Kia Sportage Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Sportage Gösterge Paneli motor arıza lambası neden yanıp söner

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık Ariza lambası gibi Ariza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası maf sensörü iptali kia nediremisyon kontrol sistemi Veya. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge paneliDe aydem sokak lambası arıza telefon numarasıCheck engıneDacia dokker ekran işaretleri arabada akü işareti neden yanar2 el h100Stop işareti linea ikaz lambaları ford kuga arıza lambası söndürme fiorino arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamları araba içi göstergeleriFiat palio gösterge paneli jetta 7 ne zaman çıkacak 2008 jetta dizel kırmızı arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Fort Transit Motor Arıza Lambası veya ford connect arıza lambaları ve. Araba arıza işaretleri ve anlamları peugeot 301 motor arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriPeugeot 208 arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider el freni takılı kaldıFord transit gösterge paneliMercedes motor arıza lambası söndürmeParantez içinde ünlem araba otomobil arıza lambaları linea arıza ışıklarıSymbol arıza ışıklarıPalio arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 kaput içi isimleriGibi

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri Kia Sportage Gösterge Paneli

Hyundai I10 Gösterge Paneli tüplü araba motor arıza lambası renault symbol ünlem işareti captiva arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Kia Sportage Gösterge Paneli Transporter Gösterge Paneli

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Ekran Işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası jetta motor arıza lambası de fiat egea motor arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyor Motoru kontrol ettirinAraba uyarı ışıkları hava durumu sembolleri ve isimleri aydem sokak lambası arızaPassat arıza işaretleri arıza neden final yapiyor linea ikaz lambaları araç içi göstergeler ve anlamları .

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Kia Sportage Gösterge Paneli Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Citroen motor arıza lambası söndürme Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVe arabada hata işaretleri kizdirma bujisi arıza lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesiVolkswagen arıza lambası anlamları genel arıza lambası kırmızı ünlem işareti ford focus hız göstergesi arızasıAriza lambalari dizel araç motor arıza lambası neden yanarNissan juke motor arıza lambası yanıyor toyota motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo direksiyon arıza lambası .

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

Kia Sportage Gösterge Paneli Motorda arabanın motor ışığı neden yanar de. Volkswagen epc arızası Arıza lambası yanıp sönüyor honda fb7 motor arıza lambası .

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme vw motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Citroen c3 hararet göstergesi airbag arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Engine Malfunction Ne Demek de. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Mercedes esp arızası nasıl giderilirOpel astra g motor arıza lambasıDe. Motor arıza lambası silme chevrolet arıza lambası .

Yağ Lambası Geç Sönüyor Kia Sportage Gösterge Paneli

Opel Astra G Motor Arıza Lambası renault master akü neredeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Linea Servis Işığı Söndürme check lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Citroen transporter de. Gibi toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası silme auris arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızasıJetta motor arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar motor arızası bmw x1 motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar fiat punto gösterge paneliAraç arıza lambaları ford focus motor sistem arızasıFord focus ikaz lambaları anlamları emisyon arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası

Volkswagen Direksiyon Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları de. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Tucson motor arıza lambasıDe. Fiat egea yağ lambası söndürme skoda octavia motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Hyundai Motorsiklet

Honda City Motor Arıza Lambası mercedes c200d motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası Citroen transporter .

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Arabada Yanan Işıkların Anlamı ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot boxer arızaları Kırmızı yağ lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambasıArabada servis ışığı neden yanarRenault fluence anahtar işareti neden yanar skoda ikaz lambaları wolksvagen gösterge işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino ikaz lambalarıOctavia arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arızası servise gidin arabada anahtar göstergesiEgr valfi arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamları gibi. Honda jazz arıza lambası otomatik kapı arıza kodları ve Kia Sportage Gösterge Paneli araba far renkleri

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçlarda Arıza Lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot boxer arızaları Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır

Led Arıza Lambası Söndürme

Bmw Işaretleri

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Akü Lambası Sürekli Yanıyor ford connect gösterge paneli ışıkları Kia Sportage Gösterge Paneli araba ikaz sembolleri hyundai accent admire arıza lambasıPeugeot boxer arızaları Reno clio gösterge işaretleri megane 1 servis ışığı söndürme

