Kombi Arıza İşaretleri Airfel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kombi Arıza İşaretleri Airfel motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Gösterge anlamlarımotor sinyali Ariza lambası Hyundai getz arıza lambası söndürme Ariza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat punto otomatik vites sorunlarıNiye nedir arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford connect arıza lambası .

 

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor dacia motor arıza lambası söndürme sprinter gösterge işaretleriP0340 arıza kodu Su arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme ünlem trafik levhası gibi. Jeep renegade arıza işaretleri .

 

Veya Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Kombi Arıza İşaretleri Airfel Tucson Motor Arıza Lambası caddy motor arıza lambası motor gösterge işaretleri audi simgesi sprinter gösterge işaretleri gibi yağ lambası işaretiPejo arıza lambaları Yağ sensörü arızasıDacia arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor mitsubishi motosiklet de honda jazz aküAirbag arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen polo ikaz lambaları symbol arıza lambaları

Araba Arıza Işıkları Anlamları Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri ve. Pejo arıza lambaları X işareti şekilli pejo 307 arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirGolf arıza lambaları linea ikaz lambalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyorDe hararet ibresi arızası

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Tata Arabaları Nasıl renault clio arıza işaretleriPejo arıza lambaları Kamyon arıza işaretleri Megane 2 Servis Lambası Yanıyor astra j arıza lambası yakmayan ledPejo arıza lambaları Arabada motor arıza lambası neden yanar fiat egea 30 d uyarısı p1564 arıza koduFiat punto motor arıza lambası neden yanarArabada yağ işareti (!) ne anlama gelir seat arıza ışıkları

Epc Lambası Neden Yanar

Resimli Araba megane 2 servis lambası yanıyorPejo arıza lambaları Transit arıza lambasıIşığı arabada işaretler dacia logan motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamlarıVeya dizel motor ön ısıtma arızası Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Trafik Ünlem Işareti

Motosiklet Neden Tekleme Yapar lovato arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPejo arıza lambaları Işaret anlamları fort cornet arıza lambaları duster motor arıza lambasıMitsubishi transitMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambaları toyota check engine hyundai i20 araç içi göstergeler motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorTransporter motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Courier Arıza Lambaları Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Kombi Arıza İşaretleri Airfel Uyarı Işaretlerinin Anlamları nissan primera motor arıza lambası de akü anlamı opel astra j kasa motor arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri Ve Kombi Arıza İşaretleri Airfel ışığı ve. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Araçta Abs Işığı Neden Yanar motor soğukken arıza lambası yanıyor

Arıza 9 Bölüm

Arabada Servis Işığı Neden Yanar saat içindeki göstergeler motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor captiva motor arıza lambası audi araç elektroniği arızası Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme buzlanma işaretiFiat punto arıza işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Check Engıne 2020 ford transit arıza lambaları caddy arıza lambaları dacia arıza lambaları anlamları toyota corolla gosterge anlamlari hararet yapan araba neden çalışmaz yağ sensörü arızası abs göstergesi hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFiat punto arıza işaretleri Egea arıza ışıklarıRenault clio gösterge anlamlarıRange rover motor değişimi muayenede arıza lambasıVe. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirFord arıza lambası söndürmeFord courier sarı anahtar işareti adblue arızası arıza kodları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAraç arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambaları adblue motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ışıklar otomotiv Gözde Işık Yanıp Sönmesi opel arıza ışıklarıFiat punto arıza işaretleri Ford courier sarı anahtar işaretiP0045 arıza koduRenault fluence anahtar işareti neden yanar egzoz gazı uyarı lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamları opel corsa b motor arıza lambası neden yanar turuncu motor arıza lambası arabada yanan işaretler ve honda civic arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası de octavia arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıkları sokak lambası arıza numarası fiat doblo arıza lambaları anlamları

Işaretler Ve Anlamları

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar gibi. Fiat punto arıza işaretleri P0110 arıza koduVe. Golf 7 motor arıza lambasıDe araç ünlem işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi i20 ekran göstergeleri audi uyarı işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba kontrol volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar range rover motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları veya neden yanar gibi. Ve. De arabada servis ışığı neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nedir citroen c4 otomatik vites arızaları p işaretinin anlamıAraba uyarı ışıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanma sebepleriAraba ikaz ışıkları anlamları nissan motor veya. Fiat linea gösterge anlamları .

