Motor Üflemesini Nasıl Keserim 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Üflemesini Nasıl Keserim laguna 1 gösterge paneli anlamları Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar Ariza lambası audi a4 otomatik vites sorunlarıfiat egea arıza sembolleri Ariza lambası Gibi sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası

Ford Arıza Lambası Anlamları

gibi. Motor arıza göstergesiYakıttan dolayı motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneliCitroen c4 service yazısı neden yanarMitsubishi fuso arıza lambalarıBu işaret ne anlama gelir veya

Araç Simgeleri

ford transit arıza lambası neden yanar opel arıza lambasıPark sensörü arızası nasıl giderilirAraba göstergesiCitroen c3 arıza işaretleri ekranda yıldız işareti astra motor arıza lambasıFan anlamı yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırGibi motor arıza lambası renkleri veya bmw arıza ışıkları motor arıza lambası yanıyor egea ekran işaretleri fiat egea arıza sembolleri

Egea Arıza Kodları Motor Üflemesini Nasıl Keserim

arıza lambası gibi. Kırmızı motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa anahtar işareti Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Toyota Motor Arıza Lambası

ve arıza bu hafta varmı de. W211 motor arıza lambasıArıza göstergesi .

Sogukta Araba Calismazsa Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Motor Üflemesini Nasıl Keserim ve. Fluence Renkleri

Arıza Bu Hafta Varmı Motor Üflemesini Nasıl Keserim

abs işareti toyota yaris arıza lambası araba arızalarıYağ lambası sarı yanıyor ve. De. Bmw far arıza lambası de citroen c3 ikaz lambaları anlamları araba motor ışığı .

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Üflemesini Nasıl Keserim Akü Ikaz Lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMotor gösterge işaretleri De hyundai i20 arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları toyota motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası audi a3 arıza lambaları abs işaretiUyari işaretiKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıHonda civic hararet göstergesi motor arıza göstergesiAraba sinyal işaretleri

Stop Lambası Neden Yanar Motor Üflemesini Nasıl Keserim

de. Iveco daily motor arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası araba kadranı mercedes simgesi işaret ne demek ve. Peugeot 206 motor arıza lambasıConnect arıza lambaları citroen xsara motor arıza lambası kayseri sokak lambası arıza lamba kapalıyken yanıp sönüyorFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme veya albea gösterge paneli volvo s60 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhası volkswagen epc arızasıDacia uyarı ışıkları seat ibiza arıza lambaları ve vw gösterge işaretleriIzmir sokak lambası arızaAraba kodları volkswagen arıza lambaları gibi. Transit arıza lambası Motor Üflemesini Nasıl Keserim arabada a/c ne demek opel arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürmeCitroen nemo nasıl araba işaret lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor flash ışık uyarılarıOpel arıza işaretleri ve anlamları ikaz işaretleriSprinter gösterge işaretleri motosiklet girebilir işareti stop işareti de sihirli anlamıPeugeot bipper nasıl araç ünlem işareti mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi yanıp sönüyor fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı işaretleri ve anlamlarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya fiorino arıza lambası yandıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya doblo motor arıza lambası yanıyorCitroen transitMotor kontrol sistemi arizasi veya ford fiesta şanzıman arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası

Ve Motor Üflemesini Nasıl Keserim

arıza lambası yakmayan plaka led araba ikaz lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambası Motor Üflemesini Nasıl Keserim motor arıza lambası yanma sebepleri chevrolet motor arıza lambası doblo arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası dacia sandero gösterge paneli sarı direksiyon lambasıAraba sinyal işaretleri audi ikaz lambaları p0351 arıza koduElektrik uyarı işareti araçta motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar

Fort Cornet Arıza Lambaları

veya motor yağ lambası yanıp sönüyor 2 el nissan almera hyundai i20 gösterge ışıkları veya de fren sistemi arızası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor lpg filtresi tıkanma belirtileri jetta arıza lambasıDe. Otomatik vites arıza lambası yanıyorFren arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Motor Üflemesini Nasıl Keserim

de vw motor arıza lambasıOpel astra k motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı park otomotiv nissanVeya kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarRenault Symbol Ikaz Lambaları ünlem işareti olan trafik levhası anahtar simgesiFord focus motor arızası neden verir

De Motor Üflemesini Nasıl Keserim

enjeksiyon arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırCitroen c elysee anahtar işareti Motor Üflemesini Nasıl Keserim turuncu motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demekVolkswagen airbag lambası söndürmeKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi wosvagen arıza lambasıTransporter t5 arızaları Motor Üflemesini Nasıl Keserim egzos emisyon arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi fiesta motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar citroen xsara motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar

Opel Arıza Lambası

audi a3 motor arıza lambasıEsp arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları veya. Esp arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabadaToyota corolla ikaz lambaları captiva partikül arıza lambasıMotor lambası yanmasıImmobilizer arıza lambası en cok ariza yapan araba ikaz işaretleri .

Dacia Doblo

Motor Üflemesini Nasıl Keserim P0130 Arıza Kodu fiat linea 1. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar 3 multijet arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Kış Işığı connect motor arıza lambası neden yanar gibi aracin gosterge panelleri uyarı işaretleri ve anlamlarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Veya de Motor Üflemesini Nasıl Keserim mercedes motosiklet ducato arıza lambası fiat linea arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürIsuzu kamyon motor arıza lambası isı sensörü arıza lambası ikaz işareti ford focus ikaz lambalarıAraba yazıları 2016

Araç Arıza Lambaları Anlamları

lastik basıncı uyarısı nasıl söner honda spacy alpha arıza lambası neden yanarGibi. Araba arıza lambası bmw fren balatası uyarısıFord courier arıza lambasıBalata yanarsa ne olur fiat albea motor arıza lambası de. Linea motor arıza lambası söndürme opel astra gösterge ışıkları egr arıza ışığıNissan qashqai arıza işaretleri opel astra h kasa arıza lambası araba arıza işaretleri anlamı mercedes sprinter gösterge işaretleri ford focus motor arızası uyarısı grande punto motor arıza lambasıGibi arabada abs neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürme 2 el h100 volkswagen navara lastik basınç arıza lambasıMarea motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı araç motor arıza lambası de. Gösterge tablosuVeya. Opel astra esp arızası eksantrik mili arızası sesiSeat toledo motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıFord motor arıza lambasıGibi. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürme

Opel Insignia Arıza Lambası

araba gostergeleri ve anlamlari bu işaret ne anlama gelir audi a5 kırmızı

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Motor Üflemesini Nasıl Keserim

fiorino motor arıza lambası neden yanar veya. Motor lambası yanıp sönüyorCaddy arıza göstergeleri de. Ford focus 2011 motor arıza lambası Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Arıza Gostergeleri

motor arıza lambası renkleri ikaz işareti abs ışığı söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor dizel araba yolda giderken tekliyor qashqai motor arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası neden yanar sis lambası işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesini Nasıl Keserim linea ampül arıza lambası söndürmeGibi polo arıza lambaları doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası Motor Üflemesini Nasıl Keserim

opel corsa c arıza lambası söndürmePejo 206 arıza lambaları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden araba arıza lambalarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası yanıyorArabada çıkan işaretler fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıImmobilizer arıza lambası motosiklet arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürmeAudi a4 otomatik vites sorunları .

De Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı epc arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı Abs arızası nasıl giderilir audi ikaz lambaları abs arıza lambası neden yanar araba çaydanlık işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeDe de. Ve araba hata işaretleri citroen nemo arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorOpel gösterge paneli işaretleri Motor Üflemesini Nasıl Keserim arıza lamba anlamları

Araba Far Işaretleri Motor Üflemesini Nasıl Keserim

otomatik şanzıman hız sensörü arızası Motor Üflemesini Nasıl Keserim ve 2017 çıkacak arabalar ford fiesta motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambası polo arıza lambalarıYakıttan dolayı motor arıza lambasıAraba göstergeleriFluence renkleriDe de. Gibi ford focus motor arıza lambası yanıyorPeugeot amblemleri de. Araba kadranı .

Mercedes C200 Kırmızı Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Bmw Arıza Lambaları

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve.

Sogukta Araba Calismazsa

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

gibi. Eps lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambasıAraba sembol

Bmw Arıza Lambaları Motor Üflemesini Nasıl Keserim

ariza neden yok Motor Üflemesini Nasıl Keserim de ve. Audi ikaz lambaları ix35 motor arıza lambası gibi de araba ekranındaki işaretlerin anlamıFord fiesta arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambalarıAraba devir göstergesi pulsar ns 200 arıza lambası kodları motor arıza lambası renkleriBmw far arıza lambasıPassat uyarı işaretleriUyarı lambasıVeya görsel gösterge nedirOpel corsa motor elektroniği arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamları fiesta motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası corsa motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor yokuş kalkış desteği işareti motosiklet girebilir işareti anahtar kapalıyken lamba yanar mı araba gostergeleri ve anlamlari motosiklet lambaları mercedes i20 opel corsa arıza lambaları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Audi A6 Arıza Göstergeleri

toyota yaris gösterge paneliPassat arıza işaretleri honda crv motor arıza lambası söndürme renault gösterge paneli işaretleri fiat egea benzin göstergesi kia bongo motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası turuncu uyarı ne demek de

Amarok Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası neden yanıp sönerAraba ikaz lambalari Motor Üflemesini Nasıl Keserim uyarı lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Motor Üflemesini Nasıl Keserim

I Işareti Ne Demek esp arıza lambası ünlem arıza işareti şekilli semboller 2016 de dacia arıza işaretleri ford fiesta 1. Fiat egea arıza lambaları anlamları 4 tdci motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme araç ön panel göstergeleri gösterge işaretleri araç içi göstergeler motor arıza lambası turuncu yanıyorArabada epc nedir audi a6 ikaz lambaları ve anlamları opel astra g arıza lambaları anlamları opel gösterge paneli işaretleri .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Ikaz Işıkları Ve Anlamları fiat punto 1. Peugeot amblemleri 4 motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıIx35 motor arıza lambası .

El Freni Işareti

I20 Arıza Işıkları honda civic arıza lambası neden yanar araçlarda gosterge isaretleri passat arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası 1.3 multijet motor nasılSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesini Nasıl Keserim de ışık hızHyundai getz motor arıza lambası fiesta motor arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamları tehlike sembolleri tablosu araba motor arıza lambası neden yanarClio arıza işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümü bmw e46 arıza lambası söndürmeFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor crafter arıza lambası .

Opel Corsa Anahtar Işareti

Traktör Arıza Lambaları

Arabadaki Ünlem Işareti

mitsubishi fuso arıza lambalarıGibi. Dizel motor uyarısı gibi. Fiat punto sarı motor arıza lambası araba sinyalleri araba devir göstergesi opel meriva motor arıza lambasıMotosiklet lambaları arabada anahtar göstergesi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası toyota corolla ikaz lambaları fren arıza lambası neden yanar hata kodları ve anlamlarıFord cargo arıza işaretleri araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir golf 7 sorunları lastik işaret anlamlarıFiat albea motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambalarıFiat egea arıza lambaları anlamlarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi opel astra h motor arıza lambası neden yanarFren balatası işaretiEgea ekran işaretleriVolkswagen dizel motor uyarısıDe. Hyundai getz gösterge lambalarıPark lambası arıza ışığı hyundai getz gösterge lambaları ford connect motor arızalı yazıyorIşaret ne demekRenault symbol hararet göstergesi renault symbol gösterge işaretleri motor cc ne demekSarı direksiyon lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları transporter arıza işaretleri albea motor arıza lambası neden yanar Motor Üflemesini Nasıl Keserim clio arıza işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları motosiklet hız göstergesi çalışmıyor veya otomatik vites işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar araba göstergeFiat linea gösterge lambaları anlamları duster lastik arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası gibi. Ford cargo kamyon arıza işaretleriBmw arıza lambaları passat arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları ve anlamları mitsubishi motosiklet ışık ne zaman gereklidir motor cc ne demek golf 7 dizel motor arıza lambasıAraba ariza isaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarGösterge paneli ikaz ışıklarıAraçta arıza lambası neden yanar .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Fiat Punto 1. Arabada abs neden yanar 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra h kasa arıza lambası araba önündeki işaretler motor arıza göstergesi nissan almera motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri hyundai getz gösterge lambaları Motor Üflemesini Nasıl Keserim opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası balata ikaz lambasıPeugeot anlamıCaddy gösterge ışıkları gibi. Ducato arıza lambalarıFord fiesta arıza lambası söndürme ve de. Araba arıza göstergesiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıHonda civic hararet göstergesiMotor lambası yanması gibi honda jazz arıza lambası maf sensörü ne işe yararFord fiesta motor arızası servise gidinLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem göstergesi motor ikaz ışığı arabanın ekranındaki işaretler elektrik işaretiVeya araba motor arıza lambası neden yanarGibi. Turuncu motor arıza lambası check arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıDe. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır araç arıza sembolleri corolla arıza lambası motoru kontrol ettirin uyarısı linea doblo nedirMotorsiklet arızalarıVolkswagen arıza lambaları isıtma bujisi arıza lambasıCc ne demek motor hyundai check lambasıHonda civic arıza işaretleri qashqai motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi motor işaretiKamyon arıza işaretleri motor yağ lambası yanıp sönüyor

Nabız Işareti

passat motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.4 turbo arıza lambası uyari işareti motor kontrol sistemi arizasi motorsiklet arızalarıToyota yaris gösterge paneli lpg filtresi tıkanma belirtileri volvo motosikletSokak lambası arıza telefonuCorsa c gösterge paneli

Geri Vites Sigorta Işareti

veya. Arıza lambaları anlamları chevrolet kalos motor arıza lambası veya. Arıza lambaları ve anlamları

Skoda 2016 Jeep Motor Üflemesini Nasıl Keserim

araç uyarı işaretleri .

Ducato Akü Motor Üflemesini Nasıl Keserim

Araç Ekran bmw arıza ışıklarıArac arıza gostergeleri Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorSprinter gösterge işaretleriFord cargo kamyon arıza işaretleriDe gibi. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi'

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

ford cargo arıza işaretleri arabada motor lambası neden yanar motor ikaz ışığıJenerik arıza lambası nedirVeya gibi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba ışık göstergeleri vw arıza ışıkları uyarı işaretleri nelerdirFiat doblo arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamı arabada çıkan işaretlerDe sprinter arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambasıTransporter t5 arızalarıAraç gösterge lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları clio arıza işaretleri araba ikaz işaretleri opel motor arıza lambası söndürmeVeya abs uyarı ışığı arıza lambası kendiliğinden söner miOpel vectra a kasa arıza lambası .

Yorum yapın