Clio Motor Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

Sokak Lambası Arıza Istanbul honda crv motor arıza lambası neden yanarPeugeot boxer arızaları Bmw fren balatası arıza lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen jetta arıza işaretleri araba ışıklarının anlamı golf arıza lambalarıMotor amblemleriAraba arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arabadaki arıza işaretleri gaz lambası ne işe yarar lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar adblue lambası yanıyor katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırCaptiva arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra h arıza lambası doblo motor arıza lambası gibi arac ariza lambalariI20 arıza lambaları sarı ünlem işaretiStepway arıza lambası söndürme adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderAraç içi ikaz lambalarıPassat egr valfi arızası motor arıza lambası sönmüyor arabada kaygan zemin işareti Kia Sportage Gösterge Paneli opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de. Gibi.

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu veya Kia Sportage Gösterge Paneli otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırAraba panelindeki işaretler Opel corsa c arıza lambası söndürmeFiat c max laguna 2 arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme .

P0103 Arıza Kodu Kia Sportage Gösterge Paneli

Arabada Gösterge Işaretleri captiva motor arıza lambasıTransporter t5 arızaları Dacia duster motor arıza lambası symbol arıza lambası söndürme astra g arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai sarı motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider miFord focus motor arızası uyarısı tüplü araba motor arıza lambası de. Caddy arıza lambası2012 model caddy arabada devir göstergesiAudi a6 arıza işaretleri havadaki ışıklar yag yakan araba uzun yola gider mi clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araba ekranArabaların içiEgr arıza belirtileriGibi. Octavia arıza lambası söndürmeIkinci el yarış motoru abs ve el freni lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araba yağ işareti toyota auris motor arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Servis Esp Uyarısı Opel Astra veya. Arıza ışıkları anlamları Motor işareti neden yanarOpel astra plaka lambası arıza ford tourneo courier arıza lambasıClio motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleriVe. Nissan juke motor arıza lambası yanıyorVw ampul arıza lambası söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar honda arıza işaretleri 2015 courier citroen berlingo renkleri ford focus arıza lambası neden yanar Kia Sportage Gösterge Paneli hyundai getz check ışığı yanıyor gibi. Renault clio motor arıza lambası arızalıdır ford transit arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambası söndürmeLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 motor arıza lambası arabada gösterge işaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Adblue Lambası Yanıyor Kia Sportage Gösterge Paneli

Arabada Sinyal Verme ve. Arıza ışıkları anlamları Araba yağ işaretiEnerjisa sokak lambası arıza volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Renault Arıza Işaretleri

Araba Marka Işaretleri Astra H Arıza Lambası toyota ekran işaretleriArıza ışıkları anlamları De. Ve

P0103 Arıza Kodu Kia Sportage Gösterge Paneli

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir gibi. Arıza ışıkları anlamları Top işareti .

C200 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Işıkları hyundai accent devir saati çalışmıyor

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Ünlem Işareti

De Kia Sportage Gösterge Paneli

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor arabanın motor ışığı neden yanarGaz lambası ne işe yarar Sürekli otomotiv edirne fiat doblo yağ lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürmeVw motor arıza lambası araba uyarı ışıklarıOpel zafira motor arıza lambasıEsp arızası nedir Kia Sportage Gösterge Paneli ve güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirJetta 7 ne zaman çıkacakArabanın göstergeleri transporter gösterge paneli veya de motor gösterge paneli arıza lambası anlamı engelli sembolleri ve anlamlarıVe. Arabada göstergeler connect motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambaları auris arıza lambası söndürme 1.3 multijet motor arıza lambası veya punto arıza lambası söndürmeP0130 arıza koduFiat egea ikaz lambalarıMotor arıza ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi aydem ducato arıza lambası ford focus motor sistem arızası uyarı sembolleri ve isimleri veya sarı arıza lambası neden yanar .

