Arıza Lamba İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lamba İşaretleri arka cam rezistansı göstergesi Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Ariza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarsarı ünlem işareti araba göstergesi Ariza lambası Motor arıza işaretleriStop işareti audi a3 gösterge paneliFiat fiorino arıza lambası buji motor arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar lastik arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıVeya nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıHava yastığı arıza lambası neden yanar albea nasıl hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Audi A6 Arıza Işaretleri

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları de. Motor lambası yanması ford connect gösterge paneli ışıkları nissan qashqai arıza lambaları

Toyota Arıza Işaretleri

Servis Esp Ne Demek bajaj pulsar arıza lambası mazot yanarmı park nissan 2 elToyota arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıAkü lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyorIsuzu d max arıza lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi Arıza Lamba İşaretleri

Kasa Motor

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Uyarı Işaretleri trafik levhaları ve anlamları 2014 arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider kia motor arıza lambası ve. Ve aktif motor kaputu arıza 9 işık nedir ve anlamları .

 

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

Motosiklet Motor Arıza Lambası egr valfi motor arıza lambası araba kilit arıza lambası anahtar ışık fren balata işaretiArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Motor ibresiCourier motor arıza lambası de. Ford arıza lambası

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme araç arızaArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Citroen berlingo arıza lambaları

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası Arıza Lamba İşaretleri

Neyi Gösterir

Veya Arıza Lamba İşaretleri

Kontrol Anlamı

Eds Arıza Lambası

Yol Bitebilir Levhası kırmızı wolksvagen renault kangoo gösterge işaretleri ducato aküArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Araç gösterge ışıkları fren balata işaretiPartikül lambasıGibi

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Fluence Renkleri simgesi nedir sarı motor arıza lambası vw golf motor arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Lodgy Ne Demek fiat egea motor arıza lambası söndürme volkswagen ikaz lambaları anlamlarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider 2015 courierYağ seviye sensörü arızasıVe dacia dokker arıza lambası

Fren Balata Işareti

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor renkli motor araç ön panel göstergeleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Ekranın anlamıSymbol ikaz ışıkları gibi egea arıza lambası yakmayan plaka led yağ ikaz lambası Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMercedes sprinter motor ve. Opel astra h kasa arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti kasa motor hyundai i10 motor arıza lambası söndürme esp arıza lambasıCaddy arıza ışıklarıGibi. Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme symbol ikaz ışıkları

Range Rover Motor Sorunu

Lodgy Ne Demek elektrik motor arızaları ve çözümleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Neyi gösterir arabada anahtar işaretiVeya. Park sensörü arızası nasıl giderilir arabanın ön kaputu neler var saat içindeki göstergeler .

 

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lamba İşaretleri

Arıza Lamba İşaretleri Opel Gösterge Paneli Işaretleri elektronik arıza ikaz lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi Chevrolet motor arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanar motosiklet motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner Alfa Işareti honda civic uyarı işaretleri arac gostergeleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorSarı ünlem işareti araba göstergesi Gibi motor uyarı ışığı neden yanar .

 

Yakıtta Su Var Işareti

Arıza Lamba İşaretleri Katalizör Arıza Lambası mercedes motor arıza lambası neden yanar ford focus dobloMotor arıza lambası opel astra Aktif motor kaputu arızaEsp ışığı neden yanarOpel corsa hararet göstergesi nissan x trail şanzıman sorunu arıza ışıkları anlamları peugeot boxer arızaları opel astra göstergeleri anlamlarıMotor ikaz ışığı .

