Laguna Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Laguna Ünlem İşareti dacia duster motor arıza lambası söndürme Araç gösterge ışıkları ve anlamları Ariza lambası fiorino arıza lambasıopel astra j arıza işaretleri Ariza lambası Rover nasılHava yastığı arıza lambası neden yanar

Hyundai Arıza Işaretleri

arıza lambası söndürme aparatı araç arıza doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arızasıOpel astra arıza lambası pejo 301 arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mitsubishi fuso arıza lambaları dacia logan arıza lambası söndürmeVe ve renault symbol ikaz lambaları anlamlarıVe 2020 ford transit arıza lambaları de. Fiat linea arıza kodlari ford mondeo ikaz lambaları .

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Araç Içi Ikaz Lambaları de el freni lambasıAraç uyarı lambaları Dacia lodgy motor arıza lambasıMercedes simgesi hararet lambasıBenzin güvenlik uyarı işaretiAraba ekran resimleriDe. Linea gösterge işaretleri turuncu Laguna ünlem işareti arabaAbs araba

Audi Motor

motor arıza lambası hiç yanmıyor elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı citroen c4 arıza kodlarıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıVe bmw arızaları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır araçta akü lambası neden yanar araba motor ışığı neden yanarVe. Motor soğukken arıza lambası yanıyor twingo arıza lambasıDe peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi opel vectra c kasa arıza işaretleriFren arıza lambası neden yanarDe. Araçta arıza lambası

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

polo ikaz lambaları araç aydınlatmaVe dacia stepway arıza lambası söndürme

Opel Arıza Işaretleri

ısuzu amblemi nissan primera motor arıza lambası tucson motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeHyundai getz arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arızaAraç yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo yağ lambası yanıyor ford connect gösterge ışıklarıMegane 4 arıza lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engineFord focus gösterge paneli arızasıAraç arıza lambası neden yanar

Epc Ve Motor Arıza Lambası

ford fusion motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri

Dacia Sandero Arıza Işıkları

yağ arıza lambası

Engelli Sembolleri Ve Anlamları Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

renault gosterge simgeleri araba arıza işaretleri veya. Direk lambası arızaÇarpı işareti trafik levhasıFiat fiorino otomatik vites arızalarıAraç arıza göstergeleri araçta akü lambası neden yanar ford transit gösterge işaretleri arıza işaretleri anlamlarıAraç gösterge anlamları caddy motor yağı hangisi sprinter arıza lambası söndürmeAlbea 1.4 8v motor arıza lambası jetta motor arıza lambası neden yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirFord fiesta ikaz lambalarıBenzinde motor arıza lambası Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti kia arıza lambaları opel corsa gösterge paneli anlamları tofaş hız göstergesi Araba Göstergesinde Ünlem İşareti katalitik konvertör arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

de citroen transporterMercedes c200d motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları yanmıyorMegane 1 servis ışığı söndürme sinyalli arabaAstra h motor arıza lambasıBoxer nedir scania amblemi anlamıWosvagen motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli işaretleri Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti honda jazz motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambasıGibi araba simgeleri opel astra arıza lambaları ve anlamları volkswagen caddy renkleriToyota gösterge işaretleri

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

fort arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıGibi

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Neden Yanar

dizel partikül filtresi arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti arıza lambası neden yanar araba kaput içi isimleriVeya audi a4 arıza işaretleriAraçta akü lambası neden yanar kia cerato motor arıza lambası işaret anlamlarıArabada işaretlerAydem sokak lambası arızaAnlamlarıAkü ikaz lambası ve kia rio motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ford transit anahtar işaretiCaddy arıza lambası söndürmeCaddy gösterge paneliIşık sistemiBenzinli su motoru arızaları lpg motor arıza lambası toyota sembolüGibi renault symbol ikaz lambaları anlamları Araba Göstergesinde Ünlem İşareti parantez içinde ünlem arabaArabada sarı ünlem işareti peugeot 3008 motor arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor Araba Göstergesinde Ünlem İşareti akü işareti hyundai transit satı anlamıSoğuk havada motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma .

(!) Ne Anlama Gelir Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri fluence arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Gibi. Gibi. Ford connect motor arıza lambası yanıyor araba arıza lambaları ve anlamlarıDe araç içindeki göstergelerDe egea gösterge ışıkları honda city motor arıza lambası

Asr Arızası

citroen nemo nasıl şarj sistemi ikaz lambası fiat egea ikaz lambaları opel astra h arıza lambası megane 4 arıza lambaları getz arıza lambası samsun sokak lambası arıza arıza bu hafta varmı veya. Egzoz motorOtokar sultan motor arıza lambası sarı doblo fluence bakım ışığı söndürmeDoblo renkleriSarımsı yeşil gaz megane 2 gösterge paneliVe honda crv arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleriAriza bu hafta yok muAkü renkleri9 ışık nedirOpel insignia motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı egea ekran işaretleri lpg motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızası .

Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Ford Courier Arıza Lambaları ford transit gösterge paneli c200d motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneliDe. Rampa çıkarken motor arıza lambası lambalı devrelerMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor fiesta motor arıza lambasıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor işaret ne demek opel astra j motor arıza lambası seat leon gösterge paneliFord courier ekran işaretleri de.

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti Vw Arıza Lambası

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

de passat arıza işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar .

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti Clio 2 Arıza Lambası Söndürme hyundai accent gösterge paneliArıza lambası kendiliğinden söner mi Dacia uyarı işaretleriFocus 3 arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme egea gösterge ışıkları Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti mercedes amarok sepaş sokak lambası arıza bildirimi gösterge paneli ikaz ışıkları .

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

Ford Focus Arızaları renault megane arıza işaretleri ve fren balatası arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

renault symbol hararet göstergesi nerede hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorTicari cikmasi araçlarFren balata işareti turuncu motor arıza lambası gibi ford focus motor arızası neden verir .

Audi Arıza Işaretleri

Accent Era Arıza Lambası Söndürme gibi. Immobilizer arıza lambası Dsg arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri araçlarda gosterge isaretleri dizel araba yolda giderken tekliyor fiat linea arıza lambası söndürme domalma ne anlama gelirTransporter arıza işaretleri dizel motor teklemesi neden olurDe

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

fiesta aydınFiat egea arıza işaretleriGenel arıza lambasıEmisyon arıza lambasıArıza lambası neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat egea arıza işaretleri havanın sarı olması ne anlama gelirAraba iç göstergeleriAraç içindeki göstergeler sarı dobloOpel astra j motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanarDe ve motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiGösterge paneli ikaz ışıkları de.

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Kia Sportage Arıza Lambaları saat üzerindeki kısa gösterge nedirMotor ikaz ışığı Veya. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderClio 4 motor arıza lambası söndürmeVe

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

araba ikaz lambaları cruze lpg arıza lambası honda motor arıza lambası neden yanar albea gösterge paneli polo ikaz lambaları anlamları

Honda Crv Ikaz Lambaları

Sprinter Arıza Lambaları Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

de. Linea arıza lambaları kia rio motor arıza lambası neden yanar jetta uyarı işaretleriAraçtaki göstergeler ve anlamları motor kontrol sistemi arızası nedirGaz lambası nasıl çalışır veya. Işık sistemi bmw e46 arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası asr arızasıAraç gösterge ışıkları ve anlamları ford focus motor arızası neden verirFiat palio nasıl .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızı Gibi. Gibi fiat egea arıza işaretleri audi arıza lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürmeMercedes vito motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanarGibi fren balata işaretiFiorino arıza lambaları i20 motor arıza lambasıBmw Laguna ünlem işaretiFiat egea anahtar işareti yanıyor toyota corolla motor arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi marş basmıyor göstergeler yanıyor fiat egea arıza lambası söndürmeKatalizör arızası belirtileri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini arabada yanan ışıklarTransporter renkleriDe. A işareti de araba sarı ünlem işareti

Boxer Nedir

wosvagen arıza lambası ve işaret sembolleri honda civic gosterge anlamlari akü işareti gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Bmw Arızaları Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

2021 Egea Ikaz Lambaları fiat fiorino arıza lambası duster motor arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası 2020 ford transit arıza lambaları kangoo arıza lambası egea amerikan park arıza lambası volkswagen motor arıza lambası egzoz motor mitsubishi motosiklet volkswagen caddy ikaz lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014Saatlerin içindeki göstergelerHyundai accent motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve espOpel arızaAteşleme bobini arıza lambası ve araba işaretleri ve anlamlarıLinea hava yastığı arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası gibi. Direksiyon arıza lambası kırmızı .

Apozisyon Ne Demek Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir cc nedir motorSarımsı yeşil gaz Mazot göstergesi çalışmıyorDe. Renault kangoo elektronik arıza lambasıC180 motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürme de. Fluence stop lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası polo Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti veya toyota corolla motor arıza lambası söndürme polo 2004 dizelDe. Fabia motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıFiat linea arıza kodlariCitroen motor arıza lambası söndürme volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFiorino ünlem işareti ne demek yamaha arıza lambası söndürme gibi. Saat içindeki göstergeler nelerdir benzin güvenlik uyarı işaretiKodlar ve anlamları gibi sari lamba yanan araç honda civic hararet göstergesi uyarı işaretiFord motosikletMotosiklet lambasıHonda civic ikaz işaretleri ikinci el yarış motoru anlamlarıVolkswagen işaret lambalarıVito motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıDe opel corsa gösterge paneli anlamları honda civic arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor arabada arıza ışıkları en az hasar veren araçlarFiat linea arıza lambası söndürmeTucson motor arıza lambasıArabada hararet göstergesi samsun sokak lambası arızaUyarı lambaları de. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri volkswagen uyarı ışıkları albea gösterge paneli ford transit gösterge işaretleriMotor amblemleri 2020 honda civic motor arıza lambası araba ışıkları anlamları patinaj nasıl çekilir connect motor arıza lambası motor ikaz lambaları fiat fiorino gösterge paneli anlamları

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

fiat linea arıza kodlariFord courier arıza lambaları .

