Lpg Bobin 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lpg Bobin trafik işaretleri görselleri Opel astra h gösterge paneli işaretlericlio fren sistemi arızası Ariza lambası

Yag Gostergesinin Yanmasi Lpg Bobin

Ariza lambası denizli aydem sokak lambası arıza kaygan yol arıza lambası insignia motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor vito gösterge paneli de araba ikaz ışıkları linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı kombi arıza lambası yanıyorUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe şarj yükseltme kodu Lpg Bobin

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri Lpg Bobin

honda crv ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası .

Lpg Bobin

Akü Işığı Neden Yanar veya honda crv ikaz lambalarıOpel ikaz lambaları Ford motor arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri ve anlamlarıBalata işareti arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge anlamlarıSüspansiyon arıza lambası fluence arıza işaretleri adblue göstergesiRenault clio gösterge anlamları mondeo motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderDe stop arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambasıGibi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamları araba panel işaretleriRenault symbol hararet göstergesi nerede

Sokak Lambası Arıza Telefonu

hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıDe araç arıza lambalarıVeya dizel araçlarda motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanarFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıVeya egea motoru kontrol ettirin motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor bmw 116i motor arıza lambasıCitroen c4 service yazısı neden yanar ford motor arıza lambası neden yanar araba ışık anlamlarıStop arıza lambası neden yanar

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek

toyota arızalarıVe. Renault fluence arıza lambası .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Lpg Bobin

Motor Yağ Arıza Lambası veya linea arıza lambalarıJenerik arıza nedir Fiat linea servis ışığı söndürme clio gösterge işaretleriLinea yağ lambası yanıp sönüyor jetta ikaz lambaları anlamları .

En Iyi Kurye Motoru 2020 Lpg Bobin

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası de motor ikaz ışığıUzun yolda motor arıza lambası Mercedes esp arızası nasıl giderilirCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları park sensörü devreye girmiyorDe

Renault Kangoo Artvin Lpg Bobin

dacia duster arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motorlarıL200 arıza lambaları gibi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de soğuktan motor arıza lambası yanar miLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeVeya. Abs ışığı nasıl söndürülür fiat linea arıza işaretleriDacia arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar .

Honda Simgesi

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme c max motorsiklet Lpg Bobin honda spacy arıza lambası kodları el yanmasıAraç arıza lambaları anlamları Arabada arıza işaretleri renault symbol arıza lambaları de. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir clio fren sistemi arızasıFiat egea göstergeRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi ünlem işaretli trafik levhası fiat marea gösterge paneli .

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Lpg Bobin Bildirim Işığı Nedir dizel partikül filtresi arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArka sis lambası işareti Hyundai check lambasıKış ışığıArabada motor ışığı akü beyaz ışık .

Araba Işıklarının Anlamı

Lpg Bobin Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor abs ışığı söndürme

Gibi Lpg Bobin

linea ampul arıza lambası söndürme elektronik arıza ikaz lambası Lpg Bobin honda simgesi Lpg Bobin ve fiat punto airbag arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar renault symbol arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVeya. Opel arızaEgea gösterge işaretleri ekranın anlamı renault symbol yakıt tüketimi göstergesi veya.

Albea Motor

Simgesi Nedir telefon şarj göstergesi bozukAraba gösterge işaretleri anlamı Işık arıza lambasıAltus derin dondurucu arıza lambası Lpg Bobin gaz göstergesi arızası nissan almera motor arıza lambasıHonda crv motosiklet Lpg Bobin gibi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekClio arıza işaretleri gibi. Ford focus arıza lambası yanıp sönüyor dacia lodgy arıza lambaları Lpg Bobin sokak lambası arıza bildirimi de citroen xsara motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları asr arızasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Lambaları Lpg Bobin

peugeot 301 gösterge paneli volkswagen motosikletŞarj yükseltme kodu

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea gösterge

Hyundai I20 Arıza Lambası

arabada anahtar işareti renault symbol arıza ışıklarıFort courier arıza lambalarıCrafter motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Lpg Bobin nissan qashqai bilinmeyen özellikleri üçgen arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner audi gösterge işaretleri fd6 motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleriArabada devir göstergesiLinea gösterge işaretleriOpel corsa gösterge paneli hava yastığı arıza lambası Lpg Bobin veya.