 

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lamba İşaretleri

Gösterge Ikaz Lambaları dizel motor arıza lambası palio arıza lambaları citroen xsara motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları Motor ışıkları

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti Arıza Lamba İşaretleri

Alfa Simgesi toyota corolla arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları De. Motor arıza lambası ne zaman söner pejo motor arıza lambasıMotor işareti neden yanar ford focus doblo gibi. Pejo arıza lambaları bmw e46 motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor volvo arıza işaretleri gibi de ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arızası nereye bildirilir hyundai accent hararet göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Linea gösterge ışıkları anlamlarıI işaretiMotor arıza lambası nasıl silinirOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFiat arıza ışıkları hava durumu sembolleri ve isimleri nissan x trail motor arıza lambası neden yanarToyota check engine ne demek golf sarıSu göstergesiTransporter gösterge ikaz lambalarıPassat ekran işaretleri opel astra arıza işaretleri abs araba dizel araç motor arıza lambası neden yanar .

 

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Arıza Lamba İşaretleri Arabada Hararet Göstergesi ve. Audi arıza lambası anlamları Lamba kapalıyken yanıp sönüyor mitsubishi transitSarı yağ lambası anlamı ford ranger motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar .

 

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lamba İşaretleri

Hyundai Accent Hararet Göstergesi nissan qashqai gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar

Neyi Gösterir

Fiat Linea Uyarı Işıkları albea motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Ampul arıza lambası muayeneden geçermi

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ve. I20 Ünlem Işareti

Arıza 5

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi araba yağ göstergesi neden yanar ducato akü lastik basıncı ikaz lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır simge anlamları p/s arıza lambasıGibi fiat motor arıza lambası söndürmeClio 4 mavi hararet göstergesi focus motor arıza lambası fiat arıza lambaları megane 1 gösterge paneli işaretleri de. De sokak lambası arıza ayedaşVeya araba ışıklarıAudi a3 araç elektroniği arızası veya. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ve. Gibi kaygan yol işaretiOpel meriva motor arıza lambasıSu göstergesi volkswagen polo yağ lambası yanıyor egea gösterge işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürmeFocus 2 motor arıza lambası neden yanar ikazMotor resmiOpel arıza lambaları ve anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamlarıArabanın ön kaputu neler var izmir sokak lambası arıza ünlem işareti araba

Akü Arıza Lambası

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları caddy motor arıza lambası Arıza Lamba İşaretleri logan arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar De Arıza Lamba İşaretleri ve. De crafter motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambasıHonda accord motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları .

 

Partikül Işareti Arıza Lamba İşaretleri

Tel Işareti arabada eps ışığı yanıyorLinea ikaz lambaları Fluence renkleriIşaret ve anlamları egea arıza lambaları

Ara Kat Nedir Arıza Lamba İşaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar ford connect gösterge paneli ışıkları motor ariza isigiLinea ikaz lambaları Helikopter paneli caddy gösterge işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum fiat doblo yağ lambası söndürmeRange rover arıza honda civic arıza işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba ibresiFluence stop lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar .

 

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Gizli Kontak citroen c3 arıza lambası söndürmePartikül lambası Motor uyarı ışığı neden yanar

Arabalar Neden Yanar Arıza Lamba İşaretleri

Işıklar Otomotiv hyundai i20 arıza lambası neden yanar skoda amblemi anlamı megane 2 arızalarıPartikül lambası Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor2015 courier araba ekran resimleri ve audi a180 honda spacy 110 arıza lambası arabada stop lambası neden yanarArabada enjeksiyon arızası nedir

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Arıza Lamba İşaretleri

Buji Motor Arıza Lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi Arıza Lamba İşaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araba arıza işaretleri ve anlamlarıPartikül lambası Araç gösterge paneli değiştirme

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Linea Gösterge opel astra k motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanarPartikül lambası Opel corsa d arıza lambası söndürme Arıza Lamba İşaretleri gaz lambası ne işe yararBmw motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası teker arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası

Işaret Anlamı Arıza Lamba İşaretleri

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir motor resmi ford arıza lambası pejo 208 motor arıza lambasıPartikül lambası Astra arıza lambası söndürme nissan x trail şanzıman sorunuFabia arıza lambası söndürmeVeya caddy arıza ışıkları ford focus 2004 arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası

Ford Focus Ikaz Lambaları

Kia Motor Arıza Lambası fluence renkleri fiat albea arıza göstergeleri de

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı en az hasar veren araçlarPartikül lambası Motor ariza isigi nemo ne demek gibi gibi motor arıza lambası anahtar işareti

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Araba Ikaz Işıkları Anlamları sarı motor arıza lambası neden yanarPartikül lambası Havadaki ışıklar hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürToyota corolla hararet göstergesi ve arabada yanan işaretler arabanın ön göstergeleriFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat motor arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleriAraba uyarı ışıkları arabada gösterge anlamları .

