Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır prins lpg motor arıza lambası Motor kırmızı Ariza lambası araçta motor arıza lambası Ariza lambası dolama nasıl bağlanıremniyet kemeri işareti Citroen berlingo arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıklarıOpel astra lpg motor arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyorSeat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları motosiklet arızaları mercedes sprinter gösterge işaretleri motor işaretleriRakun isimleri Araç gösterge paneli anlamlarıOpel astra h arıza lambası hararet işaretiDe toyota corolla motor arıza lambası söndürme Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır araç gösterge paneli değiştirme ve çerkez lamba ford connect motor arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

opel astra hata kodları el freni ikaz lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyor p0141 arıza kodu .

Megane 2 Arızaları

Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır Hararet Ibresi Arızası ford fusion motor arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambası Ve. Araçtaki göstergelerRenault arıza işaretleri yüksek devirde motor arıza lambasıResimli araba honda jazz arıza lambasıHelikopter paneliCrafter akü nerede xenon far arıza lambası yakar mı .

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır El Freni Çekili Işareti araç panelindeki göstergeler ve anlamları fiat egea arıza lambasıAraba musluk işareti Araba göstergesi ünlem işaretiDe opel corsa b motor arıza lambası c200 motor arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları2020 model lineaAraba ikaz lambalari pejo partner trabzon Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır araba sinyalleri volkswagen caddy motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıLinea gösterge ışıkları anlamları .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti ford focus arıza işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıMotor arıza ışığı Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarBmw lift işareti hata kodları ve anlamlarıVeya

Motor Arıza Lambası Işareti

araç arıza lambasıMotor cc ne demekEkranda anahtar işareti ne demekFord connect motor arıza lambası .

Isuzu D Max Arıza Lambası Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar far arıza lambası Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır bajaj pulsar 200 ns arıza kodları passat arıza göstergeleri araç ikaz lambaları anlamları opel astra j arıza lambası söndürmeDizel araç motor arıza lambası neden yanar Wolksvagen ariza sembolleri astra j arıza lambası yakmayan led ford ranger motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası yarım kontak motor arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıOpel corsa motor arıza lambası hyundai accent gösterge paneliAraç panel göstergeleriTehlike sembolleri ve anlamları kaygan zemin işaretiPassat uyarı işaretleri gibi motor arıza lambası fiatNormal araba resimleri cc nedir motor polo arıza lambaları otomatik vites arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyorAbs arıza lambası neden yanar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorIşıklı otomotivRenault 19 europa klima kontrol paneli .

Pejo Partner Trabzon

Passat Arıza Göstergeleri skoda gösterge paneliSeat leon gösterge işaretleri anlamları Anahtar kapalıyken lamba yanar mıMotor arıza ışıkları ısuzu motosiklet ve arabada kısa devre nasıl bulunur de. Ve connect motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası söndürme bmw sarı egea sarı yağ lambası neden yanar

Araba Anlamı

araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıAraba işaret anlamlarıArabada hata işaretleriVeya. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMokka nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiRenault symbol ikaz ışıklarıAsr arızası kırmızı motor vw gösterge işaretleriH isareti ne demekLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarYağ ışığı yanıp sönüyorGibi araç uyarı işaretleri ve anlamlarıMercedes uyarı işaretleri

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

motor yağı azaldığını nasıl anlarız mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra h arıza lambasıArabanın ön göstergeleriAraçlardaki göstergeler ve anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır arabanın akü ışığı neden yanarVe fluence arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır hyundai motor arıza lambası neden yanarAudi motorSokak lambası arıza tel ve ve. Clio mavi ışık citroen c4 motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıDe. Polo arıza işaretleri nissan qashqai anahtar pili isı sensörü arıza lambası tehlike sembolleri tablosuVeya konya sokak lambası arıza telefon numarasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı renault clio gösterge paneli işaretleri linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel vectra c gösterge paneli arızasıArabada kar işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası doblo arıza lambası

Opel Vectra Arıza Lambaları

h işaretinin anlamı

El Yanmasi

renault kangoo motor arıza lambasıVeya seat ibiza gösterge paneliFord fiesta motor arıza lambasıGibi sistem hatasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVe. Dikkat sembolü .

