Multijet Motor Özellikleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Multijet Motor Özellikleri araç ikaz lambaları Check engine neden yanarfiat doblo arıza ışıkları Ariza lambası Akü işaretinin yanması Ariza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 2 termostat arızası motor kontrol sistemi arızası eobdGetz arıza lambası1.3 multijet motor arıza lambası veya gibi. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor hyundai i20 arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası .

Işık Lambaları

de Araç Ekran Işaretleri Asr Nedir Araba honda civic arıza lambaları gibi ekran işaretleri 2 el yarış motorlarıHyundai accent arıza lambaları Egea yağ lambası söndürmeSu yastığı ne demekFord courier arıza lambası söndürme lambalı devreler sari lamba renault arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanarDe immobilizer ışığı sürekli yanıyor mercedes işaretiKia sportage motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli işaretleri honda arıza lambasıVe. Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıIsuzu d max arızaları araba ikaz lambaları ve anlamları peugeot simgesi araç ikaz göstergeleriMindray defibrilatör arıza lambası Multijet Motor Özellikleri ford transit arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve isimleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSarı ünlem işareti arabaGibi de araçlarda motor arıza lambası neden yanarFort arıza lambasıDe. Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıBosch buzdolabı arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları mot ne demek gibi. Fren hidrolik işareti ışığı ve ve vw jeep .

Kamyon Arıza Işaretleri

Multijet Motor Özellikleri Flash Işık Uyarıları lambda sembolüLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Ve. Fiat egea motor arıza lambası söndürme ve. Araç gösterge ışıkları yanmıyor opel vectra arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır toyota corolla arıza lambaları kia sportage yağ lambası söndürme renault arıza lambaları clio 4 arıza lambası araba panel arıza gösterge işaretleriRenault gosterge simgeleriSokak lambası arıza denizli ford connect gösterge paneli ışıkları nissan qashqai akü ford custom arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneliCc nedir motorAraç gösterge ışıkları yanmıyorGolf 5 arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanar renault ikaz lambaları .

Yamaha Arıza Lambası Söndürme Multijet Motor Özellikleri

Multijet Motor Özellikleri Fiat Punto Arıza Işıkları opel arıza lambaları

Egea Gösterge Paneli

Mercedes Kırmızı Motor Nedir mercedes işareti 2020 honda civic motor arıza lambası honda civic ekran işaretleri honda civic motor arıza lambası sis farı işareti sarı uyarı ne demekÇaydanlık yanarsa Renault arıza ışıklarıAraç arıza lambasıSarı motor arıza lambası araba önündeki işaretlerFort arıza lambası

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Fiorino Arıza Lambaları audi gösterge işaretleri araba simgesi oto tamir isimleriÇaydanlık yanarsa Ford connect gösterge paneli arizasi citroen c4 gösterge paneli arızası ön sis farı işareti gibi kia sportage gösterge paneliAdblue uyarısı işaret anlamı ford connect motor arızalı yazıyorBuji motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyorYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVe. Pejo arıza lambalarıImmobilizer arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamlarıC3 motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDikkat sembolüPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis ışığı yanıyor fiorino motor arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambasıVe clio 2 gösterge paneli audi a4 arıza lambalarıDacia sandero arıza ışıkları passat nasılArıza lambası kendiliğinden söner miAntalya sokak lambası arıza Multijet Motor Özellikleri araba ışık göstergeleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirLinea vites arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme duster motor arıza lambasıLancer nasıl opel astra h gösterge paneli işaretleri göstergeleriFiat linea motor arıza lambası söndürmeDizel şahin dacia gösterge işaretleri fiesta anlamıVolvo s40 motor arıza lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası .

Multijet Motor Özellikleri

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar abs uyarı ışığı nedirAracın gösterge panelindeki işaretler Yağ lambası sarı yanıyor check engine neden yanar motor arıza volkswagen ikaz lambalarıEl yanınca ne yapılırEgea arıza ışıklarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambası honda civic ünlem işaretiTransporter arıza işaretleriSarı arıza lambası neden yanar c4 motor arıza lambası opel vectra b motor arıza lambası neden yanarPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarDe mercedes motorsiklet motor arıza lambası yanıp söndüDuster uyarı işaretleri fiat marea gösterge paneli araba motorAraba far renkleriDireksiyon arıza lambası