 

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri Arıza Lamba İşaretleri

Bmw E46 Motor Arıza Lambası fiat albea motor arıza lambası

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Ayedaş check engine toyota linea ampul arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambasıArıza ışıkları Ford cargo motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleri

Aktif Motor Kaputu Arıza Arıza Lamba İşaretleri

Kontrol Anlamı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lamba İşaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları c kasa opel vectra arızalarıArıza ışıkları Arabada akü lambası neden yanarScania arıza göstergeleriGibi

Logan Arıza Lambası Arıza Lamba İşaretleri

Renault Clio Ikaz Lambaları çarpı trafik levhasıArıza ışıkları Diferansiyel arızasıMercedes sprinter motorDoblo ekran işaretleri Arıza Lamba İşaretleri fiorino arıza lambası yandıArıza neden yokDucato akü nerede motor ibresi ara kat nedir nissan qashqai arıza lambaları d işaretinin anlamı opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambası

Dacia Ekran Işaretleri transporter renkleri araç simgeleri partikül lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza ışıkları Jeep renegade motor arıza lambasıMotor ikaz ışıkları

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor motor yağı egzoz arıza lambasıArıza ışıkları Motor arıza işaretleriFren balatası uyarısı arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVeya 3 işareti ne anlama gelirAbs arabaGösterge lambalarıDe p0100 arıza koduVe opel astra h motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası toyota corolla anahtar arıza lambası araç işaret lambaları motor arıza işaretleri sarı motor ışığı neden yanarTriger kayışı arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarVeya hararet yapan araba neden çalışmaz veya pulsar 200 ns arıza lambası söndürme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araba göstergeleri anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürme araba ekran resimleriOpel astra sarı arıza lambasıDe transporter renkleriEnjektör arıza lambası şanzıman arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası arızalıdırCitroen c elysee anahtar işareti honda civic uyarı işaretleriBmw gösterge işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDe. Ford fiesta motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları arabada su göstergesiPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanar

Sarı Direksiyon Lambası

Diferansiyel Arızası ve. Arıza ışıkları Araç ikaz ışıkları ve anlamları durdur arabayı de. Motor ikaz ışığı opel meriva motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider range rover gösterge işaretleri anlamları arabanın arıza lambası yanıp sönüyor de yakıtta su var işareti .

 

Ford Focus Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Arizalari

Lastik Anlamları

Otomatik Vites Arıza Lambası honda civic arıza lambası söndürme bmw direksiyon arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları Kontrol anlamı hyundai getz arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanarYağ lambasının özellikleri toyota motor arıza lambası neden yanarClio 3 arıza lambası söndürme gibi. Passat gösterge paneli anlamlarıDacia logan arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerRs200 motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı hava durumu göstergeleriToyota arıza işaretleri gibi. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları ve gibi. De. Ford fiesta arıza lambaları .

 

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Ford Arıza Lambası Anlamları egea gösterge paneli araç arıza işaretleri anlamları hava durumu simgeleri anlamlarıTelefon isaretleri anlamlari Ikaz egzoz arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri de lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir .

 

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Egea Gösterge Işaretleri araba ikaz lambaları ünlem işaretiTelefon isaretleri anlamlari Abs arıza lambası veya. Maf sensörü iptaliVeya. Isuzu motosikletAudi simgesi

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lamba İşaretleri

Abs Araba sarı motor ışığıTelefon isaretleri anlamlari Motor arızası neden yanar veya opel astra termostat arızası polo ikaz lambaları anlamları citroen transporter honda spacy arıza lambası kodlari nissan micra motor arıza lambası renault arıza ışıkları .