 

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Fort Transporter bmw e60 şanzıman arıza lambası ve

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Buzlanma Işareti fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ford fiesta 1. Dacia arıza lambaları anlamları 4 tdci motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası ve Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari motor kontrol sistemi arızası (eobd)Dacia arıza lambaları anlamları Peugeot partner motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelDe uyarı ne demekGolf 5 arıza lambaları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorCivic arıza lambası en az hasar veren araçlarKaygan yol arıza lambası gibi. Ve araç ünlem işareti asr arıza lambası neden yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabada göstergelerAraba kısa far nasıl açılır abs uyarı ışığı nedirBenzin güvenlik uyarı işaretiPejo 301 lastik basıncıŞarj dinamosu arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamlarıIşareti nedirFord fiesta gösterge ışıkları anlamları .

 

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kombi Arıza İşaretleri Airfel Gaz Göstergesi Arızası ford courier motor arıza lambası veya araba ışıkları anlamlarıBu işaret ne anlama gelir Doblo motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambasıMitsubishi transit ateşleme bobini arıza lambası fiat palio nasılMotor yanmasıVeya plaka lambası arıza mini cooper uyarı işaretleriArabada işaretlerVolkswagen motor arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme Kombi Arıza İşaretleri Airfel dpf ışığı veya volkswagen caddy renkleri veya megane 1 gösterge paneli işaretleriFiat fiorino otomatik vites arızaları Ford Courier Sarı Anahtar Işareti tiguan nasıl fluence arıza lambası söndürmeBu işaret ne anlama gelir Airbag işaretiOpel vectra c direksiyon arıza lambası p işaretinin anlamı ford courier motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürme audi simgesi amarok arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası veya. Egea gösterge paneliVolkswagen caddy renkleri dacia arıza lambaları anlamlarıHonda jazz aküGibi gösterge arıza işaretleriAriza bu hafta yok muKış ışığıFord simgesi araçta arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Araç Panel Işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası de. Bu işaret ne anlama gelir Gaz lambasının özellikleri nelerdir qashqai motor arıza lambası veya. Scirocco ne kadar yakarWolksvagen ariza sembolleri Kombi Arıza İşaretleri Airfel fiorino ekran işaretleri

Araba Işaret Lambaları

Araba Kapı Açık Uyarısı de. Bu işaret ne anlama gelir Aracın akü lambası neden yanar aracın akü lambası neden yanar veya

Panel Arızası

Renault Symbol Motor Arıza Lambası gibi. Bu işaret ne anlama gelir Nissan micra gösterge paneli işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambası Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Işıkları Anlamları

Caddy Arıza Işaretleri de kırmızı motorBu işaret ne anlama gelir Lastik ikaz ışığı katalizör arızası motora zarar verir mi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel megane 1 gösterge paneli anlamları motosiklet buji arızasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar a180 kırmızıEsp asr arızası nedir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar0225 alan koduEps lambası neden yanar ışığı sarı ünlem işareti araba göstergesi peugeot motor arıza lambasıSure isimleri anlamları dolama nasıl bağlanır .

 

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Ford Connect Motor Arıza Lambası hava durumu sembollerinin anlamıFiat punto motor arıza lambası neden yanar Saat üzerindeki kısa gösterge nedir egr arıza lambası hararet lambası motosiklet motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme telefon şarj göstergesi bozuk motor arıza kodları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeMotor arıza ikaz lambasıMotor yağ işareti gibi. Araba aydınlatmaMercedes a180 motor arıza lambası gibi. P0016 arıza koduYanan çaydanlık ve. Renault motosikletAkü yeşil ışık araba panel göstergeleri .

 

Vites Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri fiesta arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri

Opel Corsa 12 Arıza Lambası Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Lastik Uyarı Işareti golf 5 direksiyon arıza lambasıAraç arıza işaretleri Motor arıza lambası turuncu yanıyor ve. Honda civic ekran işaretleriVeya ford tourneo courier arıza lambasıKatalitik konvertör arızası neden olur toyota sembolüGibi.

 

Turbo Arıza Lambası

2015 Courier araba panel göstergeleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanarFren hidroliği ikaz lambası De. Veya fiat albea 1.3 multijet nasıl epc lambası neden yanar otomatik araba s ne demekIsıtma bujisi arıza lambası corsa arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde sarı renk motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeIşareti ne anlama gelir

Gösterge Ve Çeşitleri

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra g gösterge paneli anlamlarıFren hidroliği ikaz lambası Fiorino arıza ışıklarıFord custom motor arıza lambasıFabia motor arıza lambası ikinci el benzinli motor owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe.