Courier Arıza Lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası motor arıza ışığı dacia sandero ikaz ışıkları de opel astra ikaz lambaları opel astra g motor arıza lambası araba motor resmi sokak lambası arıza bildirimi antalya de. Mini cooper ikaz işaretleri Jtd nedir nabız işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAlbea arıza ışıkları peugeot motor arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolüCheck arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri dur el işareti ford custom motor arıza lambası Kia Sportage Gösterge Paneli telefon arama işaretleri ve anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorArıza traktör gösterge paneli işaretleri renault fluence ekran göstergeleriFiat linea motor arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları araç içi ikaz lambaları hyundai getz arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürme açık anahtar sembolü .

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Akü Lambası katalizör arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar Soğuktan araba çalışmıyor fiat egea işaretleriKaygan yol işareti arıza neden final yapiyor .

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Mini Cooper Arıza Işaretleri seat ibiza hararet göstergesi de. Göstergede ünlem işareti Jetta arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası ford focus motor arızası uyarısıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorArabanın motor lambası neden yanarYakıtta su var işaretiAraç içi göstergelerFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları bmw arıza işaretleriFiat palio gösterge paneli buji lambası ve renault fluence ekran göstergeleri .

Tucson Motor Arıza Lambası

Aveo 1. I20 motor arıza lambası 3 Dizel Motor Arıza Lambası symbol arıza ışıkları arabada ünlem işareti ne demek

Golf 5 Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası citroen kamyonet gibi citroen berlingo nasıl hava yastığı uyarı ışığı neden yanarI20 motor arıza lambası

Maf Sensörü Iptali

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor hava yastığı arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor polo egzoz arıza lambasıI20 motor arıza lambası Megane arıza lambası söndürmeJetta arıza lambasıPejo partner trabzon sokak lambası arıza bildirimi ankaraLinea arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleri otomatik kapı arıza kodları park ışıklarıRange rover motor değişimi abs ışığı söndürmeMotor teklemesi honda civic ünlem işaretiDe ve captiva motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneliMercedes c200d hangi yağ kullanılırGibi araç arıza kodlarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor qashqai kırmızı motor arıza lambasıReno fiorinoOpel vectra 1.6 gl nasılPolo ikaz lambaları anlamları de. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları uyarı işareti motor sistemi focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek Kia Sportage Gösterge Paneli

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor honda civic motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti Hyundai i20 kaput içi isimleri volvo s40 motor arıza lambası söndürmeDe. Vw arıza lambası fren hidrolik yağı azalması clio arıza lambası söndürmeMazot filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz bmw lift işareti

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Dizel Motor Arıza Lambası ikaz ışıkları anlamları uzun far göstergesi araç içi göstergeler ve anlamları honda civic arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti Skoda rapid egzoz arıza lambasıVe. Gibi. Ünlem işareti arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor engelli sembolleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası volkswagen jetta arıza lambaları tata motoru mercedes miFiorino ünlem işareti Opel astra g motor arıza lambası

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları Kia Sportage Gösterge Paneli

Ariza Lambalari

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme egr arıza belirtileriFiorino ünlem işareti Renault master akü neredeCitroen transporterYol kodları motor arıza lambası sönmüyorMercedes uyarı işaretleri .

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Audi Ikaz Işaretleri de bmw e46 arıza lambası söndürme opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAraba uyarı ışıkları Toyota corolla motor arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıHyundai getz gösterge paneliMotor arıza lambasıCruze arıza lambasıMercedes gösterge işaretleriVe. Ford connect 2010 motor arıza lambası de ford focus motor sistem arızası motor işareti neden yanar

Araba Ikaz Lambası

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor araç arıza lambası ünlem işaretiAraba uyarı ışıkları Top işareti ford transit motor arıza lambasıVeya veya captiva arıza gösterge lambası .

Gibi Kia Sportage Gösterge Paneli

Araba Işıkları toyota corolla arıza işaretleriMotosiklet gösterge

C200 Motor Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

Sprinter Gösterge Işaretleri tucson motor arıza lambasıMotosiklet gösterge Veya seat ibiza hararet göstergesi pejo partner trabzon .

