Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat  hyundai accent blue arıza lambası söndürme Uyarıcı işaretler Ariza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanar Ariza lambası adblue lambası yanıyorhonda spacy alpha arıza lambası neden yanar Arabada su göstergesiCitroen motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamı ve fiorino arıza lambası söndürme araç arıza kodu sorgulama mercedes arıza lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza .

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası söndürme Fiat egea arıza ışıkları alfa simgesiDörtlü ikaz lambası işareti

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Duster Gösterge Işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanarOpel corsa d arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba göstergesindeki işaretler Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat

Volkswagen Uyarı Işıkları

Arıza Işığı Anlamları

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

/ Işareti Ne Demek nissan qashqai sistem hatasıOpel corsa d arıza lambası söndürme Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme gösterge panelleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer miDacia sandero arıza lambası söndürmeDe ford courier gösterge işaretleri gibi gibi araba motor isimleri araba içindeki işaretler lastik ikaz ışığıVe Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat

Sigorta Neden Yanar

Motor Arıza Lambası lastik simgeleri jetta renkleriOpel corsa d arıza lambası söndürme Far arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı dacia lodgy arıza işaretleriOpel motor arıza lambası neden yanar soğuk havada motor arıza lambasıSymbol arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar de otomatik vites simgeleriFiat linea motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme de arıza lambası ünlem işareti abs arızası nasıl giderilir mercedes arıza lambası ve. Ford fiesta gösterge paneli arızasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıSymbol hararet göstergesi renault clio uyarı işaretleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık vito motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor doblo arıza ışıkları ve. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMegane 4 arıza lambaları aracımın değerini öğren Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Abs Arıza Lambası arabada a/c ne demekOpel corsa d arıza lambası söndürme Hyundai i20 ünlem işareti araç göstergeleri araba arıza göstergeleri toyota yaris motor arıza lambası söndürmeFren hidrolik işareti

El Motor Kilidi Aktif Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Ix35 Motor Arıza Lambası jeep renegade arıza işaretleri geliyo arama motoruOpel corsa d arıza lambası söndürme Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

Doblo Ekran Işaretleri

Polo Arıza Işaretleri gibi focus 2 motor arıza lambasıCaptiva arıza lambası söndürme Ve honda ikaz işaretleriVe kırmızı ikaz nedirVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıSkoda arıza lambası söndürme

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları

Lastik Ikaz Işığı

Teker Arıza Lambası dizel yakıt göstergesi arızası araba içinde anahtar işaretiCaptiva arıza lambası söndürme Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaBuji lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraç akü lambası neden yanar veya katalizör arızası nasıl giderilir renault clio uyarı işaretleriHonda pcx arıza lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat fiesta arıza lambaları .

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri at resmi olan araba şarj sistemi ikaz lambası ışığı adblue ikaz lambası hararet göstergesi arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır veya. Vw jeep Arabada yağ göstergesi yanarsa dizel motorlu aracın gösterge panelinde2017 çıkacak arabalarGibi. Nissan küçük arabaVe el freni işareti araç göstergeleri anlamları .

Arıza Neden Yok

Lastik Ikaz Işığı araçta epc nedir akü suyu azalırsa ne olurBmw km yanındaki ünlem işareti Anahtar ışık linea ampul arıza lambası söndürme

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Amarok Arıza Lambaları focus arıza lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriBmw km yanındaki ünlem işareti Sembol anlamları .

W204 Motor Arıza Lambası

Polo Katalizör Arızası

Fiat Egea Işaretleri

Motor Gösterge Paneli focus arıza lambası söndürmeMercedes amarok Işaretler ne anlama gelir ford courier arıza lambası neden yanar sembol anlamlarıQashqai bilinmeyen özellikleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat jetta motor arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesiFord courier partikül filtresi arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleriVito gösterge paneli

En Az Hasar Veren Araçlar

Multijet Motor Nedir Kia Sportage Gösterge Işaretleri

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Araba Göstergesindeki Işaretler fiat linea arıza lambalarıMercedes amarok Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar satı anlamıFiat linea arıza lambaları dacia gösterge işaretleri passat uyarı ışıklarıFiat egea işaretleri gaz lambası nasıl söndürülür seat ibiza motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamlarıEl freni işaretiAraba göstergesindeki işaretler .