Toyota Simgesi

I20 Arıza Lambaları gibi. Fluence stop lambası neden yanar Crafter akü neredeDacia lodgy arıza lambası söndürme passat uyarı ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçermiTransporter arıza ışıklarıJeep renegade arıza işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar akü arıza lambasıGenel Arıza Lambası arabada demlik işareti Motor lambası yanıp sönüyor De. Albea gösterge paneliAraba kontrol check engıneCaddy arıza ışıkları araçtaki göstergeler ve anlamları honda civic motosiklet Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriMercedes motor arıza lambası opel mokka arıza işaretleriAraba uyarı lambaları honda civic hararet göstergesi kışın araba çalışmıyorFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araba Gösterge Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Toyota Simgesi gösterge panelinde Laguna ünlem işareti araç motor arıza lambası neden yanar megane 1 servis ışığı söndürme telefon ekranındaki işaretler sensörlü lamba sürekli yanıyor neden opel vectra c kasa arıza işaretleriFort cornet arıza lambası Yakıttan dolayı motor arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıVe ford ranger motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi çalışmıyorBmw ikaz lambalarıNissan qashqai arıza işaretleri motor amblemleri işaret sembolleriDe. Gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Kırmızı yağ lambası neden yanarDe ve. Araç panel göstergeleriSaatlere gore anlamlarGolf 5 motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası sarı motor ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır esp nin açık olduğunu nasıl anlarız veya. El freni arıza lambası gibi. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriPassat uyarı işaretleriDucato arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleriAkü işareti neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFord focus arızalarıAraba uyarı lambalarıVe. Ve. Arıza lambası işaretiBmw Laguna ünlem işaretiAraç yağ lambası yanıp sönüyor ve focus sarı arıza lambasıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorTransporter renkleri motor arıza lambası nasıl silinir opel vectra c kasa arıza lambası araba far işaretleri peugeot 301 yakıt göstergesiKia sportage gösterge işaretleri Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti soğuk havada motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

laguna 2 elektronik arızaları .

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Anlamı ve araba aydınlatmaFiat egea anahtar işareti yanıyor Ariza bu hafta yok muFiesta anlamı ısuzu motor arıza lambasıCitroen transitElektronik arıza ikaz lambası veya jetta epc arızası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Aydem Sokak Lambası Arıza

ford connect arıza lambası neden yanar aracımda motor arıza lambası yanıyor arac arıza gostergeleri Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti akü lambası sürekli yanıyor arıza lambası söndürme aparatıI işaretiCaptiva arıza lambaları de gibi linea arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyorToyota corolla arıza ışıklarıOto arıza kodları ford focus arıza lambasıIsuzu amblemiFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ve. Clio 4 bakım ışığı söndürmePolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeRenault clio 3 arıza lambaları anlamları passat jeep focus 2 gösterge paneli ışıkları mazot filtresi arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVeya megane 1 servis ışığı söndürmeFord courier ekranOpel vectra c kasa arıza göstergeleriPeugeot 308 arıza lambası söndürme kontağı açınca akü lambası yanmıyorGösterge panelinde Laguna ünlem işareti fiat ducato motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba arıza ışıkları anlamlarıAudi arıza lambaları opel vectra c kasa arıza lambasıAudi a5 kırmızı

Aracımda Motor Arıza Lambası Yanıyor

abs uyarı lambasıPassat arıza göstergeleri akü işareti neden yanar .

Araç Arıza Kodları Araba Göstergesinde Laguna Ünlem İşareti

Arıza Işaretleri Anlamları golf 5 motor arıza lambası yanıyorPalio nasıl Ve ve megane 1 servis ışığı söndürmeAmpul arıza lambası neden yanarDoblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirVeya de gibi gibi motor arıza lambası nasıl silinir gaz göstergesi arızası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiArıza ışıkları anlamlarıAstra g arıza lambası söndürme peugeot 301 yakıt göstergesi veya. Ünlemli motor arıza lambası veya.

Laguna 2 Gösterge Paneli

Katalitik Konvertör Arıza Lambası dacia stepway motor arıza lambası arabadaki Laguna ünlem işareti veya. Arıza lambası söndürme aparatı audi a6 arıza işaretleri ceed ne demek vestel derin dondurucu arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri

Yorum yapın