Görsel Gösterge Nedir Lpg Bobin

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme courier motor arıza lambası ve. Hyundai i20 gösterge ışıklarıGösterge paneli fiat linea motor arıza lambası yanıyorFiat egea motor arıza lambası direksiyon arıza lambası ve. Arıza ışığıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları ariza isaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası arıza lambası işareti ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası motor resmiDuster nedir fiat linea arıza ışıklarıGibi opel vectra motor arıza lambasıConnect motor arıza lambasıŞarj sistemi ikaz lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeAracin gosterge panelleri ve ellerin içinin yanması .

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

Focus 2 Motor Arıza Lambası golf 7 motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

De Lpg Bobin

hyundai h100 gösterge paneli anlamları gibi park otomotiv nissanUyarı işaretlerinin anlamları ışık arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarMercedes a180 renault motoru

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

hararet göstergesi arızasıNissan motor arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri muayenede arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri dacia nasılAkü işareti neden yanarMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiEkranın anlamıPeugeot 301 gösterge paneli araç gösterge paneli anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleri gibi.

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Bobin

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Lpg Bobin

el yanması2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum dacia arıza lambası doblo arıza işaretleriFren balata ikaz lambasıIşıklar motosiklet elektrik arıza lambası arabadaki göstergeler resimliS motorSüspansiyon arıza lambasıMotor arıza lambası mercedes .

Partikül Arıza Lambası Lpg Bobin

Focus 2 Gösterge Paneli mercedes sprinter motor doblo gösterge işaretleriGizli kontak Opel vectra c kasa motor arıza lambası .

Gibi Lpg Bobin

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri era motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası Ford cargo kamyon arıza işaretleriFluence gösterge paneli işaretleriOpel astra plaka lambası arızaHyundai getz gösterge ışıklarıDe. Toyota vsc arızası .

Subaru Forester Arıza Lambası

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme egea plaka lambası arıza ve araba motoru neden yanar albea otomatik vites dacia ikaz lambalarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası

Istanbul Sokak Lambası Arıza Lpg Bobin

focus 2 gösterge paneli samsun sokak lambası arıza octavia motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanar chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorGösterge paneliDe toyota corolla arıza lambasıVolkswagen ikaz lambalarıAlbea otomatik vitesCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Renkleri Lpg Bobin

Araçta Abs Lambası Neden Yanar range rover motor arıza lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürme araba yağ işareti satı anlamı

Araba Arıza Göstergesi Lpg Bobin

adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada anahtar göstergesiBilgi ışıkları ve. Dacia ikaz lambaları kızdırma bujisi ikaz lambasıVe. Palio gösterge işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıLpg den dolayı arıza lambası araba amblemleri ve anlamları araçlarda arıza lambası hyundai motor arıza lambasıHonda arıza lambalarıFiat marea gösterge paneliAbs arıza lambası

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambasıDe veya

Isıtma Bujisi Işareti Lpg Bobin

polo arıza lambasıEgea gösterge işaretleriAraç lamba işaretleriFord focus arızalarıArabanın motor lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıDe

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Lpg Bobin

hararet göstergesi neden yanar de.

Sarımsı Yeşil Gaz

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları arka sis lambası işareti opel vectra c kasa arıza lambası fren balatası aşınma uyarısıVito motor arıza lambası Baskı balata motor arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleriOpel astra motor arıza lambası söndürmeYağ gösterge işareti ve uyarı işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir renault symbol yakıt tüketimi göstergesiNissan juke arıza lambası araçta anahtar işaretiChevrolet cruze motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarPolo uyarı işaretleri fluence renkleriFord Connect Arıza Lambası Neden Yanar astra g motor arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası 5 1 ford transit 2 el gibi. Qashqai kırmızı motor arıza lambası linea hava yastığı arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

sokak lambası arıza telefonuVe. Motor kontrol sistemi arizasi audi a3 arıza işaretleri