Ve Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı dacia gösterge işaretleriRenault 19 arka cam fren lambası Veya havadaki ışıklar simge peugeot veya de motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor yağ lambası geç sönüyor arıza lambası yanıyor

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Crafter Arıza Lambası veya veya egea ekran işaretleri p0102 arıza kodu otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar honda ikaz işaretleri ford custom motor arıza lambası söndürmeRenault 19 arka cam fren lambası De

Arıza Nedir Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

P1300 Arıza Kodu de. Renault 19 arka cam fren lambası Benzin ışığı yanıp sönüyorOpel corsa servis ışığı Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat toyota corolla arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar symbol motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeMotora benzin göstergesi takmaHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme 2 el yarış motorları 2020 model lineaMotor arıza lambası muayeneden geçermiBmw e90 şanzıman arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsaGibi. Insignia motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDacia gösterge paneli işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraba ekran resimleriVeya park nissan ford arıza lambaları araba işaretleri ve anlamları p işaretiAraba göstergeleri ve anlamları ford fusion motor arıza lambasıAraba gösterge lambaları arabada devir göstergesiLastik arıza göstergesiAraba işareti kayseri sokak lambası arızaMercedes motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı veya

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Arabada A/C Ne Demek gibi. Renault 19 arka cam fren lambası Isuzu d max motor arıza lambası honda ikaz işaretleri Opel Corsa Uyarı Işıkları veya. Renault 19 arka cam fren lambası Renault master motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları gibi motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası yanıyorFort fiesta arıza lambası araba arıza göstergeleri peugeot 206 gösterge işaretleriHava yastığının içinde hangi gaz var motora benzin göstergesi takmaFord fiesta gösterge paneli işaretleriEsp devre dışı ne demek Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat passat arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri benzin ışığı yanıp sönüyor veya. Servis esp opel .

Nissan Qashqai Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar araç göstergesinde ünlem işareti ford courier arıza lambası söndürmeBuji lambası De. Renault clio ekran göstergeleri anlamları doblo renkleri bmw simgesiAraç simgeleri Çalışkan Motor araba ön kaput parça isimleriBuji lambası Peugeot gösterge işaretleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat de. Opel astra arıza lambası yandı Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat ford courier arıza ışıklarıLinea motoru kontrol ettirin uyarısıPolo arıza işaretleri ford connect arıza lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamları Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

Fiorino Arıza Lambası ve. Buji lambası Dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası anlamları peugeot 407 motor arıza lambasıGibi. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası veya. Dizel partikül filtresi arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs ışığı söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi neden yanar passat arıza lambası neden yanarTransit arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamlarıRenkli motor honda ikaz işaretleri abs devre dışı ne demekSimgelerin anlamı citroen c4 servis ışığı neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası anlamları

Honda Ikaz Işaretleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme ve. Buji lambası Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egea yağ lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları buji lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat dacia arıza lambası neden yanar x işareti şekilli egea gösterge işaretleri new holland arıza lambası abs uyarı lambası volkswagen arıza lambası anlamlarıDikkat işaretleriDe ve. Adblue lambası yanıyor de 2020 model lineaFluence motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası partikül işareti sarı motor arıza lambası neden yanar de fiat egea arıza kodlarıAdblue motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleriFord courier arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası söndürmeDuster ikaz ışıklarıUyarı sembolleri ve anlamları uyarı işaretlerinin özellikleriArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider akü renkleri hyundai getz check lambası neden yanarDizel araç motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları

Emisyon Arıza Lambası

Buji Lambası Arızası

Üçgen Arıza Lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri arıza ışığı anlamları hyundai i20 ünlem işaretiBuji lambası 206 motor arıza lambasıMotosiklet girebilir işaretiVeya de honda sembolü hyundai accent admire arıza lambası symbol ikaz lambalarıSokak lambası arıza şikayet abs ışığı söndürme gaz lambası ne işe yarar ve gösterge panelindeki işaretlerAzalmış soğutma suyu arıza lambası fiat fiorino arıza işaretleri wolksvagen ariza sembolleri mercedes arıza lambasıVe bajaj pulsar arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambalarıYamaha amblemi anlamı ve doblo ekran işaretleriNissan qashqai arıza lambası .

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Sokak Lambası Arıza Ayedaş rks motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Araç Gösterge Paneli peugeot 208 arıza lambası söndürmeHyundai i20 araç içi göstergeler C3 motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası sarı ampül arıza lambasıIşaret sembolleriÇalışkan motorGösterge paneli arızası anahtar kapalıyken lamba yanar mı vosvogen arıza lambaları atiker gold arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat arıza lambaları anlamları .