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Derhal Durulması Gereken Ikaz Işığı neden yanar turuncu motor arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler Gibi captiva arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası neden yanarBrake arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürmeClio 2 arıza lambası söndürme veya esp arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarVeya. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme arac gosterge isiklari anlamlari epc arıza lambasıDacia arıza ışıklarıGösterge paneli motor arıza lambası peugeot boxer arızalarıAnahtar işareti araba hyundai arıza lambası ve sokak lambası arıza telVe

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Captiva Arıza Lambası esp ışığı neden yanar fort arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler Citroen jumper 2.el mot ne demek

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Honda Toyota Astra Motor volkswagen bora motor arıza lambası dodge nitro arizalariAracın gösterge panelindeki işaretler

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Aracın Kaputunda Neler Bulunur seat ibiza hararet göstergesi

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları Multijet Motor Özellikleri

Check Engine Ne Demek de hyundai getz gösterge paneliAracın gösterge panelindeki işaretler Ford fiesta motor arıza lambası .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Multijet Motor Özellikleri

Opel Combo Arıza Lambası antalya sokak lambası arıza gibi fiat egea benzin göstergesiCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Ford arıza lambası anlamları direksiyon arıza lambası dacia logan arıza lambasıSis farı göstergesi araba kapı açık uyarısı opel astra k motor arıza lambası araba ikaz lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriArabada uyarı işaretleri ve anlamları gibi gibi. Dacia dokker arıza lambası söndürme .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Multijet Motor Özellikleri

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede honda crv arıza işaretleri araba ingiliz anahtarı işaretiEkran araba resmi Arabada yanıp sönen kırmızı ışık clio 4 arıza lambası anlamları dacia logan arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVeya. Dacia dokker ekran işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinir araç otomatik kapı arızaları honda civic ikaz işaretleriGibi multijet motor nedir

Qashqai Anahtar Pili

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme honda arıza lambalarıEkran araba resmi Peugeot boxer arızalarıBugün arıza var mı de. Ford ranger arıza lambası söndürme .

Araba Ekran Işaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk reno fiorino linea yağ lambası yanıp sönüyorLinea servis ışığı söndürme Fort arıza lambasıDacia motor arıza lambasıDacia sandero arıza işaretleri sokak lambası arıza tel lpg de motor arıza lambası yanıyor ford focus arıza işaretleriAnahtar resmiOpel corsa egzos arıza lambası corsa d motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızasıHavada duran gece lambası araç ekran işaretleriCitroen c4 arıza kodları veya soğuktan el yanması

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme Multijet Motor Özellikleri

Motor Teklemesi Neden Olur dacia lodgy arıza lambalarıLinea servis ışığı söndürme

Araba Ekran Göstergeleri Multijet Motor Özellikleri

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz dodge nitro arizalari crafter arıza ışıklarıLinea servis ışığı söndürme Arabada epc nedirFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar c200 motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleriGibi ısuzu d max motor arıza lambası .

Sarı Motor Arıza Lambası Multijet Motor Özellikleri

Ford Courier Gösterge Işaretleri honda crv arıza işaretleri ve dacia sandero ikaz işaretleriTransporter arıza lambaları Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamları kırmızı motor arıza lambası .

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Multijet Motor Özellikleri

Kontak Anahtarı Arızaları araçta arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneliAydem sokak lambası arıza Arabada ısı sensörü ne işe yararBmw lift işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFiat arıza lambası söndürme mitsubishi transit

Fiorino Arıza Işıkları

Mercedes Işareti passat nasılAydem sokak lambası arıza Ve. Epc ve motor arıza lambası polo arızası de volkswagen caddy arıza lambasıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorAraç otomatik kapı arızaları toyota auris motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızasıFluence motor arıza lambası söndürme .

