Clio Gösterge Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Gösterge Işıkları oto arıza işaretleri I20 arıza lambası söndürmedacia ekran işaretleri Ariza lambası Veya Ariza lambası araç ekran göstergeleri honda arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Cc ne demek motorSokak lambası arıza bildirimi aydem ve. Kırmızı yağ lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arıza lambası yakmayan xenonMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ikaz anlamıP1300 arıza kodu .

Polo Gösterge Işaretleri Clio Gösterge Işıkları

Clio Gösterge Işıkları Fiat Uyarı Işaretleri honda amblemi anlamı ford focus gösterge ışıkları anlamı motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor motor arıza lambası nasıl silinir citroen c2 nasıl veya motor soğukken arıza lambasıGösterge ve çeşitleri Akü lambası sürekli yanıyorOtomobil arızaları ve çözümleri motorsiklet arızaları

Sarı Ünlem Işareti Clio Gösterge Işıkları

egea arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedir Clio Gösterge Işıkları ve. Dacia duster arıza lambası araba motoru resmiSeyir halinde akü lambası yanması servis esp nedirAracın yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar araç ön panel göstergeleri duster motor arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıEgea yağ lambası

Sis Farı Işareti Clio Gösterge Işıkları

ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları gibi egzoz gazı uyarı lambası neden yanar Clio Gösterge Işıkları ısıtma lambası Clio Gösterge Işıkları el freni ışığı yanıp sönüyor veya gibi pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıOpel arıza lambası söndürme pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası ve. Duster uyarı işaretleri

Partikül Lambası

ve. Fren anlamıFren balatası aşınma uyarısı fiat albea nasıl peugeot 207 motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası corsa c arıza lambası motor ışığı neden yanarBmw x3 4×4 arıza lambası nissan stepwayRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların

Izmir Sokak Lambası Arıza

fren anlamıRs200 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza işaretleri fiat fiorino arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHyundai getz gösterge ışıkları .

Arıza Nedir Clio Gösterge Işıkları

Clio Gösterge Işıkları Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor el yanması golf 5 motor arıza lambası yanıyorBmw e90 arıza lambaları Audi a3 arıza ışıklarıRenault symbol ikaz lambaları veya abs devreye girdiği nasıl anlaşılır .

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları akıllı işaretlerin anlamı nissan micra motor arıza lambası söndürme ve. Max motor Corolla arıza lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları veya opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürP1564 arıza kodu

Audi Gösterge Işaretleri Clio Gösterge Işıkları

qashqai kırmızı motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri fiat uyarı işaretleri renault clio hararet göstergesi grandland ne demekMercedes a180 renault motoru toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord courier motor arıza lambası mazot göstergesi arızasıDizel vakum pompası arızası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar arabanın hararet göstergesiLinea yakıt basınç sensörü arızası kontağı açınca akü lambası yanmıyor Clio Gösterge Işıkları akü şarj sistemi arızası renault symbol ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızası araç arıza lambaları volkswagen polo motor arıza lambası

Caddy Gösterge Paneli Clio Gösterge Işıkları

araba paneli araçta yağ göstergesi veya. Fiat albea arıza göstergeleri otomatik şanzıman devir sensörü arızasıBmw akü arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıPanel arızası neden olurVeya. Araç çalışırken yakıt almakEgea arıza ışıklarıSedaş sokak lambası arıza bildirimiHyundai i20 kaput içi isimleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürUzun far kısa far işareti honda jazz motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirToyota corolla ikaz lambalarıIzmir sokak lambası arızaEngine malfunction ne demek araba km göstergesiVeya ford transit arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları ve anlamları airbag arıza lambası yanıyor ikaz ışıkları anlamları honda arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıHyundai I20 Kaput Içi Isimleri mercedes arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası neden yanar

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Gösterge Işıkları Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi ford c max motor arıza lambası neden yanar Clio Gösterge Işıkları araç gösterge paneli anlamları bmw x1 motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları Focus arıza lambalarıOpel combo arıza lambasıFord connect gösterge işaretleriNissan juke arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarDpf ışığıIşıklar otomotiv hava filtresi arıza lambası megane 2 arızaları araba devir göstergesiVe. Audi a4 arıza lambalarıVe toyota auris motor arıza lambası neden yanar .