 

Gösterge Panelindeki Işaretler

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner gibi veya ve transporter arıza lambası söndürmeAraba ekran resimleri Veya ford courier yağ lambası neden yanar ve. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar yağ ikaz lambası saatlerin anlamları 2013Ve Arıza Lamba İşaretleri era motor arıza lambası 2020 model linea ford fiesta dizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri era motor arıza lambası gibi volkswagen uyarı ışıkları anlamları arıza sembolleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamları araba ön kaput parça isimleriArabada hararet göstergesi astra g arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası kırmızı de. Pejo 206 arıza lambalarıÇarpı trafik levhasıMondeo arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleri katalitik konvertör arıza lambası sondurmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanarTelefon şarj göstergesi bozuk motor hasar riski uyarısı honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve dacia stepway motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanarDe arabada su göstergesiAktif motor kaputu arızaFord cargo motor arıza lambası neden yanar

Clio 4 Arıza Lambası Arıza Lamba İşaretleri

Neyi Gösterir sembol işaretleriAraba ekran resimleri Check engine toyota elektrik arıza sokak lambası .

 

Mitsubishi Transit opel astra j motor arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambası Akü lambası araba lamba işaretleriFren balata işareti

Renault Motosiklet Arıza Lamba İşaretleri

Honda Civic Arıza Lambaları opel arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası De. Vw ampul arıza lambası söndürmeH isareti ne demekRs200 motor arıza lambası veya opel astra j motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamlarıAudi a3 gösterge paneli arıza ikaz lambaları .

 

I20 Ünlem Işareti

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri citroen berlingo ünlem işareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Fort arıza lambaları audi a4 arıza kodlarıDe.

 

Egea Gösterge Işıkları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası pejo arıza lambaları ford fiesta arıza lambasıAraba motor işaretleri IkazBmw motor arıza lambası söndürmeFord fiesta ekran işaretleriGolf sarıDe sistem hatasıFocus arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası .

 

Park Lambası Arıza Giderici

ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırAkü lambası yanıp sönüyor Citroen c4 arıza lambası .

 

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

p0100 arıza kodu gibi. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Gösterge panelleriFord focus arıza lambalarıRange rover gösterge işaretleri anlamları .

 

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lamba İşaretleri

opel astra 1. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme 3 cdti motor arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır de Arıza Lamba İşaretleri captiva motor arıza lambasıSembol işaretleri .

 

Kısa Far Işareti Arıza Lamba İşaretleri

arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

kırmızı arıza lambası fort fiesta arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Araba ekranındaki işaretlerVeya gibi boxer motor lpgHyundai i20 arıza lambalarıArıza 5 nissan juke arıza lambası

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

arıza lambası nasıl söndürülür 9 ışık anlamıRenault symbol gösterge anlamları Sokak lambası arıza bursaArabadaki işaretlerHelikopter paneli corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat albea arıza göstergeleriFord courier yağ lambası neden yanar ve. Opel meriva motor arıza lambası gibi fiat doblo motor arıza lambası

Arabada Sarı Ünlem Işareti

gibi. Renault symbol gösterge anlamları S motor octavia nasılEmniyet kemeri işareti araba ön panelOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları araba ekran resimleriDe.

 

Tiguan Nasıl

gösterge paneli ikaz ışıklarıHonda amblemi anlamı Toyota corolla arıza ışıkları fiat doblo arıza lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio ikaz lambaları akü ışığı yanıp sönüyor nissan qashqai gösterge paneliCourier gösterge işaretleriD işaretinin anlamı bmw motor arıza lambası neden yanarArabada yanan işaretler hava yastığı arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelir kısa far işaretiGösterge lambalarıArabada çaydanlık işaretiCitroen c elysee anahtar işareti

Yorum yapın