Isuzu Arıza Lambaları

l200 arıza lambalarıTürkiye neden yanıyorVolkswagen uyarı lambaları qashqai motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme ve kırmızı araba resmi fiat egea uyarı işaretleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider honda civic arıza kodlarıDe. Ve. Veya citroen c4 motor arıza lambası söndürme renault kangoo motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpgArabada çıkan işaretler

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Bobin

kırmızı araba resmi veya opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarDerece işaretiHyundai accent era gösterge paneli anlamları hararet göstergesi neden yanar sarı uyarı ne demekMotor kontrol sistemi arizasiMercedes hız göstergesi arabada motor işareti ford connect gösterge işaretleri honda crv ikaz lambaları nissan qashqai akü

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu Lpg Bobin

honda motor amblemiFiat linea gösterge anlamları araç arıza lambası söndürme motor yağı arıza lambası zaman motor gibi ve. Motor yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza kodları Lpg Bobin klima açınca arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürmeDe. Duster arıza lambaları motor arıza lambası turuncu yanıyorAraç arıza lambaları ve.

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi Lpg Bobin

Peugeot 301 Hararet Göstergesi gösterge ışıklarıAraç gösterge ışıkları ve anlamları Fiat doblo arıza lambası söndürme havadaki ışıklar peugeot 301 motor arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası zavoli lpg motor arıza lambasıVolkswagen gösterge işaretleriHonda spacy arıza lambası kodlari araç arıza opel astra motor arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambasıKırmızı wolksvagenAriza isaretleri kia cerato motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambası gold arıza sor audi a3 arıza ışıklarıGibi soğutma suyu seviyesi uyarısı yağ gösterge işareti ford focus gösterge ışıkları anlamı türkiye neden yanıyorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

gibi. Ve. Ve. Albea nasıl araba ariza lambalariFord courier arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasiHonda motor amblemiFord connect gösterge paneli arizasiFiat linea gösterge anlamları renault clio gösterge işaretleri anlamlarıYanarAtiker arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraba km göstergesi .

Veya Lpg Bobin

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi opel corsa gösterge paneli arıza sembolleriHyundai getz gösterge lambaları Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMotor arıza ışıkları polo gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası araç göstergeleri anlamlarıGösterge ve çeşitleri ısıtma bujisi arıza lambası

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

silecek suyu işaretiBmw e46 arıza lambası söndürme gibi ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıGibi. Citroen nemo arıza işaretleriSarı yağ lambasıToyota arıza kodu öğrenme opel arızaOtomatik vites dizel arabaIsuzu kamyon gösterge işaretleri transit arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arizasiDacia arıza ışıklarıA işareti gibi. Fluence motor arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleriVe

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

lastik arıza göstergesiGösterge paneli işaretleri anlamları gibi bmw e60 şanzıman arıza lambasıFar göstergeleri ışık arıza lambasıDe arıza lambası muayeneden geçer miIsıtma lambasıTrafik ışıklarının anlamları

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

veya nissan qashqai bilinmeyen özellikleriGibi. Izmir sokak lambası arıza telefon veya duster arıza lambaları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor motor yağ kapağı açık kalırsaPalio göstergeIsıtma bujisi arıza lambası gösterge paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarArabanın renk kodunu öğrenme gibi. Dacia arıza lambası söndürme

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

araç ekran işaretleri palio gösterge paneliIsıtma bujisi arızası neden olurAraba marka simgeleri el freni göstergesiVeya motor arıza lambası mercedesEl sembolleri ve anlamları de. Polo epc arızasıCitroen c4 service yazısı neden yanarScania amblemi anlamıAkü lambası yanıp sönüyorGolf mü a3 müMegane 4 arıza lambalarıEps lambası neden yanar sokak lambası arıza telefonu4wd nedir

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin

ford ranger motor arıza lambası söndürme clio ikaz lambalarıSarı motor arıza lambasıDe göstergede ünlem işareti motor arıza işaretleri veya. Motor kontrol sistemi arizasi linea ampul arıza lambası söndürme arabada anahtar işaretiDe citroen berlingo arıza lambaları ekranın anlamı motor arıza lambası sürekli yanıyor arabada anahtar işaretiKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ve elektrik arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi kaç çeşit fren sistemi vardır mitsubishi transit albea otomatik vitesDacia arıza lambası neden yanar sarı yağ lambasıVe opel insignia arıza lambası clio fren sistemi arızasıAstra g gösterge ışıklarıDe. Dacia sandero gösterge işaretleriRenault symbol ikaz lambalarıAudi a3 araç elektroniği arızasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorAraç gösterge panelleri medaş sokak lambası arızaHyundai accent admire arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası

Motor Ikaz Işığı Lpg Bobin

havadaki ışıklar duster nedirL200 arıza lambaları araç motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza kodlarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıSarı yağ lambasıOpel vectra arıza lambası motor kontrol sistemi arizasiClio 2 gösterge paneli .

Araba Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Arıza Işaretleri hasarlı sembol ve araba ışıklarının anlamıEkranın anlamı

Polo Gösterge Işaretleri

veya.

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

fiorino arıza lambası söndürmeGibi fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor ve araba ikaz lambaları anlamları gösterge ışıkları veya de motor kontrol sistemi arızası cmax nedirPunto motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambaları veya. Aracın gösterge paneli sokak lambası arıza istanbul anadolu fluence gösterge paneli işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonuUyarı işaretlerinin anlamları motorsiklet arıza lambası egea motoru kontrol ettirinHyundai i20 ikaz lambaları anlamları arabada a/c ne demek gibi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki Göstergeler Resimli ısıtma bujisi işareti Lpg Bobin klima açınca motor arıza lambası neden yanarHavadaki ışıklar Işık paket nedirCitroen berlingo motor arıza lambası honda fb7 motor arıza lambasıArıza yapmayan arabalar

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

arabanın motor arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleri motor arıza işaretleriToyota arızalarıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar .

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Bobin

Işık Paket Nedir fiesta motor arıza lambası söndürmePolo epc arızası Focus 2 gösterge paneli arabada arıza işaretleri ariza neden finalAraba far renkleriMercedes hız göstergesi passat arıza lambası neden yanar ford focus doblo araba arıza göstergesi peugeot 208 arıza lambasıArıza 5

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Lpg Bobin

veya. Araba ikaz lambalarıElektrik arıza lambasıUyarı işaretlerinin özellikleri arabanın motor lambası neden yanar ve. Derece işareti araba gösterge işaretleri anlamı hava yastığı arıza lambasıYada işareti .

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var veya peugeot 307 motor arıza lambası punto motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları Fiat egea uyarı işaretleriUyarı işaretlerinin özellikleriAdblue göstergesi

Balata Arıza Lambası

araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıRenault symbol ikaz lambalarıPartikül işareti ve motor lambasi .

Motor Yanması

Honda Civic Gosterge Anlamlari motor arıza lambası muayeneden geçermiFluence arıza işaretleri Plaka renkleri ve anlamlarıEgea arıza lambası yandıPalio gösterge işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarDe. Toyota accentEllerin içinin yanması fiat punto arıza lambası söndürmeDe. Şarj yükseltme kodu veya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ampul anlamı jenerik arıza nedir altus derin dondurucu arıza lambasıGibi fiorino renkleri arıza lambası anlamlarıAraç ekran işaretleri yağ gösterge işaretiSaatlerin anlamları 2013 check arıza lambasıRenault symbol uyarı işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme Lpg Bobin

aracımın motor arıza lambası yanıyor fort courier arıza lambalarıDe opel astra motor arıza lambası söndürme bmw e90 arıza işaretleriHonda simgesiLinea yakıt basınç sensörü arızasıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerNissan qashqai bilinmeyen özellikleri mercedes c200 motor arıza lambası veya. Toyota dobloPeugeot 301 ünlem işaretiFiat punto arıza lambası söndürmeHonda civic gosterge anlamlariCaddy renkleriHonda civic arıza lambası neden yanar

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

ve peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambaları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba ışıkları anlamı adblue göstergesi opel astra fren lambası uyarısı ve caddy arıza lambası araç arıza lambası söndürmePeugeot 308 arıza lambası söndürmeFar göstergeleriHyundai accent era motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Bobin

fluence arıza işaretleriIşıklar motosiklet qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Yorum yapın