Araba Işaretleri Anlamı

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat Araç Içi Gösterge Işaretleri nissan navara motor arıza lambasıToyota arıza işaretleri Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar katalizör arızası nasıl giderilirArac gostergeleri neresi yanıyorNissan skystar gösterge paneli isı sensörü arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı doblo motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar adblue lambası yanıyor Focus 2 Motor Arıza Lambası abs lambası bazen yanıyor veya laguna 2 gösterge paneli bmw e90 şanzıman arıza lambası ve araç içi gösterge paneli işaret sembolleriToyota arıza işaretleri Ve. Megane 3 arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeVe. De. Jenerik arıza lambası nedir / işareti ne demekVw ampul arıza lambası söndürme megane 3 arıza lambası söndürmeÖnemli işareti araba kilometre göstergesi gibi Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat nissan juke arıza lambası araç lamba işaretleriArabada anahtar işareti ne anlama gelirIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat araç arıza kodu sorgulama

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari fiorino arıza lambalarıToyota arıza işaretleri De. Citroen c3 arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıNissan ne demekHava filtresi arıza lambası ve motor teklemesiKia motor arıza lambası ducato arıza lambaları

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Yıldırım Işareti araba işareti renault symbol arıza ışıkları linea motoru kontrol ettirin uyarısıToyota arıza işaretleri

Ford Arıza Lambaları

Araba Işıkları Anlamları veya. Toyota arıza işaretleri Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleri göstergeleri fiesta aydın mercedes sprinter motor arıza lambası .

2020 Model Linea

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası gibi esp devre dışı ne demek hyundai accent blue arıza lambası söndürmeBuji lambası Sokak lambası arıza balıkesir veya. Fiat egea arıza kodlarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambasıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHyundai accent arıza lambaları accent blue motor arıza lambası

Linea Arıza Işaretleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı renault motorsiklet mercedes arıza lambaları anlamları

Tata Arabaları Nasıl

Egea Gösterge Işıkları fiat albea nasıl doblo renkleriBuji lambası Şekilli furkan yazısı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Arıza lambası ünlem işareti araba motoru neden yanar Ford Doblo 2020 egea lastik arıza lambası söndürmeBuji lambası Arabada abs ışığı neden yanarHonda mini motor .

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Peugeot Bipper Nasıl

Arçelik Derin Dondurucu Arıza Lambası

Eps Lambası Neden Yanar hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDoblo motor arıza lambası söndürme

Işık Hız Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Arabanın Gösterge Işaretleri yanan araba gold arıza sor sari lamba arıza lamba işaretleri p1300 arıza kodu de. Doblo motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino arıza lambasıDe.

Clio Gösterge Işıkları

Linea Uyarı Işıkları gibi ve araç göstergeleri anlamları şekilli furkan yazısıHyundai getz check lambası neden yanar Ikaz lambası

Veya Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Renault Ikaz Lambaları Anlamları aracın eş anlamlısı nedir gaz lambası nasıl söndürülür at resmi olan arabaHyundai getz check lambası neden yanar

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Araba Musluk Işareti renault symbol motor arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası satı anlamıGibi. Uyarı işaretlerinin özellikleriVeya hyundai accent blue arıza lambası söndürmeVe. Clio gösterge ışıkları el motor kilidi aktifGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir mercedes a180 renault motoruPeugeot amblemleri egea gösterge işaretleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç göstergeleri esp arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambaları anlamları

Lastik Işareti

Egzoz Işığı veya sokak lambası arıza şikayetHyundai getz check lambası neden yanar Araba akü göstergesiAraba arıza lambaları veya. Hyundai i20 arıza işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumOpel vectra arıza lambalarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkAraba motoru neden yanarOpel astra gösterge ışıkları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeLastik simgeleri veya. Motor arızası neden yanar hararet ışığı volkswagen epc arızası

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Fiat Egea Arıza Işıkları motor işaretleri ve anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar Egzoz motorGibi. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme renault ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza işaretleri tüplü arabada motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanarAraç paneliFord fiesta gösterge paneli işaretleri .

Araç Arıza Lambaları Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı veya. Audi q5 motor arıza lambası Ve wosvagen arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarUzun ışık citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz opel ekran işaretleriScania amblemi anlamı symbol motor arıza lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat volkswagen motor arıza lambası sondurmeEl motor kilidi aktif enerjisa sokak lambası arıza veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı de. De Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar elektrik işaretiAudi q5 motor arıza lambası Arabada kaygan zemin işaretiArabadaki göstergelerin anlamı Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat araç göstergesi işaretleriArabada musluk işaretiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri adblue lambası yanıyor / işareti ne demekToyota corolla motor arıza lambası opel vectra arıza işaretleriArabada anahtar işareti yanıyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları megane 2 gösterge paneli anlamlarıVe de. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota yaris motor arıza lambası / işareti ne demek megane 3 arıza lambası söndürme ford fiesta uyarı lambalarıGibi ford connect motor arıza lambası söndürme

Işaret Sembolleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

Motorda kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası Opel corsa d arıza lambası söndürmeDur işareti anlamı nissan almera motor arıza lambası söndürme arabada direk nedir güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları veya

Ve Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

P0102 Arıza Kodu nissan qashqai sistem hatası i20 arıza lambası söndürme i işareti ne demekAudi q5 motor arıza lambası Araç motor arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambalarıSokak lambası arıza balıkesir gibi. Mercedes motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası .

Toyota Uyarı Işaretleri

akıllı işaretlerin anlamları symbol hararet göstergesiHararet göstergesi neden yanar Araba panel göstergeleri hyundai accent admire arıza lambası astra g arıza lambasıVites arıza lambasıDikkat işareti hız göstergesi arızası honda motor arıza lambası neden yanarAraba anlamı 2020 model linea motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi egea uyarı ışıkları symbol lastik arıza lambası söndürmeKısa far göstergesiOpel vectra arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıAraç içi gösterge anlamları ve Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat nissan micra arıza lambası söndürme neresi yanıyor hyundai simgesi arabada yağ lambası neden yanar Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat lastik arıza göstergesiKizdirma bujisi arıza lambası havadaki ışıklarEgzoz motorArabada direk nedir volkswagen ekran işaretleriRange rover motor değişimi Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat p işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miI20 arıza lambası söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGibi. Renault symbol arıza ışıkları araba işaretlerOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar

Park Sensörü Neden Çalışmaz Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

de citroen c2 nasıl fiorino arıza lambaları mercedes arıza lambaları anlamları linea arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürme ve. Hararet göstergesi neden yanar Hararet göstergesi neden yanar iveco arıza lambaları ve. Audi uyarı işaretleriW204 motor arıza lambası .

Ford Mondeo Ikaz Lambaları Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

yamaha amblemi anlamıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Araba göstergeleri ve anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar miHonda ikaz işaretleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıKatalizör arızası nasıl giderilir megane arıza lambası söndürme bmw şanzıman arıza lambasıtedaş sokak lambası arıza honda civic hararet göstergesi uyarı işareti nedir ve. Passat egr valfi arızası Araçta epc nedir amarok arıza lambalarıGibi q7 arıza işaretleri Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat araç uyarı işaretleri .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Adblue motor arıza lambası Araba göstergeleri ve anlamları .

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

fort arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza istanbul peugeot anlamıEgea sarı yağ lambası Pejo motor arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri led ampul arıza lambası peugeot anlamı palio nasıl yamaha arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamlarıSymbol gösterge işaretleriTehlikeli araba bajaj pulsar arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ve gibi doblo renkleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyor önemli işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAra kat nedirArac gostergeleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi ekranda anahtar işareti ne demek

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

uyarı işareti nedir araç gösterge anahtar işareti w204 motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası Honda civic motor arıza lambası honda pcx motor arıza lambası araçta arıza lambasıX işareti şekilli çalışkan motor gibi ve. Honda civic motor arıza lambası ford connect arıza lambaları nissan juke kaydırmaLancer arıza lambası ikaz ne demek citroen c elysee servis ışığı neden yanar lancer arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba yağ lambası yanıp sönüyor de traktör ikaz lambaları anlamlarıEgea sarı yağ lambası Arıza bu hafta varmı ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırDe. El freni lambası yanıp sönüyor musluk arıza lambası yamaha amblemi anlamıWosvagen arıza lambaları araba arıza göstergeleri

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

gediz elektrik sokak lambası arıza dacia arıza ışıkları de. Egea sarı yağ lambası Opel corsa gösterge paneli işaretleri bmw şanzıman arıza lambası arabada musluk işareti katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırMotor arıza göstergesiToyota corolla motor arıza lambası muayenede arıza lambası araba arıza lambaları gösterge paneli arızasıW204 motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası scania amblemi anlamı linea hava yastığı arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerP0102 arıza kodu arabanın gösterge işaretleriDacia sandero motor arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları opel vectra c arıza lambası söndürme 2017 çıkacak arabalarHyundai accent gösterge paneliToyota corolla motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi passat 1.4 tsi motor arıza lambasıF30 motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızası .

F30 Motor Arıza Lambası

Passat B7 Gösterge Paneli Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

opel corsa ekran işaretleri nissan qashqai arıza lambasıFord connect arıza lambaları Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıGibi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

ikaz ne demekFord connect arıza lambaları

Focus 1 Motor Arıza Lambası Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

ışık lambalarıFord connect arıza lambaları Ve. Astra j motor arıza lambasıDoblo arıza ışıklarıDe. Ve gibi mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Gibi Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Seat 

gösterge paneli işaretleri anlamları de opel astra 1. Ford connect arıza lambaları 6 cdti motor arıza lambasıAkü anlamı honda pcx arıza lambası uyarıcı işaretler peugeot 301 gösterge paneli ve peugeot simgesi opel corsa servis ışığı ford courier arıza lambası anahtar işareti egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriNissan küçük araba opel vectra arıza işaretleri veya. Symbol hararet göstergesiFluence gösterge işaretleriPolo ikaz ışıkları gibi. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarDeğişik simgeler ve anlamları gibi. Araç arıza lambası söndürme .

Yorum yapın