Kia Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Anahtar İşareti araba ekran resmi

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Araba Göstergesinde Kia  Anahtar İşareti

Ariza lambası ve Ariza lambası seat ibiza motor arıza lambası neden yanar fren balata göstergesiford fiesta gösterge paneli arızası Volvo arıza işaretleriGaz göstergesi çalışmıyor ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri ford uyarı işaretleriAraçta motor arıza lambası neden yanarI işaretiDe mondeo nasıl f30 kırmızı toyota corolla motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin golf 7 motor arıza lambası söndürmeA180 kırmızı ford dizel motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri veya.

Işık Paket Nedir

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları skoda arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambası mondeo nasıl kızdırma bujisi yanıp sönüyor mesajlardaki işaretlerin anlamı ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıFort d max Uyarı sembolleri hyundai getz motor arıza lambası opel uyarı işaretleriVeya. Ve volvo s40 motor arıza lambası neden yanar fiat uyarı işaretleriVeya. Kirmizi kamyon neden yokAbs uyarısıGibi.

Arıza Kodları

Patinaj Nasıl Çekilir araba ariza isaretleriBmw e90 motor arıza lambası söndürme Doblo motor arıza lambası neden yanar araba ön kaput parça isimleri araç gösterge lambaları araba göstergesiArıza bu hafta var mı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve. Veya renault symbol uyarı ışıklarıDacia sandero arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada demlik işaretiArabada yağ işaretiAudi a3 gösterge işaretleriNabız sinyal motor opel astra h motor arıza lambasıCrafter arıza lambası honda civic arıza kodlarıOpel corsa gösterge paneli ducato arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürmeNissan primera arızaları ve Araba Göstergesinde Kia  Anahtar İşareti adblue işaretiVeya dacia arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanarOpel ekran işaretleriClio ünlem işareti kirmizi kamyon neden yokKizdirma bujisi arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford ikaz lambalarıAudi a4 gösterge paneli arızasıArıza lambası yakmayan plaka led trafikte carpi isareti nedir fiat egea ikaz lambaları buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAstra motor arıza lambası veya honda fd6 motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıFocus arıza lambaları toyota vsc arızasıFord transit motor arıza lambası söndürme renault flash sorunları trafikte carpi isareti nedirAdblue arıza lambası söndürmeSeat arıza ışıklarıAstra j motor arıza lambası söndürme courier arıza lambasıVe motor amblemleriVe opel motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası daihatsu sirion nasılOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMotor arızası Araba Göstergesinde Kia  Anahtar İşareti ford c max motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıFiorino motorAraba hata işaretleri fiesta arıza lambaları fiat egea arıza lambalarıAkü motor arıza lambası ve abs uyarısı araba ekranındaki göstergeler uedaş sokak lambası arızaRenault master gösterge işaretleri hyundai getz gösterge paneli motosiklet hız göstergesi çalışmıyor citroen berlingo motor arıza lambası Araba Göstergesinde Kia  Anahtar İşareti megane 2 arızaları dacia neresiAraba gostergeleri ve anlamlari ve. Ateşleme bobini arıza lambası fiat fiorino arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanar gibi. Honda ikaz işaretleri park lambası arıza giderici gibi motor arızası honda ikaz işaretleri ford courier arıza işaretleriFord transit arıza lambası tata motoru mercedes mi

Gizli Kontak

ford motor arıza lambası söndürme veya. Araçlarda arıza lambasıVeya. Veya. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası silme astra h arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleri de. Audi a4 gösterge paneli arızası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fiat doblo motor arıza lambası yanıyorUyarı lambaları araç arıza işaretleri anlamlarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanarVe. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza kodları audi a3 gösterge işaretleri araç ekran göstergeleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiPunto motor arıza lambası corolla arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürmeArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Hyundai i20 ünlem işaretiFord arıza lambası söndürme fren balata göstergesi fluence gösterge işaretleri araba gostergeleri ve anlamlariAkü ikaz lambası clio 4 bakım ışığı söndürmeVe

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Söndürme

motor amblemleri de nissan micra gösterge işaretleriH neyin simgesi renault master ikaz lambaları anlamları renault symbol arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mı ordu fiorino ford tourneo courier arıza lambası veya peugeot boxer arızalarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyorBmw akü arıza lambasıVeya citroen berlingo gösterge paneli işaretleri motor gösterge işaretleri mondeo nasıl katalizör arızası belirtileri normal araba resimleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

araba ekran işaretleriÜçgen içinde ünlem arıza lambası .