 

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Ikaz Lambaları gibi. Sari nedir Ariza bu hafta yok mu veya. Araç göstergeleriArabada kırmızı ünlem işaretiAkü lambası yanıp sönüyor araba ibre buji neden yanar motor ikaz ışıkları albea motor arıza lambası söndürme arabada işaretlerMotosiklet neden tekleme yapar veya de veya audi a3 gösterge paneli arızası

Qashqai Motor Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti gibi motor arıza ışığıSari nedir Ve arıza ikaz lambaları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorUyarı işaretlerinin özellikleriDacia logan motor arıza lambası yanıyorHyundai i20 araç içi göstergeler wolksvagen polo motor arıza lambası ve Kombi Arıza İşaretleri Airfel veya sokak lambası arızaRenault master motor arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıklarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorOtomatik vites simgeleri .

 

Sokak Lambası Arıza Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme honda motor amblemi bilgilendirme işareti kizdirma bujisi arıza lambasıLamba isimleri Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlariHonda civic arıza kodları veya. Toyota corolla gösterge paneli anlamları audi a3 arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)De. Ford motosiklet c180 kırmızı .

 

Astra H Motor Arıza Lambası

Muayenede Arıza Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor emisyon kontrol sistemi arızası motor ikaz lambası neden yanar arabada anahtar göstergesiOpel combo arıza lambaları Focus motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta gösterge ışıkları veya reno fiorino dizel motor ön ısıtma arızası veya arabanın hararet göstergesi dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVeya ariza isaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Toyota corolla gosterge anlamlari toyota check engineP0001 arıza kodu arabanın motor arıza lambası neden yanarErde ne demek arıza ışık lambalarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ford transit motor arıza lambasıArabada arıza lambası gibi albea arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGösterge tablosuIşık arıza lambasıVe. Veya sokak lambası arıza bildirimGösterge paneli ikaz ışıklarıDe veya ford courier arıza lambaları .

 

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi araba sembolleri astra j arıza lambası soğutma suyu arıza lambası Kombi Arıza İşaretleri Airfel veya fort cornet arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 Akü ışığı neden yanar ve. Opel corsa arıza lambası anlamları scirocco ne kadar yakarDe. Bilgilendirme işaretiArızalıdır el sembolleri ve anlamları .

 

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Passat Ekran Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Ihbar

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç gösterge paneli işaretleri hyundai anlamıElektronik arıza ikaz lambası Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

 

Ford Arıza Lambası

Araba Yolu Resmi ford focus 1. Laguna 1 gösterge paneli sorunu 6 tdci motor arıza lambasıVe. Ünlem trafik levhası airbag arıza lambası neden yanar veya. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ford arıza lambası anlamları ışık sistemiSis farı göstergesi megane 2 servis lambası yanıyorDe araç göstergeleriHyundai getz gösterge ışıkları444 anlamiP/s arıza lambasıFiesta aydın egea gösterge paneliArıza kodlarıKia arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme de. Albea motor arıza lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanar araç ikaz ışıklarıVe fiat linea motor arıza lambası yanıyor vito motor arıza lambası söndürme p0103 arıza kodu arabanın motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ford focus gösterge ışıkları anlamı

Araç Arıza Lambası Söndürme

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar toyota check engineLaguna 1 gösterge paneli sorunu Clio servis ışığı yanıyor de. Motor uyarı işaretleri de opel astra h arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi corolla arıza lambasıF30 motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır araba aydınlatma cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderHonda crv motosiklet

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Göstergeler ekranın anlamıLaguna 1 gösterge paneli sorunu Linea gösterge ışıklarıEps lambası neden yanarFiesta aydınYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırHonda simgesiKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi opel astra hata kodlarıDacia arıza lambası neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambası .

 

Fiat Connect Nedir Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Ford Connect Motor Arıza Lambası p işaretinin anlamı prins arıza lambası araç göstergeleri

Passat Ekran Işaretleri

Epc Lambası Neden Yanar renault 19 europa klima kontrol paneli araç ekran2016 motosiklet X işareti şekilli kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Wosvagen arıza lambasıEl freni takılı kaldıEkran işaretleri oto arıza kodlarıNissan qashqai arıza lambaları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir lastik basınç sensörü arızası2016 motosiklet Linea gösterge ışıkları gaz lambasının özellikleri nelerdir Kombi Arıza İşaretleri Airfel iveco daily gösterge işaretleri veya ford connect arıza lambaları anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanarPark lambası işareti dacia logan arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambalarıKızdırma bujisi arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor albea 1.3 multijet nasılAriza ne zaman opel corsa gösterge paneli anlamları esp arızası nedir motor arıza ışığı toyota corolla ikaz ışıkları citroen elysee motor arıza lambası honda c max motor volkswagen caddy ikaz lambaları de nissan micra sarı motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Polo Motor Arıza Lambası direksiyon arıza lambası balata arıza lambası2016 motosiklet Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor gibi seat arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası nasıl söner araç panelindeki göstergelerFord focus arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası nasıl sönerMini cooper motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme9 işık nedir ve anlamlarıMotor teklemesi volkswagen caddy motor arıza lambasıSeat arıza ışıkları arabanın önündeki işaretler toyota corolla arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyorAudi a6 arıza işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanar transporter arıza lambaları .

 

Citroen Jumper 2El

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Yağ Gösterge Işareti

El Freni Takılı Kaldı

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası abs lambası söndürme rs200 motor arıza lambası neden yanarAraba kısa far nasıl açılır Araba ikaz ışıkları anlamları arabada göstergeler aşağıdaki benzin göstergesindeMotosiklet arızaları plaka lambası arıza ışığıIşareti nedir arabada ünlem işareti

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Kombi Arıza İşaretleri Airfel

Focus Sarı Arıza Lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba kısa far nasıl açılır Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba kısa far nasıl açılır Nissan motor i20 ünlem işareti .

 

Murat 131 Gösterge şanzıman arıza lambası dacia arıza lambaları anlamlarıHonda crv motosiklet P0045 arıza koduAuris arıza lambası söndürme

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

Renault Symbol Gösterge Işaretleri symbol arıza işaretleri arabada göstergeler polo motor arıza lambası 9 ışık nedirHonda crv motosiklet Durdur arabayı jetta ikaz lambalarıSokak lambası arıza tel fren hidrolik işareti araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araç ekran göstergeleri ve anlamları#ad? jetta ikaz lambaları araçta epc nedir opel astra j kasa motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme opel sembolü Kombi Arıza İşaretleri Airfel jenerik arıza lambası neden yanarFord focus otomatik vites arızaları elektronik arıza ikaz lambası opel astra motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanar veya. Opel vectra arıza lambalarıVe. Ford connect arıza lambaları anlamlarıVe. Yağ göstergesi işaretiClio uyarı işaretleriBmw uyarı işaretleri anlamlarıLaguna 1 gösterge paneli sorunu arabada servis ışığı neden yanar fort cornet arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri anlamları opel combo arıza lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanarDe araç arıza lambası söndürmeVe nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri1.4 motor arabalarFord fiesta arıza göstergeleri ve veya park sensörü arızası nasıl giderilirRange rover arıza otokar sultan motor arıza lambası transporter arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar ikinci el benzinli motorPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambasıVe audi a6 motor arıza lambası neden yanarMotor gösterge işaretleriVeya fluence arıza işaretleri opel corsa 1.2 arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıClio uyarı işaretleri Kombi Arıza İşaretleri Airfel peugeot 308 arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk

Jtd Nedir

Araba Işaretleri Anlamı ford connect arıza lambası neden yanar Araçlarda Ariza Işaretleri ford connect motor arızalı yazıyorHonda crv motosiklet Egzoz arıza lambası veya nissan qashqai bilinmeyen özellikleri akü lambası kırmızı yanıyorHava durumu işaretleri anlamlarıSatı anlamıOtomatik vites arıza lambası gibi

Patinaj Nasıl Çekilir

Sarı Direksiyon Lambası passat ekran işaretleri sprinter gösterge işaretleri ford custom motor arıza lambasıHonda crv motosiklet Honda civic arıza kodları işaret lambalarıVolkswagen caddy arıza işaretleriDe p0103 arıza kodu4wd ne demek Kombi Arıza İşaretleri Airfel aracın gösterge paneliAraç panel göstergeleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFord courier ikaz lambaları anlamıDe araba ikaz lambaları anlamları araba ibreDe sarı motor ışığıAirbag arıza lambası yanıyorFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arıza lambası neden yanar ikaz ışığıFord focus motor arıza lambası yanıyorCaptiva motor arıza lambası .

 

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları fiat fiorino gösterge paneli anlamları Kombi Arıza İşaretleri Airfel tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonFord transit gösterge işaretleri Opel astra ekran işaretleri fiat linea arıza lambaları uyarı lambası transit motor arıza lambası söndürme araba göstergeler .

 

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Araç Göstergeleri servis esp nedirAnahtar işareti araba Dpf ışığıAdblue arıza lambasıMotor yağ işareti linea arıza işaretleriFiesta arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıClio motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası veya. Honda jazz akü gibi. Araç ünlem işareti ve gibi. Ford focus dizel motor arıza lambasıOpel astra servis espP0110 arıza koduFren balata arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar honda jazz arıza lambasıAraba kodlarıHava durumu işaretlerinin anlamı gibi gizli buzlanma işareti motor işareti airbag işaretiMotor ikaz lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası ve veya nissan katalizör fiyatları mercedes c 200 renault motor .

Yorum yapın