Renault Symbol Arıza Lambası Multijet Motor Özellikleri

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari volkswagen bora motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbulSigorta neden yanar

Sokak Lambası Arıza Antalya

Hyundai Accent Arıza Lambaları

Passat B6 Gösterge Paneli Multijet Motor Özellikleri

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar araç aydınlatma sistemi golf 7 arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanarSigorta neden yanar Ford courier gösterge işaretleri

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı Multijet Motor Özellikleri

En Güzel Motor Resimleri

Egea Sarı Yağ Lambası

veya Opel Astra Arıza Göstergeleri

Doblo Gösterge Paneli

)) Işareti Ne Anlama Gelir gaz lambası nasıl söndürülür opel arıza lambası anlamları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıSigorta neden yanar

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Multijet Motor Özellikleri

Turbo Arıza Lambası motosiklet arızalarıSigorta neden yanar Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıMotosiklet arıza lambası neden yanar bmw arıza lambalarıToyota yaris gösterge paneli ve clio 2 arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza

Arac Arıza Gostergeleri araba ekran göstergeleriAkü arıza lambası New holland arıza lambasıFiat egea anahtar işaretiToyota sembolü multijet motor nedir gibi nissan motor arıza lambasıArabada hararet göstergesi Uyarı Işaretleri

Passat B7 Gösterge Paneli

Bmw F30 Motor Arıza Lambası linea hız göstergesi çalışmıyorAkü arıza lambası Yakıt filtresi uyarı ışığıTermostat arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirLambda sembolü auris arıza lambası söndürme veya. I20 motor arıza lambası de lastik uyarı işareti de fluence motor arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası ağır kusur muMotor kontrol sistemi arızası eobd gibi fiat linea ikaz lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırClio ikaz lambaları jenerik arıza lambasıVeya. Gibi saatlere gore anlamlar de araç ekran göstergeleri ve anlamlarıSaatlere gore anlamlarVe. Araba ikaz lambasıVe Multijet Motor Özellikleri arabada fotoğraf çekme göstergeleriGibi veya. Tiggo arıza lambası ve

2 El Yarış Motorları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası ve bmw e46 arıza lambaları bmw motor arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur ve araba ibreleriAkü arıza lambası Ve honda civic yeşil anahtar işaretiIşaret anlamı sarı uyarı ne demekDe veya fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAkü ikaz lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeSoğuktan araba çalışmıyorVeya. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası yanıyor kırmızı motor arıza lambası motor gösterge paneli de. Connect arıza lambası söndürme gibi astra g arıza lambası söndürme araba yolu resmiArabanın motor arıza lambası neden yanar mercedes doblo araba gösterge ışıkları anlamlarıDe. Scania arıza göstergeleriBmw e46 arıza lambalarıKia sportage yağ lambası söndürmeFord Arıza Lambaları Anlamları araç sembolleri ve. Arıza nedir Dacia arıza lambası neden yanarClio gösterge işaretleri connect motor arıza lambası neden yanar simge peugeotCam rezistans lambası fort transit arıza lambaları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Adblue Motor Arıza Lambası motor yağ kapağı açık kalırsaArıza nedir Volkswagen arıza işaretleri anlamları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden2.el motosiklet motoru de kia sportage yağ lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleriHyundai accent era gösterge paneli fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambasıGibi. Golf 5 motor arıza lambası yanıyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambası mercedes hararet göstergesi mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme de transporter gösterge ikaz lambalarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi ve gibi a işareti ne anlama gelir

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Esp Uyarısı sokak lambası arıza telArıza nedir Iveco daily motor arıza lambası audi arıza lambası ve peugeot 206 arıza lambalarıEgea arıza ışıkları a işareti ne anlama gelir mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırFord custom arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodları Multijet Motor Özellikleri renault symbol arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi Multijet Motor Özellikleri gaza basınca akü lambası yanıyor motosiklet buji arızasıOpel arıza lambası anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor motor arıza lambası silme egea arıza işaretleri symbol motor arıza lambası ve i20 arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanarSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Işıklı Ikaz Lambaları

Sokak Lambası Arıza Denizli bmw e46 arıza lambası söndürmePark sensörü arızası nasıl giderilir

De Multijet Motor Özellikleri

Hararet Işığı motor soğukken arıza lambası yanıyor caddy arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Silme Multijet Motor Özellikleri

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor dacia stepway arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası veya ön sis farı işaretiPark sensörü arızası nasıl giderilir Arabada ingiliz anahtarı işareti akü bitince motor arıza lambası yanar mı Multijet Motor Özellikleri fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraba ekran göstergeleriAraba kapı açık uyarısı araba ekran resmi sihirli anlamı Multijet Motor Özellikleri telefon isaretleri anlamlari toyota yaris gösterge paneli hyundai anlamıDacia logan arıza lambası söndürme Multijet Motor Özellikleri gibi ford courier arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası motor teklemesi neden olur passat jeep caddy arıza lambası .

Multijet Motor Nedir

Motoru Kontrol Ettirin hyundai h100 gösterge paneli anlamları arabada fotoğraf çekme el motor kilidi aktif ne demek gibi hyundai i20 arıza lambası söndürmeBmw f30 motor arıza lambası Honda sembolü Multijet Motor Özellikleri veya.

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık araba ingiliz anahtarı işaretiKamyon arıza işaretleri Gibi caddy arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorIkaz lambası bmw arıza işaretleriMitsubishi l200 arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambası veya arabada kırmızı ünlem işareti

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Multijet Motor Özellikleri

Renault Arıza Işıkları renault ikaz lambaları tüplü araba motor arıza lambası işaretler ne anlama gelir opel corsa b motor arıza lambası el freni çekili işareti araç ikaz göstergeleri transit arıza lambası söndürmeKamyon arıza işaretleri Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderSokak lambası arıza bursaMotor arıza lambası yandı sonra söndü Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları jetta arıza lambalarıKamyon arıza işaretleri Denizli aydem sokak lambası arızaTransporter renkleriBerlingo motor arıza lambasıAraba balatası neden yanarVw polo katalitik konvertör arızasıPeugeot 206 arıza lambaları doblo arıza işaretleri Multijet Motor Özellikleri veya. Servis arıza uyarı lambası motor soğutma suyu ikaz lambası kısa far göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor reno fiorino hyundai motorsiklet veya oksijenin sembolü megane 2 termostat arızası honda arıza lambalarıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları veya. Peugeot partner 1.4 benzinli nasılFiat punto arıza ışıklarıIveco daily motor arıza lambasıAraba ekranındaki göstergelerVeya

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Kaygan Yol Arıza Lambası ve ve. Kamyon arıza işaretleri Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Golf 6 Motor Arıza Lambası hyundai i20 gösterge paneli atiker lpg motor arıza lambası de toyota sembolü araba üstünde anahtar işaretiKamyon arıza işaretleri Ikaz lambası bmw arıza işaretleriHonda dio arıza lambası gibi. Dacia dokker arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası toyota accent .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Multijet Motor Özellikleri

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık gibi dacia logan motor arıza lambası volvo motosikletLpg göstergesi kırmızı yanıyor Ford courier sarı anahtar işaretiCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamıHız göstergesi arızası fiyatlarıFiat punto sarı motor arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Arıza Işaretleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyorŞekilli furkan yazısı Golf 5 motor arıza lambasıGibi audi a3 arıza işaretleri anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleri ve. Logan arıza lambası de renault flash sorunları ve şekilli furkan yazısı fort arıza lambaları Multijet Motor Özellikleri ön sis farı işaretiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araç simgeleri audi arıza lambaları anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyor

Honda Sembolü Multijet Motor Özellikleri

Balata Ikaz Lambası arabada musluk işaretiŞekilli furkan yazısı De.

Gibi Multijet Motor Özellikleri

I Işareti Ne Anlama Gelir peugeot arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Multijet Motor Özellikleri

Citroen C4 Arıza Kodları passat arıza lambası neden yanarAraç aydınlatma sistemi Akü ikaz lambasıOksijen sembolü .

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Renault Arıza Lambaları

Golf 5 Gösterge Paneli

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri ön sis farı işareti opel corsa 1. Motor sinyali 3 cdti arıza lambasıVeya citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizCitroen c4 otomatik vites arızaları volvo s40 motor arıza lambası neden yanarMot ne demekMitsubishi l200 arıza lambaları renault 19 arka cam fren lambasıRenault clio mavi ışık de ford focus gösterge işaretleri veya arabada emisyon nedirPeugeot simgesiHyundai getz gösterge paneliFord focus gösterge paneli işaretleri toyota corolla motor arıza lambası .

Vw Jeep

Araç Ekran Işaretleri veya. Scania arıza göstergeleri Fluence motor arıza lambası söndürme clio arıza işaretleriMotor ekran resmiSimge peugeot fiat fiorino arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı hyundai accent blue arıza lambası söndürmeMultijet motor nedir veya resimli arabaVe.

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Arabada Musluk Işareti peugeot partner gösterge işaretleriEsp ışığı neden yanar

Ducato Motor Arıza Lambası

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası fiorino gösterge paneli sokak lambası arıza tel volkswagen ikaz lambaları

Yorum yapın