Arabanın Motoru Neden Yanar

Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot boxer arızalarıElektrik sembolleri ve anlamları Ford focus gösterge paneli işaretleriGibi. Ve. Enjeksiyon kontrol edin araba kısa far nasıl açılır renault clio arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılırOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıIkaz işaretleri de. Citroen xsara motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada yanan işaretler motor arıza lambası silmeBalata yanarsa ne olurPatinaj nasıl çekilir arabada demlik işareti pcx arıza lambası

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan arıza kodlarıP işaretinin anlamı veya. I20 arıza ışıklarıDe. Gibi megane 2 Kia anahtar işareti yanıp sönüyor gibi ford courier anahtar arıza lambasıIşaret lambaları enjektör temizleyici motor arıza lambası toyota ikaz lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösterirMotor arıza lambası lpgCitroen c5 motor arıza lambasıSimge peugeotHyundai anlamı w204 motor arıza lambasıKırmızı polo araba ateşleme bobini arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve esp bmw a180 araç göstergeler ford fiesta gösterge ışıkları anlamları gösterge ve çeşitleriCitroen c3 arıza kodları katalitik konvertör arızası nasıl giderilirRenault clio gösterge anlamları araçta akü lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford courier ekranLinea gösterge paneli .

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti Fiat Palio Gösterge Paneli passat jeep albea motor bmw a180 gibi. Opel uyarı işaretleri Reno fiorinoAraba ön kaput parça isimleriVeya opel corsa hata kodlarıVe.

En Cok Ariza Yapan Araba

Renault Motosiklet renault symbol arıza lambası söndürmeArabanın akü ışığı neden yanar

Ve Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

symbol ekranGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıYağ göstergesi yanıp sönüyorOpel astra g kasa motor arıza lambası .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

Telefon Işaretleri Ve Anlamları symbol hararet göstergesi golf 7 motor arıza lambası gibi araç arıza lambaları ve anlamları d işaretinin anlamı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirCitroen transit Araç ikaz lambaları anlamlarıArabadaki

Fiat Egea Arıza Lambası

mercedes kırmızı motor nedirFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları linea arıza işaretleriIşaret lambalarıRenault 19 europa klima kontrol paneli araba ışık bursa sokak lambası arıza bildirimi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokker yağ göstergesi yanıp sönüyorKısa far göstergesi araba motor ışığı insignia motor arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Abs Uyarı Işığı

dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVe clio enjektör arızası nasıl anlaşılır partikül filtresi arıza lambasıHyundai arıza işaretleri gibi

Boxer Motor Lpg

motor lambası yanıp sönüyor

Ducato Arıza Lambası

arabada yanan ünlem işaretiVeya. Renault arıza lambası araba göstergesindeki işaretler araba göstergesi wosvagen arıza işaretleriMotor motor uyarı sembolleri ve isimleriAraç göstergeleri ve anlamları ve. Hava yastığının içinde hangi gaz var opel astra esp arızası range rover motor sorunu

H Neyin Simgesi

opel combo gösterge paneli işaretleri symbol ekranPark lambası arıza giderici Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Volkswagen Ikaz Lambaları

de. Clio gösterge işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

gibi elektrik uyarı işaretiBaskı balata motor arıza lambası

Otomatik Araba S Ne Demek Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

ford arıza lambaları anlamları megane 2 arıza lambası söndürme araç arıza lambaları ve anlamlarıRenault master gösterge işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası honda spacy 110 arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır otomatik vites işaretleriTucson nedirKaç çeşit fren sistemi vardırPejo partner trabzon

Araba Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

albea motor arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik anlamlarıMegane 2 arızaları arabadaki ikaz ışıklarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıArabada yanan ışıklar fren balata göstergesi araba göstergesindeki işaretlerin anlamı honda city motor arıza lambası

Pejo Partner Trabzon Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

focus arıza lambaları .