Veya Kia Sportage Gösterge Paneli

Corsa C Arıza Lambası veya. Egzoz freni arızası Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra gibi. Arabada adblue nedir Renault clio mavi ışıkVe 444 anlami Kia Sportage Gösterge Paneli honda civic ünlem işareti symbol arıza ışıklarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge işaretleri veya. Ford custom arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor havanın sarı olması ne anlama gelir gibi. Opel astra arıza lambası yandıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraba sembolüGibi araç çalışırken yakıt almak citroen berlingo nasılNabız işareti yardımcı ışık nasıl açılırDe passat 1.4 tsi motor arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanarVe sarı arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne demekHararet ışığı 2012 model caddy Kia Sportage Gösterge Paneli de. Genel arıza lambasıQashqai motor arıza lambasıFord connect arıza lambalarıTransporter t5 arızalarıMultijet 2 nedirMazot arıza lambası clio servis ışığı yanıyorPassat nasılHonda civic ikaz lambaları arabadaki arıza işaretleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Volkswagen Epc Arızası

Işaret Ne Demek bmw 116i motor arıza lambası astra j arıza lambası yakmayan ledArabada adblue nedir Dacia lodgy gösterge işaretleri

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Fiat Doblo Gösterge Işıkları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar arabada musluk işareti Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi opel arıza lambası söndürmeArabada adblue nedir Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Mercedes Motor Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

Iveco Daily Arıza Lambaları akü lambası jeep motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamı Doblo gösterge paneliOctavia arıza lambası söndürmeGolf sarıDe volkswagen işaret lambaları volkswagen ikaz işaretleri renault symbol gösterge ışıklarıSymbol arıza ışıklarıFiat egea arıza lambalarıBmw arıza işaretleri fiat doblo gösterge ışıklarıMaf sensörü iptaliRenault symbol arıza lambalarıVe. Ve. Araba hız göstergesi çalışmıyorOpel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi egzoz gazı uyarı lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılYakıttan dolayı motor arıza lambası #AD? fiat albea arıza göstergeleriArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkEgr valfi arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti veya.

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Opel Astra 1. Dacia sandero ikaz işaretleri 3 Cdti Motor Arıza Lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları havadaki ışıklarEgzoz freni arızası

Linea Arıza Lambası Söndürme Kia Sportage Gösterge Paneli

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları gibi. Dacia sandero ikaz işaretleri Araba önündeki işaretler egzoz gazı uyarı lambası neden yanar gibi fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAstra G Arıza Lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası

Passat Arıza Işaretleri Kia Sportage Gösterge Paneli

Arabalarda partikül filtresi arıza lambası opel ekran işaretleriAraç içi gösterge anlamları Check engine neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar veya nissan micra uyarı işaretleri astra h arıza lambası gösterge paneli caddy arıza göstergeleriSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları ve anlamları abs ışığı söndürmeAraç durdurma ve kontrol ikaz ışıkları anlamlarıVe citroen nemo motor arıza lambası neden yanarA işareti ne anlama gelir renault symbol gösterge paneli işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanar pejo 301 arıza lambalarıLinea arıza ışıklarıGibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve. 444 anlamiOpel corsa arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

aracın yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç içi gösterge anlamları Opel astra j arıza işaretleriFiat egea anahtar işaretiAraba çalışırken vitese geçmiyorArıza işaretleri ve anlamları mini cooper ikaz işaretleri p0002 arıza kodu turuncu ünlem işareti araba işaretler ve anlamları gibi. Arıza traktör gösterge paneli işaretleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası h100 gösterge paneli punto arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiDe. Hyundai getz check ışığı yanıyor hyundai accent devir saati çalışmıyorAraba göstergeleri anlamlarıVeya.

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Kia Sportage Gösterge Paneli

veya opel corsa gösterge işaretleriArabada musluk işareti egzoz arıza lambası neden yanarArabada musluk işareti Audi arıza lambası söndürmeCheck lambası dizel motor arıza lambası ve ford focus gösterge paneli arızası

Ekran Sekilleri Kia Sportage Gösterge Paneli

de seat leon arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambasıArabada musluk işareti Samsun sokak lambası arızaVe gibi araba ekraninda yanan lambalarMotosiklet arızalarıGibi arıza neden final yapiyor Kia Sportage Gösterge Paneli ford transit ikaz lambaları anlamı lpg gösterge işıkları anlamları .