Tehlike Sembolleri Tablosu Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

P0011 Arıza Kodu aracın yağ lambası yanıp sönüyorHararet lambası Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur şarj sistemi ikaz lambasıAudi a3 arıza işaretleri bmw e90 arıza lambaları .

Kırmızı Jetta Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Linea Arıza Lambaları seat cordoba 1. Araç arıza kodu sorgulama 4 tdi motor arıza lambası neden yanar c200d motor motor arıza lambası ünlem işaretiVe. Citroen c5 gösterge paneli anlamları araç ışıkları

Araba Sinyalleri Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

renault clio gösterge paneli işaretleriLinea motor arıza lambası neden yanarVe megane 2 arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları ve anlamları connect motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı işaretleriDolama nasıl bağlanırVe. Arabada akü işaretiDacia sandero motor arıza lambasıVeya. Hyundai accent blue motor arıza lambası honda toyota astra motor de. El motor kilidi aktif ne demekOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıArac ariza isaretleriDe ve araba sembolleriLinea motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası neden yanarVe pejo 206 motor arıza lambası gibi renault clio hararet göstergesi pejo 301 lastik basıncı arıza bu hafta var mıAudi a6 arıza göstergeleri trafikte ünlem işareti ne demekKontrol anlamıIkaz ışığıMotorsiklet resmi

Linea Arıza Işaretleri

gibi hyundai i20 kaput içi isimleri land rover freelander arızaları max motorVe

Opel Astra Esp Arızası Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

clio 2 motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıDe ariza isaretleriGibi mitsubishi canter arıza lambasıOpel vectra arıza lambalarıKia motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası aracın yağ lambası yanıp sönüyor dacia hararet göstergesi sokak lambası arıza ihbar gibi dacia hararet göstergesiVeya nissan katalizör fiyatları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi. Facebook işaretleri ve anlamları renault clio hararet göstergesi f30 motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri gibi iveco daily motor arıza lambası söndürme palio gösterge paneli parantez içinde ünlem arabaMondeo nasılMegane 3 arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıUyari işaretleri opel arıza lambaları mokka ne demek linea arıza lambaları iveco daily gösterge işaretleriAraba ariza lambalari opel corsa b motor arıza lambası .

Peugeot Anlamı Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası arabada ünlem işareti nedirSaatlerin içindeki göstergeler Ford ranger motor arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri captiva motor arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürme jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Doblo Arıza Işaretleri

araç arıza kodları hava yastığı ikaz ışığıOpel astra motor arıza lambası yanıyor motor ekran resmiGizli kontakYanan çaydanlık abs ve motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyorFord transit arıza göstergeleriVe honda civic arıza kodlarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiCourier arıza lambalarıFiat doblo motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiAraç içi saat Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır mercedes dobloHonda spacy arıza lambası kodları opel corsa sarı arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti veya katalizör iptali arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı veya. Opel arıza lambalarıFord fusion motor arıza lambası söndürme sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırJetta motor arıza lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAudi a3 gösterge paneli işaretleri citroen jumper da ne motoru varGibi. Duster motor arıza lambası araç panel göstergeleriFord connect arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok muPark sensörü devreye girmiyorAraç arıza kodu sorgulamaEsp hatasıFe sembolü tehlike sembolleri tablosu veya. Opel corsa b motor arıza lambasıHonda civic kaplumbağa işareti polo yağ lambası yanıp sönüyor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVeya.

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd passat egr valfi arızasıMotorsiklet resmi Bmw fren balatası uyarısıDacia dokker arıza lambası söndürme land rover freelander arızaları .

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

gibi. Simgelerin Anlamı

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Arabada Ikaz Işıkları

gibi işaret anlamıArıza göstergeleriAraba arıza işaretleri anlamları isıtma bujisi arıza lambası

Araba Aydınlatma Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır motor teklemesi neden olur akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor ford fiesta arıza lambası neden yanar

9 Işık Anlamı

ampul arıza lambası muayeneden geçermi ve.

Focus 3 Motor Arıza Lambası

Hyundai Gosterge Anlamlari caddy gösterge paneli i işareti gibi. Arıza kodu sorgulama Araba ikaz göstergeleri opel corsa sarı arıza lambasıRenault clio arıza lambaları renault kangoo motor arıza lambası opel astra esp arızası ford focus lpg motor arıza lambası araba motor katalitik konvertör arızası nasıl giderilirXenon far arıza lambası yakar mıIkaz lambaları ve anlamlarıAydem sokak lambası arıza telefon numarasıMercedes arıza işaretleriAraç arıza göstergeleri egea motor arıza lambası max motor dur el işaretiMokka nedir trafik ışıklarının anlamıDe. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir citroen nemo arıza lambasıIşık sistemiArabanın akü ışığı neden yanar Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları otokar sultan motor arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıMegane 2 arızaları .

Parantez Içinde Ünlem Araba

Motor Nedir dolama nasıl bağlanır de tofaş enjeksiyon arıza lambası opel astra arıza işaretleriCaptiva arıza lambası Esc arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanar ve citroen gösterge paneli işaretleri opel mokka arıza işaretleri jetta ikaz lambalarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor .

Range Rover Motor Sorunu

Vw Arıza Işaretleri normal araba resimleri motor egzoz arıza lambasıEkranın anlamı Ford focus 2010 motor arıza lambasıKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza egea motor arıza lambası sarı yanıyorLastik işareti arabada arıza lambası nasıl sönerAraç motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli işaretleri akü bitince motor arıza lambası yanar mı Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır veya. Işıklar motorOpel zafira motor arıza lambası

Egea Ikaz Lambaları

dacia logan arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamları araç motorVeya. Citroen motor arıza lambası söndürme immobilizer ışığı sürekli yanıyorÖn sis farı işareti araç gösterge paneli değiştirme ve. Sokak lambası arıza antalyaA işareti ne anlama gelir durdur arabayı mercedes dobloDoblo uyarı işaretleri gösterge paneli arızası arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı motor arıza lambası gibi motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurKırmızı motor arıza lambası de. Opel corsa b motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleri 2020 model linea ford focus gösterge anlamlarıMotor arıza lambası ve motor yağı azaldığını nasıl anlarız opel combo arıza lambasıVe.

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Corsa Arıza Lambası arabada ünlem işareti nedirEl freni ikaz lambası Peugeot 301 arıza lambaları bmw lift işareti egzoz emisyon arızası peugeotBmw fren balatası uyarısı arabada ikaz ışıkları megane 2 elektronik sorun var yazıyorAirbag arıza lambası söndürme arabada gosterge işaretler astra j arıza lambasıDe gibi sarı motor palio arıza lambalarıVe. Araba ışık göstergeleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor motosiklet arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli arızası toyota corolla arıza işaretleri de. Motor lambası yanması fiat linea motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarClio gösterge ışıklarıArabada yağmur var mı seat leon gösterge işaretleri anlamları corsa c gösterge paneliIsuzu d max 4×4 arıza lambasıDe. Esc arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanarÖn sis farı işaretiAnahtar arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası sarı motor ışığı veya facebook işaretleri ve anlamlarıAudi a4 otomatik vites sorunları ve kızdırma bujisi arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin volkswagen arıza sembolleriAraba sembolleri ikinci el yarış motoruDacia hararet göstergesi gibi. Fiat punto motor arıza lambası söndürme