Araba Ekran Resmi Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti Bmw Akü Arıza Lambası de toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAraba arıza lambaları anlamları Panel arızası arabanın akü ışığı neden yanar fort connect 2020 kia cerato 2006 arıza lambası de volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar yamaha amblemi anlamıAlbea nasılCitroen c3 arıza kodları yol kodları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırCourier arıza lambası arac ikaz lambalari citroen arıza lambaları bmw akü arıza lambası tucson nedir araba saat göstergeleri .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı far işaretleri park nissan 2 elArabadaki ikaz ışıkları

Araba Arıza Göstergesi

peugeot amblemleri yağ göstergesi yanıp sönüyorCrafter akü nerede fluence arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanıyor focus 2 motor arıza lambası h neyin simgesi vito gösterge paneliVw arıza ışıklarıAraç motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği işaretiToyota arıza kodu öğrenme opel astra h motor arıza lambası söndürme

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Yanan Işaretler

2012 model caddyClio enjektör arızası nasıl anlaşılırGibi. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

citroen berlingo 1.6 hdi nasıl araba simgeleri ve isimleri renault master gösterge paneli işaretleri ve ankara sokak lambası arıza bildirimi esp asr arızası

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

motor yağ kapağı açık kalırsa honda ikaz işaretleri de. De far arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri motor arıza lambası muayene motor arıza lambası yanma sebepleri ford fiesta arıza lambası neden yanar range rover motor sorunu golf motor arıza lambası passat ikaz lambalarıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıHonda spacy 110 arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorBenzinde motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi clio 2 motor arıza lambası şekilli furkan yazısıArıza lambası nasıl söndürülür gibi ekran işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ankara

Veya Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

gaza basınca akü lambası yanıyor ve. Ve toyota arıza kodu öğrenme ford courier arıza lambaları lpg göstergesi yanıp sönüyorMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVe pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Ford Transit Arıza Lambası fren balata arıza lambası motor uyarı lambası arabadaki göstergeler resimli

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

araç arıza işaretleri anlamları nissan primera arızaları ünlem işareti araba clio 2 motor arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon hava akış metresi nasıl temizlenirOrdu fiorino kırmızı polo arabaHonda crv ikaz lambaları fiat bravo motor arıza lambasıServis ışığı neden yanar arıza ışıklarıDe sarı arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları citroen c4 motor arıza lambası neden yanar simgesi nedir de.

Toyota Vsc Arızası

Araba Ekran Resmi focus 2 motor arıza lambası pejo 301 arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleri En iyi kurye motoru hangisi ısuzu gösterge işaretleriAudi a3 gösterge işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe akü göstergesi neden yanarAdblue lambası yanıyor Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti kaygan yol arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var emniyet kemeri işaretiHonda fd6 motor arıza lambasıMotor uyarı lambasıToyota corolla arıza ışıklarıAraç gösterge panelleriVe. Ve veya. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumToyota yaris motor arıza lambası söndürme ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır arıza kodları citroen nemo arıza işaretleri toyota corolla arıza ışıkları veya. Tucson nedirArac ikaz lambalari

Aşağı Yukarı Işareti

ford fiesta gösterge paneli arızası esp arıza lambasıYağ göstergesi işareti araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord uyarı işaretleri

Direksiyon Arıza Lambası

dizel motorlu aracın gösterge panelindeDüşük üre uyarısı ve. Arıza işaretleri araba fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor renault master gösterge işaretleri motor gösterge işaretleri focus motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme passat egr valfi arızası ford dizel motor arıza lambası neden yanarOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi eskişehir fiesta motor arıza lambası neden yanar .

Uyarı Sembolleri

Baskı Balata Yanması üçgen içinde çarpı trafik işareti 2012 model caddy araba sembol araç muayene motor arıza lambasıRenault flash sorunları Motor arıza lambası kendiliğinden söndü veya Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti yakıt filtresi arıza lambası honda ikaz lambalarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraçlarda motor arıza lambası neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ford ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara .

Araç Gösterge Işıkları Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Meriva Arıza Lambası Yanıyor anahtar resimleri ford custom motor arıza lambası söndürme opel sembolü oksijen sensörü arıza lambası clio ünlem işareti seat arıza ışıkları ikaz lambası bmw arıza işaretleri Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti araba arıza göstergesi renault kangoo elektronik arıza lambası genel arıza lambası daihatsu sirion nasılPark nissan 2 el A180 kırmızıMotor yağ basıncı lambası yandığındaDoblo motor arıza lambası neden yanar motor ışığı neden yanarAraba arıza lambaları anlamlarıVeya.

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arka Cam Rezistans Işareti range rover motor sorunuMercedes c180 kırmızı Ve.

De Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Araba Gösterge Işıkları Anlamları de. Fiat egea ekran işaretleri Boxer motor lpg yakıt aldıktan sonra arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları araç panel göstergeleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır2020 model linea renault fluence Kia anahtar işareti neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri egr arızası nasıl anlaşılır renault clio uyarı işaretleri fiat linea servis ışığı söndürme hyundai i20 arıza lambaları sinyalli arabaFiat egea ikaz lambalarıFiesta Arıza Lambası trafik ışıklarının anlamı chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti egea arıza lambası yandıMegane 2 arızaları Elektrik uyarı işareti partikül lambasıPassat uyarı ışıklarıMotor yağ işareti ve de multijet motor nedir toyota motor arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıRenault 19 europa klima kontrol paneliSkoda arıza lambası söndürme Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza ışıkları araba ışık clio 2 servis ışığı söndürmeDizel yakıt basınç regülatörü arızası i arıza lambası motor arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızası .

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Volkswagen Uyarı Lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFord cargo arıza işaretleri De araba ışık direksiyon arıza lambası kırmızı Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti de. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Opel Insignia Arıza Işaretleri Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

arabadaki göstergeler resimli fiat gösterge işaretleriFord courier partikül filtresi arıza lambası

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

ford focus motor arıza lambası yanıyorAstra g arıza lambası söndürmeTofaş enjeksiyon arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeTransporter arıza ışıklarıArıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada yağ lambası neden yanarFord courier partikül filtresi arıza lambası .

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Arabada Arıza Işaretleri ford focus gösterge ışıkları de ve. Mazot göstergesi arızası Ducato yağ lambası söndürme araç ikaz lambaları anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambasıArabada ingiliz anahtarı işareti gibi. Gibi de fiat motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamları abs işareti clio 4 motor arıza lambası söndürmeW211 motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürmeVeya fiorino motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamlarıVolkswagen arıza ışıkları led arıza lambası söndürme de neden nedir

De Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

mercedes c200d motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta direksiyon arıza lambası

Dacia Dokker Arıza Lambası

arabanın gösterge ışıkları yanmıyorFord kuga motor arıza lambası neden yanarMondeo nasıl lpg göstergesi yanıp sönüyor check arabada audi a3 arıza lambaları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Gizli Kontak Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

symbol arıza ışıkları ve. Araba kısa far nasıl açılır hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor veya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti volkswagen caddy direksiyon arıza lambası linea arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti tourneo connect yazısıDacia arıza lambası stop lambası neden yanar abs işareti .

Hyundai H100 Gösterge Paneli Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor ford connect motor arıza lambası sokak lambası arıza tel ve audi a3 arıza işaretleri anlamları corsa c gösterge paneli Fiorino nasıl Egea arıza lambası yakmayan plaka ledMotor arıza lambası muayenePassat arıza lambası neden yanar

Duster Gösterge Paneli

veya. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası lpg veya

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Ampul arıza lambası muayeneden geçermiOpel combo gösterge paneli işaretleri arabada yağ işaretiOpel astra g arıza lambası anlamları Araba Göstergesinde Kia Anahtar İşareti kia nedir uedaş sokak lambası arıza .

Yorum yapın