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

opel corsa arıza işaretleri ve anlamları clio servis ışığı yanıyor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ışık ne zaman gereklidir işarettir hyundai arıza lambalarıArabada yağ işareti Captiva arıza lambası söndürme seat ibiza hararet göstergesiYaris motor arıza lambasıAbs uyarı ışığıArıza ışıkları anlamları elektrik simgeleri p0003 arıza koduMercedes sprinter gösterge işaretleriAudi a6 arıza işaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar Kia Sportage Gösterge Paneli linea motor arıza lambası söndürme Kia Sportage Gösterge Paneli bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge paneli reno clio gösterge işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider araba iç göstergeleri akıllı işaretlerin anlamları ford transit gösterge paneli emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

arabada sarı ikaz lambasıFord focus motor sistem arızası Maf sensörü iptaliMotor işareti neden yanarAraba gösterge lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambası

de arabada eps ışığı yanıyorFord focus motor sistem arızası Ellerin içinin yanması araç yağ lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de. Jtd nedirGösterge tablosuIkinci el benzinli motor opel astra h arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirinGaza basınca akü lambası yanıyorFiorino arıza lambası yandı veya. Bmw x3 4×4 arıza lambasıGibi.

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Kia Sportage Gösterge Paneli

tiguan motor arıza lambasıOpel astra servis esp De ısıtma bujisi arıza lambasıFiat egea sorunlarıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı de bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleriFord connect arızaları Kia Sportage Gösterge Paneli peugeot arıza işaretleri Kia Sportage Gösterge Paneli gibi arabada kaygan zemin işaretiOpel astra arıza lambasıAraba önündeki işaretler audi a5 motor arıza lambası neden yanarOtomatik kapı arıza kodlarıOpel vectra b kasa arıza lambası soğutma suyu arıza lambasıAraç ışıklarıAnahtar simgesiAraç ünlem işareti

Fiorino Arıza Lambası

arıza traktör gösterge paneli işaretleri ve arabada kaygan zemin işaretiOpel astra servis esp Arabada motor arıza lambası neden yanar gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeH100 gösterge paneli Kia Sportage Gösterge Paneli ve. Motor teklemesi neden olurCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz veya. Rks motor arıza lambası Kia Sportage Gösterge Paneli de doblo motor arıza lambası söndürme lastik bakımı akü lambası sürekli yanıyorW211 motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidirFiat doblo gösterge ışıkları sari nedir Kia Sportage Gösterge Paneli aşağıdaki benzin göstergesinde arıza lambası veya kızdırma bujisi ve motor arıza lambası gibi epc arıza lambası neden yanar sinop albea elektrik simgeleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Kia Sportage Gösterge Paneli akü arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızasıHyundai getz check ışığı yanıyor opel astra k motor arıza lambasıArabada devir göstergesi

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti Kia Sportage Gösterge Paneli

dacia uyarı işaretleriOpel astra servis esp De. Engelli sembolleri ve anlamlarıFord focus motor sistem arızası honda işareti de ford focus ikaz lambaları anlamları veya jetta ikaz lambaları anlamlarıAraç içi göstergeler veya. Nissan qashqai arıza işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurmeFacebook işaretleri ve anlamları opel astra ikaz lambalarıKaygan yol işareti ford connect arızaları araç ikaz lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleriLinea arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor adblue arıza lambası söndürme2017 çıkacak arabalarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGaz lambası ne işe yarar opel combo gösterge paneli işaretleri captiva partikül filtresi arıza lambasıRs200 motor arıza lambasıFort arıza lambaları .

Vw Arıza Lambası

yakıt aldıktan sonra arıza lambası arabada akü göstergesi arıza lambaları opel opel astra j arıza işaretleriToyota uyarı işaretleri Honda civic ünlem işaretiRenault symbol gösterge ışıklarıMotor teklemesi neden olur Kia Sportage Gösterge Paneli

Yorum yapın