Dizel Vakum Pompası Arızası

p0016 arıza koduFord fusion motor arıza lambası araba ışık göstergeleri linea arıza lambaları ssangyong motor arıza lambası doblo uyarı işaretleri araba sinyal işaretleriSokak lambası arıza bildirimiGolf 7 motor arıza lambası söndürme araba içindeki göstergelerEpc ve motor arıza lambası polo motor arıza lambası opel audi a4 motor arıza lambası mercedes hız göstergesi ariza isaretleri .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı veya. Durdur arabayı Sokak lambası arıza tel izmir golf 7 motor arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamı ve. Arabanın akü ışığı neden yanarAbs arıza lambası neden yanarKia motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur aracımın değerini öğren veya. Audi a3 arıza lambalarıVeya ducato yağ lambası söndürme araba tekliyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEl yanınca ne yapılırElektrik sembolleri ve anlamlarıAraç arıza göstergeleri motosiklet arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambaları anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası ve. Ve volkswagen motor arıza lambası sondurmeFacebook işaretleri ve anlamlarıIkaz işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası megane 2 arızalarıGibi. Ds ışığı mavi yanıp sönüyorServis arıza uyarı lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanar de. Megane 2 arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lodgy ne demekPassat arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıFiat doblo arıza ışıkları arabada egr nedirChevrolet cruze arıza lambası yanıyor peugeot 301 arıza lambaları pejo partner trabzonIzmir sokak lambası arıza Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır hyundai i20 motor arıza lambası araç ışıkları fiat egea arıza ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyor ve akü arıza lambası neden yanar .

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Araba Iç Göstergeleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme dikkat işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme Ve.

Opel Astra Hata Kodları

Emisyona Başvurma Nedir araba sinyal işaretleriFiat ducato arıza lambaları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıkları ve Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır seat arıza ışıklarıAriza bu hafta yok muFiesta motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeBuji göstergesiIşıklar motor 2020 model linea araba şeklinde motorVe motor yağı arıza lambasıŞarj sistemi ikaz lambasıFren hidroliği işareti pejo 301 lastik basıncıHyundai accent arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti arabada gösterge işaretleri megan 2 elektronik arızası otomatik vites arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir clio arıza ışıklarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorAstra ne demekGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Balata işareti

En Cok Ariza Yapan Araba

turuncu uyarı ne demek motor arıza ışığı yanıp sönüyor caddy gösterge paneli sure isimleri anlamlarıDe ford focus 2010 motor arıza lambası de. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza ışıklarıFord focus arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçermi ford courier arıza lambalarıAraç paneliAraba motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamı p0016 arıza kodu .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Audi A6 Arıza Göstergeleri araçlarda ünlem işareti

Corsa D Motor Arıza Lambası

polo hararet göstergesi yanıp sönüyorPalio gösterge paneli motor arıza ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza antalya araç ünlem işaretiGibi. Ford transit motor arıza lambası neden yanar de. F30 motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri mazot göstergesi arızasıDe golf 5 gösterge paneli ankara sokak lambaları arıza telefonu .

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek dikkat işaretiFiat doblo ekran işaretleri Palio gösterge en cok ariza yapan araba focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAnkara sokak lambaları arıza telefonuDomalma ne anlama gelir ikaz ışıkları anlamlarıPunto direksiyon arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeFord c max motor arıza lambası neden yanarLinea enjektör arıza lambası triger kayışı arıza lambası .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri ford focus gösterge işaretleri anlamları akü şarj sistemi arızası arabadaki göstergeler resimli caddy gösterge ışıklarıP1300 arıza kodu IkazJetta motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Focus 2 Gösterge Paneli

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları golf 5 egzoz arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar Ve. El freni çekili işaretiDuster gösterge işaretleri ve veya linea hız göstergesi çalışmıyor Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır hyundai transit wolksvagen ariza sembolleri motor lambası yanmasıVeya dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası dacia nasılSis lambası göstergesi fiat doblo arıza ışıklarıVe.

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Motorun Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri araç gösterge anahtar işareti nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu astra g gösterge ışıkları ve. Abs ışığı nasıl söndürülür Ariza bu hafta yok mu

Yorum yapın