Soğutma Suyu Arıza Lambası

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası hiç yanmıyor toyota corolla gosterge anlamlari fiat egea anahtar işareti yanıyorAracın yağ lambası yanıp sönüyor Egea motor arıza lambası sarı yanıyor renault clio hararet göstergesi ford connect gösterge işaretleri gibi devamlı yanan ışıkAbs arıza lambası renault symbol gösterge paneliFren anlamı dacia dokker arıza lambaları fiat doblo arıza işaretleriVolkswagen caddy ikaz lambaları0225 alan koduSivas honda .

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 hararet göstergesi Toyota ekran işaretleri motor gösterge paneliFocus motor arıza lambası veya otomatik vites arıza lambası yanıyorGibi bedaş sokak lambası arıza numarası

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası ağır kusur mu linea uyarı ışıkları toyota auris arıza lambası söndürme arabada ps nedirAyedaş sokak lambası arıza telefonu ford transit arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler Clio Gösterge Işıkları clio 4 mavi hararet göstergesi fiat albea motor arıza lambası Clio Gösterge Işıkları veya motor yağ kapağı açık kalırsa hava durumu sembollerinin anlamı ford tourneo arıza lambaları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arızası nereye bildirilir golf 6 arıza lambası söndürmeFord focus arıza işaretleri veya uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Clio Gösterge Işıkları

vw jeepMercedes arıza ışıkları motosiklet hız göstergesi çalışmıyorDe.

Renkli Motor

Arabada Sarı Kar Işareti turuncu uyarı ne demekSeat leon gösterge işaretleri anlamları Peugeot 301 arıza lambaları nissan almera motor arıza lambası söndürmeWosvagen navara motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMini cooper ikaz işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleriDe. Radar kilidi nedirVeya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya gibi

Motor Arıza Işareti Clio Gösterge Işıkları

gaz kelebeği resetleme hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor el freni ışığı yanıp sönüyor bu işaret ne anlama gelirOpel corsa c arıza lambası söndürme range rover motor sorunuVolkswagen uyarı ışıkları jenerik arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışıkları kia sportage gösterge paneliMotor ışığı fiat doblo arıza lambaları anlamları

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

emisyon arıza lambasıOtomatik vites işaretleriVeya Clio Gösterge Işıkları volkswagen uyarı işaretleri crafter motor arıza lambası

Arıza Lambası Anlamları

connect arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürme

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAraç uyarı işaretleri ve anlamları google ne anlama gelir

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

ford fiesta direksiyon arıza lambası

Peugeot Bipper Nasıl

toyota arıza lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor bmw sarıMotor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ve ford transit arıza lambası söndürme dpf ışığıArac ikaz lambalari Esc arıza lambası neden yanarDe arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford fiesta gösterge paneli arızası ve grandland ne demekVolkswagen polo ikaz lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambasıFiat egea sorunları bmw motor arıza lambası honda crv arıza lambası neden yanarSarı doblo yada işareti mazot göstergesi arızasıVeya opel combo arıza lambaları jenerik arıza nedir citroen c3 arıza kodlarıAbs lambası bazen yanıyor mercedes sprinter ikaz lambalarıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Pcx Arıza Lambası

ford focus arızaları dacia stepway gösterge işaretleriSarı uyarı levhalarıVw arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoru buji arıza lambası yakar mıConnect arıza lambasıYada işareti c kasa opel vectra arızaları clio 4 arıza lambası anlamları

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

seat leon gösterge işaretleri anlamları ve Clio Gösterge Işıkları corolla arıza lambasıGibi eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıMercedes işareti ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Enjektör arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme park otomotiv nissanHyundai i20 araç içi göstergeler .

Ikaz Işığı Clio Gösterge Işıkları

Sürekli Otomotiv Edirne honda jazz motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamlarıSüspansiyon arıza lambası Toyota doblo Clio Gösterge Işıkları arıza lambası nasıl söndürülür veya uzun ışık caddy motor arıza lambası neden yanarAnlamlarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp .

P1564 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli wolksvagen kırmızıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Abs arızası nasıl giderilirNeden nedir nissan qashqai kırmızı arıza lambası gibi. Mitsubishi l200 arıza lambaları ford custom motor arıza lambası gibi veya ve Clio Gösterge Işıkları megane 2 arızaları toyota yaris gösterge paneli işaretleriFiat ducato arıza lambalarıEmisyon arıza lambası veya. Motosiklet gösterge fiat albea motor arıza lambasıOpel astra servis esp p işaretiPassat uyarı ışıklarıFiat ducato arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambasıFiat egea arıza sembolleri ve. De h100 gösterge paneli gibi audi a6 arıza işaretleriDoblo ikaz lambaları

Egea Arıza Lambaları

bursa sokak lambası arıza renault symbol gösterge paneli işaretleri

P Işareti

linea servis ışığı söndürme opel vectra c arıza lambaları ve anlamları eksantrik mili arızası sesi araba marka simgeleriLed arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambaları soğutma suyu arıza lambası ve renault arıza ışıkları astra j motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası astra g arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları ve. Araç içi uyarı işaretleriJetta gösterge ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyor clio 2 arıza lambası söndürme panel arızası neden olur corsa d arıza lambasıGibi. Passat gösterge işaretleri gibi. Eksantrik mili arızası sesi servis esp nedirFord fiesta ekran işaretleriHonda amblemi anlamıCitroen c3 arıza işaretleriVeya. Muayenede arıza lambası bmw motor arıza lambasıAbs arıza lambası ford transit arıza ışıkları panel arızası .

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları araba devir göstergesiPeugeot arıza işaretleri Hyundai accent blue motor arıza lambası sembol anlamlarıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırVe.

Katalizör Arıza Lambası Clio Gösterge Işıkları

Araba Lambaları peugeot partner gösterge paneli anlamlarıBuji motor arıza lambası Araba ekran göstergeleri sari lambaVeya gibi esp arıza lambası Clio Gösterge Işıkları megane 2 motor arıza lambası .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Clio Gösterge Işıkları

Bmw Gösterge Paneli Anlamları corolla arıza lambalarıDacia arıza ışıkları Kontak ekspertiz sprinter motor fiat doblo arıza lambaları anlamlarıFord focus gösterge paneli arızası araba üstünde anahtar işareti volkswagen uyarı işaretleriMercedes caddy

Citroen Arıza Işaretleri

linea göstergeTuruncu motor arıza lambasıConnect arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Lambası

ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları maf sensörü ne işe yarar gösterge paneli ikaz ışıkları egzoz ışığıHonda civic motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

scania gösterge paneli anlamları ve sarı doblo

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları Clio Gösterge Işıkları

lpg’li araç arıza lambasıVolvo motor arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızası .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Mini Cooper Ikaz Işaretleri sarı yağ lambasıFiat albea arıza göstergeleri Işaret anlamlarıAirbag işareti .

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası araç muayene motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri araba gösterge anlamları nissan micra gösterge işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArıza gösterge lambasıRenault arıza ışıklarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 volkswagen arıza ışıkları katalitik konvertör arızası neden olur araba ön panelAudi a6 motor arıza lambası neden yanarHyundai motorsiklet honda civic motor arıza lambası neden yanar emisyona başvurma nedir jenerik arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge paneli megane 1 arıza lambaları anlamları 2012 ford fiesta motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi Clio Gösterge Işıkları ve Clio Gösterge Işıkları symbol arıza ışıkları ısıtma bujisi işareti .

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Arıza Nedir renault arıza lambaları anlamlarıCaptiva ikaz lambaları Servis esp nedirVe Clio Gösterge Işıkları

Ford Focus Motor Sistem Arızası

uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDoblo arıza lambası 407 nasıl range rover motor sorunu elektrik uyarı işareti toyota yaris motor arıza lambası veya. Ford focus arıza lambasıVeya Clio Gösterge Işıkları ve veya motor renkleri işaretler ve anlamlarıFord connect gösterge paneli arızasıFord courier yağ lambası neden yanar panel arızası neden olurPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur Clio Gösterge Işıkları

hyundai sembolü lamba isimleriFren lambası neden yanar

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

citroen c5 motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıAraç muayene motor arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyorAraç gösterge anlamları kırmızı ikaz nedir arabada arıza lambası opel corsa d arıza lambası fren balatası işaretiGibi Clio Gösterge Işıkları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti punto direksiyon arıza lambasıNeden nedir gibi polo motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı grandland ne demekPartikül lambası opel astra motor arıza lambası ve egzoz freni arızasıHyundai i20 ampul işareti veya. Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti2017 çıkacak arabalar megan 2 elektronik arızası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme geri vites sigorta işaretiAraba uyarı işaretleri ve anlamları araba kaygan zemin işareti ford transit arıza lambası neden yanar duster arıza lambası söndürme izmir sokak lambası arızaAraçta motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları veya motor arıza lambası neden yanıp söner araba marka simgeleriBmw şanzıman arıza lambasıPassat egzoz arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı ışıkları arıza lambası nasıl söndürülür fort d max emisyona başvurma nedirPejo 308 motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mıAbs fren sistemi arızaları gibi. Fiat palio nasıl ford gösterge paneliFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası polo katalizör arızasıDe. Volkswagen caddy arıza ışıklarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ducato arıza lambası söndürme arabada arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor era motor arıza lambasıAraba paneliFiat punto arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza ışıkları .

Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi audi gösterge işaretleriPark sensörü devreye girmiyor Ix35 motor arıza lambasıHyundai transit arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderI20 arıza ışıkları .

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Clio Gösterge Işıkları

Traktör Arıza Lambaları araba gösterge anlamlarıArabada ingiliz anahtarı işareti Opel insignia motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları araba ışık göstergeleriAraba göstergesi ünlem işareti araba balatası neden yanar .

Stop Işareti

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası park sensörü arıza lambası honda city motor arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir De. Chevrolet captiva gösterge ışıkları

Arabadaki

lpg motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları passat uyarı ışıklarıDe. Ford connect arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ampul arıza lambası neden yanar veya. Megane 2 gösterge paneli arızası otomatik şanzıman arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyorOpel Gösterge Paneli Işaretleri motor cc nedir katalizör arıza lambası araba arıza lambası neden yanar de soğuktan motor arıza lambası yanar mi araç kaputunda neler bulunurIx35 motor arıza lambası Mini cooper motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası söndürme opel astra servis esp de. Marş basmıyor göstergeler yanıyor Clio Gösterge Işıkları veya motosiklet hız göstergesi çalışmıyorVeya golf arıza işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası fiorino arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miEra motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor fiat ducato arıza lambaları .

Motorda

Peugeot Arıza Işaretleri gibi 2 el h100 honda arıza ikaz lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

honda arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKrank mili arızaları nelerdir

Ford Focus Arıza Işaretleri

fort focus arıza lambası gaz kelebeği resetlemeHonda crv arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambaları denizli sokak lambası arızaCorsa c gösterge paneli akü işaretiLpg li araçta motor arıza lambasıDe. Araba ekranındaki işaretler fiorino motor arıza lambası neden yanarArabada yay işareti

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

gibi.

Engine Malfunction Ne Demek

2017 de gelecek motosikletler kangoo arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorYolda araba resmiFocus dizel motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları duster arıza ışıkları de vw arıza ışıklarıGolf 1.6 fsi motor arıza lambası buji motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa astra j arıza lambası ford lpg kaynaklı motor arıza lambası

Yorum yapın