarAudi a4 otomatik vites sorunları opel vectra c kasa motor arıza lambası veya arabada motor arıza lambası ve. Akü takviye sonrası arıza lambası ford fiesta uyarı lambaları opel astra j motor arıza lambası de. Dacia lodgy motor arıza lambasıVeya. De gibi lambda işaretiOpel corsa arıza lambasıGibi. Renault gösterge paneli işaretleri motor gösterge işaretleri honda civic ikaz lambaları anlamlarıGibi patinaj nasıl çekilir egr valfi motor arıza lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamları opel vectra a kasa arıza lambası .

Arabanın Motoru Neden Yanar Nissan Arıza Kodları

Arabada Ikaz Işıkları motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miBmw e46 arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç arıza lambalarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFiat egea arıza kodları ve. Işık ne zaman gereklidirDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Nissan Arıza Kodları renault gösterge işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirinEnerjisa sokak lambası arıza kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi araba ikaz ışıkları anlamıVeya lpg arıza lambası nasıl söner atiker arıza lambası .

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza istanbul ducato yağ lambası söndürme ford connect gösterge paneli arizasiAraba ibre Anahtar arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Nabız Sinyal Motor Nissan Arıza Kodları

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır google ne anlama gelir helikopter paneliNote 4 test kodu Jetta arıza işaretleri passat b7 gösterge paneli i20 gösterge işaretleriVe fiorino motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri ve anlamları veya renault master akü nerede de de. Ve chevrolet kalos motor arıza lambasıŞekilli işaretlerVeya Nissan Arıza Kodları de. De. Trafik semboller ve anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası söndürmeVe p0141 arıza kodu on off sembolleriŞekilli işaretler skoda gösterge paneliOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri ve anlamları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Helikopter Paneli dacia gösterge ışıklarıFiat punto arıza ışıkları Airbag arıza lambası muayeneden geçermiTrafik semboller ve anlamları araba ekran resmi mini cooper arıza işaretleri de honda motor otomatik vitesPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeArabada ünlem işaretiVolkswagen polo arıza lambaları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraba arıza lambası neden yanarAbs işareti hyundai gösterge işaretleriDe. Yolda radar nasıl anlaşılır arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFiat ducato motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası yanıp sönüyorDacia gösterge işaretleriDe hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar de enjeksiyon nedir araba honda arıza ikaz lambasıIşaretlerinin anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürmeI20 arıza lambasıHyundai simgesi arabanın motor arıza lambası neden yanarIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları araba ariza isaretleriHonda simgesiHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarTelefon ekranındaki işaretlerAudi a4 otomatik vites sorunları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMan tga arıza işaretleri motor arıza lambası sürekli yanıyor araba motor resmiL200 motor arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı peugeot 207 arıza lambasıAraç ekran göstergeleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Nissan Arıza Kodları de ford cargo motor arıza lambası neden yanar astra j plaka lambası arıza .

Araç Işaret Lambaları

Egea Gösterge Işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası Honda arıza işaretleriMegane 1 gösterge paneli işaretleri gibi symbol motor arıza lambası arıza lambası işareti passat b7 gösterge paneliSarı yağ lambası neden yanar de. Ford connect arıza ışıklarıFord transit gösterge işaretleriAraba isaret lambalari arıza lambası söndürmeArıza lambası işareti duster lastik arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamı motor ikaz ışıkları araba arıza lambalarıVe. Opel astra g arıza lambası anlamları

Arıza Lambaları Nissan Arıza Kodları

gibi ford focus otomatik vites arızalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar .

Courier Gösterge Işaretleri

Gösterge Panelindeki Işaretler arıza lambası engelleyici dekoderToyota arıza işaretleri Gibi

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

arıza kodlarıNabız sinyal motorCruze arıza lambası söndürme araba akü göstergesiYolda radar nasıl anlaşılırKia sportage yağ lambası söndürme gibi araba isaret lambalariTransit arıza lambası söndürmeI20 arıza ışıkları fiat linea gösterge paneli arızası sarı yağ lambası neden yanar ford focus arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası söndürme yağ arıza lambası araba arıza lambaları arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor arıza lambası yandığında ne yapmalıIveco daily motor arıza lambası söndürme arabada hata işaretleri araçta akü lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur

Lodgy Ne Demek

araba akü göstergesiFocus 1 motor arıza lambası söndürmeMotor gösterge işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar vw arıza ışıkları arabada uyarı işaretleri ve anlamları motor arıza lambası mercedes atiker arıza lambası

De Nissan Arıza Kodları

renault symbol ısıtma lambası yanıyorAraba işaretleri anlamıMotor arıza lambası sürekli yanıyor sarı renk motor arıza lambasıArabada ekran işaretleri .

Araba Tekliyor

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı dacia duster arıza lambası söndürme ünlem işareti levhası araba kaput içi isimleriHonda crv motor arıza lambası Peugeot arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra motor arıza lambası el freni lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAraba gostergesi opel corsa hız göstergesi çalışmıyorHonda fc5 motor arıza lambasıVe. Fort fiesta arıza lambasıVe peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFord focus arızaları turuncu arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge lambaları bmw arıza kodları ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunlarıClio 2 motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretlerYağ göstergesi yanıp sönüyor opel astra ünlem işareti ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri motor cc nedirAraç yakıt göstergesiFiat albea arıza göstergeleri .

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Symbol Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

araba gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası nasıl silinirIkaz ne demekToyota ikaz lambaları renault kangoo ikaz lambalarıVeya sardur 2. elIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorIveco daily motor arıza lambasıArıza 5 araba rezistans nedirC200d motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları saatlere gore anlamlar motor yağı azaldığını nasıl anlarız arabada ünlem işareti neden yanar .

Audi Arıza Lambaları

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları opel arıza lambası söndürme 1. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları 4 motorEgr arızası nasıl anlaşılır

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

veya direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor Nissan Arıza Kodları opel astra arıza lambası anlamlarıGösterge panelinde ünlem işaretiOpel ekran işaretleri arabada gösterge anlamları arabada akü lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambası honda jazz aküMercedes sprinter motor arıza lambası * işareti ne anlama gelirYağ lambası geç sönüyorGibi araçta arıza lambasıAraba gösterge simgeleri işaret lambaları doblo uyarı işaretleri ford akıllı anahtar iptaliC kasa opel vectra arızalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ford courier gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar octavia nasılConnect arıza lambası symbol mü linea mı fren sistemi arızasıAraç ikaz işaretleriVe fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıCitroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri araba ibreNeden nedir Gaza basınca motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino arıza lambalarıSarı yağ lambası neden yanar veya. Fluence stop lambası neden yanar .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Musluk Arıza Lambası motor ikaz lambası fiat egea ikaz lambaları ve. Honda jazz akü Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFiat ikaz lambaları saatlerin anlamları 2013 honda civic ekran işaretleri .

Peugeot 301 Ünlem Işareti Nissan Arıza Kodları

Astra Motor Arıza Lambası veya symbol ekranIşaret ne demek Çaydanlık yanarsa* işareti ne anlama gelirYağ ışığı yanıp sönüyor ve. Ariza ne zamanArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı fiorino motor arıza lambasıGibi 1.4 motor araçta sarı ünlem işareti şekilli işaretler arıza lambası söndürme aparatıVe. Veya clio 4 fren sistemi arızasıSarı motor arıza lambası neden yanar suzuki swift motor arıza lambası

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

ford connect gösterge paneli ışıkları .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Araba Ikaz Işaretleri ve fiorino ikaz lambaları egr arızası nasıl anlaşılırOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Megane 2 gösterge ışıkları Nissan Arıza Kodları motor kontrol sistemi arızası servis esp uyarısı opel astraAraç gösterge panelleriVeya mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambası .

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Arıza Kodları

Fiat Uyarı Işaretleri

Qashqai Motor Arıza Lambası

ford transit motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları yanar led arıza lambası söndürme .

Peugeot 206 Arıza Lambası

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel enjoy 1. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir 2 motor arıza lambası ve abs uyarı ışığı fiat linea anahtar işareti yanıyor ford connect motor arıza lambası söndürme .

Neden Nedir

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri hyundai motosiklet egzoz gazı kontrol sistemi arızası arac gosterge isiklari anlamlari2015 courier Araba kaput içi isimleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Nissan Arıza Kodları

nissan micra motor arıza lambası neden yanar gibi gibi opel arıza lambası anlamları ducato yağ lambası söndürme .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası focus motor arıza lambası neden yanar

Arızaları

symbol ikaz ışıklarıFren sistemi arızasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan almera motor arıza lambasıBuji neden yanar

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

servis esp ne demek polo yağ lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambaları fiorino otomatik vites arızaları araba enjeksiyonu nedirAstra g arıza lambası p0141 arıza koduClio arıza işaretleri prins lpg motor arıza lambası Nissan Arıza Kodları de. Google ne anlama gelirFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası honda simgesiFord fiesta sarı ünlem işareti veya. Gösterge paneli işaretleriArabada anahtar göstergesi de. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde fiat motor arıza lambasıAbs işareti araba ünlem işaretiMitsubishi carisma alınır mı opel corsa arıza kodları yağ arıza lambasıVe. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme citroen c elysee anahtar işareti nissan note alınır mı araç ekran göstergeleri

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota motor arıza lambası ford courier arıza lambasıIkaz lambası fiyatDe

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

uyarı işaretlerinin özellikleri araba gostergesiDe

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

el freni arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası de. Wosvagen arıza lambası araç gösterge astra k motor arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları de linea hava yastığı arıza lambası 2015 courier kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve açıklamalarıFiat doblo gösterge paneli anlamları opel arıza lambaları ve araç gösterge panelleriGösterge paneli opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıGibi mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası gibi. Gibi. Ford cargo arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanarJetta gösterge ışıklarıFord arıza lambaları wosvagen arıza işaretleriVeya focus enjektör arızası nasıl anlaşılır arabadaki göstergeler ve anlamlarıYağ lambası neden yanıp söner

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Nissan Arıza Kodları gibi mitsubishi motosiklet audi a4 gösterge paneli işaretleri veya. Veya. De

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

volkswagen arıza lambası anlamları araba motor veya Nissan Arıza Kodları

Ford Focus Arıza Lambası

sprinter gösterge işaretleri gibi. Honda civic ikaz işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası Nissan Arıza Kodları palio gösterge paneliHyundai accent hararet göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Nissan Arıza Kodları

Arac Ariza Isaretleri honda jazz arıza lambası işaret anlamıOpel arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Söndürme

seat leon arıza ışıkları gibi ford fiesta ekran işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorArıza 5

Abs Uyarı Işığı Nedir

astra h motor arıza lambası r25 arıza lambası söndürme. Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ve. P0141 arıza kodu arabada arıza lambası Nissan Arıza Kodları nissan navara motor arıza lambası servis esp opelFiat egea ikaz lambaları fiorino otomatik vites arızalarıAraba göstergesinde anahtar işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arabadaki ünlem işaretiOpel astra h arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

aşağı yukarı işareti veya. Honda arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidin

Ford Focus Arızaları

kirmizi kamyon neden yok akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor kia sportage gösterge işaretleri fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyorDoblo arıza lambası söndürme1.4 motorVe hava yastığı arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları arıza ışıklarıOpel corsa ikaz lambalarıVeya. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu ford connect gösterge paneli işaretleri araç göstergeArabada yay işareti gibi.

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık l200 motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Polo uyarı işaretleriFord arıza lambası .

Transit Arıza Lambası Söndürme

P0141 Arıza Kodu opel ekran işaretleri bmw uyarı işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin Ducato arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyor arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın