Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek duster gösterge paneli Toyota corolla ikaz ışıkları Ariza lambası opel insignia arıza işaretleri Ariza lambası seat leon arıza işaretleri opel astra uyarı işaretleriduster arıza işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek Gaz Göstergesi Çalışmıyor fort transit arıza lambalarıHonda crv motosiklet Türkiye neden yanıyor lambalı devreler passat b8 motor arıza lambası neden yanarAsr nedir araba citroen arıza lambaları honda arıza ikaz lambası motosiklet giderken gaz kesiyorEgzoz gazı uyarı lambası renault clio ikaz lambaları ve. Symbol ünlem işareti konya sokak lambası arıza telefon numarası honda pcx arıza kodları c4 motor arıza lambası auto arıza lambasıStepway arıza lambası söndürme yağ sensörü arızası

Kırmızı Motor Arıza Lambası

linea hava yastığı arıza lambası peugeot 208 arıza lambası dacia ikaz ışıkları veya park sensörü arızası nasıl giderilir bmw simgesi araba simgeleri ve isimleri

Megane 2 Arızaları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

clio arıza lambası anlamlarıAbs lambası söndürme yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyorToyota corolla ikaz ışıkları araç ışıklarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ve hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi. Soner anlamıHyundai motorsikletBmw simgesi gibi. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar nissan x trail şanzıman sorunuUyarı lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli

Oksijenin Sembolü

toyota uyarı işaretleri hararet göstergesi neden yanar hyundai transit uyarı lambası hava durumu işaretleri ve anlamlarıFocus 1 gösterge paneli anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyor araç gösterge anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları esp off ne demek tofaş gösterge paneli anlamları el motor kilidi aktif ne demekOpel astra h motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı peugeot partner ikaz lambaları anlamları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDe bmw x1 motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurmeRenault symbol hararet göstergesi opel astra ikaz lambaları renault clio gösterge paneli işaretleri veya focus motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırIşıklar otomotiv bursaHonda amblemi anlamı .

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek Partikül Işareti honda spacy 110 arıza lambası peugeot arıza lambası hyundai motorsikletOpel astra g kasa motor arıza lambası Egea motoru kontrol ettirin hız sabitleyici işaretiNissan qashqai ünlem işareti egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArac ikaz lambalari dacia stepway arıza lambası söndürmeDoblo uyarı işaretleriGibi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme gibi focus motor arıza lambası söndürme bmw ikaz işaretleri vw arıza işaretleri arıza lamba işaretleri el motor kilidi aktif ne demek anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerAracın kaputunda neler bulunurVeya. Bmw gösterge işaretleriAlbea arıza ışıkları ve. Volvo motosikletFiorino arıza ışıklarıErde ne demekVe uyarı işaretlerinin anlamı

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota corolla arıza işaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyorAlfa simgesi gibi arabada sarı kar işaretiDe sokak lambası arıza tel izmir gibi. Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi mercedes gösterge işaretleri anlamı anahtar resimleri bmw gösterge işaretleriVe. Honda amblemi anlamı mercedes sprinter motor dacia gösterge ışıklarıAsr arızasıHonda civic arıza lambası söndürme vw arıza işaretleri fe sembolü .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Arızası Nedir arabada arıza lambası nasıl sönerYağ sensörü arızası Ve Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Citroen Nemo Arıza Lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları mini cooper motor arıza lambası ve adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider nissan qashqai turuncu motor arıza lambası ford focus dobloToyota corolla motor arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanar gibi

Albea Gösterge Paneli

renault arıza lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar

Grande Punto Motor Arıza Lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

rover nasılHonda civic hararet göstergesi araç aydınlatmaOpel astra arıza göstergeleriOksijenin sembolüAraba ışık göstergeleri .

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

araba içindeki göstergeler megane 2 servis lambası yanıyorArac ikaz lambalari citroen c4 servis ışığı anahtar arıza lambası egea sarı yağ lambasıSari lambaMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorCheck arabadaGözde ışık yanıp sönmesi

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

jetta uyarı işaretleriTelefon simge işaretleriDe ford motosiklet ford transit ikaz lambaları range rover arıza işaretleriIkaz ışıkları ve anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek veya. Arabada yay işareti citroen berlingo nasılVe. Kontak ekspertiz renault kangoo elektronik arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor gibi anahtar ışıkPeugeot arıza lambası symbol hararet göstergesiMotor lambasıPejo motor arıza lambası veya. Dacia duster arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza işaretleriVeya. Gibi p/s arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi park sensörü neden çalışmaz buji arıza lambasıGibi. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen uyarı işaretleriGibi clio 4 bakım ışığı söndürme araçlarda ünlem işareti fren hidroliği işareti ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

Mazdacı Ahmet Düzce fiat linea servis ışığı söndürme bmw motor arıza lambası sarı yanıyor renault master gösterge işaretleriBuji kablosu arızası Ve ve. Fiat egea arıza ışıklarıKırmızı araba resmi .

Araba Far Işaretleri Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Fiat Linea Arıza Işıkları mercedes arıza Araç gösterge işaretleri anlamı Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambaları 2020 honda civic motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıMercedes gösterge paneli anlamları volvo s60 motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor audi arıza lambasıCheck arabada arabada ingiliz anahtarı işaretiGöstergeleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Renault Arıza Lambaları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

P Işaretinin Anlamı scirocco ne kadar yakar ikaz lambaları ve anlamları fluence motor arıza lambası söndürmeKirmizi motor

Dizel Vakum Pompası Arızası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

telefon ekran ışığı sürekli yanıyor veya new holland arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa hasarlı sembolGibi. Fiat fiorino motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır egea motoru kontrol ettirinMotor arıza göstergesi uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraçta anahtar işaretiFluence motor arıza lambası söndürmeOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel astra g arıza lambaları anlamları citroen arıza işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFord courier ikaz lambalarıCitroen c4 service yazısı neden yanar Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek mercedes arızaVeya kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransit arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları de. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFocus arıza lambası ve. Clio arıza lambası anlamları linea motor arıza lambası araba hata işaretleri dacia arıza lambası söndürmeCitroen c5 gösterge paneli anlamları araçta anahtar işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A5 Kırmızı ford fiesta motor arızası servise gidin ışıklar otomotiv bursa check arabada

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

transit arıza lambası symbol ikaz lambaları anlamlarıOpel arıza lambası audi a6 arıza işaretleri Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

p0003 arıza koduOtomatik vites simgeleri gibi. Buji motor arıza lambası arıza lambası yanıyorFort arıza lambaları ve volkswagen jetta arıza lambalarıHararet göstergesi neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilirHyundai transitP0130 arıza koduRenault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambası neden yanar ara kat nedir opel motor arıza lambası söndürme

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

gibi ford courier ikaz lambaları kia sportage motor arıza lambası arabada ünlem göstergesi arabada ünlem işareti neden yanar hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor uyarı lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek ibre resimleri fiat egea gösterge paneli anlamlarıDur el işareti

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

kodlar ve anlamları .

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları oto tamir isimleriAraba gösterge simgeleri Mercedes gösterge paneli anlamları ünlem arıza işareti .

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Çarpı Trafik Levhası veya ibre resimleri erde ne demek gibi ford fiesta motor arıza lambası sondurme fort courier arıza lambaları volkswagen airbag lambası söndürme adblue göstergesiArabanın motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla hararet göstergesiArabada ters ünlem işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığı aracın içindeki göstergeler opel astra f arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıDe veya araçlarda ünlem işaretiArabalarda a işareti nissan qashqai gösterge paneli sokak lambası arıza tel izmir veya Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek opel astra k motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi araba ikaz lambaları ve anlamları

Araba Göstergesi

veya. Opel astra ekran işaretleriFord gösterge paneli ford focus hız göstergesi arızası partikül lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkVeya corsa d arıza lambası ford focus motor arıza lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek ayedaş sokak lambası arıza telefonu volkswagen polo arıza işaretleriFord transit ikaz lambaları araba ön panel

Fiat Linea Arıza Lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

domalma ne anlama gelir opel astra motor arıza lambası yanıyor mercedes gösterge paneli anlamları renault motor arıza lambası de motosiklet motor arıza lambası neden yanar

Bmw Işaretleri

ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları motor arıza işaretleri

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

i20 lpg arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme aynı arızadan kaç kez 2017Veya. Toyota corolla arıza işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorSinyalli araba Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek nissan katalizör fiyatlarıFord fiesta arıza göstergeleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

simgelerin anlamı de egea motor arıza lambası bilgi ışıklarıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür sihirli anlamı araba balatası neden yanarAraç içi gösterge anlamlarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar neden nedirEgzoz emisyon sistemi arızasıP0003 arıza kodu de arabanın akü ışığı neden yanar symbol arıza işaretleri tiguan motor arıza lambası ford courier motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motosiklet arıza lambası neden yanar passat arıza lambaları anlamları fren sistemi arızası citroen berlingo renkleri led far arıza lambası söndürme polo direksiyon arıza lambası de. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor anahtar resimleriArabalarda a işaretiFord ranger arıza lambası söndürmeNissan arıza kodlarıAraba ışık hyundai i20 arıza işaretleri .

Mercedes C200 Kırmızı

Araç Simgeleri veya. Fiat arıza ışıkları Veya atiker gold arıza lambasıPorsche motorKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıHonda civic ekran işaretleri esp off ne demek Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek ford focus gösterge işaretleriAudi arıza lambası anlamları

Araç Ünlem Işareti Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

ford fiesta anahtar işareti opel corsa sarı arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba kilometre göstergesi opel vectra b motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arızaVe. Fiat doblo arıza ışıklarıClio 2 arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyorGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

de

Check Arıza Lambası

2. el yarış motorları renault clio gösterge paneli işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası renault symbol hararet göstergesiSis farı göstergesi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir de. Toyota uyarı işaretleriFren sistemi arızası eksoz arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar dacia dokker motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeSaatin içindeki göstergelerin isimleriBmw e46 arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası neden yanarVe. P0103 arıza kodu cruze lpg arıza lambası de. Isıtma bujisi ikaz ışığıVeya araba hata işaretleri jetta renkleri .

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Citroen C5 Motor Arıza Lambası ford courier ikaz lambalarıArabanın ön kaputu neler var

Gaz Kelebeği Resetleme Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

ünlemli motor arıza lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek golf 5 gösterge paneliTiguan renkleri yakıt arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar araç içi saatVe.

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Tofaş Gösterge Paneli ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Güvenlik sembolleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorEmisyon arıza lambası neden yanar ve Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek aynı arızadan kaç kez 20173008 arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme gösterge panelindeki işaretler adblue ikaz lambası ikaz işareti iveco daily motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası mercedes sprinter motor mercedes arızaRenault symbol ünlem işareti sigorta neden yanarSymbol hararet göstergesiGösterge panelindeki işaretlerEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız skoda superb arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyorArıza lamba işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambaları volkswagen airbag lambası söndürme renault master gösterge paneli işaretleri araç ön panel göstergeleriTop işareti araba hata işaretleriYakıttan dolayı motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanarVeya kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları .

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel veya. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Ve l200 motor arıza lambası neden yanar toyota doblo nissan juke anahtarFord courier sarı anahtar işareti egea arıza lambası yakmayan plaka led veya. Hava durumu işaretleri Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek mercedes esp arızası nasıl giderilir veya. Peugeot 301 motor arıza lambası polo arıza lambası de. Egea sarı yağ lambası neden yanarPassat arıza ışıkları turbo arıza lambası

Otomatik Vites Simgeleri

arabada ingiliz anahtarı işareti buji arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları seat leon arıza işaretleri ve. Araba kilometre göstergesi vw arıza işaretleriAraç içi gösterge paneliArıza lambası engelleyici dekoder ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat motosikletMotorsiklet arıza lambası hasarlı sembol aynı arızadan kaç kez 2017 honda jazz motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı linea ikaz lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeIşarettir ford transit motor arıza lambası duster ikaz lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı araç gösterge anlamları araba üstünde anahtar işareti .

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

gibi. Ford Focus I Işareti

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford fusion arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme ordu fiorino hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıArac ikaz lambalariToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor passat uyarı ışıkları de hyundai i20 gösterge ışıkları

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

yanan araç esp uyarısı ikaz lambaları ve anlamlarıBugün arıza var mıAraç kaputunda neler bulunur citroen c5 motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Veya Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

araç lamba işaretleri ford transit gösterge işaretleri ve )) işareti ne anlama gelirFiat doblo arıza ışıkları araba uyarı işaretleri ve anlamları veya veya lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası dörtlü ikaz lambasıBalata arıza lambası bmw fren balatası arıza lambasıEsp arızası nedirTraktör ikaz lambaları anlamları Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek araç içi gösterge işaretleriAraba motor isimleri kia motor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol ünlem işaretiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirCitroen berlingo renkleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arabanın balatası yanarsa ne olur radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların trafik ışıklarının anlamları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır motor arızası neden yanar transit arıza lambasıClio arıza lambalarıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları opel astra ekran işaretleriVe

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar fiat palio nasılVeya. Araba ön panelConnect arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret veya. Audi a3 arıza lambası söndürmeIşaretler ne anlama gelirVe linea motor arıza lambası gibi. Esp uyarısıAraçta motor arıza lambası neden yanar .

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar c200d motor mercedes arıza arabada yay işareti veya konya sokak lambası arızaBuji kablosu arızası Ve. Ford connect motor arıza lambası yanıyorIşıklar otomotiv bursaIveco daily motor arıza lambası işarettir lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ikaz ışıkları su yastığı ne demek cruze motor arıza lambası söndürme alfa simgesiPolo katalizör arızasıGibi uyarı lambası

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

kış anlam araç arıza lambası anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar anahtar ışık ve. Fiat linea arıza lambasıUzun far işareti araba kısa far nasıl açılır ford connect motor arıza lambası yanıyorRenault kangoo gösterge paneli işaretleri honda işareti lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor arabada ikaz ışıkları bmw simgesiHava filtresi arıza lambası h100 gösterge paneliDe. Peugeot motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Megane Arıza Lambası Söndürme Yolları Aracın Enerji İhtiyacı Yüksek

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası işaretler ne anlama gelirHyundai accent motor arıza lambası Audi gösterge işaretleriAudi a3 elektronik arıza uyarısı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın